Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2017., 18:36   #5461
Tako su se naslađivali i kad je ubijen Frano Despić . Največi šljam od naroda , nadam se da će u ovu rupu od "države" poslat jedno milijun arapa , afrikanaca ,... da im svima jebu majku . A onda će opet komentirat : di su sad ti navijači ?! A tjedan dana prije iste proglašavaju teroristima , orjunašima , pljuju po mrtvim ljudima , ... Nisu sposobni za ništa u životu a muda su im manja od zrna graška , zato je i otišlo sve u 3 pm !
Buhurt is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 18:44   #5462
O jebem te i živote i zemljo bolesna....
HaklDebakl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 19:20   #5463
stoka obična LICEMJERNA stoka, isti ti će otić sad u jasenovac kmečat za srbima i židovima, popovat će stalno o nekakvim hrvatskim zločinima, a ovdje se naslađuju smrti mladića.

ali mene ne mogu prevarit, ja znam tko se naslađuje i zašto, zato samo neka mole boga da im ja ne budem taj koji će im odlučivati o sudbini, jer ću ih sve u crno zaviti.
ZlatniBor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 09:25   #5464
Licemjeri i imbecili su već sada dio naše svakodnevice, i na njih se prestanite obazirati. Niti su oni tema, a ovako i onako im je upis na forumu/portalu najveći doseg

Dečku neka je laka zemlja, a obitelji i prijateljima saučešće.


SUBOTA, 15:00 SVI NA SJEVER!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=qmB6xgBOZOc
__________________
"Ima onih što im se ne sviđa, da netko može bez novaca.
Još smo tu i još se udara - zajedno stara i nova generacija!"
sku bi du is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 12:13   #5465
Mercepovac Dzemo iz Pakračke Poljane zaklao decka...
Bitno da noz radi..
E jbt za 4 fucking kn.
Koja ironija...kolko podrske ,skandiranja transparenata za branitelje.
I na kraju dobijes nož.
Galliko fili is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 12:17   #5466
Quote:
Buhurt kaže: Pogledaj post
Tako su se naslađivali i kad je ubijen Frano Despić . Največi šljam od naroda , nadam se da će u ovu rupu od "države" poslat jedno milijun arapa , afrikanaca ,... da im svima jebu majku . A onda će opet komentirat : di su sad ti navijači ?! A tjedan dana prije iste proglašavaju teroristima , orjunašima , pljuju po mrtvim ljudima , ... Nisu sposobni za ništa u životu a muda su im manja od zrna graška , zato je i otišlo sve u 3 pm !
Kad bolje obratiš pažnju, skužiš koja točno bagra ostavlja takve komentare, naši časni "branitelji", redom štovatelji Hasanbegovića, Mamića, Glasnovića, Kolinde i sličnih, isti oni naravno, koji su nas proglašavali orjunašima... od domaćih četnika jedino su mi gori ovakve "Hrvatine"

nekoliko karikatura:
https://www.facebook.com/ante.grbesa.50
https://www.facebook.com/ivica.majic.940
https://www.facebook.com/damir.galic.503
https://www.facebook.com/NicSO
https://www.facebook.com/Damir.medo

..skužit ćete što im je zajedničko

Zadnje uređivanje Sky-line : 21.04.2017. at 12:32.
Sky-line is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 12:28   #5467
Quote:
Sky-line kaže: Pogledaj post
Kad bolje obratiš pažnju, skužiš koja točno bagra ostavlja takve komentare, naši časni "branitelji", redom štovatelji Hasanbegovića, Mamića, Glasnovića, Kolinde i sličnih, isti oni naravno, koji su nas proglašavali orjunašima... od domaćih četnika jedino su mi gori ovakve "Hrvatine"
Kad, gdje? Daj neki izvor
__________________
"Tolerance is the virtue of the man without convictions."
Gungnir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 12:31   #5468
Quote:
Galliko fili kaže: Pogledaj post
Koja ironija...kolko podrske ,skandiranja transparenata za branitelje.
I na kraju dobijes nož.
A ti jedva dočekao, jel?
Proziran si komunjaro
__________________
"Tolerance is the virtue of the man without convictions."
Gungnir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 12:33   #5469
Ovaj izboden zbog 4 kune jer nije platio,mene napao organ reda i oduzeo mi nešto što sam platio u vrijednosti od 7 Kn jer nisam smio ići u tu prostoriju a nigdje znak zabrane. Nije to bilo zbog 4 Kn već je to bio neki povod za tučnjavu kao ono provokacija koja je besplatna pa se desi sranje ali ako se već ideš biti,pa kaj će ti nož ? Nevjerojatna glupost,taj tip valjda ima familiju i sad je zaribao sebe,njegove i svoje. Ovo će proći kao i sva sranja,par naslovnica i poslije toga se nitko više toga neće sjetiti.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 12:40   #5470
Quote:
Gungnir kaže: Pogledaj post
A ti jedva dočekao, jel?
Proziran si komunjaro
Quote:
Gungnir kaže: Pogledaj post
Kad, gdje? Daj neki izvor
A jesi se prepozno a?
Sky-line is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 12:42   #5471
Quote:
Gungnir kaže: Pogledaj post
A ti jedva dočekao, jel?
Proziran si komunjaro
Naravno
Galliko fili is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 12:44   #5472
Quote:
Sky-line kaže: Pogledaj post
A jesi se prepozno a?
Prepoznao u čemu? Lijepo te pitam gdje je to hasanbegovic ili glasnovic rekao za navijače da su orjunaši?
__________________
"Tolerance is the virtue of the man without convictions."
Gungnir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 12:52   #5473
Branitelji i dobar dio hrv. desnicarai doslovce mrze hrv. navijacke skupine, jer napadaju "domoljube" Mamica, Kovaca, Sukera, HDZ, KGK itd.
Ljevicari pak ne podnose hrv. navijacke skupine, jer su radikalno desnicarske

Ne znas sto je gore, drzava ili ljudi koji zive u njoj

Sutra derbi. Svi na sjever!
__________________
Sloboda Dinamu
Luđak iz hrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 12:56   #5474
Quote:
Gungnir kaže: Pogledaj post
Prepoznao u čemu? Lijepo te pitam gdje je to hasanbegovic ili glasnovic rekao za navijače da su orjunaši?
Aha ok, nisi me shvatio, nisam rekao da su nas konkretno oni proglašavali orjunom, nego vjerni štovatelji njih koje si naveo, i ostalog gnoja koji idu zajedno ko nokat i meso, dakle predsjednički par i slični..
Sky-line is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 13:19   #5475
Quote:
Sky-line kaže: Pogledaj post
Aha ok, nisi me shvatio, nisam rekao da su nas konkretno oni proglašavali orjunom, nego vjerni štovatelji njih koje si naveo, i ostalog gnoja koji idu zajedno ko nokat i meso, dakle predsjednički par i slični..
Sve pet rođeni, samo ti je generalizacija loša. Trpanje jednog Glasnovića u isti koš sa šljamom poput Mamića i KGK je ili zlonamjerno ili deplasirano. Među navijačima ces i naći najveći postotak kako ih ti zoveš štovatelja Glasnovića, Markuša i sličnih i ne vidim tu ništa loše, dapače. Mislim da je pogrešno dovoditi "štovatelje" takvih u isti kontekst sa "janjetina, hdz domoljubima" što ostavljaju komentare po portalima i navijaju za HNS
__________________
"Tolerance is the virtue of the man without convictions."
Gungnir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 13:31   #5476
Quote:
Gungnir kaže: Pogledaj post
Sve pet rođeni, samo ti je generalizacija loša. Trpanje jednog Glasnovića u isti koš sa šljamom poput Mamića i KGK je ili zlonamjerno ili deplasirano. Među navijačima ces i naći najveći postotak kako ih ti zoveš štovatelja Glasnovića, Markuša i sličnih i ne vidim tu ništa loše, dapače. Mislim da je pogrešno dovoditi "štovatelje" takvih u isti kontekst sa "janjetina, hdz domoljubima" što ostavljaju komentare po portalima i navijaju za HNS
Generalizacija je loša uvijek i svugdje, ali gledam komentare ispod tih članaka i od 10 komentara u kojima pišu da je "mali dobio što je tražio", 9 ih dolazi od likova čiji su profili puni Šahovnice i slika naših vrlih desničara, a situacija je slična i inače kad se treba posrat po navijačima... osobno nemam neko mišljenje o Glasnoviću jer ni ne znam puno o njemu, al dobro, to nije ni bila poanta...
Sky-line is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 13:55   #5477
Quote:
Sky-line kaže: Pogledaj post
Generalizacija je loša uvijek i svugdje, ali gledam komentare ispod tih članaka i od 10 komentara u kojima pišu da je "mali dobio što je tražio", 9 ih dolazi od likova čiji su profili puni Šahovnice i slika naših vrlih desničara, a situacija je slična i inače kad se treba posrat po navijačima... osobno nemam neko mišljenje o Glasnoviću jer ni ne znam puno o njemu, al dobro, to nije ni bila poanta...
Vjerovatno je napadajući momka ga usput pita di je bija 91-ve i jel se on borija da bi on sad se tija vozit bez karte...sucut familiji i vama i pokoj vjecnbi momku
__________________
HAJDUK SPLIT ULTRAS
SD369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 13:58   #5478
Nedavno je bila godisnjica Vedrana Puljica navijaca Sarajeva koji je isto ubijen od "uzornog" gradjana.
Galliko fili is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:12   #5479
Quote:
Galliko fili kaže: Pogledaj post
Nedavno je bila godisnjica Vedrana Puljica navijaca Sarajeva koji je isto ubijen od "uzornog" gradjana.
Da?
Bila je i godišnjica Frane Despića, našeg Frenkija, jesi i to spomenuo?

Dečku nek je laka zemlja, familiji iskrena sućut!
__________________
"Welcome to the place that once used to be Udine. Take the first exit left towards Venice and pray to God no italian club will draw Dinamo next time."
La gazzeta della sport
šalabajz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:39   #5480
Quote:
Reli kaže: Pogledaj post
Jesi ti zdrav? Uspoređuješ ubojstvo na Uskrs zbog karte za bus od 4 kune s neredima hordaša u Širokom.
Šta da ja nekog vašeg člana neko ubija u vašim pohodima po Austriji npr? Onda bi se zgraža, diza poruke i tražija pravdu...jeben vas licemjerne i jedne i druge
__________________
HAJDUK SPLIT ULTRAS
SD369 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:38.