Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2017., 00:25   #2701
Quote:
šećerna vata kaže: Pogledaj post
Hvala.ali to mi nije bas pomoglo
Htjela sam bas neke savjete od cura kako to rade.

Sigurno ne ocekuje da se na njemu ucim i da mu lose pusim, prema tome..
Samo ga staviš u usta i kažeš Honolulu.
Napomena: nemoj slučajno reći Zimbabwe

Šalim se. Odeš na Google, ukucaš nešto kao blowjob, suck video i učiš.
Usput, kakav ste vi par ako se ustručavaš pred njim? Reci mu da ne znaš ali da bi htjela probati i pitaj ga što mu se sviđa. Ne sviđaju se svakom iste stvari.
dysback is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 16:08   #2702
Quote:
dysback kaže: Pogledaj post
Samo ga staviš u usta i kažeš Honolulu.
Napomena: nemoj slučajno reći Zimbabwe

Šalim se. Odeš na Google, ukucaš nešto kao blowjob, suck video i učiš.
Usput, kakav ste vi par ako se ustručavaš pred njim? Reci mu da ne znaš ali da bi htjela probati i pitaj ga što mu se sviđa. Ne sviđaju se svakom iste stvari.
Nismo par. U tom i je stvar, pa je bed.
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 17:14   #2703
Quote:
šećerna vata kaže: Pogledaj post
Nismo par. U tom i je stvar, pa je bed.
Ak se mučiš s time, probaj što više koristiti usne i jezik ili kak ti vele, nađi si tutorial, nije sramota pogledati i saznati kako i što.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 06:45   #2704
Quote:
šećerna vata kaže: Pogledaj post
Nismo par. U tom i je stvar, pa je bed.
Za par dana je festa forumasa, navrati pa ces imati na dispoziciji hrpu potentnih i obdarenih jebaca za eksperimentiranje
__________________
....
herod1967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 10:43   #2705
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Ak se mučiš s time, probaj što više koristiti usne i jezik ili kak ti vele, nađi si tutorial, nije sramota pogledati i saznati kako i što.
Ma gledala sam, ali nista konkretno nisam nasla gdje bu to dobro vidjela. Ne zna ni google uvijek sve


Quote:
herod1967 kaže: Pogledaj post
Za par dana je festa forumasa, navrati pa ces imati na dispoziciji hrpu potentnih i obdarenih jebaca za eksperimentiranje
Aha, sve vrvi od zgodnih i potentnih na forumu.
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 10:52   #2706
Quote:
šećerna vata kaže: Pogledaj post
Ma gledala sam, ali nista konkretno nisam nasla gdje bu to dobro vidjela. Ne zna ni google uvijek sve
Ok, onda ti treba netko doslovno pokazati, neki par i da ih ti gledaš, te eventualno sama probaš kad već nisi našla ništa na netu.
Ja sam recimo glede lizanja gledao na jednom jako dobrom videu gdje je ženska na ženskoj pokazivala kak se liže i sam to prenio uživo, malo isprobavao, pratio ženske kako reagiraju i nauči se brzo. Nitko nije rođen iskusan zato fino prati kak dečko reagira, bude ti sam rekao dal mu ne paše nekaj
Ak ništa drugo, možeš si i dildo nabaviti s vakuum nastavkom pa vježbaj doma na stolu, pod tušem i tak
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:56   #2707
Quote:
šećerna vata kaže: Pogledaj post




Aha, sve vrvi od zgodnih i potentnih na forumu.
Pa sta imas za izgubiti?
Dodjes, popijes pivkana ili dva, vidis kakva je roba i okrenes se ako ti nije zanimljivo.
A da nema frajera sa nabrojanim osobinama, iznedadila bi se
__________________
....
herod1967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 14:13   #2708
Quote:
herod1967 kaže: Pogledaj post
Pa sta imas za izgubiti?
Dodjes, popijes pivkana ili dva, vidis kakva je roba i okrenes se ako ti nije zanimljivo.
A da nema frajera sa nabrojanim osobinama, iznedadila bi se
Haha, ja i dalje cisto sumnjam da ima takvih a da su slobodni.

I nije da se nisam nikad prije nasla sa nekim forumasima.


I ja ne gledam ljude kao robu, pa da samo zato dolazim 'ispitati trziste' radi njih.

Ali nebitno, mene zanima ovaj moj sad, a ne drugi tak da s njim cu imati problem
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 14:17   #2709
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Ok, onda ti treba netko doslovno pokazati, neki par i da ih ti gledaš, te eventualno sama probaš kad već nisi našla ništa na netu.
Ja sam recimo glede lizanja gledao na jednom jako dobrom videu gdje je ženska na ženskoj pokazivala kak se liže i sam to prenio uživo, malo isprobavao, pratio ženske kako reagiraju i nauči se brzo. Nitko nije rođen iskusan zato fino prati kak dečko reagira, bude ti sam rekao dal mu ne paše nekaj
Ak ništa drugo, možeš si i dildo nabaviti s vakuum nastavkom pa vježbaj doma na stolu, pod tušem i tak
A norat cu se onda jedino na te videe osloniti ocito. Uzivo nemam prilike da mi netko pokazuje, a i dildo mi je skup da sad par dana vjezbam na njemu i onda da mi stoji poslije.

A vec sam se i pomirila s tim da nemam blage veze i da cu se obrukati pred njim, kaj mogu sad.
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 14:27   #2710
Quote:
šećerna vata kaže: Pogledaj post
A norat cu se onda jedino na te videe osloniti ocito. Uzivo nemam prilike da mi netko pokazuje, a i dildo mi je skup da sad par dana vjezbam na njemu i onda da mi stoji poslije.

A vec sam se i pomirila s tim da nemam blage veze i da cu se obrukati pred njim, kaj mogu sad.
Mala,pljuni na njega tu i tamo da ne bude suh, lizi ga, cuclaj, igraj se koliko god hoces sve dok drzis zube dalje(dok ne budes znala iskontrolirati lagano grickanje), sisi ga, uvlaci koliko god mozes, upotrijebi i ruke ali kruznim pokretima, gledaj ga u oci sto vise vremena(to ti je pola odradjenog posla), lupi se s njim koji put po usnama ali moze tu i tamo i po celu........... i sve to polako, nema zurbe pri pusenju
Ako ti ovo ne odgovara, onda se jebi
__________________
....
herod1967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:00   #2711
Quote:
šećerna vata kaže: Pogledaj post
A norat cu se onda jedino na te videe osloniti ocito. Uzivo nemam prilike da mi netko pokazuje, a i dildo mi je skup da sad par dana vjezbam na njemu i onda da mi stoji poslije.

A vec sam se i pomirila s tim da nemam blage veze i da cu se obrukati pred njim, kaj mogu sad.
Nećeš se obrukati pred njime, vjeruj mi.
Samo polako i prati ga kaj ti i ako ti veli ikaj. Nek bude dost sline i jezika i nemreš fulat. Isto je ko malo veća lizalica, možeš se i tak vježbat
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:05   #2712
Quote:
herod1967 kaže: Pogledaj post
Mala,pljuni na njega tu i tamo da ne bude suh, lizi ga, cuclaj, igraj se koliko god hoces sve dok drzis zube dalje(dok ne budes znala iskontrolirati lagano grickanje), sisi ga, uvlaci koliko god mozes, upotrijebi i ruke ali kruznim pokretima, gledaj ga u oci sto vise vremena(to ti je pola odradjenog posla), lupi se s njim koji put po usnama ali moze tu i tamo i po celu........... i sve to polako, nema zurbe pri pusenju
Ako ti ovo ne odgovara, onda se jebi
Sto znaci ovo sa rukama kruznim pokretima? To me isto muci kud sa rukama dok pusim, s rukama da ga diram cijelo.vrijeme ili ne? Koliko jako s rukama, dovoljno da mu lovlacim tu kozicu preko njega ili samo da ga drzim?

Kao sto vidite nemam pojma, kao da ga nikad nisam imala u ustima
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:17   #2713
Quote:
šećerna vata kaže: Pogledaj post
Sto znaci ovo sa rukama kruznim pokretima? To me isto muci kud sa rukama dok pusim, s rukama da ga diram cijelo.vrijeme ili ne? Koliko jako s rukama, dovoljno da mu lovlacim tu kozicu preko njega ili samo da ga drzim?

Kao sto vidite nemam pojma, kao da ga nikad nisam imala u ustima
Dovoljno da mu se kozica povlaci, Ako mu je kara veca, a tebi ruke male onda ga primis s obje ruke i lagano ides gore-dolje ali ponavljam, radi rukama i kruzne pokrete, svaka ruka radi "osmice" na suprotnu stranu.
A ako je kara manja, onda jednom rukom "radis" a drugom mu recimo lagano masiras jaja.......
Naravno, malo i paluckas jezikom oko citavog glavica, a kad osjetis da ce svrsiti(osjetices da pocinje stezati misice ili ce ti sam reci) onda malo ubrzaj.
Kad svrsava, ili gutaj (sto je san svakome pa i njemu) ili nek ti sprica po usnama, licu, sisama.......nikako nemoj da ti sperma zavrsi u ustima pa da onda radis gadljive grimase ili trcis pljunuti negdje.
Tik poslije svrsavanja, uspori malo pokrete, nikako ne pojacavaj pritisak jer je tada jebeno osjetljiv.
Poslije pusenja, obavezno (ako nisi ranije) pripremi kakav rucnik kojeg si smocila mlakom vodom i fino mu karu i sve okolo(ako nisi gutala) lagano pobrisi od tragova sperme.
__________________
....
herod1967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:27   #2714
Eh da mi je kuna po svakoj koju sam ucio pusiti .......
__________________
....
herod1967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 20:00   #2715
Imao bi dvije kune?
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 20:02   #2716
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Imao bi dvije kune?
Ma za mali burek bi skupio
__________________
....
herod1967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 01:51   #2717
Ne kuzim ove istovremene osmice u suprotnim smjerovima, sta nije to indijanska vatra

Zadnje uređivanje Orak : 10.09.2017. at 02:06.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 11:45   #2718
Brijem da kad frajeru predložiš raditi indijansku vatru na kurcu postigneš suprotan efekt od željenog.
Doduše ni osmice mi nisu najjasnije, iako kužim na kaj se misli.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 12:45   #2719
Quote:
herod1967 kaže: Pogledaj post
Dovoljno da mu se kozica povlaci, Ako mu je kara veca, a tebi ruke male onda ga primis s obje ruke i lagano ides gore-dolje ali ponavljam, radi rukama i kruzne pokrete, svaka ruka radi "osmice" na suprotnu stranu.
A ako je kara manja, onda jednom rukom "radis" a drugom mu recimo lagano masiras jaja.......
Naravno, malo i paluckas jezikom oko citavog glavica, a kad osjetis da ce svrsiti(osjetices da pocinje stezati misice ili ce ti sam reci) onda malo ubrzaj.
Kad svrsava, ili gutaj (sto je san svakome pa i njemu) ili nek ti sprica po usnama, licu, sisama.......nikako nemoj da ti sperma zavrsi u ustima pa da onda radis gadljive grimase ili trcis pljunuti negdje.
Tik poslije svrsavanja, uspori malo pokrete, nikako ne pojacavaj pritisak jer je tada jebeno osjetljiv.
Poslije pusenja, obavezno (ako nisi ranije) pripremi kakav rucnik kojeg si smocila mlakom vodom i fino mu karu i sve okolo(ako nisi gutala) lagano pobrisi od tragova sperme.
Ti si to previse zakomplicirao, ovo je neki napredni tecaj . a ne za jednu pocetnicuu. Nema sanse da ovo sve nastrebam i primijenim na njemu.
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 15:17   #2720
Oosnovno je da tata i mama rade djecu. A brate koliko monologa. Pa ko to može pročitati

Quote:
Piramida kaže: Pogledaj post
MOGU LI ZATRUDNIJETI AKO PRAKTICIRAM ANALNI SEX


Sve što u guzicu uđe iz nje i izađe

Ukoliko je došlo do ejakulacije može se dogoditi da preko vlažnog ženskog međunožja sprema dođe do maternice. Ovo je jako rijetko i ne treba se opterećivati time. Samim time što je penis ušao u anus ne može se zanijeti.

MOGU LI ZATRUDNIJETI AKO PRAKTICIRAM ORALNI SEX


Ne možeš
__________________
Agent Smith
A1C1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger