Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2017., 00:14   #41
crni haše, gejm u stilu donne
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 04:11   #42
Feđa to uzima
Rammus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 13:27   #43
https://youtu.be/gz3k1PnPens



__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 13:33   #44
''That iguana was like where the fuck is Federer''

__________________
Order is for idiots, genius can handle chaos.
Eng3lthal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 16:35   #45
Gdje su sad celavi,obrijani zastitari??
Travis Bickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 21:01   #46
Borna uzeo medical kod 1-2 i tako izgleda izbacio granollersa iz ritma.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 22:14   #47
Ne zovu ga bezveze Baby Đoković.
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 09:10   #48
Ja ne kužim...iz aviona se vidi da je Bornin forehand loš. On ima trenera, plaća ga, zašto se to ne popravi ?
Njemu je tijelo praktički paralelno sa mrežom dok udara, nije ni čudo da ne može generirati veliku snagu udarca...

Ako ja to ko amater vidim, ne znam kako je moguće da profi treneri to ne vide, pa i on sam izmedu ostalog...
__________________
It´s Nice To Be Important But , It´s More Important To Be Nice.
Shaggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 12:06   #49
Mislim da je problem u njegovom forhendu to što je on ljevak i pogreška je bila što je počeo trenirati i igrati desnom rukom.
naturelover is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 14:06   #50
Borna je operirao koljeno, tako da iz povjerljivih izvora još nije do kraja fit. Uz to nakon 8. godina promjenio je reket,sa kojim još uvijek nije do kraja zadovoljan. Praktički još uvijek testira svoj novi H19.
__________________
"If I don't practice the way I should, then I won't play the way that I know I can."
ivan lendl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 15:40   #51
Čilić se okreće uzgoju ribljih delicija tako da je u Miamiu vjerojatno iz čisto poslovnih interesa, a manje da šamara sve redom do finala.
Djeki Cen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 15:41   #52
Quote:
ivan lendl kaže: Pogledaj post
Borna je operirao koljeno, tako da iz povjerljivih izvora još nije do kraja fit. Uz to nakon 8. godina promjenio je reket,sa kojim još uvijek nije do kraja zadovoljan. Praktički još uvijek testira svoj novi H19.
Pa na način koji sam ja opisao, forhand je udarao i prije operacije koljena..tak da ne znam kakve to veze ima...jednostavno treba uzet nekog da mu ispravi taj udarac i to je to.
Jučer je protiv Granoloresa imao dosta prilika zabit FH winer, ali bi ga preslabo lupio i Gronolores bi ga lakoćom vratio...
__________________
It´s Nice To Be Important But , It´s More Important To Be Nice.
Shaggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 17:18   #53
Uzgajivač kamenica je odmah izgubio servis. Kriv je reket pa ga mijenja.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 21:08   #54
Chardy hvala ti što si izbacio anemičnu vucibatinu da ga više ne moram gledat na ovom turniru, zahvale.
Seascape is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 21:21   #55
Silic..idiot..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 25.03.2017., 00:18   #56
Najgora sezona Silica,a tek dolazi zemlja koja mu je najslabija podloga
naturelover is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 00:35   #57
Bog te mazno,,sad kad Murray i Djokovic su totalno van forme Cilic bi trebo pobjedivat sve redom..

I kako to biva u zivotu,sad kad krene zemljana sezona Cilic ce vjerovatno usprkos svim prognozama proigrat,moguce i osvojit neki Masters..
Travis Bickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 01:55   #58
Quote:
Shaggy kaže: Pogledaj post
Pa na način koji sam ja opisao, forhand je udarao i prije operacije koljena..tak da ne znam kakve to veze ima...jednostavno treba uzet nekog da mu ispravi taj udarac i to je to.
Jučer je protiv Granoloresa imao dosta prilika zabit FH winer, ali bi ga preslabo lupio i Gronolores bi ga lakoćom vratio...
na početku meča forhendi mi nisu izgledali loše; a na kraju meča pretvorilo se to u ono klasično grindanje. ja sam prvo gledao kraj meča, a kasnije početak preko snimke, i bio sam malo u šoku jer se onda jasno vidjelo koliko je brže i bolje udarao na početku. na kraju su se obojica pogubili, samopouzdanje uzajamno nisko...pobijedio je manje loš

Quote:
Shaggy kaže: Pogledaj post
Njemu je tijelo praktički paralelno sa mrežom dok udara, nije ni čudo da ne može generirati veliku snagu udarca...
ne limitira to snagu udaraca, štoviše, to je kakti modernija škola ATP forhenda, 'stance independent'. rotacija tijela se generira preko donjih leđa a ne preko kukova (i transfera težine na prednju nogu), odnosno u pripremi udarca zarotiraš leđa da ti se torzo okrene bočno ('coil') a da je pozicija nogu čitavo vrijeme u otvorenom stavu (open, odnosno slabiji semi-open stav), odnosno maltene paralelna s mrežom kao što opisuješ. za vrijeme zamaha torzo se vraća u poziciju prema mreži. ideja tog pristupa je brzina pripreme za udarac u odnosu na prijelaz na jači semi-open ili neutralni stav

meni se onak bez neke analize snimke čini da je njegov problem za generiranje snage lopte 'takeback', odnosno ne radi onu kompaktnu modernu ATP rotaciju reketa za 180 stupnjeva već nešto jače povlači reket iza, čime kreira veći put reketa do lupanja loptice, ali i manje brzine. prednost tog pristupa je lakša preciznost udaranja, nedostatak je gubitak brzine i vremena za pripremu, jer da bi dobio istu brzinu glave reketa trebaš bitno veći put reketa. ATP kompaktni zamah je s druge strane izuzetno brz ali i najteži za kontrolu lopte, najlakše je fulati timing udarca radi manje margine pogreške, time je najlakše fulati i željeni smjer

e da, dodatno, Borna teži i uvjetno rečeno sporijem tipu reketa, evo recimo nije htio H22 pro stock nego je uzeo H19 Wilsonov, kod Yonexa je imao izbor Ezone XI/AI kao što koristi Kyrgios, ali očito mu iz nekog razloga ne pašu 'tweeneri', međutim, jebiga, tweeneri generiraju više powera, pa i lakše generiraju spin oš neš...pitanje je i kako modificira reket, na koliku specku, i o tome ovisi power
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda

Zadnje uređivanje friendship : 25.03.2017. at 02:10.
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 02:08   #59
Quote:
Travis Bickle kaže: Pogledaj post
Bog te mazno,,sad kad Murray i Djokovic su totalno van forme Cilic bi trebo pobjedivat sve redom..
nadajmo se da će brzo stvari kliknuti, jer ovako ako nastavi, suradnja s Bjorkmanom se neće proslaviti...ovo zasad je dobar korak unazad u odnosu na Zeca, ako se uzme da je rezultate na kraju sezone gro postizao dok još pošteno nije niti krenuo raditi (fizički) s Bjorkmanom...ja vjerujem da Bjorkman u konačnici ima dobar plan, no Marin ovo zasad nije usvojio, a gleda se realizacija, a ne ideja...
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 11:52   #60
Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
na početku meča forhendi mi nisu izgledali loše; a na kraju meča pretvorilo se to u ono klasično grindanje. ja sam prvo gledao kraj meča, a kasnije početak preko snimke, i bio sam malo u šoku jer se onda jasno vidjelo koliko je brže i bolje udarao na početku. na kraju su se obojica pogubili, samopouzdanje uzajamno nisko...pobijedio je manje loš



ne limitira to snagu udaraca, štoviše, to je kakti modernija škola ATP forhenda, 'stance independent'. rotacija tijela se generira preko donjih leđa a ne preko kukova (i transfera težine na prednju nogu), odnosno u pripremi udarca zarotiraš leđa da ti se torzo okrene bočno ('coil') a da je pozicija nogu čitavo vrijeme u otvorenom stavu (open, odnosno slabiji semi-open stav), odnosno maltene paralelna s mrežom kao što opisuješ. za vrijeme zamaha torzo se vraća u poziciju prema mreži. ideja tog pristupa je brzina pripreme za udarac u odnosu na prijelaz na jači semi-open ili neutralni stav

meni se onak bez neke analize snimke čini da je njegov problem za generiranje snage lopte 'takeback', odnosno ne radi onu kompaktnu modernu ATP rotaciju reketa za 180 stupnjeva već nešto jače povlači reket iza, čime kreira veći put reketa do lupanja loptice, ali i manje brzine. prednost tog pristupa je lakša preciznost udaranja, nedostatak je gubitak brzine i vremena za pripremu, jer da bi dobio istu brzinu glave reketa trebaš bitno veći put reketa. ATP kompaktni zamah je s druge strane izuzetno brz ali i najteži za kontrolu lopte, najlakše je fulati timing udarca radi manje margine pogreške, time je najlakše fulati i željeni smjer

e da, dodatno, Borna teži i uvjetno rečeno sporijem tipu reketa, evo recimo nije htio H22 pro stock nego je uzeo H19 Wilsonov, kod Yonexa je imao izbor Ezone XI/AI kao što koristi Kyrgios, ali očito mu iz nekog razloga ne pašu 'tweeneri', međutim, jebiga, tweeneri generiraju više powera, pa i lakše generiraju spin oš neš...pitanje je i kako modificira reket, na koliku specku, i o tome ovisi power
Ak te zanimaju Bornine specke. od proslog tjedna igra full sa H19 16x19.prvi dio godine je igrao sa 18x20.reket ima 330 grama bez žica, balance 31.5 Ukratko toljaga. zice su mu crijevo i luxilon alu power na 26 kg. Od ovog tjedna je zbog kontrole promijenio na glavne zice luxilon,a na poprecne luxilon alu power.
__________________
"If I don't practice the way I should, then I won't play the way that I know I can."
ivan lendl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:11.