Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2017., 21:50   #21
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
stisnete li ikad gas na tim škodama? Ili samo obarate rekorde u niskoj potrošnji?
Reci mi, gdje da ga stisnem? Vozim se kući s posla, isključivo gradska vožnja (zg 15.30h)... Samo sam uslikao koliko troši. Danas je pokazao čak 4.6L, pogodio sam koje zeleno više na semaforu

Brbljavac, čitaj malo, to je DSG on sam šalta. Inače jednom mjesečno sam na autocesti gdje vozim 140-160 km/h.
dellel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 22:06   #22
Laprdalo, pa što pobijaš samog sebe? Vidiš da ga stisneš jednom mjesečno. To sam i pitao. Nisam mislio da svaki dan razvlačiš na stravičnih 4200 0/min
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 22:20   #23
Meni se danas upalila regeneracija. Već dulje vr. nije. A i vozikao sam se do Samobora. Bacio sam pogled potrošnja je bila neka luđačka u trenutku regeneracije. Samo nisam zapamtio. Mozda ga provozam po zaobilaznici jednu za gust. Da reda radi. Ali nije tak skupo dati na prisilnu reg. u servisu i mirna Bosna.

Sad kad za mjesec dana promijenim gume budem slikao pa usporedio potrošnju, ljeto zima.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 10:15   #24
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Meni se danas upalila regeneracija. Već dulje vr. nije. A i vozikao sam se do Samobora. Bacio sam pogled potrošnja je bila neka luđačka u trenutku regeneracije. Samo nisam zapamtio. Mozda ga provozam po zaobilaznici jednu za gust. Da reda radi. Ali nije tak skupo dati na prisilnu reg. u servisu i mirna Bosna.

Sad kad za mjesec dana promijenim gume budem slikao pa usporedio potrošnju, ljeto zima.
Očekujemo detaljan filmski uradak...
SCHNITZER is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 10:41   #25
Da li je uz FL dosao i DSG sa 7 brzina ili je ostao sa 6? Konkretno za RS me zanima.
set96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 15:33   #26
RS je sa 6 brzina. Pitao u salonu neki dan kad sam isao gledati novu O.


Sent from my iPhone using Tapatalk
bebzzzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 21:58   #27
1.2TSI, 110

Posao -kuca, sa skretanjem u mini kupovinu, pekaru...slikano dok sam cekao red na tanksteli.

Ovaj tank - tek dva,tri izleta u metropolu, ostatak kuca -posao - kuca, koji put do gradske šetnice...znaci malo kratkih relacija.

I dugotrajna. Ponistila se pred nekih mjesec i pola, a taman pred vikend u Opatiji. Tako da ovaj prosjek zahvaca i 400-tinjak km autoputa, al laganih do 3000 okr/min, cca 150km/h.
Trenutno auto broji oko 9400km (05.16.), i bez nekih prigovora.
Zapravo bila reklamacija zvuka kod kocenja, zvuk kao da se zateze hrđava sajla i to tik pred zaustavljanje auta. Dosjed plocice i celjusti namazan masti i zvuk nestao. Dal' ce se ponovit, vidjet cu. Za sad ok!
Osim tog, u ovo malo sto je imam nemam primjedbi, tih, udoban, prostran na najjace, stedliv uz tek prosjecnu upotrebu, a ostalo ce pokazat vrijeme.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L31 koristeći Tapatalk
All Whell Drive is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 22:14   #28
Kod mene 2.0tdi, prosjek cca 6,5. Nekada par dcl gore. Dosta autoputa 150-160km/h. Danas ulaz u HR na Rupi i onda prema Ri 230km/h prema satu.
ski1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 12:05   #29
Quote:
All Whell Drive kaže: Pogledaj post

I dugotrajna. Ponistila se pred nekih mjesec i pola, a taman pred vikend u Opatiji. Tako da ovaj prosjek zahvaca i 400-tinjak km autoputa, al laganih do 3000 okr/min, cca 150km/h.
covjece, pa ovo je fantasticno.... Ovako na prvu ruku, bez da si stavio objasnjenje, s 46 km/h prosjeka, reklo bi se da je to lagano cruisanje otvorenom cestom nekih 60-70 na sat, pa ispadne takav prosjek, jos i rayumno... ekvivalentni dizlo bi ulovio 4 litre bez problema, ali ovo sto si ti napravio je cudo. Od 1420 kilometara, provesti 400 na autoputu pri brzini od 150 kmh, i imati ukupni prosjek od 46 kmh/h s jos odvozenih 1000 kilometara, to je samo dokaz genijalnosti ovog motora. Pa za ukupan prosjek od 46 kmh si drugih 1000 km morao odvoziti prosjecnom brzinom od 10tak kilometara na sat, a to je moguce iskucivo u uzasnim stani/kreni guzvama. U takvim uvjetima imati potrosnju od 5,8 litara je cudo nebesko. Ultimativan dokaz da je kupnja dizla potpuna besmislca. ili ga gazis na autoputu, ili ga ubijas u gradu, a trosi kau upaljac.

Kapa dolje, ovo je cudo. Jesi siguran da ti greskom nije isporucen neki od motora koje proizvodjaci cuvaju za sljedece generacije normi i vrijeme kada nafte vise ne bude toliko? s laganijom nogom na gasu, i laganim cruisanjem, potrosnja bi ti trebala ici ispod 3 litre bez problema. U ovim uvjetima koje si napisao, moj 2.0 dizlo ne bi trosio ispod 7 litara da se na glavu postavim... A 150 je i moja putna brzina na autoputu...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 12:35   #30
Još malo FL detalja. Dakle lajsna u vratima ako se naruči ambijent LED svijetlo ide srebrna a ne crna. Kak je šteta da to nisu prije ponudili.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 16:26   #31
Bravo kolega AWD! obožavam ove tvoje slikice.
Nastranu što se nadrk preserava, meni su sasvim jasne mogućnosti tog motora i shvatio sam da je maksimalna (ne prosječna) brzina ovih 400 km autoputa bila 150 km/h....I siguran sam da si jaaaako nježan s nogom na gasu.. Fino je kad slikicama možeš dokazati ekonomičnost ali ja i dalje tvrdim da ekonomičnost tog motora nije njegov glavni adut.
Evo jedan test Octavije s 1.0 tsi motorom
https://www.youtube.com/watch?v=HaTfiSBvDnc
DrAqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 16:52   #32
Pozdrav Vodeni. Cuj, samo treba procitat napisano, jel' tako? A i ego je z....... stvar, zar ne?
Mozda da napisem da moju O3 ipak pogoni mali TDI, a ne TSI Bil' tad bi duhovi utihnuli?

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L31 koristeći Tapatalk
All Whell Drive is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 18:04   #33
dizel 110ks
https://www.spritmonitor.de/en/overv...10&powerunit=2

benzin 110ks
https://www.spritmonitor.de/en/overv...10&powerunit=2

U prosjeku razlika 1l u korist dizela što IMHO i nije neka razlika...

Inače imam g7 dizela 110ks ali sve više razmišljam da će slijedeći biti neki tsi...


Sent from my iPad using Tapatalk
KoSi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 21:13   #34
Bok ekipa,

vi koji ste kupili Octavie, koje su vam alternative bile i zašto ste se na kraju baš odlučili za Octaviu ? Ja sam dugo vagao između O3 i Mazde 3.
Thepicard is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 21:20   #35
Kod mene vrlo jednostavno - prostor u kabini i prtljažniku. Sa dvoje male djece (od 2,5god i 8 mjeseci) to je bio prioritet, a peta vrata tu nemaju konkurencije.
Alternativa je bila odlazeci Renault Senic i novopridosla Astra ST, i jos par al' ovi u finalu.


Poslano sa mog HUAWEI VNS-L31 koristeći Tapatalk
All Whell Drive is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 02:45   #36
Quote:
All Whell Drive kaže: Pogledaj post
Pozdrav Vodeni. Cuj, samo treba procitat napisano, jel' tako? A i ego je z....... stvar, zar ne?
Mozda da napisem da moju O3 ipak pogoni mali TDI, a ne TSI Bil' tad bi duhovi utihnuli?
Ego? kakav ego? Pa citam ponovo sto si napisao...

Quote:
Tako da ovaj prosjek zahvaca i 400-tinjak km autoputa, al laganih do 3000 okr/min, cca 150km/h.
Sto ovdje pise nego da prosjek zahvaca 400 km autoputa, s cca 150 km/h?

Ili si jednom ubrzao do 150 km/h ,i onda se vratio na 90?
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 06:41   #37
G. Riječanin, razvijaj teoriju od nemila do netraga, al ajd sa razumljevanjem i bez napadačkog garda pročitaj ipak još jednom što sam napisao pa možda doživiš da prosjek zahvaća 400 km autoputa, al laganih do 3000 okr/min, cca 150km/h. Ovih cca 150km/h nikako nije prosjek već otprilike brzina koju auto razvija pri spomenutim okretajima motora. Tim okretajuma referiram na opterečenje koje motor trpi pri toj brzini, da, da otpor zraka, kotrljanja....al' realno motor nije opterečen pa samim time nema niti razloga za veliku potrošnju u ukupnom prosjeku, zar ne?
All Whell Drive is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 09:08   #38
Quote:
All Whell Drive kaže: Pogledaj post
G. Riječanin, razvijaj teoriju od nemila do netraga, al ajd sa razumljevanjem i bez napadačkog garda pročitaj ipak još jednom što sam napisao pa možda doživiš da prosjek zahvaća 400 km autoputa, al laganih do 3000 okr/min, cca 150km/h. Ovih cca 150km/h nikako nije prosjek već otprilike brzina koju auto razvija pri spomenutim okretajima motora. Tim okretajuma referiram na opterečenje koje motor trpi pri toj brzini, da, da otpor zraka, kotrljanja....al' realno motor nije opterečen pa samim time nema niti razloga za veliku potrošnju u ukupnom prosjeku, zar ne?
Pa ne razvijam nikakve teorije nego citam sto pises... Prosjek od 46 kmh je smijesno mali ako si 400 km prosao po autoputu... a jedina brzina koju si napisao je ''cca 150 kmh...''. Ako je prazna autocesta, a to je uglavnom Ri-Zg, tempomat je na 155, i to ti da neki prosjek od 120-130 kmh za dionicu... I potrosnja je puno veca od 5,8 litara... Da bi je spustio ti treba otvorena cesta i lagano cruisanje, 60-90 na sat... Tu potrosnja jako pada, ali ti prosjek ostaje puno iznad onih 46 kmh... Dakle opet ne stima... za tako nizak prosjek uz 400 km autoputa ti treba puno grada i puzeve voznje kamo je 5,8 litara nemoguce za postici. Jedino sto mogu zakljuciti je da se navedeni prosjek odnosi na puno lagane voznje po otvorenoj cesti, bila to brza cesta ili autoput... I 150 kmh niposto nije lagana voznja, niti malena brzina, ne vidim kako 1.2 mlinac pri toj brzini moze trositi ispod 8-9 litara, a vjerojatno sam malo i rekao... Nisam testirao pa necu tvrditi napamet...

Ne kuzim uopce sto pokusavas dokazati? Da je normalna potrosnja tog automobila 5,5 litara? Ono, nije... Da, ako vozis po jajima, mozes je postici... Kao sto ja u teoriji mogu spostiti svoju potrosnju na 4 i po litre litre, i kao sto bi u istim uvjetima koje si ti spominjao 1.6 TDI vjerojatno trosio i ispod 4 litre... Ali koji je smisao tih brojki?

I btw. kakve veze imaju okretaji motora s opterecenjem? Mozes biti na 1500 okretaja i 100% opterecenja, kao sto mozes biti i na 5000 okretaja sa skoro nikakvim opterecenjem, bez ikakvih problema..
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 09:37   #39
Quote:
All Whell Drive kaže: Pogledaj post
G. Riječanin, razvijaj teoriju od nemila do netraga, al ajd sa razumljevanjem i bez napadačkog garda pročitaj ipak još jednom što sam napisao pa možda doživiš da prosjek zahvaća 400 km autoputa, al laganih do 3000 okr/min, cca 150km/h. Ovih cca 150km/h nikako nije prosjek već otprilike brzina koju auto razvija pri spomenutim okretajima motora. Tim okretajuma referiram na opterečenje koje motor trpi pri toj brzini, da, da otpor zraka, kotrljanja....al' realno motor nije opterečen pa samim time nema niti razloga za veliku potrošnju u ukupnom prosjeku, zar ne?
Rekao bih da je 150 km/h otprilike jedna granica preko koje ovaj motor i nije više tako štedljiv, pogotovo na usponima kad se osjeti da je opterećen. Doduše ja vozim stariju verziju u G6, iako je po okretnom momentu i snazi tu negdje.... Octavija ima bolju aerodinamiku, isto tako. Ali do tih brzina za tišinu, potrošnju, elastičnost....
DrAqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 09:42   #40
Ima ih koji su skužili što sam napisao, a ima ih poput tebe koji nisu. Što da kažem?!
Poznaš cestu, pa ne trebam pisati koliko je ili nije zahtjevna. Auto troši koliko troši, vozim kako vozim, rijetko tko me pretiče, a i sam rijetko kog pretičem. Znači baš sam prosječan vozač, prosječnih zahtjeva pa i vozim takav auto na kraju krajeva, zar ne? Davno sam negdje zaljepio i sliku kolika mi je bila potrošnja od jednog do drugog kraja Zg i tad su bili komentari baš kao i ovaj tvoj.
Jednostavno rečeno auto troši litru više, kunu skupljeg goriva od ekvivalentnog dizela. Tako je jednostavno, znam da je to teško za pojmiti al' tako je!

Evo ovim putem molim one koji imaju isti motor da napišu svoje dojmove, znam da ima 1,2TSI-a na forumu jer pomogli su mi svojim observacijama kada sam ja kupovao i vagao izmeđi 1.4 i 1.2. TDI nije bio opcija ni u kojem trenutku, a cjenovno da se ponavljam, cijena TDI-a sa lagera je bila ista kao benzinca kojeg sam odlučio čekati tri mjeseca!
All Whell Drive is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:23.