Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Novi kralj Madrida...
Nishikori 0 0%
Thiem 2 9.09%
Nadal 10 45.45%
Wawrinka 0 0%
Čilić 5 22.73%
Murray 0 0%
Kyrgios 1 4.55%
Djokovic 0 0%
Dimitrov 3 13.64%
Raonic 1 4.55%
Glasovatelji: 22. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2017., 21:05   #81
Gleda corica i nije ne odusevia s nicim osin servison. Par jebenih situacija je izvuka zahvaljujucu servisu kojeg je dosta poboljsa. Sa crte ista dosadna i ne bas dovra igra. Murray je jednostavmo bio katastrofa.

Thiem na drugu stranu me odisevljava na zemlji i ocekujen da lako rjesi bornu jer ove bombe niko nemoze vracat. Gust ga je bilo dns gledat.
Thiem- Zverev i nadal -nole
Kakva bi to dva generacijsjka polufinala bila

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 11.05.2017., 21:32   #82
Nevjerojatno sta je Dimi prosuo sve danas Ali bar ce biti Bokiju sutra lakse ako nista

Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
i ocekujen da lako rjesi bornu jer ove bombe niko nemoze vracat.
Pa 25.3 ove godine smo vidjeli da postoje igraci koji se mogu nositi s njegovim bombama
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 11.05.2017., 21:34   #83
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Nevjerojatno sta je Dimi prosuo sve danas Ali bar ce biti Bokiju sutra lakse ako nista



Pa 25.3 ove godine smo vidjeli da postoje igraci koji se mogu nositi s njegovim bombama
Thiem tu nije ima nimalo srice, sve je promasiva ukljucujuci zicercinu na set loptu nakon koje je bio prekid i to ga je porenetilo.

Lagano ce dobit sutra , mark my words

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 11.05.2017., 22:02   #84
Dugačak, al ne baš dobar meč izuzev tb-a. Žao mi je Dimija jer je bio bolji većinu vremena, al je imo par blackouta što ga je koštalo u konačnici, oni forhendi u mrežu i dupla na 30-40 bp... Thiem je odlično servirao i to ga je izvuklo. Trebo bi do prvog Masters finala s ovim povoljnim ždrijebom, al ovoliko bezveznih UE (pogotovo bekend) ne obećava više od toga.

Nadam se da Dimi neće opet potonut nakon ovakvog poraza, dobar je bio danas.
Joyrider is offline  
Old 11.05.2017., 22:16   #85
Es za Thiema i Cornu.
Nisam imao priliku pogledat nazalost.

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
Zbornaja is offline  
Old 11.05.2017., 22:27   #86
Kako će Rafa pomest Rim i RG, to nisu istine. Kyrgiosa razbio ko kantu, Waw i Murray su u AWOL modu, Feda boli kurac za šljaku, a ostali nisu ni blizu.
Joyrider is offline  
Old 11.05.2017., 22:48   #87
Dok macaka nema, Rafa kolo vodi
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Thiem tu nije ima nimalo srice, sve je promasiva ukljucujuci zicercinu na set loptu nakon koje je bio prekid i to ga je porenetilo.

Lagano ce dobit sutra , mark my words
Pa Boki je onda napravio za sada super karijeru s obzirom da meceve dobiva gotovo samo kada protivnik nema srece ili kada protivnik nema dan i odigra uzasno
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 11.05.2017., 23:28   #88
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Gleda corica i nije ne odusevia s nicim osin servison. Par jebenih situacija je izvuka zahvaljujucu servisu kojeg je dosta poboljsa. Sa crte ista dosadna i ne bas dovra igra. Murray je jednostavmo bio katastrofa.

Thiem na drugu stranu me odisevljava na zemlji i ocekujen da lako rjesi bornu jer ove bombe niko nemoze vracat. Gust ga je bilo dns gledat.
Thiem- Zverev i nadal -nole
Kakva bi to dva generacijsjka polufinala bila

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
borna je jedan od vjerojatno najnezahvalnijih igrača za kladit se za njega (ili protiv njega). na sporoj podlozi može kresnut svakog, i to još gore, na specijaliste te podloge...a nakon toga spušit od igrača izvan top 100

thiem ima formu opet, i jasno favorit je, ali na borninu spin ubijenu igru (i glavu koja dobro funkcionira) nema garancije da će i dobiti meč. i ja na taj meč ne bi ulagao lovu, da se kladim, nikako. ugl. mali ima pravu igru za zemlju, koliko god to neimpresivno izgledalo, i nije čudno da je i ove sezone dobio neke prilično dobre zemljaše
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Old 11.05.2017., 23:38   #89
Bit će zanimljivo sutra protiv Thiema,bude li Borna vraćao njegove bombe natrag kao što je to radio u Miami-u Thiem će postati nervozan i počet će promašivat lagane lopte baš kao u tom meču
naturelover is offline  
Old 12.05.2017., 00:24   #90
Interesantno da svi pričaju o krahu našeg Nola a da niko ne pominje Muriju Ovcu i njegove, pa rekao bih, neuspehe u poslednjih 5-6 meseci! Možda je i njemu Pepe Gmaz poslao pozitivnu energiju!!!???
VrangeL_1917 is offline  
Old 12.05.2017., 00:25   #91
Murija izgubia od Borne koji ne zna gde je levo. Definitivno weak era svetskog tenisa!
VrangeL_1917 is offline  
Old 12.05.2017., 00:26   #92
ma spominje se i ovcu...al šta se čudiš, ko da murray ima karijeru usporedivu noletu. za noleta je to veća senzacija ovaj pad, za murraya i nije neko čudo
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Old 12.05.2017., 00:33   #93
Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
ma spominje se i ovcu...al šta se čudiš, ko da murray ima karijeru usporedivu noletu. za noleta je to veća senzacija ovaj pad, za murraya i nije neko čudo
Istina!
Sad bez zezanja ali veoma mi je čudan Murijin pad. Kapiram da je došao do prvog mesta na ATP-u , što je zaista vrhunski uspeh za takvog tenisera, ali sam opet očekivao da nastavi da "kida" zbog svesti da nije sopstvenim uspehom došao do tog mesta već tuđim neuspehom. Ovako deluje kao štamparska greška.
Sa druge strane Nolo se shebo u glavu definitivno i dokle god ima Pepe Gmaza i buraza na klupi ne mogu da kažem da 100% navijem za njega iako je "moj"!
Samo se nadam nekom meču sa Rafajlom ili Rođom pa da vidim koliko sam u pravu!
VrangeL_1917 is offline  
Old 12.05.2017., 00:48   #94
Quote:
VrangeL_1917 kaže: Pogledaj post
Istina!
Sad bez zezanja ali veoma mi je čudan Murijin pad. Kapiram da je došao do prvog mesta na ATP-u , što je zaista vrhunski uspeh za takvog tenisera, ali sam opet očekivao da nastavi da "kida" zbog svesti da nije sopstvenim uspehom došao do tog mesta već tuđim neuspehom. Ovako deluje kao štamparska greška.
Sa druge strane Nolo se shebo u glavu definitivno i dokle god ima Pepe Gmaza i buraza na klupi ne mogu da kažem da 100% navijem za njega iako je "moj"!
Samo se nadam nekom meču sa Rafajlom ili Rođom pa da vidim koliko sam u pravu!
da, teško je reći za muriju što je razlog, možda ima drugačije kriterije vlastitog uspjeha pa ga je ispucalo osvajanje broja 1 krajem godine, pa se opustio...ipak je on disao za leđima većim dečkima svih ovih godina, i na kraju napokon dohvatio taj broj 1 i možda ga je to ispunilo kao neki cilj koji je ostvario, i da se ispuhao...a s druge strane, možda nema veze s tim nego je jednostavno upao u neku igračku krizu

za noleta sam napisao, razumijem ga kao čovjeka da teži duhovnosti, ali doista ne vidim kako je to spojivo s vrhunskim sportom...dapače, što istinskiji duhovnjak netko jest, i teže je spojivo, lakše je nekog fejkera o tom imazu ne znam ništa, ni ne zanima me neš znati, ali nije ni stvar do njega, nego do samog koncepta...ti vrhunski sportaši su posvećeni tom svom snu o ostvarivanju nekih povijesnih uspjeha, ili bar osobnih koje mogu ocijeniti velikima, i kakve to veze ima s duhovnošću? duhovnost te u pravilu uči upravo odmaku od takvih stvari. to nije ona razina ajmo meditirati da se osjećamo koncentriranije, mirnije, fokusiranije, prava duhovnost nije pragmatično orijentirana, i može utjecati na sportaša da mu se zapravo više jebe za rezultat

al s druge strane, noletu kao čovjeku nema se što zamjerati jer se u potpunosti ostvario kao tenisač, taman i da nestane. ta osvojio je sve živo i dokazao se. naša janica skijašica se povukla u naponu snage s 24 godine, upravo iz tog razloga (između nekoliko njih), ostvarila je sve bitno i veliko, i nije više bilo pravog motiva. i tko joj može zamjeriti? dapače, vjerujem da su nosioci moderna mentaliteta upravo zahvalni da se povukla takva, nego da se bez pravog motiva vuče još sezonama po stazama
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Old 12.05.2017., 00:59   #95
Quote:
VrangeL_1917 kaže: Pogledaj post
Interesantno da svi pričaju o krahu našeg Nola a da niko ne pominje Muriju Ovcu i njegove, pa rekao bih, neuspehe u poslednjih 5-6 meseci! Možda je i njemu Pepe Gmaz poslao pozitivnu energiju!!!???
Po meni, da Nole ne odigra niti jedan meč u životu više, ulazi u hall fame tenisa. (ako tako što postoji...)
E: postoji, i stavio bih ga među prvih 10 u povijesti
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 12.05.2017., 01:20   #96
Rafa dragi, ovom se nisam nadal.
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Dok macaka nema, Rafa kolo vodi
Zasto nema te mackice?
Solna Kiselina is offline  
Old 12.05.2017., 02:24   #97
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
Upropastio je ravno 2 meča u kojima je imao 2 seta prednosti. U cijeloj karijeri. Dva. Strahote li.

A set prednosti prosipaju svi, to je redovita pojava. Da nije, tenis bi se igrao na jedan, a ne na dva dobivena seta, ne bi imalo smisla.

Kao što Raonić ne može izgubiti ako nije ozlijeđen, tako Čilić ne može izgubiti, a da nije do glave. Razlika je jedino što Raonić sam potencira te svoje izlike zbog ozljeda, a Marin ne, nego si forumski stručnjaci daju to pravo.
Ja sam velikim dijelom njega pocela podrzavati u otpor dezurnim pljuvacima. Jest da zna isfrustrirati do neba, ali nije on nista gori od ostalih a prica se o njemu kao da je ITF igrac, a ne netko tko sjedi u topu 20 godinama.
Atticus Finch is offline  
Old 12.05.2017., 03:47   #98
Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
da, teško je reći za muriju što je razlog, možda ima drugačije kriterije vlastitog uspjeha pa ga je ispucalo osvajanje broja 1 krajem godine, pa se opustio...ipak je on disao za leđima većim dečkima svih ovih godina, i na kraju napokon dohvatio taj broj 1 i možda ga je to ispunilo kao neki cilj koji je ostvario, i da se ispuhao...a s druge strane, možda nema veze s tim nego je jednostavno upao u neku igračku krizu

za noleta sam napisao, razumijem ga kao čovjeka da teži duhovnosti, ali doista ne vidim kako je to spojivo s vrhunskim sportom...dapače, što istinskiji duhovnjak netko jest, i teže je spojivo, lakše je nekog fejkera o tom imazu ne znam ništa, ni ne zanima me neš znati, ali nije ni stvar do njega, nego do samog koncepta...ti vrhunski sportaši su posvećeni tom svom snu o ostvarivanju nekih povijesnih uspjeha, ili bar osobnih koje mogu ocijeniti velikima, i kakve to veze ima s duhovnošću? duhovnost te u pravilu uči upravo odmaku od takvih stvari. to nije ona razina ajmo meditirati da se osjećamo koncentriranije, mirnije, fokusiranije, prava duhovnost nije pragmatično orijentirana, i može utjecati na sportaša da mu se zapravo više jebe za rezultat

al s druge strane, noletu kao čovjeku nema se što zamjerati jer se u potpunosti ostvario kao tenisač, taman i da nestane. ta osvojio je sve živo i dokazao se. naša janica skijašica se povukla u naponu snage s 24 godine, upravo iz tog razloga (između nekoliko njih), ostvarila je sve bitno i veliko, i nije više bilo pravog motiva. i tko joj može zamjeriti? dapače, vjerujem da su nosioci moderna mentaliteta upravo zahvalni da se povukla takva, nego da se bez pravog motiva vuče još sezonama po stazama
Potpisujem. Nemam šta da zamerim niti da dodam. Slažem se 100%!
Ja bih samo voleo da vidim još neki dobar meč u trouglu Nolo-Rafajlo-Rođa. Pre svega bih voleo da vidim Noleta i Rafajla na šljaci.
Realno njih nema ko da zameni ali će biti zamenjeni jer godine neumitno idu. Meni se lično najviše sviđa Thiem al on sa svoje 23 godine je več daleko od nekog potencijala, više je zreo igrač. Da ne pominjem šta su Rođa, Rafajlo I Nole imali osvojeno u tim godinama.
VrangeL_1917 is offline  
Old 12.05.2017., 03:49   #99
Quote:
dr. diego kaže: Pogledaj post
Po meni, da Nole ne odigra niti jedan meč u životu više, ulazi u hall fame tenisa. (ako tako što postoji...)
E: postoji, i stavio bih ga među prvih 10 u povijesti
JA ga bez problema ubacim u prvih 5 al to je meni manje bitno. Nadam se povratku jer on ove godine puni 30 godinica i realno može da igra još barem 5 godina al pod uslovom da mu na klupi ne budu Pepe Gmaz i buraz.
VrangeL_1917 is offline  
Old 12.05.2017., 06:13   #100
Quote:
VrangeL_1917 kaže: Pogledaj post
JA ga bez problema ubacim u prvih 5 al to je meni manje bitno. Nadam se povratku jer on ove godine puni 30 godinica i realno može da igra još barem 5 godina al pod uslovom da mu na klupi ne budu Pepe Gmaz i buraz.
Za 10 dana puni 30. Prolazi kroz krizu, sad kakva je o otme se može nagađati.
Ovo da je u Top 5, ne vjeujem jer je ta lista tenisača jaako dugačka i uključuje tenisače još iz 19. stoljeća, ali evo ako se ograničimo na Open eru, svakako ulazi medju prvih 5.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:04.