Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2017., 15:03   #1
Problem u vezi

Upoznali smo se jos proslog ljeta i tad zavrsili skupa, nista ozbiljno. Ona je inace iz zagreba a ja sam iz rijeke. Uglavnom i tako smo se dopisivali cijelu godinu, tu i tamo se culi. Pricao sam sa dosta cura, al uvijek kad bi dosla od nje poruka nije mi bilo svejedno, oduvijek je nesto bilo oko nje, od trenutka kad sam je prvi put upoznao. Medutim ovog ljeta je opet tu dosla, i desila se ljubav, zaljubili smo se, prohodali, provodili smo vrijemr jedno s drugim, čuda. Govorila mi je da se nikad ovako nije osjecala, da se nitko ovako nije trudio oko nje I da nikad nije imala ovakvo nesto. Sve je bilo kao iz bajke. I odlucili smo se na long distance relationship. Pred 2 tjedna je otisla u zg. Ovaj vikend je dosla u rijeku, u petak. Otisli smo na veceru, setnjica sve divno krasno i bajno. I drugi dan kad je dosla na kavu, u subotu, bila je to sasvim drugacija osoba. U njenoj pristunosti sam se osjecao kao najveci neprijatelj. Pocela je pricat o nekim stvarima, kako je ovo prebrzo sve krenulo, kako trebamo ohladit malo bla bla. Okej i tu subotu smo proveli skupa. I vidili smo se u nedjelju popodne, i rekla mi je da je skulirala od svega ovog i da o svemu zeli promislit. Otisao sam. Rekla je da cemo se cut/vidit predvecer. Ali nismo. Nije me htjela vidit, htjela je bit na miru i sa svojima provest zadnji dan na moru. I tako je otisla natrag u zagreb a da se nismo ni pozdravili i rekla je da joj samo dam malo vremena/mira da promisli o svemu itd. I evo sad jednostavno neznam sta da radim, sta da mislim. Ubija me ovo cekanje, nervoza, neznanje, spoznaja da stvari nisu okej
Cebixd is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 15:29   #2
a koliko imate godina?
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 15:31   #3
Moguće se prepala intenziteta emocija i vezanosti za osobu koju ne može vidjeti kad joj treba , pa je odlučila to presjeći dok nije preraslo u više čežnje i tuge zbog razdvojenosti nego sreće i ljubavi...

Ljubav na daljinu je teška , svodi se na razgovore i dopisivanja - može biti divna ,no rijetko uspije.

Daj joj prostora ako joj treba , ali ne računaj na pozitivan ishod.

No na kraju ako ne bude ništa , imat ćeš lijepu uspomenu na divan tjedan koji je mogao prerasti u nešto više da je tvoja draga imala hrabrosti.

Držim fige
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 15:32   #4
Ah toplo - hladno igrice. To sasijeci u korijenu ma koliko godina imaš. Nije vrijedno toga, vjeruj mi.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 15:33   #5
Samo ju ni pod razno nemoj gnjaviti...
Ostavi joj prostora i neka se ona tebi prva javi.

Al ne gaji previše nade.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 15:38   #6
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
a koliko imate godina?
Ja 21 ona 17.
Cebixd is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 15:39   #7
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Moguće se prepala intenziteta emocija i vezanosti za osobu koju ne može vidjeti kad joj treba , pa je odlučila to presjeći dok nije preraslo u više čežnje i tuge zbog razdvojenosti nego sreće i ljubavi...

Ljubav na daljinu je teška , svodi se na razgovore i dopisivanja - može biti divna ,no rijetko uspije.

Daj joj prostora ako joj treba , ali ne računaj na pozitivan ishod.

No na kraju ako ne bude ništa , imat ćeš lijepu uspomenu na divan tjedan koji je mogao prerasti u nešto više da je tvoja draga imala hrabrosti.

Držim fige

Svida mi se odgovor.! Ma nije tjedan, vec smo skupa mj dana. A i nismo prekinuli, nego samo je receno da joj treba vremena itd.
Cebixd is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 15:41   #8
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Samo ju ni pod razno nemoj gnjaviti...
Ostavi joj prostora i neka se ona tebi prva javi.

Al ne gaji previše nade.
Daj nemojte me plasit. Zasto nebi sve bilo super?! Sta se vi nikada niste preispitivali bili u sukobu sa samim sobom? Mozda je ovo samo neka faza. Svi se mi bojimo nepoznatog, a njoj je ovo nepoznato.
Cebixd is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 15:44   #9
Ljubav na daljinu je gadna stvar.
Žena se ohladila,posložila prioritete,
Vjerujem da i ti imaš svoje prioritete i obaveze.
Avantura kao avantura, kratko ali slatko!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 15:49   #10
Quote:
Cebixd kaže: Pogledaj post
Daj nemojte me plasit. Zasto nebi sve bilo super?! Sta se vi nikada niste preispitivali bili u sukobu sa samim sobom? Mozda je ovo samo neka faza. Svi se mi bojimo nepoznatog, a njoj je ovo nepoznato.
Moglo bi biti super, ali joj moraš ostaviti prostora da si razmisli. U tako ranoj fazi veze (pa i na daljinu) su se njoj pojavile neke sumnje i dvojbe koje ona mora odvagnuti...

Ja sam ti samo sugerirao da je ne pritišćeš, ne gnjaviš i ne forsiraš (niti porukama, niti pozivima...) jer ćeš vrlo vjerojatno postići kontra efekt.

U komunikaciji s njom, ona mora osjetiti da ti je stalo do vas, ali ne smije osjetiti pritisak...ili nekakvu grižnju savjesti što možda u toj prvoj fazi nije zagrizla u to isto kao i ti.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 15:49   #11
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Ljubav na daljinu je gadna stvar.
Žena se ohladila,posložila prioritete,
Vjerujem da i ti imaš svoje prioritete i obaveze.
Avantura kao avantura, kratko ali slatko!
Ne djeluje mi kao avantura. S moje strane. Nije ni s njene, ali neznam sta se sad dogada evo. Ja sam joj sve rekao, na sta sam spreman, i nije mi problem relacija ri-zg. Ima i vecih barijera od toga
Cebixd is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 15:50   #12
Quote:
Cebixd kaže: Pogledaj post
Ne djeluje mi kao avantura. S moje strane. Nije ni s njene, ali neznam sta se sad dogada evo. Ja sam joj sve rekao, na sta sam spreman, i nije mi problem relacija ri-zg. Ima i vecih barijera od toga
ima, da....svejedno mislim da ste premladi za daljinu
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 15:51   #13
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Moglo bi biti super, ali joj moraš ostaviti prostora da si razmisli. U tako ranoj fazi veze (pa i na daljinu) su se njoj pojavile neke sumnje i dvojbe koje ona mora odvagnuti...

Ja sam ti samo sugerirao da je ne pritišćeš, ne gnjaviš i ne forsiraš (niti porukama, niti pozivima...) jer ćeš vrlo vjerojatno postići kontra efekt.

U komunikaciji s njom, ona mora osjetiti da ti je stalo do vas, ali ne smije osjetiti pritisak...ili nekakvu grižnju savjesti što možda u toj prvoj fazi nije zagrizla u to isto kao i ti.
Ma na momente je zagrizla i vise nego ja. Pa to sad i radim. Ne kuminiciramo. Niti joj planiram poslat poruku ili ista slicno. Sjedim i cekam, neznam sta, ni dal je dobro ni lose. Nemam puno opcija
Cebixd is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 15:52   #14
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
ima, da....svejedno mislim da ste premladi za daljinu
Sve to stoji, godine itd. Al opet briem da se sve svodi ma pojedince. Imao sam i ja 17 pa sam imao ta neka moralna misljenja, samo sta imam plus iskustva sad.
Cebixd is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 16:17   #15
Quote:
Cebixd kaže: Pogledaj post
Daj nemojte me plasit. Zasto nebi sve bilo super?! Sta se vi nikada niste preispitivali bili u sukobu sa samim sobom? Mozda je ovo samo neka faza. Svi se mi bojimo nepoznatog, a njoj je ovo nepoznato.
Pa faza definitvno je, vjerojatno između veze i biti solo.
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 16:25   #16
Quote:
Cebixd kaže: Pogledaj post
Ne djeluje mi kao avantura. S moje strane. Nije ni s njene, ali neznam sta se sad dogada evo. Ja sam joj sve rekao, na sta sam spreman, i nije mi problem relacija ri-zg. Ima i vecih barijera od toga
Decko, nasla je nekog drugog(ili barem kani naci) jer joj je dostupniji, blizi.....i sada trazi nacin da ti to da do znanja.
Jebiga, takva je vecina zemskinja ali bez brige, jednom ce doci neka dostojnija.
Uostalom, na forumu je mozda nadjes i prije nego sto mislis
__________________
....
herod1967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 16:26   #17
Ona ima 17 godina, zivi udaljeno od tebe i mentalno se ponasa kao da ima 17 godina. Zaboravi na ove savjete i zbog okolnosti (veza na daljinu + godine) ne smatraj ovo ozbiljnom vezom.

Quote:
Cebixd kaže: Pogledaj post
Ne djeluje mi kao avantura. S moje strane. Nije ni s njene, ali neznam sta se sad dogada evo. Ja sam joj sve rekao, na sta sam spreman, i nije mi problem relacija ri-zg. Ima i vecih barijera od toga
Ne zamjeri, ali opet - ona ima 17 godina. Sve sto si napisao ne drzi vodu. Ti ocekujes od klinke da razmislja odraslo i da se posveti vezi na daljinu samo zato sto ti mislis da se mozes posvetiti.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 16:26   #18
Quote:
herod1967 kaže: Pogledaj post
Decko, nasla je nekog drugog(ili barem kani naci) jer joj je dostupniji, blizi.....i sada trazi nacin da ti to da do znanja.
Jebiga, takva je vecina zemskinja ali bez brige, jednom ce doci neka dostojnija.
Uostalom, na forumu je mozda nadjes i prije nego sto mislis
Da, zatuci mu volju za životom do kraja
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 16:31   #19
Quote:
Moment torzije kaže: Pogledaj post
Da, zatuci mu volju za životom do kraja
Bas suprotno, on je sad u bedu jer misli da mu je ona jednina opcija, koju je vec na samom startu izgubio.
Mora znati da su sve zene iste, da je njihov postulat : "daleko od ociju - daleko od srca", i sto prije se okrenuti nekoj drugoj
__________________
....
herod1967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 16:49   #20
Premladi ste da bi vam funkcionirala veza na daljinu. Većina starijih parova je jako teško održava. Vi ste klinci, oboje željni izlazaka, druženja i svega što mladi radi, ona je vjerojatno već uvidjela mane te veze i pokušava se nekako ohladiti. Ne trebaš biti u bedu, ako traži prostora, daj joj ali sumnjam da će tu biti nešto ozbiljnije.
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger