Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2017., 22:16   #61
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Čuj, nije baš da puno bacate oke na starije komade od sebe. Više se orijentirate na mlađe dame.
Ne bacamo oko sigurno ali da se pruži prilika sa zgodnom ženom 50+ sigurno ne bi razbijali glavu i morali razmislit dva puta

Monica Bellucci
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 22:17   #62
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Čuj, nije baš da puno bacate oke na starije komade od sebe. Više se orijentirate na mlađe dame.
Bacamo oke na sve koje su nam privlačne. Neovisno o dobi. A to što je u mlađim dobnim skupinama postotak privlačnih žena puno viši nego u starijim je drugi par rukava.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 22:18   #63
Dobro, erricson kako to zamišljaš osudu ove cure koja bi se jebala s tim likom? Pretpostavimo da nisu u zabitom selu. Što, povjerit će se frendici pa će cijelo društvo urlati od smijeha da je jebala dedu? Pa nemaju 15. Također, ne mora nikom ni reć. Kako bi se to saznalo? Sumnjam da će deda lajat okolo.

Nije li lakše prihvatiti da joj ipak nije toooliko privlačan koliko bi bio netko od 35-40?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 22:21   #64
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Čuj, nije baš da puno bacate oke na starije komade od sebe. Više se orijentirate na mlađe dame.
zato vi vise bacate oko na mlade kuce i aute
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 22:22   #65
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Dobro, erricson kako to zamišljaš osudu ove cure koja bi se jebala s tim likom? Pretpostavimo da nisu u zabitom selu. Što, povjerit će se frendici pa će cijelo društvo urlati od smijeha da je jebala dedu? Pa nemaju 15. Također, ne mora nikom ni reć. Kako bi se to saznalo? Sumnjam da će deda lajat okolo.

Nije li lakše prihvatiti da joj ipak nije toooliko privlačan koliko bi bio netko od 35-40?
Ne znam kaj nju točno muči. Al znam da žene imaju 100 puta više išjuza vezanih uz seks od muškaraca.

Kako bi se saznalo? Pa valjda po onoj narodnoj, "zaklela se zemlja raju, da se tajne sve saznaju."
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 22:24   #66
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Ne znam kaj nju točno muči. Al znam da žene imaju 100 puta više išjuza vezanih uz seks od muškaraca.

Kako bi se saznalo? Pa valjda po onoj narodnoj, "zaklela se zemlja raju, da se tajne sve saznaju."
To potvrđuju teme o malim kurcima i djevcima, u pravu si.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 22:25   #67
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
Ne bacamo oko sigurno ali da se pruži prilika sa zgodnom ženom 50+ sigurno ne bi razbijali glavu i morali razmislit dva puta

Monica Bellucci
Niste ni vi svi Sean Connery. Pa svejedno ima puno više starijih likova s mlađim ženskama, nego je obrnuto. Dakle, ova teza o osudi je bez veze. A kako reče i ex, ko joj brani da ne stavi na oglasnu ploču svoj seksualni život
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Bacamo oke na sve koje su nam privlačne. Neovisno o dobi. A to što je u mlađim dobnim skupinama postotak privlačnih žena puno viši nego u starijim je drugi par rukava.

A e
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
zato vi vise bacate oko na mlade kuce i aute
Sve smo sponzoruše
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 22:25   #68
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Dobro, erricson kako to zamišljaš osudu ove cure koja bi se jebala s tim likom? Pretpostavimo da nisu u zabitom selu. Što, povjerit će se frendici pa će cijelo društvo urlati od smijeha da je jebala dedu? Pa nemaju 15. Također, ne mora nikom ni reć. Kako bi se to saznalo? Sumnjam da će deda lajat okolo.

Nije li lakše prihvatiti da joj ipak nije toooliko privlačan koliko bi bio netko od 35-40?
kako bi se saznalo?
povjeri se najboljoj prijateljici i 15 minuta kasnije, na vijestima nr kine...
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 22:26   #69
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
kako bi se saznalo?
povjeri se najboljoj prijateljici i 15 minuta kasnije, na vijestima nr kine...
Nije me nikad izdala naj frendica na taj način.
Onda je problem u frendicama koje bira, a ne znači da ima takve.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 22:29   #70
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
A e Sve smo sponzoruše
mda, uvijek sam uzivao u ovom "svi" argumentu
jer i inace ste sve iste, jelda, pa onda treba posebno napominjati i stavljati discleimere
uostalom ima sasvim dovoljan broj i mladih muzjaka, ne vidim da ijednu od vas netko ili nesto sprijecava da si takvoga ubere
mnogi siromasni student bi vam bio zahvalan
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 22:30   #71
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Nije me nikad izdala naj frendica na taj način.
Onda je problem u frendicama koje bira, a ne znači da ima takve.
zajebancija ex, sala, ono haha
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 22:32   #72
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
A nek proba, bolje nego da se premišlja na forumu. Jebo život di ništa nisi zažalio makar. A možda joj se svidi pa i ponovi.
Tako je! Tko nije prošao bar jednom kroz walk of shame kao da nije ni živio.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 22:33   #73
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
mda, uvijek sam uzivao u ovom "svi" argumentu
jer i inace ste sve iste, jelda, pa onda treba posebno napominjati i stavljati discleimere
uostalom ima sasvim dovoljan broj i mladih muzjaka, ne vidim da ijednu od vas netko ili nesto sprijecava da si takvoga ubere
mnogi siromasni student bi vam bio zahvalan
Napisao si vi. Ili se konkretno obraćaš meni i užem krugu oko mene?

Nitko nam ne brani. Zašto bi nam branio? Ne vidim da se netko libi naskočiti na onoga na koga želi. Diskretnije ili manje diskretno. Ako se libi, tada se radi o drugim stvarima, a ne tome da bi danas bilo neobično da ženska bude sa 20 godina starijim likom.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 22:36   #74
znaci, ipak treba disclaimer?
ok, "vi" znaci vi zene, kao vecina ili kao dovoljno velik broj
ili si ti mozd akad si rekla kako s emuski pale na mlade, mislila bas na sve muske ikad?
ili tu vrijede neka posebna pravila?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 22:41   #75
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
znaci, ipak treba disclaimer?
ok, "vi" znaci vi zene, kao vecina ili kao dovoljno velik broj
ili si ti mozd akad si rekla kako s emuski pale na mlade, mislila bas na sve muske ikad?
ili tu vrijede neka posebna pravila?
Ovo bi imalo smisla da su žene većinom sponzoruše.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 22:44   #76
znas da nisam mislio na sponze, nego na to kaj im vise pasu stariji tipovi
mislim da ne treba raditi bas drame
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 22:47   #77
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
znas da nisam mislio na sponze, nego na to kaj im vise pasu stariji tipovi
mislim da ne treba raditi bas drame
Jbg, krivo te shvatih onda. Isprike.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 22:51   #78
Quote:
Cizme skitaljke kaže: Pogledaj post
Mogu slobodno reći da je u pitanju jedan stabilan prijateljski odnos (ne sad ono da smo naj prijatelji ikad ili slično, nije da pijemo kavice skupa i družimo se pretjerano), ali sam uvijek mogla računati na njega, pomogao mi je par puta u kritičnim situacijama, bio uz mene kad mi je trebalo, također i on zna da može računati na mene...

Znači mišljenje većine je da bi seks uništio prijateljstvo?

Mislim da mi je čak veća prepreka razlika u godinama nego strah da ćemo uništiti prijateljstvo (s obzirom da smo već imali taj nekakav pokušaj seksa, a kasnije se ništa nije promijenilo u ponašanju u 'normalnim prilikama').

Ne znam, mislim da samo previše razmišljam o svemu i da je to najveći problem
prijatelji? kakvi vražji prijatelji?

peijatelji su ljudi sa puno sličnosti. Počevši od spola pa na dalje.

Recimo dva 53 godišnja muškarca mogu biti prijatelji. Oni imaju puno zajedničkih tema i zbog toga im je ugodno kada su zajedno. Imaju o čemu pričati. I kuže se.

nadalje, dvije žene od 27 godina mogu biti prijateljice. One imaju puno zajedničkih tema i zbog toga im je ugodno kada su zajedno. Imaju o čemu pričati. I kuže se.

Muškarac od 53 i žena od 27 nemaju apsolutno ništa zajedničko. Ako muškarac ne pati od erektilne disfunkcije tada može doći do kakvog takvog seksa. Ali skroz nekompatibilnog jer je žena od 27 daleko neiskusnija od njega pa će i seks biti "zakurac"

eto toliko o ovom divnom prijateljstvu.
prasac-nelson is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 23:01   #79
Quote:
prasac-nelson kaže: Pogledaj post
prijatelji? kakvi vražji prijatelji?

peijatelji su ljudi sa puno sličnosti. Počevši od spola pa na dalje.

Recimo dva 53 godišnja muškarca mogu biti prijatelji. Oni imaju puno zajedničkih tema i zbog toga im je ugodno kada su zajedno. Imaju o čemu pričati. I kuže se.

nadalje, dvije žene od 27 godina mogu biti prijateljice. One imaju puno zajedničkih tema i zbog toga im je ugodno kada su zajedno. Imaju o čemu pričati. I kuže se.

Muškarac od 53 i žena od 27 nemaju apsolutno ništa zajedničko. Ako muškarac ne pati od erektilne disfunkcije tada može doći do kakvog takvog seksa. Ali skroz nekompatibilnog jer je žena od 27 daleko neiskusnija od njega pa će i seks biti "zakurac"
gore napisano ok

boldano: nemoj valjat gluposti molim te. citaju te
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 23:23   #80
Quote:
SEALION kaže: Pogledaj post
gore napisano ok

boldano: nemoj valjat gluposti molim te. citaju te
argumentiraj
prasac-nelson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger