Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2007., 23:49   #41
Jel itko kupio stan od SAXUMa? Da oformimo malu grupa budućih susjeda
__________________
Lako je kad te neko ni ne zavoli, tad samo tamna strana srca zaboli.
Teško je kad za nekog jedinog i svog postaneš zrnce soli, teško je kad tvoj neko prestane da te voli.
MedoPero is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 11:12   #42
Nažalosst nisam uspjela kupiti stan od Saxuma. Onaj koji je mene zanimao već su svi prodani. Ali mislim da će stanovi biti super i baš mi je žao. Da li netko zna hoče li se možda graditi još neke nove zgrade u produžetku Saxumove. Ja sam čula da bi se trebalo garditi, ali ne znam tko ni kada. Ako netko ima informaciju!!!!!!
__________________
Happy feet
happy feet is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 12:31   #43
Quote:
happy feet kaže: Pogledaj post
Da li netko zna hoče li se možda graditi još neke nove zgrade u produžetku Saxumove. Ja sam čula da bi se trebalo garditi, ali ne znam tko ni kada. Ako netko ima informaciju!!!!!!
Navodno bi Saxum trebao graditi još dvije zgrade iza. I trebale bi imati 9. katova, jer se u međuvremenu mijenjao GUP.
Ali ovo je skroz neprovjerena informacija.
__________________
Lako je kad te neko ni ne zavoli, tad samo tamna strana srca zaboli.
Teško je kad za nekog jedinog i svog postaneš zrnce soli, teško je kad tvoj neko prestane da te voli.
MedoPero is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 18:05   #44
Quote:
MedoPero kaže: Pogledaj post
Navodno bi Saxum trebao graditi još dvije zgrade iza. I trebale bi imati 9. katova, jer se u međuvremenu mijenjao GUP.
Ali ovo je skroz neprovjerena informacija.
Hvala. Ak kaj saznaš javi. Ne sviđa mi se činjenica od 9 katova, više sam za manje zgrade tipa ove njihove do 5 katova. Možda se opet promijenu GUP.... Al dobro, bolje išta nego ništa.
__________________
Happy feet
happy feet is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 15:03   #45
Quote:
MedoPero kaže: Pogledaj post
Jel itko kupio stan od SAXUMa? Da oformimo malu grupa budućih susjeda
MedoPero, prema svemu do sad viđenom, novogradnja koja se radi prema rokovima, bez značajnijih kikseva i ne zeza kupce, ima malo komentara na forumu. To bi ti trebalo dosta govoriti.

Ja sa svog prozora gledam izgradnju i mogu reći da su brzi. Četvrti kat će do vikenda biti pod krovom i onda ide ona etaža "eskluzivnih" stanova. Trude se zatvoriti građevinu do prvog snijega... Bilo je i u novinama neki dan: radnici na muzeju (u neposrednoj blizini ove zgrade) si spojili petak i Sisvete, a ovi ga uredno peglaju...
bela777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 16:44   #46
Ikakvih novosti oko planirane gradnje ostalih zgrada izmedju bundeka i muzeja????
dada1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 17:22   #47
iskopali su rupe, ogradili žicom... radi se tu nešto definitivno. Nisam sigurna da sam vidjela tko i što...
Ali mislim da je to više na mjestu između ove zgrade koja se gradi i bundeka, tamo kod kineskog restorana.
bela777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 20:42   #48
Quote:
dada1 kaže: Pogledaj post
Ikakvih novosti oko planirane gradnje ostalih zgrada izmedju bundeka i muzeja????
I mene zanima zna li tko štogod o ostalim "iskopinama", posebno onim zapadno od nove Saxum-ove zgrade.
Interesantan mi je jedan od njihovih stanova s pogledom na zapad, ali ne bih da mi izroni nešto od 9 katova preko puta.
Također, ima li tko ikakvih iskustva o Saxum-ovcima kod kupovine stanova? MedoPero, happyfeet, bella.. stellaaa ... anybody?
dodolator is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 21:14   #49
Quote:
dodolator kaže: Pogledaj post
I mene zanima zna li tko štogod o ostalim "iskopinama", posebno onim zapadno od nove Saxum-ove zgrade.
Interesantan mi je jedan od njihovih stanova s pogledom na zapad, ali ne bih da mi izroni nešto od 9 katova preko puta.
Također, ima li tko ikakvih iskustva o Saxum-ovcima kod kupovine stanova? MedoPero, happyfeet, bella.. stellaaa ... anybody?
Ja sam zato kupila stan na istoku, za svaki slučaj. Na cesti ipak ne mogu izgraditi ništa . Inače, 25 m zapadno je još jedna parcela iste veličine, a to je kat. čestica 433/19 (Zaprudski otok). E, sad, ne znam koliko je zgrada udaljena od ruba parcele, ali.... Ako odete na stranice od zemljišmh knjiga, vidite ko je vlasnik, i da Zaba ima zalog :-).

Što se tiče same kupovine, ja sam išla prek PBZ Nekretnina, tako da sam u Saxum otišla kad sam potpisala predugovor. I to je to :-)
Inače je sve jako dugo trajalo, jer sam čekala da PBZ i Saxum potpišu nekakav ugovor za kredite... Pa sam onda još čekala da napišu predugovor koji bi pratio takvo plaćanje (5% cash, 95% kredit). Ali sad imaju takav predugovor, pa nema beda :-).
__________________
Lako je kad te neko ni ne zavoli, tad samo tamna strana srca zaboli.
Teško je kad za nekog jedinog i svog postaneš zrnce soli, teško je kad tvoj neko prestane da te voli.
MedoPero is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 13:12   #50
Gradi li još netko osim Saxuma?
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 15:26   #51
Vraćam temu na 1 str.
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 09:32   #52
Quote:
NekaNovaJa kaže: Pogledaj post
Gradi li još netko osim Saxuma?
Evo prvozah se jutros pored gradilišta, i dalje nema nikave ploče. Predlažem ti da se prošećeš do tamo i pitaš šljakere...
bela777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2007., 16:25   #53
HI,
prijatelji bili n agradilištu preko puta Saxuma i saznali da će se raditi tamo 2 zgrade. Misli da je investitor firma Teletera, a izvođač Georad d.o.o. i Tempo inženjering. Ako nešto netko još sazna javite!!!!
__________________
Happy feet
happy feet is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 14:21   #54
Razmisljam o prodaji dobro ocuvanog, renoviranog i lijepo uredjenog stana od 40 kvadrata u Srediscu, 7. kat, dobra zgrada, stara 20 godina, pogled odlican, puca na Medvednicu i zelenilo parka. Znate li kako se krecu cijene (ponuda) za manje stanove u Srediscu? Nije mi hitna prodaja, pa me zanima koju bih maksimalnu cijenu mogla traziti? Hvala unaprijed.
Anirul is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 18:55   #55
Jel ima tko da je kupio stan ili planira u Stonskoj? Ja sam rezervirao danas svoj
dr.danijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 23:00   #56
Quote:
dr.danijel kaže: Pogledaj post
Jel ima tko da je kupio stan ili planira u Stonskoj? Ja sam rezervirao danas svoj
Ja sam kupila tamo stan, još prošle godine. Već 10 rata kredita otplaćeno. S obzirom da investitor plaća kamatu, a ja samo glavnicu, ne uzbuđujem se što kasne. Kada su ti rekli da je useljenje?
MinnieMouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 09:58   #57
Aha, znaci ti si kupila od Saxuma stan. Ja od Teletere, u zgradi oblika U koja se upravo radi.
Meni su rekli da je useljenje sljedece godine oko 9. mjeseca, 31.5. bi zgrada trebala biti gotova a onda ide sredjivanje uporabne i to.
Prosle godine sam gledao te stanove od Saxuma ali tada su mi bili skupi a sada su mi svi oni koji odgovaraju bili prodani.
dr.danijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2008., 19:00   #58
Quote:
dr.danijel kaže: Pogledaj post
Aha, znaci ti si kupila od Saxuma stan. Ja od Teletere, u zgradi oblika U koja se upravo radi.
Meni su rekli da je useljenje sljedece godine oko 9. mjeseca, 31.5. bi zgrada trebala biti gotova a onda ide sredjivanje uporabne i to.
Prosle godine sam gledao te stanove od Saxuma ali tada su mi bili skupi a sada su mi svi oni koji odgovaraju bili prodani.
daj molim te pojasni mi, zgrada bi bila gotova 31.5. a onda ide uporabna, kaj je to inače običaj ili oni krivim redoslijedom to rade?
llaura is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2008., 23:09   #59
Evo c/p sa www.hellea.hr :
"Rok dovršetka radova: 31.05.2009., nakon čega se provodi tehnički pregled, ishođenje uporabne dozvole, etažiranje objekta i upis u Zemljišnu knjigu."


Gradjevina nije moja struka ali nekako mi je logicno da po zavrsetku objekta ide uporabna za taj isti, s tim sam se susreo par puta i pretpostavljam da je tako. Mozda nije
dr.danijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 16:15   #60
Ja sam dijete Središća,ali što se u zadnjih 10 godina napravilo od kvarta je strahota.
i još da traže preko 2 soma eura po kvadratu sramota.a žohara u starim zgradama na vagone.eto njih brzinom munje u nove zgrade.
osnovna škola nula bodova,ok.ona Zapruđanska nije daleko,ali ipak.
ok onaj mall je blizu pa valjda i to diže cijenu.
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:02.