Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2017., 12:11   #6421
Quote:
Digit01 kaže: Pogledaj post
U 90% slucajeva se prica o muskarcima, kako objasniti ovo:

Zenska osoba, u kasnim dvadesetima, uzimanje mobitela, kopanje po porukama, posesivnost, drama svaki put kada musko negdje zeli otici sam s drustvom, optuzivanje da se svima drugima poklanja paznja ali njoj ne, sluzbeni put se okarakterizira kao pijancevanje i sex na jedni noc u nekom drugom gradu, psihicki agresivna pod utjecajem alkohola, divljanje i lupanje po stanu, stvaranje drame u javnosti, ako musko ode negdje s drustvom i ne javi se na mobitel, prva misao joj je da jebe okolo, nametanje svog misljenja i svojih uvjerenja kao jedinih ispravnih - stilom "glavom kroz zid"...

Nakon niza svađa, veza je prekinuta nakon 3 godine jer je postalo nepodnosljivo, to nije trajalo 3 godinu u komadu ali i to je bilo previse... Nakon toga klasicno plakanje i drama i rađenje zrtve od sebe, kako je shvatila gdje je grijesila, da zna sta je radila i da ce sve biti bolje ako se samo jos jednom proba, nakon sto se ta ideja odbije, krece vrijeđanje i optuzivanje da postoji treca osoba... Klasika kad voda dođe do grla...

U crmu je tu problem, sto se događa u glavama takvih ljudi?
Shvate li oni ikad sto rade i sebi i partneru?
Isskreno? Oni znaju sta rade partneru, ali je to njihov nacin funkcionisanja. I to se realno tesko moze izmjeniti.
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 16:34   #6422
Kao što sam napisala na drugoj temi - ako je "nevjerojatno dobar" ne treba mu vjerovati. Danas više nitko ne treba nasjesti na takve likove jer na internetu ima dovoljno informacija o tome kako prepoznati psihopata, narcisa, emocionalno zlostavljanje i slično.

Zajednički nazivnik svega je sljedeći - nasilnik smatra da ima pravo kontrolirati tuđe ponašanje, kretanje, mišljenje, način izražavanja, navike, itd, itd... To je prva stanica. Posljednja je crna kronika, a iz tog vlaka nije baš jednostavno izaći.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 18:09   #6423
Koliko znam još nisam upoznao posesivnu osobu ili takvu sličnu, a tako će vjerojatno i ostati Hvala Bogu uzimajući u obzir da sam više introvert nego ekstrovert i da nemam pretjerano želju baš se zbližavati s ljudima u smislu vezica nekih i dubokih prijateljstva. Msm. volim ja pričati, ali ništa pretjerano i predugo sad i čim vidim da se netko počne vezati za mene, iskreno mi blago padne mrak na oči, jer ja se ne vežem i znam da bi zbog toga toj osobi s vremenom moglo postati teže zbog te činjenice, pa se zato trudim držati sve to na distanci ako dođe do nekog poznanstva ili prijateljstva ipak da se ne bi desilo da nekog ne povrijedim, jer to mi nije u interesu nikako. Čak štoviše mrzim to ako nekoga povrijedim direktno ili indirektno, pa zato pazim i ide mi odlično. A što se ovakvih ljudi tiče, ne znam kako netko može nekome raditi zlo i to svjesno manipulirati, vrijeđati, čak nekad i ucjenjivati, pa i prijetiti čovječe... I to osobi koju voliš? Halo? Msm. čudno mi je eto. Ako imaš osobnih unutarnjih problema, daj se makni čovječe i pusti drugu stranu da živi svoj život, a ne da zagorčavaš i uništavaš nešto što nemaš pravo uništavati, ali si ti ipak daješ za pravo da radiš to iz nekog razloga...
DudeGeneration is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 16:15   #6424
Situacija u vezi: nakon početka zajedničkog života i veze,čitanje poruka,dok mu cura nije objasnila da to nije normalno,naravno cuđenje s njegove strane i priča kako je on u bivšoj vezi bez problema uzimao mobitel od cure i čitao poruke(kasnije nakon njene ustrasnosti u tome da mu dokaže da to nije uredu prizna da je pogriješio). Pošto se oboje kuže u kompjutere i tehnologiju,cura pogleda na mail i vidi nedopušteni uredaj koji pristupa njenom mailu i pogasi mu cijeli mobitel jednim klikom,na to on poludi i optuži nju da je kriva što joj on gleda po mailu i drugim stvarima.Prigovora joj tj. čudi se zašto pušta t-COM službenika u stan(kad on nije kod kuče,sa čudnim pitanjima(muško pa valjda..)Na početku veze jednom ju je pitao kad nije došla na vrijeme s posla da li ga vara,nakon toga više nije kad mu je cura objasnila da i to nije prihvatljivo?I sad zadnje ona misli da joj kontrolira kompjuter jer je mrežu od susjeda probio i priznao joj je da joj može ako hoče vidjeti lozinke, povijest pretraživanja i sve radi prikupljenih paketa iz svih uređaja,ali da on to ne radi naravno.I rekao joj je to, da ne bi došlo do svađe ili da mu ona ne bi opet ugasila mobitel preko kojeg on to sve radi.

Inače je jako pažljiv,dobar drži je kao kraljicu kako on kaže.

Šta činiti po tom pitanju?Da li možete predvidjeti kako bi to moglo izgledati u budučnosti,da li je moguče da je dečko oštecen od predhodne veze pa se sad čisti i nesiguran(pošto kaže da ga je bivša varala) ili je on primjer posesivca i manipulatora?
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 18:24   #6425
Zitaa, ne sviđa mi se ono što si napisala. Tip je nepovjerljiv, vjerojatno sve mora provjeravat i pregledavat i sumnja valjda u svoju sjenu a kamoli ne u tuđu, kad je cura u pitanju još i gore. To ne može rezultirat ničim dobrim kasnije, uvjeravam te.
Iz osobnog primjera mogu potvrditi i ono što je Leteća napisala: stvarno, ako je "nevjerojatno dobar", bježte glavom bez obzira!
Zašto da bježite?
Bila sam u vezi 11 mjeseci s dečkom koji bi "sve napravio za mene" i provodio bi svaki slobodni trenutak samnom i trudio se udovoljit mi u svemu, nebi nešto smjela spomenut, već bi to dobila.. sve to lijepo divno krasno zvuči dok vam se ne obije o glavu i dok ne shvatite da to nije normalno. stalno provođenje vremena samnom samo je bilo izlika da me drži na oku i da mu ne promakne nikakva sitnica vezana uz mene, a kad bi mu nešto promaklo za što nebi znao a ja bi rekla, čudio bi se i ljutio ko ne znam kaj da kak on to ne zna. dobio me da zadobi moje povjerenje, da mu pričam o svem onom što me muči, o čem razmišljam, sve svoje slabosti... lijepo divno krasno, da bi na kraju sve te moje slabosti i slabe točke iskorištavo sustavno protiv mene, sve ono di sam "najtanja". za sve ono za što bi naglašavo da mu ne smeta (ne smeta mi što nisi oprala veš, ne smeta mi što si otišla na cugu s frndicom iza posla, ne smeta mi s kolko si različitih frajera spavala) ispostavilo bi se da mu itekako smeta. ovo ne pišem kao svoju žalopoljku; ja sam sretna i pao mi je ogromni kamen sa srca jer sam izišla iz te veze i ne volim se ni prisjećat, al želim dat tipseve onima koji su zbunjeni ponašanjem partnera pa: obratite pozornost!
ako vaša svađa nastaje radi gluposti i pretvara se u ogromni big deal, a sve je počelo iz nekog banalnog razloga - bježte!
ako u napadaju nekog bijesa vaš/a voljeni/a dobije nekontrolirane ispade sto i jedne psovke - bježte!
ako u ikojem smislu pokazuje znakove nasilja ili svog nekontroliranja (ili kontroliranja vas) - bježte!
ako se ljuti zato što niste odgovorili na poruku koju niste uspjeli vidjeti tri sata ili jer ste negdje s nekim a ne s njim/njom - bježte!
ako vam radi ispade pred drugima - bježte! ono što se želi riješiti dvoje normalnih ljudi može riješiti u 4 oka.
ako primjetite njegovo/njezino neobično ponašanje prema okolini ili pojedincima iz okoline a da je neobjašnjivo - bježte!
ako o vama i nakon početne zaljubljenosti razmišlja i dan i noć i ako su vam u mobitelu jedine poruke njegove/njezine - bježte! (ne mislim pritom da par ne bi trebao razmišljati jedan o drugom, već da to ne može trajati neprestano - svak mora imat i svoje hobije, i svoje društvo, i mora postojat neka privatna zona koju svatko ima i koja se mora poštovat)
ako se vaša veza razvija prebrzo - bježte! (u vezi ste 4 mjeseca, već pričate o zajedničkom životu, djeci, dvorcu.... nemojte. pustite da veza teče prirodnim tijekom i da se jako dobro upoznate)
ako vam ne želi odgovoriti na postavljeno pitanje ili mu treba par sati ili dana da vam odgovori - bježte! tajne i neiskrenost nitko ne voli. a zakašnjela iskrenost ne pali. u pravoj vezi treba se moć bit direktan. ako triput pregrizete jezik dok razmišljate reći ili ne reći, kak će reagirat, oće proć/neće proć... vaš odnos nije dobar. vi ste u strahu, a ne u vezi. u strahu od reakcije.
ako vam njuška po osobnim stvarima bez pitanja - bježte!
ako se u ničemu ne razlikujete - bježte! previše vam lažno podilazi.
ako stalno krivi vas - bježte!
ako vas vrijeđa - bježte! sve je njegovo/njezino super i on/ona je nepogrešiv/a i savršen/a a vi uvijek nešto uspijete sj***t. smotani vi. isto tako ako neda ne samo na sebe, već i na neku određenu osobu iz svoje okoline, da kažete išta i najmanje protiv nje - bježte!
ako osjetite da vas je vaša veza jako udaljila od vašeg dotadašnjeg društva, ako osjećate nelagodu ako nešto radite bez nje/njega, ako ne osjećate slobodu kretanja, govora, prirodnog ponašanja, izražavanja svog mišljenja, ako se osjećate ovisno... bježte!
ako i sad ne pobjegnete, nemojte se kasnije čudit kad se počnu dešavati gore stvari. razmislite.
vjerujem da je ovo puno ljudi prošlo i da može i potvrdit i nadodat svašta, a sve u svrhu da se onaj tko sumnja "izvuče" na vrijeme, prije nekih većih posljedica o kojima možemo čitati i svukud nekud po ovom forumu, malo malo pa nam svima iskoči neki post (ali i u crnim kronikama, al to ću se pravit da nisam napisala). nemojte si dopustiti da patite i gubite vrijeme - poduzmite pravi korak! možda ćete ostati nakratko sami. možda i zauvijek. al ćete biti sretni.
nela2910 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 10:38   #6426
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Situacija u vezi: nakon početka zajedničkog života i veze,čitanje poruka,dok mu cura nije objasnila da to nije normalno,naravno cuđenje s njegove strane i priča kako je on u bivšoj vezi bez problema uzimao mobitel od cure i čitao poruke(kasnije nakon njene ustrasnosti u tome da mu dokaže da to nije uredu prizna da je pogriješio). Pošto se oboje kuže u kompjutere i tehnologiju,cura pogleda na mail i vidi nedopušteni uredaj koji pristupa njenom mailu i pogasi mu cijeli mobitel jednim klikom,na to on poludi i optuži nju da je kriva što joj on gleda po mailu i drugim stvarima.Prigovora joj tj. čudi se zašto pušta t-COM službenika u stan(kad on nije kod kuče,sa čudnim pitanjima(muško pa valjda..)Na početku veze jednom ju je pitao kad nije došla na vrijeme s posla da li ga vara,nakon toga više nije kad mu je cura objasnila da i to nije prihvatljivo?I sad zadnje ona misli da joj kontrolira kompjuter jer je mrežu od susjeda probio i priznao joj je da joj može ako hoče vidjeti lozinke, povijest pretraživanja i sve radi prikupljenih paketa iz svih uređaja,ali da on to ne radi naravno.I rekao joj je to, da ne bi došlo do svađe ili da mu ona ne bi opet ugasila mobitel preko kojeg on to sve radi.

Inače je jako pažljiv,dobar drži je kao kraljicu kako on kaže.

Šta činiti po tom pitanju?Da li možete predvidjeti kako bi to moglo izgledati u budučnosti,da li je moguče da je dečko oštecen od predhodne veze pa se sad čisti i nesiguran(pošto kaže da ga je bivša varala) ili je on primjer posesivca i manipulatora?
Ja bih prije rekao da je on oštetio nekog, nego da je on oštećen. Bježi dok još možeš.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 03:33   #6427
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Ja bih prije rekao da je on oštetio nekog, nego da je on oštećen. Bježi dok još možeš.
hmm .. osudjivanje?


.. nebi ja bjezao .. elegatni okret uz srdacan pozdrav .. cemu se znojtii

no o ukusima se ne raspravlja pa .. najte kaj zamjerit

Zadnje uređivanje F.A.Q : 24.05.2017. at 03:45.
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 13:50   #6428
Na prvi znak nasilja nisam reagirala i kako knjige kažu to će se i ponoviti. I ponavljalo se. Tko je u stanju udariti treba ga odmah staviti na mjesto . Ostaviti ga, prijaviti. I nemojte pomišljati da se neće ponoviti. Može biti samo gore.
Kleopatre is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 21:27   #6429
Prvi znak uzbune mi je bilo njegovo ponašanje dok sam s njim u društvu. Recimo da sam klaun, zabavljač, volim kad je atmosfera dobra. S tim prvim druženjem, vidio je da sam "popularna" i voljena od poznatih i nepoznatih ljudi. Gdje je on počeo nabacivati pošalice i kritike, što na početku ti je čudno ali prihvatiš kao šalu. Nakon nekog vremena je to počeo stalno upražnjavati i govoriti da "nisam normalna". Drugi znak, previše hvaljenja mene kao osobe da sam "savršena", da bi zatim svaku moju različitost tjerao na neki način da ju promijenim. Naravno, nije uspio.
krypteria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 21:30   #6430
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Situacija u vezi: nakon početka zajedničkog života i veze,čitanje poruka,dok mu cura nije objasnila da to nije normalno,naravno cuđenje s njegove strane i priča kako je on u bivšoj vezi bez problema uzimao mobitel od cure i čitao poruke(kasnije nakon njene ustrasnosti u tome da mu dokaže da to nije uredu prizna da je pogriješio). Pošto se oboje kuže u kompjutere i tehnologiju,cura pogleda na mail i vidi nedopušteni uredaj koji pristupa njenom mailu i pogasi mu cijeli mobitel jednim klikom,na to on poludi i optuži nju da je kriva što joj on gleda po mailu i drugim stvarima.Prigovora joj tj. čudi se zašto pušta t-COM službenika u stan(kad on nije kod kuče,sa čudnim pitanjima(muško pa valjda..)Na početku veze jednom ju je pitao kad nije došla na vrijeme s posla da li ga vara,nakon toga više nije kad mu je cura objasnila da i to nije prihvatljivo?I sad zadnje ona misli da joj kontrolira kompjuter jer je mrežu od susjeda probio i priznao joj je da joj može ako hoče vidjeti lozinke, povijest pretraživanja i sve radi prikupljenih paketa iz svih uređaja,ali da on to ne radi naravno.I rekao joj je to, da ne bi došlo do svađe ili da mu ona ne bi opet ugasila mobitel preko kojeg on to sve radi.

Inače je jako pažljiv,dobar drži je kao kraljicu kako on kaže.

Šta činiti po tom pitanju?Da li možete predvidjeti kako bi to moglo izgledati u budučnosti,da li je moguče da je dečko oštecen od predhodne veze pa se sad čisti i nesiguran(pošto kaže da ga je bivša varala) ili je on primjer posesivca i manipulatora?
Može ju on držati kao kraljicu jedno vrijeme, što će biti nakon toga? Uvijek će imati nepovjerenje u nju i sadistički se ponašati. To je odlika slabog i nesamouvjerenog muškarca, usudila bih se čak i reći s nekom F dijagnozom. Bolje biti i solo nego živjeti s kontrol frikom.
krypteria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 23:06   #6431
Bivši nije bio nikakav posesivac, ali nije ni mario za mene koliko sam ja htjela. Stalno sam se morala ispričavat za nešto, odličan manipulator, patološki lažljivac i narcisoidni psihopat. Npr. situacija u vezi pitam ga nešto, on počne vikat zašto ga pitam toliko pitanja i zašto sam uvijek sumnjičava. Bilo je trenutaka kad bih zastala na takve komentare i zapitala se bi li uopće trebala bit sumnjičava. Kasnije pred kraj veze saznam da se dopisivao s pregršt drugih cura. Nakon njega pazim s kim ulazim u vezu, jer uči se na greškama.

E da imao je i tendenciju govorit za mene da sam paranoična, psihopat, sadist, sociopat i mnogo drugih lijepih pridjeva kojima je najvjerojatnije sam sebe opisivao.
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 23:17   #6432
Quote:
persona st kaže: Pogledaj post
nemogu vjerovat da sam bila u vezi s tim pacijentom. jos kad se sjetim da sam ja uvijek oprezna i da mu nisam ni dala lako blizu,sta mi je uvijek zamjerao,kao ti nikad nisi vjerovala u nas(aj bar me intuicija dobro sluzi),a sta bi bilo da nisam oprezna??mislim doslovno se osjecam kao budala jer nisam znala s kin sam u vezi,ne mogu se krivit jer je on to odlicno skrivao,ali svejedno..gadi mi se sve to.ovaj bijes me ispunja nekom bespomocnoscu,evo pisem ovdje samo da mi bude lakse,neznam sta s tin bijesom..
Srećo, isto sam se osjećala nakon prekida. Isto tako sam oprezna osoba i nisam mu dala da mi priđe tako lako. I isto sam bila bijesna iz istog razloga kao i ti.
Trebalo mi je da sredim misli i sagledam sve objektivno. Dan danas se pitam kako takvi pacijenti uspješno nailaze na osobe poput nas, pa se sjetim da oni imaju problem sami sa sobom i mi predstavljamo sve ono što oni nisu i sve ono što oni žele biti. Ubijaju tvoju dušu i mentalitet polako jer oni mrze sami sebe.
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 14:08   #6433
Quote:
TolkienGeek kaže: Pogledaj post
Srećo, isto sam se osjećala nakon prekida. Isto tako sam oprezna osoba i nisam mu dala da mi priđe tako lako. I isto sam bila bijesna iz istog razloga kao i ti.
Trebalo mi je da sredim misli i sagledam sve objektivno. Dan danas se pitam kako takvi pacijenti uspješno nailaze na osobe poput nas, pa se sjetim da oni imaju problem sami sa sobom i mi predstavljamo sve ono što oni nisu i sve ono što oni žele biti. Ubijaju tvoju dušu i mentalitet polako jer oni mrze sami sebe.

Sve slično sam i sama doživjela. Jednostavno kao da traže osobe kao što smo mi, a pri tome kako vrijeme odmiče ono što "vole" preziru. Post koji si pisala, kao da si ga meni iz glave izvukla. Čak je meni bilo lagano tokom prekida, kao da mi je bilo i svejedno. Jer sam se isplakala tokom veze zbog ponašanja sociopata.
krypteria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 16:47   #6434
Quote:
krypteria kaže: Pogledaj post
Sve slično sam i sama doživjela. Jednostavno kao da traže osobe kao što smo mi, a pri tome kako vrijeme odmiče ono što "vole" preziru. Post koji si pisala, kao da si ga meni iz glave izvukla. Čak je meni bilo lagano tokom prekida, kao da mi je bilo i svejedno. Jer sam se isplakala tokom veze zbog ponašanja sociopata.
Osobe poput njih ne vole. Oni pojam 'ljubav' ne poznaju. Takve osobe vole lažnu sliku koju su stvorili o sebi, a preziru pravog sebe. Beznadni slučajevi od kojih treba bježat glavom bez obzira.

EDIT: Sad se i sjetih situacije kad je bivši o sebi govorio da je beznadan slučaj. O ironijo!
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 16:28   #6435
Quote:
TolkienGeek kaže: Pogledaj post
Sad se i sjetih situacije kad je bivši o sebi govorio da je beznadan slučaj. O ironijo!
Čula xy puta, u smislu: "Od mene svi pobjegnu, mene ne voli nitko."
krypteria is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 16:48   #6436
Quote:
krypteria kaže: Pogledaj post
Čula xy puta, u smislu: "Od mene svi pobjegnu, mene ne voli nitko."

I onda pred kraj veze takvo nešto predbacuje tebi: Ti si nitko i ništa, jadan onaj koji s tobom završi, nemoguća si, teška osoba bla bla bla

Jbg, sad znamo da kad nam netko nešto kaže o sebi da mu treba vjerovat. To je taj tzv. 'pity party'..jadan ja, ne voli me nitko..a ti si vidim dobra osoba pa ćeš se sažalit dok se ja hranim tvojom energijom.
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 16:58   #6437
Quote:
TolkienGeek kaže: Pogledaj post
I onda pred kraj veze takvo nešto predbacuje tebi: Ti si nitko i ništa, jadan onaj koji s tobom završi, nemoguća si, teška osoba bla bla bla

Jbg, sad znamo da kad nam netko nešto kaže o sebi da mu treba vjerovat. To je taj tzv. 'pity party'..jadan ja, ne voli me nitko..a ti si vidim dobra osoba pa ćeš se sažalit dok se ja hranim tvojom energijom.
Jep. Najbolje kada glumi uvrijeđenu osobu, kao da si mu pobio pola obiteljskog stabla. I nakon mjesec dana shvatiš da te stalka na svakoj društvenoj mreži, ispituje ljude o tebi. I konačno pita hoćeš li mu oprostit, pa kažeš ne, i onda kaže da nikada nikog nećeš naći u životu i da zapamtim da nitko neće biti tako dobar kao on. Jea rajt. Bijedan pokušaj manipulacije i hvatanja za slamku.
krypteria is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 22:57   #6438
Quote:
TolkienGeek kaže: Pogledaj post
I onda pred kraj veze takvo nešto predbacuje tebi: Ti si nitko i ništa, jadan onaj koji s tobom završi, nemoguća si, teška osoba bla bla bla

Jbg, sad znamo da kad nam netko nešto kaže o sebi da mu treba vjerovat. To je taj tzv. 'pity party'..jadan ja, ne voli me nitko..a ti si vidim dobra osoba pa ćeš se sažalit dok se ja hranim tvojom energijom.
Sve što pišeš sam prošao i gdje bili i s kim bili uvijek istu šprancu i program
provode.Nikad ne miruju u zlim mislima,nikad se ne ispričaju i osvetoljubivi su.
Ja ih zamišljam u nekom koncentracijskom logoru sa oznakom oko ruke, stražare
i siju strah i trepet svima oko sebe.
ozirus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 23:21   #6439
Quote:
TolkienGeek kaže: Pogledaj post

Jbg, sad znamo da kad nam netko nešto kaže o sebi da mu treba vjerovat. To je taj tzv. 'pity party'..jadan ja, ne voli me nitko..a ti si vidim dobra osoba pa ćeš se sažalit dok se ja hranim tvojom energijom.
Točno ovo, kad ti netko kaže nešto o sebi, pogotovo negativno, treba mu vjerovati. Tko bi govorio loše o sebi ako nije istina. Sada dobro slušam tko mi šta govori.

Imala sam ja jednog "jadan ja" koji je uvijek izigravao žrtvu. Uvijek su mu svi drugi bili krivi, njega svi mrze, podmecu mu. Užasno mi je to išlo na živce. Sad ne bih s takvim više bila ni za što.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 00:34   #6440
Cura me lupila dok sam lezao,gledao u plafon dok je ona plakala kako se zdebljala.To je takav ispad bijesa bio da sam ostao sokiran nakon cega je opet plakala kao zao joj....proganja me to mj dana vec jer me nitko nikada nije lupio tako,ponizio.Godinu dana smo skupa uz taj samar je bilo malo psihickog zlostavljanja,citanje poruka,ljubomora gdje je zahtjevala da bivse brisem sa fb bez razloga.Unutarnji nemir ima,bijes koji rezultira da se zdebljala a kaze da je krenulo sve od tog njezinog bivseg momka a razisli su se prija 2 god...zadnji put kada sam predlozio da se ne vidimo 2 tjedna zbog obaveza,da imam malo mira jer sam nabijen emocijama od svega ona je trazila prekid,da ona to ne moze pa su zatim sljedili napadi da zelim prekid,da ju varam,sebican,zenskaros...naci krivnju mi nabila da se sada vidamo svaki 2 dan jer ona eto ne moze sto me baca u sumnju da samo pobjegnem od svega jer vjerujem da ce mi scene raditi,plakati,nabijat krivnju....nemam pojma kao da sam upao u neki vrtlog,nesigurnost zbog svega.Ima koja zena da komentira ovo? Ona ima 26 godina nije neka balavica sada
lenox1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger