Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2008., 10:24   #41
Quote:
sanja53 kaže: Pogledaj post
Prošle godine u 8.mjesecu sam uzela u vip vodafone mobile connect karticu sa 128MB jer tad nisam puno koristila net, i u prosincu sam se prebacila na 1GB koji je navodno bio 150 kn preko opcije carnet ali račun mi nikad nije bio manji od cca 180kn (trošila sam nekih 500-600MB)
prilikom kupnje uređaja su mi rekli da ako uzmem 128mb ili 512mb da plaćam 50kn za uređaj a ako uzmem 1gb ili 3 gb da se ne plaća. Ali kad sam se prebacila na 1GB opet su mi nastavili naplaćivati tih 50kn.
Prije mjesec-dva, kad su uveli da nema više paketa 128mb te korisnike su prebacili na 512mb, sa 512 na 1 GB, a ja koja sam imala 1GB mene su prebacili na 3GB i zamislite, naplatili su mi "Mjesečna naknada za Mobile Broadband 1GB" i "Mjesečna naknada za Mobile Broadband 3GB" i plus 50kn za uređaj!
neznam jel to neka greška ali ispada kao da koristim obje tarife i obje su i naplatili! mislim ono..
a tek ona teta u vipu (kad sam prebacivala na tarifu 1GB) na tom papiru (ugovoru, računu, potvrdi il šta je već) napisala je da je minimalno trajanje ugovora preostalo 979 dana a ja potpisala ugovor na 24 mjeseca!!
neznam tko tu koga... ali jedva čekam da istekne ugovor i bye bye VIP!
ja sam isto imao opciju 1 gb, pa je to automatski prešlo na 3gb, kao za istu cijenu. I onda mi račun počeo dolaziti i za 3gb i za 1gb, jer sam navodno ja zatražio taj dodatni 1gb (što naravno nisam). Napisao sam pritužbu, pa ću baš vidit šta će bit od toga.
bigbigbaam is offline  
Old 15.05.2008., 00:51   #42
kako provjeriti na kojoj sam tarifi
cvio14 is offline  
Old 15.05.2008., 00:58   #43
zovi službu za korisnike...pokušaj sad zvati, sigurno će biti oduševljeni
a moš i vip izbornik, na broj 0917788, mukte je. mislim da treba tipku 3 pritisnuti...hmmm...ne sjećam se više, nisam odavno zivkala.
__________________
Need hugs? Go hug a cactus.
*Pupa* is offline  
Old 03.06.2008., 12:19   #44
Ne znam gdje da pitam pa ću ovdje, jel ikome radi vip danas?
Ava Adore is offline  
Old 03.06.2008., 12:21   #45
Quote:
Ava Adore kaže: Pogledaj post
Ne znam gdje da pitam pa ću ovdje, jel ikome radi vip danas?
Niti mojoj prijateljici ne radi, niti njezinoj. Vip otišao...
Zallman is offline  
Old 03.06.2008., 12:23   #46
Quote:
Ava Adore kaže: Pogledaj post
Ne znam gdje da pitam pa ću ovdje, jel ikome radi vip danas?
zrušila im se mreža u gradu Zagrebu...
imali su prebacivanje na novu centralu, i nešto se pobrkalo....
dogodi se....
exAzriel is offline  
Old 03.06.2008., 12:36   #47
pa, eto... skupi su, takve stvari im se toleriraju... da je u pitanju tele2 svi bi vec drvljem i kamenjem
pppprrrr is offline  
Old 03.06.2008., 12:46   #48
*ebala ih mreža, cijelo jutro bez signala, a o ničem ni riječi na njihovim stranicama
ivanea1 is offline  
Old 03.06.2008., 13:26   #49
Quote:
pppprrrr kaže: Pogledaj post
pa, eto... skupi su, takve stvari im se toleriraju... da je u pitanju tele2 svi bi vec drvljem i kamenjem
koliko sam upoznat, a vjeruj dobro sam upoznat, sva tri mobilna operatera su imala problema sa padanjem mreže.
T-mobile 2000 godine, cjeli jedan petak u 4 mjesecu, na području RH.
Kvar na sistemu, dali su korisnicima povlašteno telefoniranje jednu nedjelju, a za taj crni petak suspendirali pretplatu.
Kvar su otklonili tek inženjeri Siemensa, koji su došli privatnim zrakoplovom u Zagreb.
VIP-u je ovo treći put.
Jednaput na području Zagreba, i samo su se ispričali, drugi put na području Dalmacije, zbog nezgode pri mjenjanju energetskih kablova, a nadzorni je negdje krmio, samo su se ispričali, i optužili izvođača radova, makar je kriv nadzorni.
Ovo je treći put.
Dakle na području Zagreba i okolice nema ni GSM ni G3, a u cjeloj Hrvatskoj je otežano na G3.
Zanima me hoće li sada nešto oprostiti korisnicima.
Tele 2 je pak jedanput imao ispad mreže, i nisu se čak ni ispričali, jerbo po njihovim općim uvjetima to spada u višu silu
Sad ti sam odluči koji operater je najviše fer, ili bolje rečeno najmanje bezobrazan!
exAzriel is offline  
Old 03.06.2008., 13:27   #50
mreza u kvaru
Ava Adore is offline  
Old 03.06.2008., 13:44   #51
Quote:
pppprrrr kaže: Pogledaj post
pa, eto... skupi su, takve stvari im se toleriraju... da je u pitanju tele2 svi bi vec drvljem i kamenjem
Točno to, već bi bile poruke tipa "kolko para tolko muzike" ili "ne možeš očekivati da budu kvalitetni ko vip i t-nešto..."
ojpi is offline  
Old 03.06.2008., 13:48   #52
Quote:
ojpi kaže: Pogledaj post
Točno to, već bi bile poruke tipa "kolko para tolko muzike" ili "ne možeš očekivati da budu kvalitetni ko vip i t-nešto..."
ti kad bi napisao nešto konstruktivno i pametno, mene bi šlag trefio...
čemu sad ovaj spam?
Telcima je pala mreža, i nisu se čak ni ispričali.......
exAzriel is offline  
Old 03.06.2008., 13:59   #53
Vip

mogli su se bar ispričati ili dati neku obavijest na netu ili poslati poruku da je pala mreža...umjesto toga, oni meni šalju poruke o mms-u i vip infoblicu....glupi vip

kad će to više popraviti...to mi je jedino sredstvo komunikacije
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 03.06.2008., 14:10   #54
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
Vip

mogli su se bar ispričati ili dati neku obavijest na netu ili poslati poruku da je pala mreža...umjesto toga, oni meni šalju poruke o mms-u i vip infoblicu....glupi vip

kad će to više popraviti...to mi je jedino sredstvo komunikacije
a kak ti buju poslali poruku ak im se sistem zrušio?
ako su ti počele dolaziti sistemske poruke tipa mms i vip infoblic, to znači da su počeli podizati novu centralu, i da će problem ubrzo biti rješen.
A to što ćeš jedan dan biti bez mobitela, i nije nekakva katastrofa.
više se druži sa ljudima, nego što ih imaš običaj nazivati....
exAzriel is offline  
Old 03.06.2008., 14:31   #55
meni njihove poruke stižu cijelo jutro...a mreža je tek sada proradila....

btw. nekima mobitel ne služi za druženje s ljudima, već dogovaranje kad ćemo se naći i gdje ćemo se naći te drugih info koji mi trebaju za posao...kako ću sve to saznati ako vip ne radi....nemam telepatske moći...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 03.06.2008., 14:45   #56
o da koštat će ovo VIP, ovo su poprilični gubici u poslovanju.
Nije isto kada ti sustav padne 2000. u trenutku kad imas mozda 1 milijun korisnika, i kada se to isto dogodi danas kada imas 4 milijuna korisnika,lako za privatne korisnike, oni jos mogu preci preko toga, ali sto je sa poslovnim korisnicima, kojima su mobiteli temeljna i jedina komunikacija, oni su praktički odsječeni, a tko će nadoknaditi njihove gubitke u poslovanju za današnji dan?
mystik4l is offline  
Old 03.06.2008., 14:58   #57
Quote:
exAzriel kaže: Pogledaj post
ti kad bi napisao nešto konstruktivno i pametno, mene bi šlag trefio...
čemu sad ovaj spam?
Telcima je pala mreža, i nisu se čak ni ispričali.......
A ti si kao napisao nešto pametno, uostalom zašto uopće odgovaraš kad nisam tebe qutao, a ja spam brišem a ne da odgovaram na njega.
EOD
ojpi is offline  
Old 03.06.2008., 15:01   #58
Quote:
Mystikal kaže: Pogledaj post
o da koštat će ovo VIP, ovo su poprilični gubici u poslovanju.
Nije isto kada ti sustav padne 2000. u trenutku kad imas mozda 1 milijun korisnika, i kada se to isto dogodi danas kada imas 4 milijuna korisnika,lako za privatne korisnike, oni jos mogu preci preko toga, ali sto je sa poslovnim korisnicima, kojima su mobiteli temeljna i jedina komunikacija, oni su praktički odsječeni, a tko će nadoknaditi njihove gubitke u poslovanju za današnji dan?
kada je sistem VIP-u opao u Dalmaciji pred dvije godine, mislim da je bila veljača, znači mobiteli nisu radili od ST-a do Dubravnika, za pola sata koliko je prekid trajao izravna šteta za nekorištenje mreže je bila 70 000 kuna.
Dakle toliko VIP nije imao prometa.
E sad odšteta korisniku ide malo teže.
Misli da se to i kod njih vodi kao viša sila.
No naravno profesionalno bi bilo obeštetiti korisnika barem simbolično, radi održavanja dobrog glasa.
exAzriel is offline  
Old 03.06.2008., 15:04   #59
Quote:
ojpi kaže: Pogledaj post
A ti si kao napisao nešto pametno, uostalom zašto uopće odgovaraš kad nisam tebe qutao, a ja spam brišem a ne da odgovaram na njega.
EOD
zato jer svaku temu o operaterima spamaš sa telcima ili optimi.
Ovdje je tema VIP i nema mjesta za tvoj pristup ostarjelog jehovinog svjedoka!
exAzriel is offline  
Old 03.06.2008., 15:20   #60
Quote:
exAzriel kaže: Pogledaj post
kada je sistem VIP-u opao u Dalmaciji pred dvije godine, mislim da je bila veljača, znači mobiteli nisu radili od ST-a do Dubravnika, za pola sata koliko je prekid trajao izravna šteta za nekorištenje mreže je bila 70 000 kuna.
Dakle toliko VIP nije imao prometa.
Da, u redu, ali koliko korisnika ima na podrucju ST-DU, a koliko u ZG-u?
Mislim da visestruko ZG nadmasuje taj broj.
Također vremenski interval je puno duzi.
Tada je bilo pola sata, a sada je 2 i pol sata + nekima jos i dalje ne radi.
Ali i neka su to stete od nekoliko milijuna kuna, to je manje bitno...

Bitno je ovo sto si naveo ispod:
Quote:
exAzriel kaže: Pogledaj post
E sad odšteta korisniku ide malo teže.
Misli da se to i kod njih vodi kao viša sila.
No naravno profesionalno bi bilo obeštetiti korisnika barem simbolično, radi održavanja dobrog glasa.
Vratiti povjerenje u korisnike(ovdje pretezito mislim na poslovne)...Nesto ce sigurno morati poduzeti
mystik4l is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:39.