Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2013., 00:14   #61
jel mora bit stolica "svježa", odnosno jel moramo ić na licu mjesta tamo di predajemo sanitarnu, na wc. ili možemo donijet uzorak? ako da, koliko to smije stajat, na sobnoj odnosno u frižideru?

zadnji put kad sam vadio sanitarnu, mislim da je bilo nekih špekulacija od kolega da moramo to tamo obavit, a ne nosit, al nikako da se sjetim, zaboravio sam kako je bilo..

mislim da je i ovo najbolje za ljude s neredovitom stolicom da to obave ranije, jer baš ak imaju tak ritmkohod stolice nema šanse da to obave, npr. ako je baš zakazano primanje uzoraka, od npr. 7-9 ujutro.
__________________
MBoscorelli
NećešRazbojniče is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2013., 11:28   #62
Quote:
NećešRazbojniče kaže: Pogledaj post
jel mora bit stolica "svježa", odnosno jel moramo ić na licu mjesta tamo di predajemo sanitarnu, na wc. ili možemo donijet uzorak? ako da, koliko to smije stajat, na sobnoj odnosno u frižideru?

zadnji put kad sam vadio sanitarnu, mislim da je bilo nekih špekulacija od kolega da moramo to tamo obavit, a ne nosit, al nikako da se sjetim, zaboravio sam kako je bilo..

mislim da je i ovo najbolje za ljude s neredovitom stolicom da to obave ranije, jer baš ak imaju tak ritmkohod stolice nema šanse da to obave, npr. ako je baš zakazano primanje uzoraka, od npr. 7-9 ujutro.

mozes nositi doma, ali neces "to" napraviti popodne a nositi drugi dan nego najbolje da probas ujutro i onda odmah odneses...mislim kad bi im svi srali tamo....zamisli....
Teresa chavez is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 22:22   #63
da li netko zna koliko je novaca sanitarna knjizica na hvaru? hvala
Winner1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 23:10   #64
moraju li svi konobari imati sanitarnu knjižicu i higijenski minimum ili samo oni koji dolaze na poslu u doticaj s hranom?
jolie 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2013., 23:54   #65
Firma mi je nedavno platila pregled jel je prošlo godinu dana nakon prošlog ali više nisam zaposlena kod njih nego idem kod drugog poslodavca.Što je sa sanitarnom,ostaje u bivšoj firmi ili ju mogu uzeti?
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 18:05   #66
Mislim da sanitarna ostaje tebi bez obzira tko ju je platio.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 17:19   #67
imam pitanje vezano uz obnovu sanitarne. sto treba, osim stolice, pri toj obnovi ? donjeti knjizicu i ponovno cijeli pregled pluca, razg s doktorom, ili ?
Belle Ballerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 17:32   #68
Stolica, knjizica, opet pregled.

Sent from my Pink Unicorn
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 18:05   #69
prilikom pravljenja sanitarne knjižice u datum ponovnog javljanja su mi upisali nelogičan datum s obzirom kad sam napravio sanitarnu. datum ponovnog javljanja je 05. 01. 2013., a ja sam sanitarnu napravio tijekom lipnja 2013. godine. isti datum 2014. godine ne može biti jer na taj dan pada nedjelja.

uglavnom... hoće li biti nekih problema prilikom ponovnog javljanja jer se nisam javio na zapisani dan ili je proceruda ista kao i prilikom obnove u zadanom terminu? koliko se plaća obnova sanitarne knjižice?

hvala.
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 12:47   #70
pozdrav
imam problem u dobivanju potvrde o završenom higijenskom mimimumu
završio predavanja prošle godine,kod bivšeg poslodavca,koji je zatvorio obrt.
i sad me novi traži potvrdu.
zovem bivšeg gazdu on kao nema to, da bi provjerio na zdrastvu da nije tečaj plačen i da ako hoču dobit potvrdu da sam platim 500 kn
ima li ko savjet il kakvog iskustva u veti toga?
mario 05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 14:04   #71
canim benim

Quote:
Canimbenem kaže: Pogledaj post
ja sam jednom radila sanitarnu knjižicu kao sezonac, al po prestanku rada ta je sanitarna ostala kod njih.
zanima me da li se sanitarna knjižica može napraviti samoinicijativno ili na izradu mora uputiti poslodavac?
zanima me iz razloga što vidim po oglasima da daju rednost onima sa sanit.knjižicom ,
ako nije tajna,šta znači to canimbenem?
bakiVG is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 10:51   #72
Jel higijenski minimum i dalje obvezan?
Suncana 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 21:16   #73
Quote:
Suncana 007 kaže: Pogledaj post
Jel higijenski minimum i dalje obvezan?
Izgleda da jest iako je bilo govora o ukidanju navedenog. Naime, niti jedna zemlja EU nema tečaj higijenskog minimuma pa čak niti sanitarne iskaznice pa mi nije jasno zbog čega naši još uvijek inzistiraju na navedenom. Sam tečaj nema nekog posebnog smisla budući da subjekti u poslovanju sa hranom posjeduju (barem u većini slučajeva) HACCP sustav koji sam po sebi uključuje dobru higijensku praksu.
m88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 09:32   #74
pitanje..... sto je sa sanitarnom i hpv-om.... moze li biti problema zbog toga
__________________
Žele da im pokažem zemlju smrti. Žele da je moja magija stvarna. Žele da budem njihova boginja. I ja to jesam.
ravenhearst is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 18:06   #75
Pozdrav,

radim preko SC-a i to dva posla, a za oba mi treba sanitarna. Ja ju već imam napravljenu pa me zanima da li je moguće napraviti duplikat ili neku potvrdu koju mogu odnijeti drugom poslodavcu?
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 11:39   #76
Pozdrav svima.

Imam jedno brzo pitanje. Naime, prije neki dan sam nosio uzorak stolice na sanitarno, još čekam onaj pregled.
Međutim, baš u to vrijeme kad sam nosio uzorak, imao sam malih problema sa probavom tj. kašastu stolicu. Hoće li biti problema i jel se lako pada na tom?
dd15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 12:02   #77
Ako može hitni odgovor. Dala sam uzorak za sanitarnu i sestra mi je rekla da dodjem z četvrtak kad cu i platitit i dobiti iskaznicu. Kosta 353 kN sto je 50 kN vise nego sto je bilo. Išla sam se javiti kuharici gdje cu raditi da ce biti u cetvrtak . ona mi kaže da dodjem ujutro na posao tj. na probu. Koliko bi ta proba trajala? Ona ne spominje nikakav papir tj ugovor koji bi trebala ja dobiti a tko mi garantira da ce mi oni vratiti uloženi novac za iskaznicu? Treba mi posao ali ne volim kad mi je nešto sumnjivo. Da li da ja nju ujutro odmah pitam za ugovor i da li se on potpisuje prije probnog rada? Nekako mi je bed odmah banuti s tim pitanjem pojma nemam
mirna1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 16:02   #78
Question

Hej svimaa,imam jedno pitanje u vezi sanitarne knjizice dakle ja sam platila stolicu vec odavno ima preko 6 mjeseci kko je proslo ali nisam obavila pregled.Sta sad?jel ja moram ponovo radit pregled i odnit stolicu il odem samo tamo i da mi potpisu taj pregled?ne kuzim.bojim se..ne znam sta uradit.help pipl plizz
Funkyfish17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 12:04   #79
Zna li netko koja je kazna za neimanje sanitarne? I tko plaća tu kaznu, šef i/ili radnik? Naime, šef već nekoliko mjeseci oteže s produljenjem sanitarne...
Athalie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 12:02   #80
Pozdrav!

zna li tko koja su pitanja za higijenski minimum za trgovce?
Idući tjedan je ispit

lp
sweet7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:05.