Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2012., 17:47   #21
i, da-da se nadovežem na ove svoje postove o ovom fascinantnom dedeku .... jel vama moguće, tj.može li normalan i razuman čovjek vjerovati da se u 21.stoljeću bavi nečime kao što je CRNA MAGIJA?! čarolije?
tim gore što se radi o DEČKU OD 24 GODINE...... hellooouuuuu?!?! ja se nikom nisam usudila o tome pričat iz straha da me ne smatraju nekom luđakinjom jer takvo što je zbilja malo spooky Hvala forumu pa da mogu podijeliti svoje iskustvo i pritom ostat anonimna! U biti, znaju mi to samo 2 najbliže frendice koje su mi , nakon što sam im ispričala, rekle da to nije ništa čudno i nenormalno, da to postoji, da su ljudi uvijek to radili i radit će....... samo je u nekom vremenu to više isticano, danas malo manje ili gotovo nikako..... ali ne može nitko poreć postojanje crne magije,čini i ljudi koji se time bave....... Da stvar bude još gora-dečko je kad ga se upozna zbilja duša od čovjeka - dobar,skroman,pametan, voli pomagati drugima, omiljen u društvu i bla bla bla! NEMA ŠANSE da bi netko uopće posumnjao da misli kome zlo a kamoli da to u kompi sa svojom mamicom (za koju sam čula da JEST zlo) - radi ..... više me to šokiralo nego to što sam ostala bez njega...... a taaaaaako sam ga voljela!
ali da, glavno da sam ja bolesna i poremećena....... i da nisam normalna!

mislim, ponavaljam vam-zbilja nisam tip koji se upušta u takve gluposti niti previše vjeruje u kojekakva gatanja,čarolije i razne tehnike proricanja (zbilja zazirem od toga) i nikad u životu nisam nazvala niti jednu tarot liniju i tražila takve usluge.... jednostavno me toga strah!

ali kad čovjek dođe do kraja i kad više ne vidi izlaza iz svega, ne zna kud će sa sobom, od muke pomišlja čak na tako očajan potez kao što je samoubojstvo i to na Uskrs-pa hvala Bogu da je prisiljen potražiti pomoć. Eto, ja sam je potražila i našla u ovom gospodinu kojem, ponavaljam-nemam riječi kojima se mogu zahvaliti na onome kako se danas osjećam........čovjek me doslovno ISCIJELIO (da,,između ostalog je iscjeljitelj)!
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 21:56   #22
Quote:
ludabluna kaže: Pogledaj post
čiča izgleda ko Gandalf
ludabluna, više puta sam pokušala poslati odgovor na poruku u pp ali mi jednostavno neće, šteka

uglavnom, kod gospodina stjepana se ne mora ići uživo,može se telefonski sve riješiti
da ne ispadne da ga previše reklamiram, jednostavno u google tražilicu upišie njegovo ime i prezime i sve vam piše kad ga se može dobiti. good luck
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 07:44   #23
sve je ok, dobila sam pp, hvala!
ludabluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 14:07   #24
Quote:
ludabluna kaže: Pogledaj post
sve je ok, dobila sam pp, hvala!
nema na čeme, drago mi je da mogu pomoći!
voljela bih da javite vaše iskustvo s njim
ne sumnjam u to da će biti dobro
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 16:15   #25
Quote:
Trance Girl87 kaže: Pogledaj post
drugi dio mi je nekako najzanimljiviji. ovaj prvi zapravo i nije nešto.
čovjek zbilja zna i u nekim njegovim pričama (rađenju "zla" drugima na blagdane) sam se i sama uvjerila.

prošli sam Uskrs provela u lokvi suza i zatvorena sama u svoju sobu..... mama skupa sa mnom tješeći me puna 4 i pol sata....... na samoubojstvo tabletama sam čak pomišljala.... užas koju sam kalvariju pretrpila.
sad mi je jasna ova spika sa time što kaže gospodin Stjepan da je Veliki petak najpogodniji za radit drugome sranja

a ovo đubre je meni radilo........ živim za dan kad će mu se to sve vratit u trostruko gorem obliku. smrad.
i njegova mama je radila isto sranje meni skupa s ovim kretenom...... a Vrbanec je znao kako mu se mama zove, tj.znao je prvo slovo njenog imena i znao je koju boju kose ima pored toga, još neke detalje koji su za past na dupe, ali neću previše o tome pisati.......... nastojim zaboraviti ta vremena i sve što mi se dešavalo od studenog 2010-srpnja 2011....... u drugu ruku sam sretna jer sam našla pomoć i upravo ovog čovjeka koji me spasio kao i vjerujem većinu drugih ljudi-zahvalna sam mu do kraja života što napokon imam koliko toliko normalan i prosjećan život. mogu reći da sam danas sretna i ispunjena osoba, te mi jeneizmjerno drago što su pojedinci isparili iz mog života. gamad.
ma,da čovjek ne povjeruje
Ti si dakle imala dećka koji ti je skupa sa njegovom mamom radio sranja uz pomoć crne magije. A kako su se ta sranja manifestirala (depresija, bolest , slabost, ljutnja...). A zašto bi oni tebi radili crnu magiju? Što si ti njima skrivila?
A mene zanima da li su oni radili crnu magiju (neke rituale) ili su oni jednostavno tebe mrzili i želili ti zlo. Ja ovo zovem spontana crna magija. Što je tebi rekao ovaj Gandalf.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 16:49   #26
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Ti si dakle imala dećka koji ti je skupa sa njegovom mamom radio sranja uz pomoć crne magije. A kako su se ta sranja manifestirala (depresija, bolest , slabost, ljutnja...). A zašto bi oni tebi radili crnu magiju? Što si ti njima skrivila?
A mene zanima da li su oni radili crnu magiju (neke rituale) ili su oni jednostavno tebe mrzili i želili ti zlo. Ja ovo zovem spontana crna magija. Što je tebi rekao ovaj Gandalf.
nismo bili u vezi jer to nismo niti mogli biti zbog nekih problema s njim.
ja sam ta sranja trpila ne znajući uopće da sam pod bilo kakvim negativnim utjecajima- manifestiralo mi se kao depresija,slabost i nesanica
i to je tako trajalo par mjeseci...... onda smo se jedan dan posvađali preko mobitela i mene je to slomilo do te mjere da sam u bolnici završila - prepali su se da ne dobijem infarkt pa su mi smjesta išli radit ekg ajme đubreta,, puj,puj,puj!
nakon toga mi je doktorica koja me primila na hitnu predložila jedan razgovor sa psihijatrom... otišla sam i tamo jer - što sam drugo mogla, a uostalom-ne može mi odmoći! ništa........postavila mi je dijagnozu anksioznost, dala jednu vrstu tableta koje sam treala piti dva tjedna i to je bilo to. nažalost, dogodilo se to sve daleko od kuće jer studiram u drugom gradu....... ali dobro da mi je i seka isto na faksu tamo pa mi je ona uskočila u pomoć,donesla drugi dan tablete i voće da se malo vratim u život, te bila sa mnom cijeli dan.
naravno,to jutro sam odmah nazvala mamu i rekla joj sve što je bilo, na što je ovoj puko film i išla je odmah zvat tog stjepana (zna za njega preko neke frendica pa se eto sjetila). što ćeš,čovjeka kad muka goni-hvata se za svaku slamku....... izlaza više nije bilo jer sam se zbilja ponašala neneormalno zadnjih par mjeseci i povalačila u sebe, izbjegavala društvo (što NIJE nikako tipično za mene), ali to završavanje u bolnici je bila kap koja je prelila čašu.

nazvala ona tog stjepana i pitala o čeme se radi, te da li je netko iz društva ljubomoran na naš odnos.......dala imena tih ljudi i kaže čovjek da su svi pozitivni da se nitko ne miješa......NEGO DA MI ON TO SVE RADI SKUPA SA SVOJOM MAMOM?!?!? on?????? moja ljubav? čovjek za kojeg sam bila spremana krv iz vena dati? voljela sam ga ko svoje oči! on mi to radi?!
ja nisam mogla vjerovat. mama je pitala zašto-on joj objasnio i nije fulao jer TAKVE SITNICE nije nikako mogao slučajno znati!!!! znao je prvo slovo maminog imena i boju kose.......što su mi radili i s kojim ciljem...........

naravno, gospodin Stjepan me iscijelio i to preko mame (da moguće je jer mu samo treba ime i prezime osobe) i meni nisu trebale niti tablete niti ništa. nakon par sati sam bila KO NOVA preporođena! par dana nakon toga sam sa frendicama skakala po plažama i ispijala koktelčiće svaku večer u omiljenom kafiću!
a ovo đubre je dobilo svoju porciju......nisam se mogla suzdržat a da mu ne kažem da sve znam (ne za crnu magiju nego onako okvirno sm rekla da znam stvari koje je mislio da će mi sakrit)
molim Boga da što više ljudi to sazna i da đubre ostane bez igdje ikoga jer drugo nije ni zaslužio.
stoka od čovjeka
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 22:12   #27
ajoj...svaka čast simpatičnom čiči, no malo mi je ipak too much slušati poruke od drugih planeta.
ludabluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 23:54   #28
Quote:
Trance Girl87 kaže: Pogledaj post
nismo bili u vezi jer to nismo niti mogli biti zbog nekih problema s njim.
ja sam ta sranja trpila ne znajući uopće da sam pod bilo kakvim negativnim utjecajima- manifestiralo mi se kao depresija,slabost i nesanica
i to je tako trajalo par mjeseci...... onda smo se jedan dan posvađali preko mobitela i mene je to slomilo do te mjere da sam u bolnici završila - prepali su se da ne dobijem infarkt pa su mi smjesta išli radit ekg ajme đubreta,, puj,puj,puj!
nakon toga mi je doktorica koja me primila na hitnu predložila jedan razgovor sa psihijatrom... otišla sam i tamo jer - što sam drugo mogla, a uostalom-ne može mi odmoći! ništa........postavila mi je dijagnozu anksioznost, dala jednu vrstu tableta koje sam treala piti dva tjedna i to je bilo to. nažalost, dogodilo se to sve daleko od kuće jer studiram u drugom gradu....... ali dobro da mi je i seka isto na faksu tamo pa mi je ona uskočila u pomoć,donesla drugi dan tablete i voće da se malo vratim u život, te bila sa mnom cijeli dan.
naravno,to jutro sam odmah nazvala mamu i rekla joj sve što je bilo, na što je ovoj puko film i išla je odmah zvat tog stjepana (zna za njega preko neke frendica pa se eto sjetila). što ćeš,čovjeka kad muka goni-hvata se za svaku slamku....... izlaza više nije bilo jer sam se zbilja ponašala neneormalno zadnjih par mjeseci i povalačila u sebe, izbjegavala društvo (što NIJE nikako tipično za mene), ali to završavanje u bolnici je bila kap koja je prelila čašu.

nazvala ona tog stjepana i pitala o čeme se radi, te da li je netko iz društva ljubomoran na naš odnos.......dala imena tih ljudi i kaže čovjek da su svi pozitivni da se nitko ne miješa......NEGO DA MI ON TO SVE RADI SKUPA SA SVOJOM MAMOM?!?!? on?????? moja ljubav? čovjek za kojeg sam bila spremana krv iz vena dati? voljela sam ga ko svoje oči! on mi to radi?!
ja nisam mogla vjerovat. mama je pitala zašto-on joj objasnio i nije fulao jer TAKVE SITNICE nije nikako mogao slučajno znati!!!! znao je prvo slovo maminog imena i boju kose.......što su mi radili i s kojim ciljem...........

naravno, gospodin Stjepan me iscijelio i to preko mame (da moguće je jer mu samo treba ime i prezime osobe) i meni nisu trebale niti tablete niti ništa. nakon par sati sam bila KO NOVA preporođena! par dana nakon toga sam sa frendicama skakala po plažama i ispijala koktelčiće svaku večer u omiljenom kafiću!
a ovo đubre je dobilo svoju porciju......nisam se mogla suzdržat a da mu ne kažem da sve znam (ne za crnu magiju nego onako okvirno sm rekla da znam stvari koje je mislio da će mi sakrit)
molim Boga da što više ljudi to sazna i da đubre ostane bez igdje ikoga jer drugo nije ni zaslužio.
stoka od čovjeka


Bez obzira što ti je učinjeno,ne opravdava tvoj način nazivanja.
Bijes je loš a osvetoljubivost još lošija.
To uvijek vuče na pogrešan put...
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 15:01   #29
@Trance Girl, i ima pravo VeronikaN, da te Gandalf doista iscijelio, ne bi bila još uvijek ljuta i ogorčena. pogotovo jer nisi ni bila s tim momkom u vezi, kako i pišeš na početku.
ludabluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 16:40   #30
Stjepan Vrbanec. čovjek ima svoju internet stranicu, na google upišete samo njegovo ime i tamo vam sve piše (za one koji nisu čuli za njega). Mene je izvadio iz govana zvanih "crna magija". Radio mi ju je - dečko u kojeg sam bila smrtno zaljubljena, a htio me se riješit jer je peder i ne zanimaju ga žene. nije znao kako pa je skupa sa svojom mamicom krenuo u kojekakve rituale. gospodin Vrbanec me izbavio (naime, nazvala sam ga tek nakon što sam došla DO KRAJA,psihički, a i pozlilo mi je)... on mi sve objasnio tko mi to radi i zašto i oslobodio me tog zla. Nakon toga se zbilja osjećam puuuno bolje, puna sam života, sve volim,sve me zanima i kao nova sam. Želim zaboraviti onaj pakao koji sam proživljavala cca godinu dana
citiram Jaguarovu šapu s topica duhovna pomoć. pomalo mi je čudno da su Jaguarova šapa i Trance girl 87 imale skoro pa identični urok. Pomalo mi se čini kao da je ovo neka reklama.
universe_is_hostile is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 16:55   #31
a možda su i klon.
ludabluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 17:46   #32
Quote:
ludabluna kaže: Pogledaj post
@Trance Girl, i ima pravo VeronikaN, da te Gandalf doista iscijelio, ne bi bila još uvijek ljuta i ogorčena. pogotovo jer nisi ni bila s tim momkom u vezi, kako i pišeš na početku.
iscijelio me.
ovdje iznosim samo svoje iskustvo i svoje mišljenje koje sam u tom trenutku, dakle - TADA imala o tom dečku.
danas se doslovno ne sjećam kako lik izgleda.
niti me briga
jer sam iscijeljena.
sretna i ispunjena osoba

što se tiče klonova - nemam potrebe za tim zbilja. uostalom, na ovom forumu je cijela hrvatska,bosna i srbija (ako ne i šire) tako da što je čudno da dvije osobe imaju sličan problem i za pomoć traže istu osobu!!??!?!

napisala sam to jer želim pomoći ljudima budući da znam na kakve sam ja sve šarlatane nalijetala tražeći pomoć....dok nisam našla gospodina Stjepana! dakle, želim samo pomoći ljudima.......nije mi u interesu nikakva reklama.
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 00:47   #33
whatever.
ludabluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 01:51   #34
I S K U S T V A , ljudi, iskustva
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 17:51   #35
a kako doći do dotičnog gospodina? kaj samo ga nazovem na telefon u bilo koje doba dana,izrecitiram kaj me muči-i čekam da me "iscjeli"??
__________________
....PAZI što si ŽELIŠ..jer bi ti se moglo OSTVARITI....
Enigma23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 19:49   #36
može ga se dobiti utorkom i četvrtkom u vremenu od 10-19h. otprilike je tako, da! nazoveš ga, kažeš svoje ime, odakle zoveš (da te može locirati) i problem koji imaš........ i on ti sve kaže.
meni je jedamput sve izrecitirao što mi je,kako,zašto,od koga - samo na temelju glasa..... ostala sam - i naravno-nije fulao!
za detalje upiši u google njegovo ime i prezime da ne pravim tu preveliku reklamu........tamo sve piše - ime i prezime,adresa,broj telefona, sve o njemu i bla bla bla bla
voljela bih da javiš iskustvo jer ova tema i jest namijenjena iskustvima

zbilja bi mi bilo drago da što više ljudi čuje za njega i baš njega traži za pomoć onda kad su ljudi u nevolji...... upravo zato što znam da u toj oblasti ima jaaaaako puno šarlatana i lažnih proroka,vidovnjaka,iscjelitelja i šta ti ga ja znam
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 15:10   #37
javilo mi se nekoliko ljudi na pp vezano za stjepana i baš sam sreetna što sam svojim savjetom uspjela pomoći nekima
ljudi , ostavite se šarlatana jer ih barem u ovoj oblasti ima i previše. vaši su novci predragocijeni da bi netko zarađivao na vašoj muci
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 15:33   #38
TG87, ne vjerujem da si pomogla sebi samoj, a kamo li nekim drugim ljudima što si ih uputila na nekakvog "vidovnjaka" ili maga, koji mu je već naziv...
Pogledaj sebe, puna si gnijeva; da ti se uistinu dogodilo iskustvo sa CM-om nebi ti pomogao nikakav Gandalf. Sebe i druge si izložila daljnjem utjecaju zlih sila!

Ljudi, manite se kojekakvih šarlatana i vidovnjaka, to su sve sluge Zloga! Okrenite se vjeri, potražite pomoć kod fra. Linića i iscjelite se u Taboru ili u Sigetu! Potražite na googlu o prof. Ivančiću i hagioterapiji linkove! Iscjeljena osoba nije gnjevna osoba! Takva osoba ne proziva javno osobu koja ju je "omađijala", ne govori tim tonom, sigurno...
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 15:43   #39
Quote:
winnerica kaže: Pogledaj post
TG87, ne vjerujem da si pomogla sebi samoj, a kamo li nekim drugim ljudima što si ih uputila na nekakvog "vidovnjaka" ili maga, koji mu je već naziv...
Pogledaj sebe, puna si gnijeva; da ti se uistinu dogodilo iskustvo sa CM-om nebi ti pomogao nikakav Gandalf. Sebe i druge si izložila daljnjem utjecaju zlih sila!

Ljudi, manite se kojekakvih šarlatana i vidovnjaka, to su sve sluge Zloga! Okrenite se vjeri, potražite pomoć kod fra. Linića i iscjelite se u Taboru ili u Sigetu! Potražite na googlu o prof. Ivančiću i hagioterapiji linkove! Iscjeljena osoba nije gnjevna osoba! Takva osoba ne proziva javno osobu koja ju je "omađijala", ne govori tim tonom, sigurno...
ne! ja iscjeljena jesam i zbilja za sebe mogu reći da sam sretna i ispunjena osoba i da mi život na nešto liči. to sam pisala tim tonom jer je to jednostavno tako, čovjek niti ne zaslužuje bolje. pa jebote,nisam majka tereza, a bome niti papa da volim svoje neprijatelje. ne mogu voljeti nekoga tko meni želi zlo. to ne znači da ako tako razmišljam da sam puna gnjeva,bijesa,da sam ogorčena i šta ti ga ja znam. prema tom liku ne osjećam više ništa. jedno vrijeme sam osjećala mržnju-ali sam shvatila da se jako loše JA osjećam mrzeći nečega, a on za to niti ne zna. tako da-nek je svakome sa srećom u životu, ali onaj tko mi je nanio zlo-dalje od mene, što dalje!
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 15:44   #40
Quote:
winnerica kaže: Pogledaj post
Ljudi, manite se kojekakvih šarlatana i vidovnjaka, to su sve sluge Zloga! Okrenite se vjeri, potražite pomoć kod fra. Linića i iscjelite se u Taboru ili u Sigetu! Potražite na googlu o prof. Ivančiću i hagioterapiji linkove! Iscjeljena osoba nije gnjevna osoba! Takva osoba ne proziva javno osobu koja ju je "omađijala", ne govori tim tonom, sigurno...
Hehe. Iz jedne vjere u drugu. Iz jedne sljedbe u drugu. Bolje da se batali ćorava posla. I jedni i drugi su šarlatani, nema razlike.

Jedino što liječi u ovakvim slučajevima je placebo efekt, i to ne u svakom slučaju. Jako ovisi o pojedincu, a ne iscjelitelju. Što samo znači da to nema nikakve veze sa enerđijama, duhovima (svetima i nesvetima) i drugim dimenzijama, već sa prirodnim psihičkim mehanizmom.
__________________
You suffer... but why?
tehuti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:29.