Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2013., 01:16   #21
I neki auti za rentu:

http://www.nuerburgring.de/en/angebo...r-rentals.html

Ako toliko koštaju Swift i Scirocco, sve me strah pomisliti koliko je nekaj jače. Ergo, bez 2 soma eura par krugova na Nordschlieffeu je očito nemoguće za nekaj jačega...
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 01:19   #22
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Ima tu nekakav cjenik na oficijelnim stranicama.

http://www.nuerburgring.de/en/angebo...dschleife.html

Godišnja bi se isplatila uzeti da ju podijeli 10-ak ljudi npr.

Inače ova 4 kruga bi recimo bila neki moj maksimum...
Pa čak se više isplati neg Grobnik

http://www.grobnik.hr/pista/Cjenik-piste.hr.html
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 01:22   #23
4 kruga je i previše. 90 km takve staze je puno za gume, kočnice i sve. Meni bi 3 bila taman kruga. Sa nekim hatchbackom megane cup 265 da pokušam odvozit ispod 9 min stazu

Ili scirroco cup rent 360 eur 3 kruga s tim autom je ok.
Mairon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 01:23   #24
Kak se više isplati nego Grobnik? Cijeli dan Grobnika je 160-185 eura a 4 KRUGA je gore 100 eura, daj se sastani s matematikom malo...
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 01:25   #25
Jebo ga ja, pa godišnju da uzmeš na Ringu... koji kurac bi visio na Grobniku cijeli dan, koji bi to auto mogao istrpiti tu torturu?
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 01:27   #26
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Imao prilike ić jedne godine pa nisam, sad već godinama se spremam ići ali financije baš i ne dozvoljavaju uz sve ostale gušte, a kao i mairon, na Granturismu sam je prošao stotinama puta
HB, jebo igrice i sve ..ja bi je prošao sa starim ford taunusom.

Još nekaj slažemo, jebe nas lova ali ako se sve poklopi ide stari ford na zeleni pakao.
Imaš na youtube jebeni prikaz gotovo svih zavoja pa si pogledaj ..Ja uvijek volim pogledati na uzletištu ekipu kak ih bacaka zadnji pogon.
Xenon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 01:29   #27
Ima zavoj jedan di ekipa kampira i gledaju kako se okreču ljudi na stazi. Slijep je zavoj i prebrzo ulete. Ima tona videa na youtube, tourist drift crashs utipkaj.
Mairon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 01:32   #28
Quote:
Xenon kaže: Pogledaj post
HB, jebo igrice i sve ..ja bi je prošao sa starim ford taunusom.

Još nekaj slažemo, jebe nas lova ali ako se sve poklopi ide stari ford na zeleni pakao.
Imaš na youtube jebeni prikaz gotovo svih zavoja pa si pogledaj ..Ja uvijek volim pogledati na uzletištu ekipu kak ih bacaka zadnji pogon.
Dok sam vozio Felicia Cup imao sam priliku otići gore i odvoziti, 1999.g. i propustio sam je jebat ga. Od onda se spremam a cijene su sve više i mogućnosti sve manje...

Kad dovršim Camaro, možda se odlučim odradit par "turističkih" krugova...
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 01:33   #29
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Jebo ga ja, pa godišnju da uzmeš na Ringu... koji kurac bi visio na Grobniku cijeli dan, koji bi to auto mogao istrpiti tu torturu?
Prvo, Nurburg ring u par krugova napravi na stock autu daleko veću torturu, a drugo- bez složenog auta Nordschliefe mi baš i nema smisla osim ako se ne radi o nekakvom stock sportskom autu tipa Porschea itd.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 01:39   #30
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Dok sam vozio Felicia Cup imao sam priliku otići gore i odvoziti, 1999.g. i propustio sam je jebat ga. Od onda se spremam a cijene su sve više i mogućnosti sve manje...

Kad dovršim Camaro, možda se odlučim odradit par "turističkih" krugova...
Cekaj ..odvozio si ring napravio si nord krug sa svim zavojima?
Xenon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 01:46   #31
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Rentaj GT-R i uživaj.
Vozio sam GTR ali 34.
Xenon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 01:54   #32
Quote:
Xenon kaže: Pogledaj post
Cekaj ..odvozio si ring napravio si nord krug sa svim zavojima?
Ne, nisam- zar ne čitaš kaj sam napisao? Imao sam priliku otić sa svojom Škodom i napravit koji krug ali nisam...
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 01:55   #33
Quote:
Xenon kaže: Pogledaj post
Vozio sam GTR ali 34.
Čiji? Puškin možda? Mislim, on ih ima nekoliko...
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 02:33   #34
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Čiji? Puškin možda? Mislim, on ih ima nekoliko...
2 34 jedan 33 sa odokativno 800KS. Moj frend paul je sa bijelim R34 proputovao east europe kolko je duga i široka. Ja sam ga proveo kroz ZG centar i onda smo išli izvan grada na ubrzanje ...
Xenon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 02:39   #35
Znam, s obzirom da se znamo iz bratićevog kvarta zadnjih 20 i kusur godina. Nekad imao običnu PC igraonu a danas gazda Linksa...
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 08:08   #36
Nissan GT-R

Vremena street legal automobila
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 08:50   #37
Quote:
Xenon kaže: Pogledaj post
Na proljeće se spremamo na zeleni pakao.
Pogledao sam brdo puta video cijele staze iz kacige i još uvijek mi nisu jasni neki zavoji; u biti nejasno mi je kako ekipa proklizi ili izleti tamo.

Osim što je jedina sportska staza za pučanstvo ne poznajem nikoga tko ju je prošao.

Jel ima na forumu automobili ekipe što je vozila ring?

Ako ima, dajte savjete.
Ekipa izleti jer pokušavaju rušiti rekorde, a neuki su. Vele da treba odvoziti barem stotinjak krugova da bi se naučilo tu stazu,ne govore to uzalud.

To kaj si gledao video na jubitou ne znači ništa, vele da video ne dočarava ni 5% onoga što se zbilja dešava sa autom na stazi; ogromne promjene nadmorske visine, velike brzine, čudni nagibi pojedinih zavoja, različiti materijal ceste, relativno uska staza bez zona izlijetanja, promjene mikroklime, ogromna naprezanja za ovjes...

Probaj odvoziti koji krug na Granturismo 5, a da ne izletiš...

To će ti približno dočarati stazu
__________________
working class hero...
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 09:08   #38
E da tu stazu prenesu u LFS - majka svih simulacija, pogotovo sa volanom.

Nema šanse da odvozim neku utrku od 3 kruga bez da ne izletim, čak i sa onim prnjom od 115ks.
__________________
"Čovjek se zaljubi gledajući ženu, a žena se najčešće zaljubi slušajući čovjeka."
CottonEyeJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 11:32   #39
U svakom slučaju je za temelj dobro izvozat GT5, GTR Evo s addon stazom. Takve simulacije, da se dobije dojam prije dolaska. Odvozit hrpu krugova, pa u stvarnosti ako se kupi 4 kruga, prva 2-3 kruga bi bilo navikavanje onog što se već donekle zna, a 4 brži krug.

Ja imam gtr evo i 3x bolja je simulacija realnija od gt5 komercijale za mase.

A i profi vozači prvo odvoze na simulatorima bilo koju stazu prije nego dođu u stvarnosti odvozit.
Mairon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 11:55   #40
znate vi kurčinu...džaba vam milion krugova na igricama,igre su jedno stvarnost je drugo,koliko ima takvih ko vi koji su peglali po joysticku godinu dana izašli na stazu mislili da sve znaju i završili u ogradi u 3 zavoju
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:44.