Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2012., 11:36   #81
Eh da, teško se šlepati po jačim, poštenim mrežama.... I biti uvjeren kako je to dobro.... je mo'š mislit....
Zato te jače mreže ne ograničavaju naknadno a one koje se šlepaju po njima ograničavaju naknadno....

Puno još kruheka treba tele popapati tu kod nas da bi od njega bilo nešto konkretno cijelo vrijeme je druga liga u odnosu na ostala 2. A nema ni neboder ima samo jedan kat dakle daleko je još do toga.... dosta sam trekeljao odoh dalje na druge teme, uživajte....
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 21:35   #82
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
Eh da, teško se šlepati po jačim, poštenim mrežama.... I biti uvjeren kako je to dobro.... je mo'š mislit....
Zato te jače mreže ne ograničavaju naknadno a one koje se šlepaju po njima ograničavaju naknadno....

Puno još kruheka treba tele popapati tu kod nas da bi od njega bilo nešto konkretno cijelo vrijeme je druga liga u odnosu na ostala 2. A nema ni neboder ima samo jedan kat dakle daleko je još do toga.... dosta sam trekeljao odoh dalje na druge teme, uživajte....
Baš si trekeljao. Po tvom mišljenju niti jedan operater nebi trebao doć u Hrvatsku ako pritom ne uzme 10 godina i izgradi repetitore kako spada. Da imaš malo znanja znao bi da zadnji ko ne želi gradit bazne stanice je Tele2.

Uostalom, tele2 odkad je došao ruši cijene razgovora jednostavno do dna. Prva flat tarifa uništena od strane "pametnih" korisnika koji si uzimaju za pravo zloupotrebljavati sve što mogu.

Kad smo već kod signala, Vodice Tele2 mreža radila je puno bolje od konkurentnije mreže, valjda zbog manjeg opterečenja. Uglavnom Tele2 sve 5
__________________
Cellular Tower Maps
sipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 00:13   #83
Tako je, Tigricu.
Treba ih nogom u g....., i na sjever odakle su i dosli.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
enzovzd is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 27.07.2012., 12:43   #84
Kad smo već kod Tele2 i nacionalnog roaminga znate li od koga je H1 iznajmio infrastrukturu za svoju mrežu

Da, da nova mreža sa 090 predbrojem koristi Tele2 infrastrukturu. To mora da će biti ludilo, pogotovo kad ovi iz H1 ponude quadriplay uslugu, i krenu vezati obitelji u VPN

Očekuje se super brzina mobilnog interneta i neviđena pokrivenost uz već dokazanu kvalitetu...

Ja sam osuđen na Tele2 još 2mjeseca, prenio broj kod njih i to platio penale do isteka pretplate i prešao na Revoluciju.... nakon toga adio Tele2... a tako mi i triba kad sam se OPET vratio k njima, opeći se jedamput meni očito nije bilo dovoljno...
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...
ghost is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 27.07.2012., 13:02   #85
Quote:
ghost kaže: Pogledaj post
Kad smo već kod Tele2 i nacionalnog roaminga znate li od koga je H1 iznajmio infrastrukturu za svoju mrežu

Da, da nova mreža sa 090 predbrojem koristi Tele2 infrastrukturu. To mora da će biti ludilo, pogotovo kad ovi iz H1 ponude quadriplay uslugu, i krenu vezati obitelji u VPN
To mi baš ne drži vodu, jer Tele2 je ( u nekim mjestima) i sam u nacionalnom roamigu....
__________________
Joj što volim ovaj režim, svi rade a ja ležim!
igor999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 13:08   #86

i sto mislite zasto smo stavili chat temu!?
jer sad vi raspravljate ovdje kod koga ce biti h1 mobile, usporedjujete tele 2 s drugim operaterima za sto isto postoji topic i onda ce netko uletit s pitanjem zasto mi pise da sam prekoracio internet promet a nisam ga ni ukljucio i evo šalate, pa kad ste tako mudri samo dajte, necu se ja mjesati, glavno da je svatko sebi najpametniji u uvijek u pravu

zivela demokratija!
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 14:07   #87
Quote:
igor999 kaže: Pogledaj post
To mi baš ne drži vodu, jer Tele2 je ( u nekim mjestima) i sam u nacionalnom roamigu....
Držalo vodu ili ne, na žalost svih korisnika Tele2 mreže tako je.
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 14:52   #88
Quote:
enzovzd kaže: Pogledaj post
Tako je, Tigricu.
Treba ih nogom u g....., i na sjever odakle su i dosli.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Tako je pametno moje dijete, ubij konkurenciju, izbaci ih i ostavi nas opet u duopolu previsokih cijena. Dobro došli u mobilnu 2001.

Možemo se prepirati i imati ovakvo ili onakvo mišljeneje o Tele2, no zahvaljujući njima, cijene su drastično pale na svim mrežama. Tko ih želi koristiti nek koristi, tko ne želi, fala bogu ima izbora. Ne zna što postižete s pljuvanjem po forumima.
JBT is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 15:10   #89
Treba mi info, ako neko možda zna.

Ne živim u Hrvatskoj ali dolazim često u dalmaciju, zato sam kupio vaku sim karticu prije mjesec dana.

http://www.tele2.hr/welcome-to-croatia/

Sad me zanima, ako opet napunim sa bonom od 10-20€, dali opet dobivam ukljucenog 100mb prjenosa?

Ili je bolje da kupim novi paketič za 7€ i to je to?

Hvala svima na pomoči.

Dotor
Dotor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 15:17   #90
100 MB se dobiva samo jednom, prilikom aktivacije.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 15:31   #91
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
100 MB se dobiva samo jednom, prilikom aktivacije.
Hvala za info, znači kupujem novi paket za 7€.

Dotor
Dotor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 15:37   #92
Ili jednostavno možeš za 10 kuna kupiti paket od 100 MB na postojećoj kartici.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 16:05   #93
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Ili jednostavno možeš za 10 kuna kupiti paket od 100 MB na postojećoj kartici.
Još bolje, možeš mi malo više napisat?

Kupim card za 10kuna na kiosku, a kako naprid?

Nisam baš majstor sa tim bonovima, ali mi se izplati, jer ako koristim svoj broj koji nije hrvatski plačam uvik 50€ više računa...

Hvala za info

Dotor
Dotor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 16:38   #94
načelo pravednosti

Potpisivanjem ugovora korisnici su prihvatili i dobili na uvid uvjete korištenja tarife čiji je sastavni dio i Načelo pravednosti koje se primjenjuje na sve tarife koje nude neograničenu vrstu usluga. Nažalost, načelo smo vremenom prilagodili zbog korisnika koji su tarifu zloupotrebljavali pozivima na brojeve kojima primatelj poziva ostvaruje bonus iznos na računu.Time ste oštećeni vi kao korisnici zbog negativnog utjecaja na kvalitetu i stabilnost mreže. Većina korisnika neće osjetiti nikakva ograničenja u komunikaciji, a onima koji to nažalost osjete pomoći ćemo u odabiru druge tarife koja će bolje odgovarati njihovim potrebama.
Tele2 ima zakonsko pravo izmijeniti načelo ukoliko smatra potrebnim.

načelo možete pronaći:

http://www.tele2.hr/podrska-korisnic...a/opci-uvjeti/
__________________
Tele2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 16:43   #95
Quote:
Dotor kaže: Pogledaj post
Još bolje, možeš mi malo više napisat?

Kupim card za 10kuna na kiosku, a kako naprid?

Nisam baš majstor sa tim bonovima, ali mi se izplati, jer ako koristim svoj broj koji nije hrvatski plačam uvik 50€ više računa...

Hvala za info

Dotor
Ne kupiš na kiosku, nego pošalješ poruku i novci ti se skinu s računa, a dobiješ podatkovni promet za korištenje. Upute su ovdje.

Quote:
Tele2 kaže: Pogledaj post
Potpisivanjem ugovora korisnici su prihvatili i dobili na uvid uvjete korištenja tarife čiji je sastavni dio i Načelo pravednosti koje se primjenjuje na sve tarife koje nude neograničenu vrstu usluga. Nažalost, načelo smo vremenom prilagodili zbog korisnika koji su tarifu zloupotrebljavali pozivima na brojeve kojima primatelj poziva ostvaruje bonus iznos na računu.Time ste oštećeni vi kao korisnici zbog negativnog utjecaja na kvalitetu i stabilnost mreže. Većina korisnika neće osjetiti nikakva ograničenja u komunikaciji, a onima koji to nažalost osjete pomoći ćemo u odabiru druge tarife koja će bolje odgovarati njihovim potrebama.
Tele2 ima zakonsko pravo izmijeniti načelo ukoliko smatra potrebnim.

načelo možete pronaći:

http://www.tele2.hr/podrska-korisnic...a/opci-uvjeti/
S time da treba napomenuti da kod svake izmjene na nepovoljnije korisnik ima pravo na raskid ugovora bez plaćanja penala.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 16:59   #96
Tele2 - pozivate se na zlouporabu, no to objašnjava 200 prema tomatu, no gdje je bila zlouporaba u 5000 min prema svima koju ste srezali za 60 posto na 2000?

Možda imate zakonsko pravo mijenjati uvjete jer ste pametno sročili ugovore, no mi imamo pravo vas blatiti i odvračati ljude od vaše mreže zbog toga...

Sent from my GT540

Zadnje uređivanje Alfa Romeo : 27.07.2012. at 17:04.
Alfa Romeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 17:38   #97
Dakle, planiram kupiti ovaj mobitel u Tele2, na pretplatu, tarifa Knock-out 150.

Ne razumijem se baš u pretplatu, uvijek sam bila korisnik bonova, tako da me zanima što zna im znači minimalna mjesečna potrošnja 150 kn? Znači, ja ću im naredne dvije godine svaki mjesec morati plaćati 50 kn naknade, plus minimalno 150 kn? A šta se dogodi ako potrošim manje?
Mary Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 17:48   #98
Ma otkud uopće tih 5000 minuta? Reklamirali su neograničeno!
__________________
Always forgive your enemies; nothing annoys them so much!
inkspot is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 18:39   #99
Quote:
Tele2 kaže: Pogledaj post
Potpisivanjem ugovora korisnici su prihvatili i dobili na uvid uvjete korištenja tarife čiji je sastavni dio i Načelo pravednosti koje se primjenjuje na sve tarife koje nude neograničenu vrstu usluga. Nažalost, načelo smo vremenom prilagodili zbog korisnika koji su tarifu zloupotrebljavali pozivima na brojeve kojima primatelj poziva ostvaruje bonus iznos na računu.Time ste oštećeni vi kao korisnici zbog negativnog utjecaja na kvalitetu i stabilnost mreže. Većina korisnika neće osjetiti nikakva ograničenja u komunikaciji, a onima koji to nažalost osjete pomoći ćemo u odabiru druge tarife koja će bolje odgovarati njihovim potrebama.
Tele2 ima zakonsko pravo izmijeniti načelo ukoliko smatra potrebnim.

načelo možete pronaći:

http://www.tele2.hr/podrska-korisnic...a/opci-uvjeti/

Imate problem i bavite se sa njim.

http://www.facebook.com/l.php?u=http...df&h=HAQHElt-R
__________________
Ogulio sam četiri i pol tone krumpira. Savjest mi je čista.
dambac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 19:04   #100
Quote:
inkspot kaže: Pogledaj post
Ma otkud uopće tih 5000 minuta? Reklamirali su neograničeno!
Reklama je jedno, uvjeti korištenja drugo. U uvjetima korištenja je bilo navedeno, i morala si potpisati papir na kojem je pisalo da se slažeš sa tim općim uvjetima. To što većina ljude ne čita sve kad potpisuje, to je nešto drugo...

Drugi operater koji je nudio sličnu tarifu samo kod njih glasi

xx zadržava pravo, u tarifama xy i xyz pojedinom pretplatniku ograničiti broj SMS poruka, količinu minuta prema bilo kojoj mreži unutar Hrvatske u slučaju opravdane sumnje na neovlašteno korištenje usluga.

u Tele2 su samo taj uvjet precizirali u brojevima.
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:29.