Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li probali trojac
Žensko sam, jesam 47 7.05%
Žensko sam, nisam ali bi htjela 64 9.60%
Žensko sam, nisam, neželim 58 8.70%
Muško sam, jesam 154 23.09%
Muško sam, nisam ali bi htio 278 41.68%
Muško sam, nisam, neželim 66 9.90%
Glasovatelji: 667. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2012., 14:08   #61
ja solo oni par. kava upoznavanja, ( nakon online višednevnog upoznavanja-chatanja), ako smo ok možda se desi boom i isti dan/večer sa kave, ako ne- koji dan poslije- opet piće,piće opuštanja, pa taman ožedniš pa popiješ još jedno, onda je taman .odlazak u moj/ njihov prostor, piće dobrodošlice..
oni se lagano pocmu ljubit/dirat/mazit/skidat/ ja ih pratim iz blizine. puštam nju da se zahvati po meni po želji, nego da ja navaljujem na nju ko mujo na slaninu
poslije nekako ide sve samo od sebe. naravno uz preduvjete da ste svi ok, da bar malo pašete jedno drugima pa da i eto ne bude previše nervoze, šta je i normalno u manjoj količini, pre bitno eto bar da ne dobiješ Parkinsa od treme
weedman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 01:04   #62
Davno bilo... jednom s parom, jednom s dvije prijateljice, oba slučaja u Zagrebu.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 20:52   #63
ja probala ljetos
ja i dva tipa - jedan na meni a drugi ispod mene
ja u sendviču
gušt da se i danas navlažim kad se sjetim
jedva čekam ljeto i opet sex na javnom mjestu, tj. na plaži-i ne jebu me nikakve zabrane.
zabranjeno voće je najslađe
mistik2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 14:27   #64
Cura, ja i best frend. Bilo je dobro. Malo smotano prvi put al ajde, bit će bolje drugi put.
Ne osjećam nikakvu ljubomoru, nije mi žao kaj smo to napravili. Samo treba prvo o tome popričati i ne biti licemjeran ili neiskren.
Chiao!
__________________
We need change, we need it fast
Before rock's just part of the past
Username_in_use is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 15:35   #65
Ja sam, nažalost, bio samo u kombinacijama s frendom i djevojkom. Jedno vrijeme smo to prakticirali, bilo nam je zabavno a djevojke su stvarno uživale. No, trebalo je biti dosta uvjerljiv da bi pristale na to. Malo mi je žao što ne živim npr. u Berlinu.
henry chinasky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 20:10   #66
Probao s curom i još jednim tipom kojeg smo upoznali u disko odlicno iskustvo
SpunkSelasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 17:05   #67
Šteta da nisam bio u tom discu da ti i cura upoznate mene
Zylinder is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 23:51   #68
Cini se da je paru stvarno puno lakse naci muskarca kao trecu osobu za sex, da li ima ovdje cura koje su se upustale u sex s drugima parom?

Mene zanima di i kako do takve osobe
Mlado Meso is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 16:07   #69
Quote:
Gallalea kaže: Pogledaj post
Dakle. Nakon švrljanja po sličnim temama na ovom podforumu odlučujem otvoriti još jedan naizgled sličan topik Razlog: na nekima se nije pisalo ohoho dugo, a i uglavnom sve završi na mišljenjima i upozorenjima tipa "nemoj, to će vam uništit vezu", "ne kužim zašto vam to treba, očito vam u vezi nešto ne štima" etc.

ALI. Mene ne zanimaju mišljenja bez pokrića i iskustva, pogotovo ne: moja frendica je probala pa joj je veza propala..blabla. Svatko ima svoje mišljenje i viđenje i to poštujem, ali bih ovdje voljela pročitati ISKUSTVA onih koji su probali te NJIHOVA mišljenja o tome.



Dakle, vi sretnici koji ste imali priliku valjati se pod plahtama sa još dvije osobe (ili više ), voljela bih da svoja iskustva podijelite ovdje za dobrobit svih onih koji to još nisu probali a žele
Ono, kako ste došli do toga, kako je počelo, jel bilo zanimljivo ili neugodno i naravno, kako ste se osjećali nakon toga i da li žalite.

Da napomenem, u vezi sam i moj partner i ja razmišljamo o trećoj osobi u krevetu, pa me zanimaju tuđa iskustva, dec all
Bok svima!

Odlična tema ...

Ja i draga smo imali takva iskustva, ali na žalost u bivšim vezama... No oboje se nismo baš najbolje proveli, a zajedno smo došli do zaključka da je tome tako jer nismo bili dovoljno zreli niti sigurni u sebe (bolje rečeno bili smo mladi i nesigurni), pa je došlo do problema u vezi, te na kraju prekida... Ono što mi sada imamo je predivan odnos i povjerenje, a sex nam je fantastičan! Pa smo u jednom klinču krenuli sa nekim pričama zamisli ovo...zamisli ono...(zamisli sada još jednog tipa da mu pušiš dok te karam ili ona meni da zamislim kako ližem drugu mačkicu dok nju karam ili da se one ližu itd itd...), pa smo nakon toga pričali o tome i došli do zaključka da bi se mogli kroz neko dogledno vrijeme upustiti u tako nešto... Jedina stvar oko koje još nismo postigli konsenzus je kako krenuti tj.u kojoj kominaciji: još jedan tip = za nju naravno, ili još jedna cura = za oboje (iako je hetero i voli muške, spremna je eksperimentirati sa curom malo) ili odmah sa m/z parom = pa i ona ima 2 tipa i ja 2 cure!

Od prijašnjih iskustava smo probali i 3some i grupnjak, i moram priznati da zbog nezrelosti niti ja niti draga nismo zapamtili ta iskustva kao nešto feneomenalno! Iako je meni u sjećanju ostalo super iskustvo ja i frend sa jednom curom - mala (a bome i nas dva ) je bila oduševeljena, molila nas je da nastavimo još i još i još...iako smo cijelu večer proveli zajedno... :-)
SexyParZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 02:33   #70
Quote:
SexyParZg kaže: Pogledaj post
Bok svima!

Odlična tema ...

Ja i draga smo imali takva iskustva, ali na žalost u bivšim vezama... No oboje se nismo baš najbolje proveli, a zajedno smo došli do zaključka da je tome tako jer nismo bili dovoljno zreli niti sigurni u sebe (bolje rečeno bili smo mladi i nesigurni), pa je došlo do problema u vezi, te na kraju prekida... Ono što mi sada imamo je predivan odnos i povjerenje, a sex nam je fantastičan! Pa smo u jednom klinču krenuli sa nekim pričama zamisli ovo...zamisli ono...(zamisli sada još jednog tipa da mu pušiš dok te karam ili ona meni da zamislim kako ližem drugu mačkicu dok nju karam ili da se one ližu itd itd...), pa smo nakon toga pričali o tome i došli do zaključka da bi se mogli kroz neko dogledno vrijeme upustiti u tako nešto... Jedina stvar oko koje još nismo postigli konsenzus je kako krenuti tj.u kojoj kominaciji: još jedan tip = za nju naravno, ili još jedna cura = za oboje (iako je hetero i voli muške, spremna je eksperimentirati sa curom malo) ili odmah sa m/z parom = pa i ona ima 2 tipa i ja 2 cure!

Od prijašnjih iskustava smo probali i 3some i grupnjak, i moram priznati da zbog nezrelosti niti ja niti draga nismo zapamtili ta iskustva kao nešto feneomenalno! Iako je meni u sjećanju ostalo super iskustvo ja i frend sa jednom curom - mala (a bome i nas dva ) je bila oduševeljena, molila nas je da nastavimo još i još i još...iako smo cijelu večer proveli zajedno... :-)
Pa pokusajte sa jos jednim parom, ali evo nije to bas uvik da imate da se brinu 2 oko jednog jer ipak bi tako bila 1 osoba viska. Ali mislim da vam je lakse naci nego pojedinacno zensko a diskretnije nego sa jos jednim muskim.
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 00:40   #71
Thumbs up moj prvi grupnjak

Hoću vam ispričati o svom prvom grupnjaku.bilo je to prošlu subotu, odnosno nedjelju ujutro. Izašla sam s najboljom frendicom i malo smo popile.srele smo jednog dečka, kojeg japja poznajem od prije.popričali smo i odlučili zajedno otići u kafić s živom muzikom.on se družio sa svojim prijateljima a mi sa svojim.nakon kraceg vremena on i ja smo zaplesali.stvarno smo se dobro zabavili odvojili smo se na neko vrijeme a frendica (koja je sad bila dosta pijana) me nagovarala na grupnjak s njim, al sam odbila.malo kasnije smo on i ja opet zaplesali(sad vec pod utjecajem alkohola). Taj nas ples je polako postajao sve napetiji.ilo je očito da se pali na mene i da me zeli.uvijali smo se jedno oko drugog, dirali se, ljubili razlicite dijelove tijela pred punim kaficem, što me dodatno napalilo.zabijao se u moje dupe svojim kurcem i lupao me po guzi a ja od napaljenosti sam jedva stajala na nogama. Tako smo dočekali fajrunt.on se ponudio da otfura mene i frendicu doma.otišli smo na bengu po nešto za popiti i pušiti i nakon toga nas je on odveo na jedno osamljeno mjesto.okolo nije bilo ljudi ali su nas s obliznjeg nadvoznjaka svi mogli vidjeti što radimo.on i ja smo opet počeli izazovno plesati i samo sam mislila na njegov kurac i kolko ga zelim u sebi.posto je frendica bila kraj nas i nju smo uključili u taj ples.on nam je počeo dirati picke i naizmjence nas ljubiti.drkala sam njegov prekrasan kurac.skinuli smo se i naslonili na haubu od auta.frendica mu je pusila a on mene prstenjacio, ja njemu pusila pa je nju dirao.jebao je mene a ja ja njoj dirala picku.jebao je nju, a ona je meni lizala.bilo jr odlicno, najbolji sex u životu, nisam se mogla zasititi.kad se frendica umorila, pokaral me od iza.i opet, a ona je bila kraj nas.stvarno nezaboravno iskustvo.sad svo troje planiramo sljedeći susret jer takvo nešto se kmora ponoviti.čim se sjetim se napalim.

Svima vam preporucam da probate
firsy2603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 09:12   #72
Preporucam da probas enter tipku. Isto nezaboravno.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 10:34   #73
ja imala par neuspjelih pokušaja ali uglavnom zato jer se decko nije znao igrat u troje..izgubio se siroce
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 10:36   #74
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
ja imala par neuspjelih pokušaja ali uglavnom zato jer se decko nije znao igrat u troje..izgubio se siroce
zato odradiš s 2 muškarca koji su hetero
munjotresan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 10:36   #75
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
ja imala par neuspjelih pokušaja ali uglavnom zato jer se decko nije znao igrat u troje..izgubio se siroce

kako se izgubio? zanima me kako to izgleda u praksi.

jesi mu pokazala put?
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 10:47   #76
Quote:
munjotresan kaže: Pogledaj post
zato odradiš s 2 muškarca koji su hetero
više volim s curom nego s dva tipa


Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
kako se izgubio? zanima me kako to izgleda u praksi.

jesi mu pokazala put?
jednostavno se izgubio...igra se sa mnom a drugu zapusti pa obrnuto i tak..nisam imala živaca za to pa sam otišla dalje pit
drugi put sam bila sebicna ja jer mi lik nije sjeo pa sam se igrala s frendicom i pripremila ju pa ih pustila neg završe jedan na jedan
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 19:22   #77
To najčešće i bude problem. Nerijetko loša organizacija koja dovede do toga da jedna od žena tu bude u drugom planu.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 22:42   #78
A biti u drugom planu, za ženu je najveća noćna mora..
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 22:45   #79
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
drugi put sam bila sebicna ja jer mi lik nije sjeo pa sam se igrala s frendicom i pripremila ju pa ih pustila neg završe jedan na jedan
Morala si frendicu pripremiti?
A zasto si rekla da na trojac sa likom koji ti nije sjeo?
__________________
"All right, then, I'll go to hell." (M. Twain)
"Ting-a-ling mother fucker." (K.Vonnegut)
“The truth doesn't glitter and shine.” (C. Palahniuk)
BLR is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 08:33   #80
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
To najčešće i bude problem. Nerijetko loša organizacija koja dovede do toga da jedna od žena tu bude u drugom planu.
Pa ne bih rekao da je to neko pitanje organizacije same po sebi, već da proizlazi iz muškarčeve općenite (ne)sposobnosti i (ne)maštovitosti.

Ako netko ni inače, u 1 na 1 nema problema sa maštovitom igrom i multitaskingom, te nije klinac ili nabrijani dečko kojem je pojam trojca sveti gral, nema nekog razloga da tu organizacija pati ili jedna žena bude zapostavljena.
Trojac pruža naprosto previše kombinacija da bi bio išta osim zabavan i maštovit za sudionike koji su i inače seksualno takvi. Ako su sudionici malo manje free flow nastrojeni, onda ta organizacija i višak kombinacija može biti problem, pogotovo ako je muškarac taj koji je tu malo ograničeniji.

Izjava "naprosto se izgubio" meni pari kao ili jako mlad ili jako neiskusan ili pod dojmom samog sebe i situacije da je ekšuli upao u 3some.
__________________
A tout le monde

Zadnje uređivanje Apophis : 24.07.2013. at 08:42.
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger