Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2014., 16:25   #81
Evo što je novo - malo čudan Word dokument ali se može čitati:

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&...62788935,d.bGQ
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 12.03.2014., 17:11   #82
DETROIT, February 13 /PRNewswire/ --

- Master Agreement Is Terminated

- GM Preserves Diesel Engine Capability

- Joint Cost Savings Expected to Continue

General Motors Corp (NYSE: GM) and Fiat S.p.A. (NYSE: FIA) today announced they have executed an agreement to terminate the Master Agreement between the companies and realign their industrial relationships. The boards of directors of both GM and Fiat have approved the settlement agreement.

GM will acquire certain strategic assets from Fiat to assure the future availability of a full range of diesel engines for vehicles produced by GM's global operations.

"GM and Fiat have agreed that it is in the best interest of their companies and shareholders to terminate the Master Agreement," said GM Chairman and Chief Executive Officer Rick Wagoner. "GM has derived significant benefits from its association with Fiat Auto, including the accelerated development of diesel engines, cost savings and the joint development of certain vehicle programs. With this settlement, our overall financial returns will have been favorable.

"We believe that we have reached a fair and equitable agreement that enables both companies to maintain a high level of synergy savings, but in a more focused approach that gives each of us more freedom to act in today's competitive environment," Wagoner said.

Under terms of the agreement, GM will pay Fiat EUR1.55 billion to terminate the Master Agreement (including the put option) and to acquire an interest in key strategic diesel engine assets, and other important rights with respect to diesel engine technology and know-how. GM will return its 10 percent equity interest in Fiat Auto Holdings to Fiat S.p.A.

The most significant elements of the settlement agreement are as follows:

- The Fiat-GM Powertrain (FGP) joint-venture company will be dissolved
and GM will regain complete ownership of all GM assets originally
contributed. During a transition period, FGP will continue to supply
both companies so that their respective operations will not be
disrupted;
- GM will co-own with Fiat key powertrain intellectual property,
including the SDE and JTD diesel engines and the M20-32 six-speed
manual transmission;
- GM will acquire a 50 percent interest in a new joint venture limited to
operating the powertrain manufacturing plant in Bielsko-Biala, Poland,
that currently produces the 1.3 liter SDE diesel engine;
- The GM-Fiat Worldwide Purchasing joint venture will be dissolved.
- The companies will continue to generate joint cost savings in several
key areas, including:
-- Long-term agreements to supply each other with powertrains;
-- Continued cooperative development of certain vehicle programs;
-- Through Fiat's participation in GM's purchasing alliance program.


GM will take an after tax charge to earnings of approximately US $840 million or US$1.49 per fully diluted share.

SOURCE General Motors Corp
PowerG is offline  
Old 12.03.2014., 20:08   #83
Mislim da džemper u 5. misecu pridstavlja šta i kako sa europskim dilom grupacije. Mene zanima samo kada će više nove 159 i 166 te oće li u kojem obliku novi 200 u Europu, da naravno skoro zaboravih i oće li Viaggio/Dart do nas.
Bara is offline  
Old 13.03.2014., 09:39   #84
Quote:
Bara kaže: Pogledaj post
Mislim da džemper u 5. misecu pridstavlja šta i kako sa europskim dilom grupacije. Mene zanima samo kada će više nove 159 i 166 te oće li u kojem obliku novi 200 u Europu, da naravno skoro zaboravih i oće li Viaggio/Dart do nas.
Misliš - 45 novih modela do 2016., Alfa prelazi na hibridni pogon na platformama Dodgea, Fiat mijenja ime u Panda i seli sjedište u Wroclaw, zajedno će prodavati 6 milijuna automobila do 2018., a Lancia ulazi u Formulu 1 i radi isključivo produžene limuzine?
Gazda is offline  
Old 13.03.2014., 11:21   #85
Otrovan si kolega, otrovan
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 13.03.2014., 13:40   #86
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Misliš - 45 novih modela do 2016., Alfa prelazi na hibridni pogon na platformama Dodgea, Fiat mijenja ime u Panda i seli sjedište u Wroclaw, zajedno će prodavati 6 milijuna automobila do 2018., a Lancia ulazi u Formulu 1 i radi isključivo produžene limuzine?
ovakav plan bi i za fauwe bio nadnaravan
PowerG is offline  
Old 13.03.2014., 14:20   #87
Ća je pusta Londra kontra Splita ili u prevodu - šta je VAG prema FCA ... VAG u 100 godina neće imat ovakvog "fantazistu" kao što je Đemper
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 13.03.2014., 17:58   #88
Mislim, lako tako vodit firmu; mogu i ja sutra osnovat "Landlord Automotive d.d." i izdat press objavu da ću za 5 godina proizvoditi milju auta godišnje i imati auto B, C i D segmenta + 3 hibridna crossovera u ponudi, ali to su samo moje želje. Isto tak i ovaj. Od 2009. najavljuje tonu novih modela, od čega se redovito dogodi facelift postojećih. Izdali su jedno 4 nova auta u cijeloj FCA grupaciji od tad. Pa toliko Hyundai-Kia izštancaju u polugodištu. A ako nema novih auta - nema prodaje.
Gazda is offline  
Old 13.03.2014., 18:17   #89
A ne, njegova teorija je obratna - nema potražnje pa nema ni novih automobila.

A da je noviteta bilo - bilo je, novi 4P, Ghibli, 4C, 500 osim "originalnog", nova Panda, Flavia, Thema, 300, Dart, praktički cijela Cherokee-Patriot-Wrangler grupacija ....

Samo nije bilo onih BITNIH - Bravo, Delta, Giulietta, Punto, MiTo, nasljednice 159 i 166, ......
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 13.03.2014., 19:29   #90
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Samo nije bilo onih BITNIH - Bravo, Delta, Giulietta, Punto, MiTo, nasljednice 159 i 166, ......
Da, to je šta mi čekamo ko ozebli sunce, a on će biće pompozno najaviti službenog Levantea i kako samo za njih ZF radi 10HP.

Ali ovo sa Themom, Flaviom i tim američkim isprdcima, sa tim mi samo diže tlak. Tek je ovaj novi 200 vrijedan europske značke i nadam se da ćemo ga viditi.
Bara is offline  
Old 15.03.2014., 18:22   #91
Šta je u biti čika Sergio rekao za Alfu pred dva miseca, pitanje je bilo za Alfu u SAD-u kada će stići:
2015 and we’ll make as many as you can buy. There’s a brand new portfolio of products that’s coming out of Alfa Romeo that’s coming out in 2015. I made the comment to the Italian press this morning. We need to go back to the DNA of Alfa. The DNA of Alfa is relatively clear, meaning incredibly lightweight, incredibly good-looking cars that have phenomenal engines. We need to go back to giving you that choice. Let us work quietly.
Bara is offline  
Old 15.03.2014., 19:34   #92
Sve je to rekla kazala,a Đemperu se nesmije vjerovat na riječ niti kad auto službeno predstave,jer eto možda će prekinut proizvodnju na x vremena kao sa onim odurnim govnom od Jeepa koje ima masku ko Đukac. Niti to nisu bili u stanju počet prodavat!

2015 godina je za manje od godinu dana,svaki iole ozbiljniji proizvođač testira auto godinu dana ,a i više,a ja do sad nisam vidi niti jednu jedini špijunku od bilo koje nove buduće Alfe. Jedino tu i tamo izađu špijunke od testne MX-5,ali to sigurno nije Alfa ispod toga,jer je Đemper odustao od toga pa sad nezna,dali će kupe-kabrio biti Alfin,Fiatov ili možda Abarthov ?! Kreten na najjače. Odjednom bi se klali 4C i novi kupe na bazi mazde,a veze s vezom nemaju da se kolju....

Osobno vjerujem da do 2018/19 neće biti ništa novog od Alfe,Fiata(nekih novih modela osim varijacija na temu od 500) i Abartha.
DrVelečasni is offline  
Old 15.03.2014., 20:55   #93
Imaju oni sve spremno za nove Alfe, ne moraš ti briniti, a vozna svojstva će garantirano biti bolje nego od one razvikane njemačke marke sa akronimom od 3 slova.
Bara is offline  
Old 16.03.2014., 12:08   #94
Quote:
Bara kaže: Pogledaj post
Imaju oni sve spremno za nove Alfe, ne moraš ti briniti, a vozna svojstva će garantirano biti bolje nego od one razvikane njemačke marke sa akronimom od 3 slova.
Ako imaju sve spremno što se čeka? Čemu stogodišnje odgađanje modela? Čemu prodavanje magle i kvazi povratak u Ameriku. Jebate tamo putuju,kao da putuju na Mars,svjetlosne godine im trebaj da dođu,pa nikako da dođu. A to da će imat bolja vozna svojstva od BMW-a mogu okačit mačku o rep,jer sam uvjeren da neće,prvenstveno zato što Alfa nema modela,nema proizvoda,a kada te Alfe dođu BMW će već proizvodit vozila za Mars,a Alfa će izbacit redizajn redizajna redizaniranog MiTa i Đulke po 800ti put.

Kad je FIAT grupa u pitanju,ništa nije garantirano, i ono najtragičnije nitko im nemože garantirati niti da će propast.
DrVelečasni is offline  
Old 16.03.2014., 12:14   #95
Quote:
DrVelečasni kaže: Pogledaj post
Ako imaju sve spremno što se čeka? Čemu stogodišnje odgađanje modela? Čemu prodavanje magle i kvazi povratak u Ameriku. Jebate tamo putuju,kao da putuju na Mars,svjetlosne godine im trebaj da dođu,pa nikako da dođu. A to da će imat bolja vozna svojstva od BMW-a mogu okačit mačku o rep,jer sam uvjeren da neće,prvenstveno zato što Alfa nema modela,nema proizvoda,a kada te Alfe dođu BMW će već proizvodit vozila za Mars,a Alfa će izbacit redizajn redizajna redizaniranog MiTa i Đulke po 800ti put.

Kad je FIAT grupa u pitanju,ništa nije garantirano, i ono najtragičnije nitko im nemože garantirati niti da će propast.
JBT, pa kaj god izbace je po voznim svojstvima bolje od onog što BMW tad nudi, naravno ako usporedimo slične motor - sjeti se 159 naspram 3, c klase i naspram akorda, guileta naspram jedinice, 156 neću ni spominjati...
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
m.k is offline  
Old 16.03.2014., 12:42   #96
Quote:
DrVelečasni kaže: Pogledaj post
Ako imaju sve spremno što se čeka? Čemu stogodišnje odgađanje modela? Čemu prodavanje magle i kvazi povratak u Ameriku. Jebate tamo putuju,kao da putuju na Mars,svjetlosne godine im trebaj da dođu,pa nikako da dođu. A to da će imat bolja vozna svojstva od BMW-a mogu okačit mačku o rep,jer sam uvjeren da neće,prvenstveno zato što Alfa nema modela,nema proizvoda,a kada te Alfe dođu BMW će već proizvodit vozila za Mars,a Alfa će izbacit redizajn redizajna redizaniranog MiTa i Đulke po 800ti put.
A ja ti kažem da već imaju i platformu i motore za barem 1 ako ne 2 modela Alfe, a sve je već u primjeni na aktualnim modelima, a i mjenjači su tu. E sada na kojim modelima ti ostavljam da razmisliš jer velik je FCA.
Bara is offline  
Old 16.03.2014., 20:47   #97
Quote:
Bara kaže: Pogledaj post
A ja ti kažem da već imaju i platformu i motore za barem 1 ako ne 2 modela Alfe, a sve je već u primjeni na aktualnim modelima, a i mjenjači su tu. E sada na kojim modelima ti ostavljam da razmisliš jer velik je FCA.
Na Krajzler/Đip izdrkotinama. Opet te pitam za koliko godina će izać nasljednica 159-tke,166-ce,novi Spider koje je već trebao biti u testnoj fazi,ali očito je i to odgođeno,kada će Đemper napokon skupit malo talijanskih muda i kada će počet prodavat Alfu u Americi? Sve je to u domeni rekla kazala,puste želje,a rezultata nigdje. Samo da te podsjetim koliko je puta odgođen povratak Alfe u Ameriku,koliko su puta odgođeni novi modeli,evo prošli tjedan Kubang je opet odgođen jer eto Đemperu se može.

Volim talijane,ali me ova degenerična budala toliko frustrira i živcira da nemogu opisat. Puj.
DrVelečasni is offline  
Old 16.03.2014., 20:50   #98
Quote:
m.k kaže: Pogledaj post
JBT, pa kaj god izbace je po voznim svojstvima bolje od onog što BMW tad nudi, naravno ako usporedimo slične motor - sjeti se 159 naspram 3, c klase i naspram akorda, guileta naspram jedinice, 156 neću ni spominjati...
Rekla kazala. Bio jedan jedini video na Youtubeu i to je to. Daj bože da su u najmanju ruku Alfe u rangu s BMW-om,ako ne i bolje. Ali Alfa Romeo NEMAmodela,nemaju šta za uspoređivati,nula,zero,kurac,palac,ništa,velika rupa.
DrVelečasni is offline  
Old 16.03.2014., 21:30   #99
Bio je test i u Auto bildu kad je Giulietta tek izašla, usporedni test sa BMW 1 i isto su čak i oni rekli da je bolja.
Danny Z. is offline  
Old 16.03.2014., 21:56   #100
Quote:
DrVelečasni kaže: Pogledaj post
Na Krajzler/Đip izdrkotinama. Opet te pitam za koliko godina će izać nasljednica 159-tke,166-ce,novi Spider koje je već trebao biti u testnoj fazi,ali očito je i to odgođeno,kada će Đemper napokon skupit malo talijanskih muda i kada će počet prodavat Alfu u Americi? Sve je to u domeni rekla kazala,puste želje,a rezultata nigdje. Samo da te podsjetim koliko je puta odgođen povratak Alfe u Ameriku,koliko su puta odgođeni novi modeli,evo prošli tjedan Kubang je opet odgođen jer eto Đemperu se može.
Iduće godine minimum predstavljanje nasljednice 159 ako ne i 166. U biti Za 166 mogu slobodno uzeti Ghiblievu platformu, ponudi nešto manje od 3.0 V6 GDI paralel-turbaka sa 330KS odnosno 410KS. Imaju i onaj jako moderni 1.75 GDI turbaka sa 240KS, a najavljuje se i slabiji. 8-stupanjski automatik(koristi i BMW) kojega je Chrysler licencirao je isto tu, u biti imaju manje-više sve samo ga trebaju predstaviti. Giulia bi isto trebala na tu platformu samo skraćena. E jedino problem ako neće izvoditi kerefeke pa na novu platformu ali kako je najavio da će brzo i kako je Amere sredio totalno praktički mislim da je to to, nema više što to odgoditi.

Trenutno i muku muče sa kapacitetima, nije to baš preko noći da se opet aktiviraju radnici, a i kada sam vidio što rade sa ovim novim V6 u Ferrariu nije ni čudo da i tu se malo šteka.

Sve je odgađano zbog samih Amera. Licencirali su ZF 8HP, pa sada i ovaj 9HP kojemu su radi složene konstrukcije i 2 dog clutcha dorađivali softver da šaltanja budu bezbolnija. Oa su onda u onaj napredni 2.4 u SAD-u ugurali Multiair, imaju tamo jedne od najnaprednijih V6 motora tako da nije baš da ne rade ništa. Mislim da je sve imalo veze i sa jamstvima Vlade SAD-a, trebalo je to ispoštovati i preuzeti Amere do kraja, sada oni u biti sa Amerima mogu financirati ovaj naš europski dio.
Bara is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:57.