Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2014., 17:53   #61
Ja u kutu, ono kaj ide prek nosa ti se zove "halti"

Sto se ormica tice, davno sam tu pisala kad smo kupili prvu, al vec neko vrijeme nosimo "tre ponti" ormice. Skupe su kao vrag, ali savrsene!
Psima su udobne, a meni prakticne. Jednostavno se stavljaju/kopcaju, lako se odrzavaju i imaju onu rucku na ledima koja je superprakticna za pridrzat psa. A i lijepe su kad se naviknes na njih (cesto nas pitaju dal su nam psi vodici)


Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk
patience is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 17:55   #62
julius k9 orme izgledaju super, samo što ja ne mogu provariti ta golema slova marke na nečemu i u startu me to odbija od proizvoda.. i ne čine mi se baš pogodne za ljeto

imaš od ruffweara slične takve kao k9, ako ti ne smeta što su jako podložene. mi furamo hurttu Y, i ona je dosta podložena, ali za ove temperature mi je još ok
__________________
Dugonjuska osoba
holly-trooper is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 17:57   #63
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Imam i ja pitanje, netko je nekad negdje, na jednoj od tema, pisao a i stavio link na onaj povodac/ogrlicu štalijeto već; koja ide preko njuške.

Ako naleti taj netko tko zna kak se to zove ili bilo tko a da zna na kaj mislim; molim da mi napišete pod kaj da googlam.
Halti Headcollar.

Mi imamo ormice, one najobičnije i psi se ne bune, mislim, ništa više nego inače Ogrlice više ne koristim, za šetnju ili orma ili deblji izložbeni povodac (ovo drugo kad idemo vježbati).
Leo 031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 18:02   #64
Quote:
holly-trooper kaže: Pogledaj post
julius k9 orme izgledaju super, samo što ja ne mogu provariti ta golema slova marke na nečemu i u startu me to odbija od proizvoda.. i ne čine mi se baš pogodne za ljeto

imaš od ruffweara slične takve kao k9, ako ti ne smeta što su jako podložene. mi furamo hurttu Y, i ona je dosta podložena, ali za ove temperature mi je još ok
Ako misliš na one natpise sa strane, oni su na ormu pričvršćeni na čičak. Skinu se. A možeš naručiti neki drugi natpis za staviti.
Tipa, ako "do not pet" za nekog psa koji ne voli maženje ili neki natpis po specifičnoj narudžbi.
Petra Pan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 18:10   #65
Eee halti, hvala svim curkama

Vidla sam to jednom u pet centru, nije bilo skupo pa ako i dalje nije voljna sam malo probati.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 21:51   #66
Jel znate di ima za kupit ili Jel netko možda radi oprsnice isključivo za Weight pull?
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 23:05   #67
Quote:
Chansomps kaže: Pogledaj post
Jel znate di ima za kupit ili Jel netko možda radi oprsnice isključivo za Weight pull?
http://www.leti-x.com/manmat/orme
...Luciferka... is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 23:18   #68
Quote:
...Luciferka... kaže: Pogledaj post
Hvala :-)
Čini mi se da je to to. Lash it is.

Jel tvoj Staff puller, voli vuć?
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:57   #69
Quote:
Chansomps kaže: Pogledaj post
Hvala :-)
Čini mi se da je to to. Lash it is.

Jel tvoj Staff puller, voli vuć?
Mi imamo ovu:
http://www.leti-x.com/manmat/orme/or...istance-detail
Duga mu nije dobro stajala; velicina koja mu je na vratu bila dobra mu je bila preduga na ledjima, a ova kratka mu stoji savrseno. Mi smo se nasli s vovjekom ciji je web pa probali da ne narucujemo na pamet.
Nismo nista 'konkretno' vukli, planirali smo sanjke, ali dok smo nabavili ormu nestalo je snijega. Vukao je mene na rolama i to mu je super, bas se vidi da mu se svidja.
...Luciferka... is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 01:35   #70
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Eee halti, hvala svim curkama

Vidla sam to jednom u pet centru, nije bilo skupo pa ako i dalje nije voljna sam malo probati.
A kaj ce vam to? Jel zbog navlacenja na lajni, ili? :znatizeljna:
patience is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 07:59   #71
Quote:
patience kaže: Pogledaj post
A kaj ce vam to? Jel zbog navlacenja na lajni, ili? :znatizeljna:
Pa kajjaznam, zadnji put kad je bio toga u pet centru koštalo je neku siću; pa reko da probam jer da : gospodićna ponekad pula na lajni; em je njen korak duži pa samim tim i zahtjeva brži hod, em ponekad kao da je sva van sebe. I glupo mi sad bacati floskule, ona je savršena inaće na lajni; jer nije savršeno odgojen pas ali na lajni zna normalno i lijepo hodati - al zbilja bude puta kada ona to neće iz kojekakvih ( samo njoj poznatih - ja to fakat nemrem dešifrirati ) razloga. A ne drži u njenom slučaju vodu da je jadna neistrčana ili tak nekaj pa da joj se luduje - u biti, njoj se uvijek luduje - no dobro.

Makar, pogledala sam dva videića - nekak mi bjedno zgledalo kak su radili s time; psi su se jadni otimali iz toga, jedan je čak cvilkao. Ali, velim, ako bude cijena pristupačna ( kak je bila ) ja kupim pa probam.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 08:17   #72
Meni se taj halti nikada nije sviđao, nisam stručnjak pa neću dijeliti savjete, ali čini mi se da se to upotrebljava privremeno, dok se pas ne nauči hodati uz vlasnika.

Imaš ga kod Zooplusa, ali nije baš jeftin, a i poštarina ti dođe 19 kn.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 08:22   #73
Ja sam si zabrijala da bi to za grad bilo samo; i fala na linku, nije ni to preeee skupo; makar kad sam gledala u pet centru bilo je 36 kn pa sad ne znam jel to neka replika bila ili kaj; jer ovo je ipak , skoo, tri puta više.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 08:41   #74
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Ja sam si zabrijala da bi to za grad bilo samo; i fala na linku, nije ni to preeee skupo; makar kad sam gledala u pet centru bilo je 36 kn pa sad ne znam jel to neka replika bila ili kaj; jer ovo je ipak , skoo, tri puta više.
Ne znam. Ja sam to vidjela u PetCentru samo izdaleka, to jest, pokazali su mi to kada sam tražila ormu s prednjim kopčanjem, tako da pojma nemam o kvaliteti, no neke su stvarčice kod njih zaista jeftine pa je možda i to bio slučaj.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 08:47   #75
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Ne znam. Ja sam to vidjela u PetCentru samo izdaleka, to jest, pokazali su mi to kada sam tražila ormu s prednjim kopčanjem,
A jesu "stručni" u tom pet centru, hahahhaha....ono, tražila si ormu - ORMU, s prednjim kopčanjem a ponudili su ti taj halti?!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 09:46   #76
Ne znam ništa o Julius k9 ormama niti želim znati
Imamo njihovu ogrlicu i fantastična je. Čvrsta, kvalitetna..
Da, taj dio di piše julius k9 je na čičak i samo se skine.

Za psa od 17kg imam Matisovu ormu i odlična mi je.
No za većeg mi nekako i nije...
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 10:06   #77
Quote:
petra-pan kaže: Pogledaj post
Ako misliš na one natpise sa strane, oni su na ormu pričvršćeni na čičak. Skinu se. A možeš naručiti neki drugi natpis za staviti.
Tipa, ako "do not pet" za nekog psa koji ne voli maženje ili neki natpis po specifičnoj narudžbi.
E, to nisam znala. Gledala sam ih bas u trgovini i drzala u ruci, ali nisam zagledala moze li se skinuti.

Inace, u pet centru imas slicne orme, imaju u webshopu i u ducanima, koliko sam vidjela nisu pretjerano skupe

http://www.pet-centar.hr/detalji_pro...m-extreme.aspx

Edit:haha pa nisu bas ni jeftine, sad sam bolje pogledala
__________________
Dugonjuska osoba

Zadnje uređivanje holly-trooper : 01.07.2014. at 10:12.
holly-trooper is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 11:24   #78
Meni je Medo super hodao na njemu, Rei nisam mogla nac dobru vel tj 2 joj je bio mali, 3 veliki. Mo je imo br 1 al on je mimoza pa ajde, probala sam ga i na kinezima nisu se nes previse odupirali.
Ostaloj ekipi nisam stavljala jer bi trebala ici pi nove, a ne treba mi.

http://www.pet-centar.hr/detalji_pro...ercontrol.aspx

Nije se mjenjala cijena u pc.

Btw vidam jako puno pasa sa haltijem po gradu i svi hodaju lijepo i pristojno.

P.s petar pan ja ti imam orme od trixia kupljene preko jedne udruge za sicu, a u ducanu su oko 250 kn, uzela sam si s za kineza, moram jos jednu uzet i 2 l/xl i ide ti na psa od 20 kg - 60 kg, ja setala canariu na tome i ako njega drzi drzi i sve ostale.
__________________
~Sto nitko ne smije da te zamjeni, sto nitko ne moze da te zamjeni~ MEDO 10.10.1999-11.11.2011 ~ REA 08.06.2009-16.06.2017 ~ MO 23.04.2010-01.01.2020 ~ .... Sometimes it's hard to follow your heart ....
masha01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 11:26   #79
Ee, pa to je to, hvala Maša, ja sam se izgubla u pretrazi.

Brijem da bum kupila za probu; ma ne brijem, kupila bum ziher idući tjedan kad idem u Zg - valjda nebudu dotle prodali baš sve :P
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 11:33   #80
Ma ja sam ih isto trazila nedavno u webu, al na kraju nisam uzimala reko kaj ce mi to, tak nebum koristila ko ni ove, mozda par puta i sad doma stoje i skupljaju prasinu.
Sto je je nisu sukupe, a kad se pas privikne rekla bi da na tome najpristojnije hodaju od svega.
__________________
~Sto nitko ne smije da te zamjeni, sto nitko ne moze da te zamjeni~ MEDO 10.10.1999-11.11.2011 ~ REA 08.06.2009-16.06.2017 ~ MO 23.04.2010-01.01.2020 ~ .... Sometimes it's hard to follow your heart ....
masha01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:14.