Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2017., 14:56   #5661
Ajde, dobro je. Sad cemo stvarati neki generacijski jaz izmedu nas bezveze. Sve je drugacije, drukcija su vremena i na kraju krajeva, svaki pojedinac ima neko svoje videnje i stajaliste. Nikad nisu svi boysi razmisljali jednako, a samoj grupi je oduvijek bio isti cilj. Dinamo iznad svih pa onda sama grupa.

Mladi nemaju pravo ista pametovat starijima koji su grupu nosili sve godine, niti stariji neaktivni mladima jer je situacija drugacija. A ako netko misli od starijih drugacije, neka dode na tribinu sa svojih 20-30 frendova i pokrene ostalih 500-700-1000 na placenike pa nakon sranja s murijom, pregledavanja kamera i ostalih stvari ce se opet skupljat prilozi za pritvore, zatvore umjesto koreografije, zastave, prostorije itd.

Samo calmica, ja prvi nemam kaj pametovat jer pratim trenutno samo futsal. Zato ostali koji nisu u prici osim nekih argumentiranih savjeta ne bi trebali pametovat previse.

Izbori!
obelix88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 15:44   #5662
Quote:
spermint kaže: Pogledaj post
. Jel tih 30 ljudi koji su bili u Ateni npr krivo sto ih je bilo samo 30, ili smo krivi svi mi ostali koji nismo, posebno vi koji drkate po tipkovnici i serete po njima?
Najveci neprijatelji grupe ste vi, nitko drugi.
Amen. Toga me vise sram nego da sam bio placenik.Ne nuzno i ta Atena,nego represija kroz koju su prolazili na domacim tekmama jer je falilo mase. Zato te klince neizmjerno cijenim,cak i kad su autodestruktivni. Uostalom faza mrkih pogleda je imala svoje bolnice u svakom pogledu da njima sad netko prigovara radi x ili y stvari.
Mislim razdoblje kad smo mi isli i njihovo je neusporedivo. I prije je bilo jebade sustava,ali danas su sankcije nemjerljivo vece. Jos do prije desetak plus godina si mogao napraviti dernek negdje i sam bi te otpratili na stadion.
Ako vise nisi aktivan,nemas sta prigoavarati novim generacijama
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 22:50   #5663
Najgore od svega je kaj će doći sad neki klinci na forum i citati ova sranja kaj bubocka piše i misliti da je istina...
__________________
To je više od ljubavi, tu se radi o vjeri!
tastatura zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 01:01   #5664
Quote:
tastatura zg kaže: Pogledaj post
Najgore od svega je kaj će doći sad neki klinci na forum i citati ova sranja kaj bubocka piše i misliti da je istina...
Ma eto laž je da su nas nabile Delije, da su nam se i šetale po ZG-u, da nam je Kohorta bila u centru ladno tik pred utakmicu, da su nam brojke na gostovanjima jako loše, da je i torcide i Armade više nego nas na maksu, da Mamić bezbrizno hoda zagrebom.
Dok Tovari doslovno ne daju disati HNS-u i svatko blizu njima je dočekan na nož kao i Janica danas, u ZG-u se drka kurac i od milijunskog grada nema 5 ljudi da se sakupi da izgazi četnika.

Samo tako naprijed!!!
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 08:04   #5665
Quote:
tastatura zg kaže: Pogledaj post
Najgore od svega je kaj će doći sad neki klinci na forum i citati ova sranja kaj bubocka piše i misliti da je istina...
Nisu klinci glupi da nasjedaju na klasično ZG birtijaško trovanje sa info bazom Jutarnjeg Lista.
Jebote pa došlo je do toga da su ljudi čije su šprehe oduvijek bile predmet sprdnje "kak se prije bolje brijalo", "bilo nas je 500 milijona na TŠK-u iz Topolovca", "šamarali smo muriju", itd., počeli čak i otvoreno govoriti kako je bolje ne biti nigdje (jer jebiga, navršena je 32. godina pa možda na Villarealu neki istok ovo-ono), već je ispravno srati po svemu s čim nemaš nikakve veze. S pelinkovcem ili daljinksim upravljačem u ruci. Srati po ljudima koji su na svim utakmicama da "zašto vas nema više?" Srati po ljudima koji idu na zabranjena gostovanja i koji ne mašu iz aviona s osmijehom na licu nego se idu potući makar znali da nemaju ni 1 posto šanse "zašto ste izgubili šoru?", Srati po ljudima koji pale baklje "zašto niste zapalili više?", Srati po ljudima koji se pojave na Maksimiru "zašto vas je bilo tak malo?"
Zamisli kakvi su to tobožnji dinamovci koji blubače oslovljavaju sa "vi","vama", vaše"?
Dakle, nije riječ o Zagrepčanima, novinarima, narodu, itd. koji su oduvijek bili protiv BBB-a, nego o ljudima koji tvrde da su svojevremeno i išli na utakmice!
Zamisli koja je to bolesna logika i koji je cilj tog pljuvanja po nečemu s čim otvoreno priznaješ da nemaš niti želiš imati veze?
Klinci nisu glupi. Samo naprijed.
__________________
Mrzim "navijačku scenu"
Wheat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 08:14   #5666
Ono sa strane,žao mi je ovo čitat i nebi se htel mešat
Ako je netko usra ovu stvar sa taton,to su stariji....a ne ovi mladi.
spalato78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 11:09   #5667
Quote:
Bubochka kaže: Pogledaj post
Ma eto laž je da su nas nabile Delije, da su nam se i šetale po ZG-u, da nam je Kohorta bila u centru ladno tik pred utakmicu, da su nam brojke na gostovanjima jako loše, da je i torcide i Armade više nego nas na maksu, da Mamić bezbrizno hoda zagrebom.
Dok Tovari doslovno ne daju disati HNS-u i svatko blizu njima je dočekan na nož kao i Janica danas, u ZG-u se drka kurac i od milijunskog grada nema 5 ljudi da se sakupi da izgazi četnika.

Samo tako naprijed!!!
al najjača tvoja mi je da si bio 20 godina bbb :
MateKokičar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 11:16   #5668
Kilncima treba skinuti kapu za zadnjih par godina od kada je stasala nova generacija koja je i mora ostat čistog obraza. Ti klinci idu tamo gdje nam ne daju, nude se ostalima, pale, dime i sve što ide uz to. Nekad daju, nekad dobiju po glavi ali to je sastavni dio ovog života.

A ti bubočka ne seri, ako imaš toliko godina na tribini kao što pišeš, znači da imaš i iskustva, A te godine vežu uza se i određen broj ljudi sa kojima si proveo te godine na tribini; pa onda lijepo dođi sa tim ljudima na tribinu i drži leđa tim klincima koje prozivaš, pa da opet bude kao i prije cca 10-tak godina; ili jednostavno odradite plaćenike / mamića koga god već.... I ne moraš to na sva zvona najavljivati, možete to i u tišini odradit....
ekeGlava is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 12:26   #5669
Podrska za doček janici. Ali vi tovari ste komicni, kod vas dolje bi hdz dobio i protiv pape, a onda se vi po cesti borite. Al nismo ni mi nista bolji tu po zagrebu

taj hdz nije politika nego mrtvi cetnici
aaaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 15:04   #5670
samo jako samo radikalno

Quote:
Bubochka kaže: Pogledaj post
Ma eto laž je da su nas nabile Delije, da su nam se i šetale po ZG-u, da nam je Kohorta bila u centru ladno tik pred utakmicu, da su nam brojke na gostovanjima jako loše, da je i torcide i Armade više nego nas na maksu, da Mamić bezbrizno hoda zagrebom.
Dok Tovari doslovno ne daju disati HNS-u i svatko blizu njima je dočekan na nož kao i Janica danas, u ZG-u se drka kurac i od milijunskog grada nema 5 ljudi da se sakupi da izgazi četnika.

Samo tako naprijed!!!
ti pričaš kao da ti netko brani, pa ko vama "starcima" brani da opravdate onu čuvenu krilaticu... BEZ STARCA, NEMA UDARCA ?

za zgblue-a znam da je na mjestu, ali za tebe i ne bih baš rekao. najgori su oni koji nešto mudruju iz fotelje, a ništa ne poduzimaju. pa idi brate ako ti se tuče delije kohorta i tovare, idi tuci, opet poanvljam, svi navedeni imaju svoje klubove i sve navedene klubovi podržavaju na razne načine, stoga njihova borba i akcije mogu i imati takvu dimenziju, a mi imamo klub koji nas jebe nemilice od kad postojimo, i imamo grad prepun partizana i četnika, tu se tovare napada za partizaniju i orjunašiju, a pogledajte molim vas tko u zagrebu pobjeđuje na svakim izborima, pa mene je sramota kada vidim koja stoka živi u ovom gradu, ono stid me kada vidim za koga ti proljevi glasaju i po tome najbolje vidiš zašto je situacija oko BBB ovakva, zašto nema ljudi nego zato što svi vole bandića i anku partizanku ? pa to je jedan i jedan je dva, nije 5. neće valjda bagra koja se divi HDZ prepunom udbaša bandiću i HNSu, koja osuđuje napade na mamića kao da je napadnut nekakav fini građanin a ne najveći huligan našeg nogometa i javne scene, svi osuđuju nasilje dakle kada je nasilje protiv nekog krimosa i bandita nalik Mamiću, a kada je nasilje nad navijačima ili bilo kim drugim onda nikoga nema, mi smo jedno takvo smeće od društva da me živo zaboli kurčina više tko šta misli o bilo čemu, i ovi što moraliziraju o jasenovcu i NDH i njih isto nabijem na kurac u stilu mamića. vidim da se ono smeće Čičak oglasio u povodu nasilja nad nevinim plemenitim maminjom, ali nije nad tako vičan osuđivanju nasilja nad hrvatima, kada se mrtvim hrvatskim braniteljima ne da da počivaju u miru već ih se naziva fašistima zato jer su biil i ostali ZA DOM SPREMNI, a ovi NESPREMNI KVAZI HRVATI a zapravo Jugoslaveni i udbaši su nam očito postali moralna vertikala društva, skupa s brendonom Šukerom i još većim brendom Mamićem. joj što me brine vaše mišljenje i joj što sam jako zabezeknut, kada vi osuđujete naše nasilje, evo sav sam se ustrtario od vaših osuda.

ono malo je za reći da mi vas je svih pun kurac, ostavite se moraliziranja kod mene jer to kod mene ne pali, i ne pušim to vaše lažno moraliziranje ni pet posto. a svi vi koji bi da se nešto mjenja, izvolite gospod nitko vam ne brani sami svojim primjerom potvrdite svoje riječi ! a ne da očekujete od drugih da vam lovaju cigančad i osalu paščad po zagrebu, jer kao što sam rekao svi ti se šepure jer nam je krvna slika grada takva, da mi se čini da bi i u banja luci naletio na više hrvata nego u zagrebu. ovi jugosi to su ništa drugo nego četnici, kao što su i ovi mamićevci i HDZovci mrtvi jebeni četnici, pun nam je grad takvih a ti se čudiš kako ovi jebu mame, pa naravno da jebu mame kada nema nikoga tko ej protiv njih, dok u dalmaciji kao što i sam kažeš svi vole hajduk i svi su spremni zbog interesa hajduka da pošalju Mamića na dno mora po radensku, i moram priznat iako su nam rivali da im skidam kapu, tako se to radi.

https://www.youtube.com/watch?v=MgwK4CC4gV0

kada te netko jebe, ti dodaš gasa i njega razjebeš još više, i pošalješ ga po radensku na dno mora. :klap:

isto tako ti moraš znat, da Torcida je uvijek imala pun kurac ljudi sa strane koji nemaju veze s Torcidom a koji su spremni ponašat se kao i Torcida, to na žalost u Zagrebu kao što sam rekao nije slučaj, a niti će biti. jednostavno potpuno drugačija sredina, i ima razlog zašto čedomiri nisu dolazili u Split 1980ih, dok su zagreb ljutili se mi ili ne dolazili ko da idu na ekskurziju, zato jer su znali da ih ovdje obični ljudi neće napast, već samo BBB. eto zašto. ovdje nitko tko nije u priči, neće napasti nikoga a kamoli delije kohortu itd, a i sam znaš da u splitu i dalmaciji kada te skuže da si s strane već postoje neke tenzije, jer oni nikoga ne prihvaćaju takvi su. i to im je jebeni plus. a mi možemo biti nerealni pa to sve ignorirat, i govorit kako je kod nas još veća luđa i te šprehe, ali to su šuplje priče. ali ja nikda nisam dvojio da smo mi jača grupa, kada se organiziramo što smo i pokazali u prošlosti, ali trenutno je sve na mlinu Torcide jer imaju "jebeno zaleđe" koje mi nemamo, i jednostavno se s time moramo pomirit, i lago bi kada bih rekao da bi mi bilo drago da njima ili bilo kome u hrvatskoj cigančad upadne kao nama, ali to se dogodilo iz niza razloga koji su uvelike povezani s mamićem i njegovim nogometnim politički podzemljem koje BBB razjebava godinama. ne može ni jedna grupa ostati homogena, uz tavko razjebavanje kakvo BBB trpe već skoro 10 godina. a ja bih rekao da su BBB razjebavani od samih svojih početaka, nikada grupa nije bila na miru i uvijek je imala vanjske utjecaje koji su je rušili svim sredstvima. a ponekad i unutarnje, dakle odmetnutu gamad koja je radila protiv interesa grupe i kluba, koje danas znamo pod imenom "plaćenici". dakle, ne možeš nakon toga svega očekivati da će netko nabiti cigane i bilo koga, jer je nemoguće nakon tolikog osipianja i prcanja po cijele božje dane imati grupu u stanju u kakvom bi bila da toga nema.

budimo realni i shvatimo neke stvari, a nemojmo ko pičke cmizdrit kak su cigani upali u zagreb i kak su nas u ateni zdrobili. meni to nije nikakav problem, jer sam siguran da će im se sve vratit kad tad, i to bez kuhanih motki. a do tada, neka gusle svoju priču o turbo srbima. i kad je rat počeo su Srbi lupali sve po redu, i Hitler je na početku rata pregazio crvenu armiju ako ste zaboravili, pa je na kraju crvena armija okupirala Berlin, nije bitno izgubiti jednu dvije tri bitke, bitno je dobiti rat. a mi ćemo ga dobiti, i protiv mamića i protiv cigana i svih ostalih koji su na imenu BBB našli skupljati poene. jer smo ko Joe Fraizer na stereoidima, a još kad nam dođe prika Topolino, tek onda smo nezadrživi.
heybro is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 16:21   #5671
Trebao bih, payload wide outline font, koji imaju Boysi na glavnoj krpi, pa ako netko ima, može sendat u inbox.

Hvala
JunkieUnited is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 16:32   #5672
Dok se tu zabavljate s nekakvim likovima koji vole pametovat preko neta, a boljitak grupe im je na zadnjem mjestu, policija privodi masovno i to zbog vrijedanja, neko je dobro ranije spomenuo novog ministra, jebena mafija i zacarani krug hns-hdz
trnje86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 16:40   #5673
Quote:
heybro kaže: Pogledaj post
ti pričaš kao da ti netko brani, pa ko vama "starcima" brani da opravdate onu čuvenu krilaticu... BEZ STARCA, NEMA UDARCA ?

za zgblue-a znam da je na mjestu, ali za tebe i ne bih baš rekao. najgori su oni koji nešto mudruju iz fotelje, a ništa ne poduzimaju. pa idi brate ako ti se tuče delije kohorta i tovare, idi tuci, opet poanvljam, svi navedeni imaju svoje klubove i sve navedene klubovi podržavaju na razne načine, stoga njihova borba i akcije mogu i imati takvu dimenziju, a mi imamo klub koji nas jebe nemilice od kad postojimo, i imamo grad prepun partizana i četnika, tu se tovare napada za partizaniju i orjunašiju, a pogledajte molim vas tko u zagrebu pobjeđuje na svakim izborima, pa mene je sramota kada vidim koja stoka živi u ovom gradu, ono stid me kada vidim za koga ti proljevi glasaju i po tome najbolje vidiš zašto je situacija oko BBB ovakva, zašto nema ljudi nego zato što svi vole bandića i anku partizanku ? pa to je jedan i jedan je dva, nije 5. neće valjda bagra koja se divi HDZ prepunom udbaša bandiću i HNSu, koja osuđuje napade na mamića kao da je napadnut nekakav fini građanin a ne najveći huligan našeg nogometa i javne scene, svi osuđuju nasilje dakle kada je nasilje protiv nekog krimosa i bandita nalik Mamiću, a kada je nasilje nad navijačima ili bilo kim drugim onda nikoga nema, mi smo jedno takvo smeće od društva da me živo zaboli kurčina više tko šta misli o bilo čemu, i ovi što moraliziraju o jasenovcu i NDH i njih isto nabijem na kurac u stilu mamića. vidim da se ono smeće Čičak oglasio u povodu nasilja nad nevinim plemenitim maminjom, ali nije nad tako vičan osuđivanju nasilja nad hrvatima, kada se mrtvim hrvatskim braniteljima ne da da počivaju u miru već ih se naziva fašistima zato jer su biil i ostali ZA DOM SPREMNI, a ovi NESPREMNI KVAZI HRVATI a zapravo Jugoslaveni i udbaši su nam očito postali moralna vertikala društva, skupa s brendonom Šukerom i još većim brendom Mamićem. joj što me brine vaše mišljenje i joj što sam jako zabezeknut, kada vi osuđujete naše nasilje, evo sav sam se ustrtario od vaših osuda.

ono malo je za reći da mi vas je svih pun kurac, ostavite se moraliziranja kod mene jer to kod mene ne pali, i ne pušim to vaše lažno moraliziranje ni pet posto. a svi vi koji bi da se nešto mjenja, izvolite gospod nitko vam ne brani sami svojim primjerom potvrdite svoje riječi ! a ne da očekujete od drugih da vam lovaju cigančad i osalu paščad po zagrebu, jer kao što sam rekao svi ti se šepure jer nam je krvna slika grada takva, da mi se čini da bi i u banja luci naletio na više hrvata nego u zagrebu. ovi jugosi to su ništa drugo nego četnici, kao što su i ovi mamićevci i HDZovci mrtvi jebeni četnici, pun nam je grad takvih a ti se čudiš kako ovi jebu mame, pa naravno da jebu mame kada nema nikoga tko ej protiv njih, dok u dalmaciji kao što i sam kažeš svi vole hajduk i svi su spremni zbog interesa hajduka da pošalju Mamića na dno mora po radensku, i moram priznat iako su nam rivali da im skidam kapu, tako se to radi.
tu prikazujes obicne ljude u zagrebu ko nekakava govna? s obicnim građanima u zagrebu je sve u redu, osim sto su pasivni i dosta im je politike i tih prica i svega i samo nastoje djeci donjeti kruh na stol i to je sve...


ja nisam nikad nikog cuo da pljuje po ratu ili braniteljima u zagrebu ko sto ti pises, a prosamo sve i svasta, to cak neces ni od onih malobrojnih srbina nikad cuti, a ne od hrvata

ljudi su jedino bijesni na imovinski rat koji se vodio u pozadini, na nekakve tuđmanove bosančerose koji su preko noći postali kapitalisti, a obicna neskolovna govna su koja to nisu zasluzila (mamic jedan od njih), kao i na ove lazne branitelje i nekakve nacionaliste koji se danas busaju u prsa a nemaju dana radnog staza, ko i ove satorase sto su obicni hdzovi placenici, isti kurac ko i ovi mamicevi placenici, sve su to ista govna


a i tu spominjes nekakve komuniste ove one srbe, s kakvim mi to komunistima i srbima imamo problema u zagrebu? imamo problema s tom "desnicom", mamicem, bandicem, kolindom, hdzom, "domoljubima", nekakvim navudrenim braniteljima iz sesveta koji svi okreću biznis na ime "hrvatstva" i kojima smo dirnuli u osinje gnjezdo gdje peru novce


sigurno nemamo problema s hasomanima s filozofskog, white angelskima ili nekakvim penzionerima koji govore da im je za vrijeme tita bilo bolje, cak bi rekao da ce nam takvi prije stati iza leđa nego ova govna...... a i takve bar cijenim jer su takvi jer tako misle, a ovi drugi samo beru pare dok se udaraju u prsa i vicu mi hrvati i pricaju o zelenim i crvenim vragovima i imaginarnim neprijateljima


plus daj malo spusti tenzije na zemlju, sto su bbb nego grupa svoga grada, takvog kakav je, ne mogu bbb biti nekakav izolirani slucaj ili ekstremisti u gradu jer kao takvi nece ni opstati, mi smo navijaci svog kluba i grada i takvog kakav je.........
aaaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 17:39   #5674
Bubochka ne kuzi jednu stvar. Mi smo snagu grupe prodali za poštenje i čast dok je njegova generacija(čast iznimkama ima ih i ovdje na fhr) grupu prodala za dvajst piva i tri odojka. I nek dobijemo svugdje po glavi ak treba šta to vas bez obraza ima uopće brinuti. S tuđim kurcem bi gloginje mlatili. Brinu te delije? Kaj nisi došao? Bilo je i starijih od tebe... Brine te kohorta? Zato kaj pratiš forume umjesto da dođeš do Ilice ostaviš koju kunu i popričaš sa svojima. Pardon ne sa svojima jer pričaš na ti i vi kao što je netko već uhvatio. Klinci su ludi koliko mogu biti i ludilo ih nije napustilo nego vide vas stara prdekala koji ste svi odreda okrenuli guzicu i ponudili je pičkama iz kluba za par dinara. Zato se primi svoje generacije, a klince pusti na miru. Dobro da su uopće na nogama nakon svega. Izdaja do izdaje. Majku vam jebem za tri snite kruha i dve porcije mesa.. I takvi ce dijelit lekcije...
__________________
Policia para quem precisa?!?
coa86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 19:03   #5675
Pa kaj bi netko stvarno trebo mlatit kohortu po zagrebu ?
Keva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 19:26   #5676
Vi koji stalno kenjate, zasto ne dodete na tekmu?? Zasto niste skupili ekipu i razbili delije u Zagrebu? Zasto niste isli u Atenu i pokazali klincima, kak ste jebeno "jaki" i "opasni"? Uopce ne sumnjam da bi sa "bivsom prvom bandom Europe" cigani pomeli pod. Stvorili ste mit o nekoj sili, zbog nekakvih Temisvara, praga, austrijskih sela itd. a u stvari ste prodane duse koje samo zale sto nisu vise nitko i nista u grupi i preko te grupe ne mogu sisat lovu iz kluba. Isao sam prije bojkota na tekme i tvrdim da tadasnja generacija nije u nijednom segementu jaca od danasnje generacije. Danasnji BBB imaju najjace podruznice od kad postoji grupa, jedino Zagreb steka, al s obzirom na mentalitet Purgera i hrpu kockoglavastih iz BiH nije ni cudo da u tak velikom gradu nema vise ekipe

Uskoro krece nova sezona i svi koji misle da je grupa u totalnom kurcu, nek dodu sami ili jos bolje sa ekipom i nek pomognu svojim prisustvom i djelovanjem da grupa ne bude vise u "kurcu"
__________________
Sloboda Dinamu
Luđak iz hrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 20:07   #5677
Quote:
aaaaaaaa kaže: Pogledaj post
Podrska za doček janici. Ali vi tovari ste komicni, kod vas dolje bi hdz dobio i protiv pape, a onda se vi po cesti borite. Al nismo ni mi nista bolji tu po zagrebu

taj hdz nije politika nego mrtvi cetnici
Vidiš kako si jadan ne znaš ljudima ni pošteno reć svaka čast,nego nakon kratke pohvale slijedi 10x duže pljuvanje.

I za tvoju informaciju HDZ vlada Zagrebom 26 godina !
Ali tvoj veliki mozak to ne može shvatit
Etanol is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 20:40   #5678
http://www.index.hr/sport/clanak/pet...na/976244.aspx

I onda će se netko pitati zašto se ne akcija...
m@tij@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 20:41   #5679
http://www.index.hr/sport/clanak/pet...na/976244.aspx

I onda će se netko pitati zašto se ne akcija...
m@tij@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 21:49   #5680
Quote:
Luđak iz hrv kaže: Pogledaj post
Vi koji stalno kenjate, zasto ne dodete na tekmu?? Zasto niste skupili ekipu i razbili delije u Zagrebu? Zasto niste isli u Atenu i pokazali klincima, kak ste jebeno "jaki" i "opasni"? Uopce ne sumnjam da bi sa "bivsom prvom bandom Europe" cigani pomeli pod. Stvorili ste mit o nekoj sili, zbog nekakvih Temisvara, praga, austrijskih sela itd. a u stvari ste prodane duse koje samo zale sto nisu vise nitko i nista u grupi i preko te grupe ne mogu sisat lovu iz kluba. Isao sam prije bojkota na tekme i tvrdim da tadasnja generacija nije u nijednom segementu jaca od danasnje generacije. Danasnji BBB imaju najjace podruznice od kad postoji grupa, jedino Zagreb steka, al s obzirom na mentalitet Purgera i hrpu kockoglavastih iz BiH nije ni cudo da u tak velikom gradu nema vise ekipe

Uskoro krece nova sezona i svi koji misle da je grupa u totalnom kurcu, nek dodu sami ili jos bolje sa ekipom i nek pomognu svojim prisustvom i djelovanjem da grupa ne bude vise u "kurcu"
Da, bas zbog mnogo ljudi iz BiH koji zive u Zagrebu, navijacka scena istog je u kurcu. Zasto ne kazes da je to zbog Dalmatinaca (kojih ima jednako puno, ako ne i vise), Slavonaca, Licana...? I jos ovaj pridjev kockoglavi... Stvarno mi nije jasno kako administratori dopustaju ovakvo vrijedjanje jednog dijela hrvatskog naroda. Samo bih te volio uzivo vidjeti da meni kazes da sam kockoglavi.
Zlatni Jozo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:47.