Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 14:23   #421
Quote:
HOKI65 kaže: Pogledaj post
Neka je uspio. Taj novac (ako je to istina) je oplodio više puta. U vlastiti uspjeh uložio je mnogo truda, znanja i volje. Usput je zaposlio veliki broj ljudi koji primaju urednu plaću. I planira proširiti proizvodnju i uposliti još ljudi. Investitori su prepoznali kvalitetu njegovog rada i primamljiv im je njegov proizvod ali se boje naše prevrtljive države koja kada namiriše novce odmah tura svoj dlan.
Svakako i to je dobro. Samo prevrtljivo je pitanje odakle njemu taj novac i zašto mu se otac tereti za toliku pronevjeru. To nas opet baca u jal i na sami početak. I pitanje da li bi ti ili ja u tako nečemu uspio sa takvom financijskom pozadinom?
Quote:
HOKI65 kaže: Pogledaj post
Sada ih zapošljava 250
Sada ukupno 136

Ima jak PR
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 14:49   #422
Quote:
Intel_85 kaže: Pogledaj post
Svakako i to je dobro. Samo prevrtljivo je pitanje odakle njemu taj novac i zašto mu se otac tereti za toliku pronevjeru. To nas opet baca u jal i na sami početak. I pitanje da li bi ti ili ja u tako nečemu uspio sa takvom financijskom pozadinom?

Sada ukupno 136

Ima jak PR
OK nisam informiran kao vi, ali ako je njegov otac do tog novca i došao na sumnjiv način on bar taj novac vrti i stvara nove vrijednosti. Jer taj novac je netko morao maznuti. Takva je bila politika (i ostala).
A i 136 zaposlenih iz ništa je dobar rezultat za hrvatske prilike. Prijatelj zapošljava tri čovjeka (stolara sss) i daje im plaću 5000 - 6000 kn neto, tako da mi je teško vjerovati da Rimac inženjere elektrotehnike i elektrotehničare koji stvaraju svjetski poznate i superskupe proizvode plaća isto toliko.
HOKI65 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 14:54   #423
Rimčevi zaposlenici su mahom klinci koji su stigli direkt s faksa bez ikakvog iskustva u autoindustriji kao i iskustva općenito.
I sad da takvi proizvode "najsuperauto" 21. stoljeća? How yes no.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 14:59   #424
Quote:
HOKI65 kaže: Pogledaj post
Prijatelj zapošljava tri čovjeka (stolara sss) i daje im plaću 5000 - 6000 kn neto, tako da mi je teško vjerovati da Rimac inženjere elektrotehnike i elektrotehničare koji stvaraju svjetski poznate i superskupe proizvode plaća isto toliko.
dobar pr stvarno cini cuda
fokusf is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 18:25   #425
Quote:
m.k kaže: Pogledaj post
Nije bitno tko uplaćuje, bitno je da je to kapital poduzeća, a ne Rimčev osobno!
Daj s kim se ti svadjas? Tko uopce spori da je to kapital poduzeca? Bit price je da ako je imao jbn 300 mil za temeljni kapital prilikom osnivanja poduzeca, ima i pisljiva 2 za pozajmicu.
!!MEDO!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 23:54   #426
Quote:
HOKI65 kaže: Pogledaj post
OK nisam informiran kao vi, ali ako je njegov otac do tog novca i došao na sumnjiv način on bar taj novac vrti i stvara nove vrijednosti. Jer taj novac je netko morao maznuti. Takva je bila politika (i ostala).
A i 136 zaposlenih iz ništa je dobar rezultat za hrvatske prilike. Prijatelj zapošljava tri čovjeka (stolara sss) i daje im plaću 5000 - 6000 kn neto, tako da mi je teško vjerovati da Rimac inženjere elektrotehnike i elektrotehničare koji stvaraju svjetski poznate i superskupe proizvode plaća isto toliko.
Nije iz ništa, krenuo je sa milijunima.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:42.