Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2016., 14:10   #21
ljutu travu na ljutu ranu, zemlja dide mog, mojoj lijepoj, bili cvitak, lupi petama
nebitno kojim redom
odurni_gad is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 14:20   #22
Ma ova

https://www.youtube.com/watch?v=nyIftul9BnU

Najtočnije prikazuje što se krije iza tog domoljublja
fsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 15:09   #23
Gužva u 16-ercu - Mene više nema

Jesam li spomenuo da su iz Osijeka?
Sova77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 18:30   #24
Klapa Sinj, 'vo je naša zemja
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 03:47   #25
Quote:
hive_cluster kaže: Pogledaj post
Nekak me "Danke Deutschland" najvise stegne oko srca.



Nije na prvu loptu ali je posebna.

Meni barem bolje paše od stvari koje svih znaju, Thompsonove pjesme su baš onakve kak su su ih iskarikirali Bitorajac i Tarik u Magic act show, uzmi nekavih 15 riječi tipa vuk, krv, pobjeda, hajdučko, prsa, izvor, noć, ljubav, golub, snažno, mač, ubaci sve to u neki lyrics generator i eto pjesme za široke mase.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 09:54   #26
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Thompsonove pjesme su baš onakve kak su su ih iskarikirali Bitorajac i Tarik u Magic act show, uzmi nekavih 15 riječi tipa vuk, krv, pobjeda, hajdučko, prsa, izvor, noć, ljubav, golub, snažno, mač, ubaci sve to u neki lyrics generator i eto pjesme za široke mase.
Thompson ima nekoliko stvarno dobrih pjesama, nekoliko stvarno glupih pjesama, a ostalo mi vuče na nekakvu verziju pastirskog metala za ljude koji inače ne bi nikada slušali hard rock.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:04.