Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2004., 14:36   #61
Quote:
razmazoti kaže:
sad sma bas posvjetlila dlacice na rukama i super mi jeispalo
ali procitah da neko ih cupa voskom id a su se smanjile i oslabile

jel sigurno to ne izgleda katastroficno kad pocnu onake male od milimetra izbijat van nakon dva tri tjedna?
pa meni nisu nesto pretjerano jake dlake na rukama pa ne izgleda strasno kad pocnu rasti - a i na rukama mi nekako ne urastaju pod kozu

dok na nogama ako skinem voskom - uzas zivi
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 18:31   #62
Quote:
Noemi kaže:
Koliko puta se mora pogoditi jednu dlaku da ju se unisti?
Navodno je treba izloziti struju u jednoj fazi diobe da bi bilo efikasno.
da tocno, nije svaka dlaka u isto vrijeme kad i druge u fazi "rasta"

Meni je za noge trebalo svega par tretmana, rekli su mi da bi mi trebalo manje da ih nisam prije obrijala par puta.

Ali koliko vremena mi je trebalo po tretmanu, to ne pitaj

Procitala sve zivo sto mi je tad za postdiplomski trebalo

Uz to ako dlake nakon prvog tretmana i narastu, onda su mnooooogo slabije i narastu tek negdje za mjesec dana. Barem tako bilo kod mene.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2004., 09:27   #63
pa bilo što je bolje od toga da ih ostaviš. Ja sam jučer srela ženu koja je doslovno imala mušku bradu po licu, u početku mi nije bilo jasno jel to žena ili muškarac.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2004., 09:50   #64
Quote:
Leeloo kaže:
Mislim da ih sve žene imaju tu...

Ja ih imama max. 5-6...

Cupnem ih pincetom.
Jel ko ima problema sa dlacicama oko bradavica.....

Desava mi se isto kao i oko pupka. I to cupnem pincetom. Mada mi je neko rekao da to nije bas zdravo
Ne, nemaju sve zenske. Neman uopste neke crne dlake oko pupka. Dlakice koje iman su tanke i jako svjtele kao na ostalom tjelu.
__________________
I hate quotations. Tell me what you know.
zucchera is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2004., 22:18   #65
bok!

ja bih za dlacice na trbuhu ipak preporucila izbjeljivanje.naime,kad se cupaju,vidi se kad ponovo izbijaju, i sama depilacija naravno ipak boli.
ako imas puno dlaka,provjeri da li mozda imas policisticne jajnike.
brcice radije pretrpjeti i cupati da se izbjegne efekt kuruze ispod nosa.

pusa svima!
 
Odgovori s citatom
Old 30.05.2004., 00:44   #66
Quote:
Zrinska kaže:
Obrijati?
Ženo, jel ovo misliš ozbiljno??

Vosak...ili bar bleach za dlačice.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2004., 01:07   #67
Quote:
zucchera kaže:
Ne, nemaju sve zenske. Neman uopste neke crne dlake oko pupka. Dlakice koje iman su tanke i jako svjtele kao na ostalom tjelu.
eeeee.... ti si jedna sretnica.

No ono što mi je interesantno... imam osjećaj da dlačica oko pupka naraste preko noći....

ujutro se probudim i tu je... i to 1 cm
Leeloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2004., 10:41   #68
Gledam ja svoj trbuh vec dva dana i nije mi jasno o cemu vi pricate.. Tu imam male svijetle dlacice kao na bilo kojem drugom dijelu tijela, malene dlacice po trbuhu, oko pupka (ispod) ih ima, ima iznad - vjerrovatno na mjestima gdje nastane linea negra(trudnice i ex trudnice ce znati o cem pricam)..

Ali, pobogu, kakvo cupanje? Brijanje? CEGA?? Ako cu i njih brijat, onda se mogu cijela umocit u vosak, i prsa i leda i lice i sve..
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2004., 10:48   #69
ja takoder imam gotovo nevidljive svijetle dlacice, ali sam kod dost cura vidjela tamne i jace. to je individualno.
u svakom slucaju je bolje dlake obraditi, nego imati stazicu...
 
Odgovori s citatom
Old 30.05.2004., 10:54   #70
Pa i ne slazem se bash s tim. Al ok, de gustibus...
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2004., 12:23   #71
Re: Dlačice na trbuhu

Quote:
little wonder kaže:
Znate na što mislim... Smetaju li vam? Meni užasno smeta ona crta oko belly buttona gdje su dlačice tamnije, ružno mi izgleda. Koja je najbolja metoda za prikrivanje ili uklanjanje istih? Help jer ljeto je već tu...
ja, koja stvarno imam 3 dlake na cijelom tijelu, a i te tri su plave i ne vide se, napravila sam NAJVEĆU glupost ikad zabilježenu! nakon jedne zime prije 100 godina, išla sam na bazen i kako su malkice potamnile te na trbuhu, potegnem žiletom..

naravno da sad imam pičvajz s tim..al, srećom, kao što rekoh nisam nešto dlakava pa ih mogu čupnuti pincetom jer ih ima samo par..zato - preporučam depiliranje ili posvjetljivanje - NIKAKO BRIJATI!!!
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2004., 22:37   #72
off topic
ova tema me stvarno podsjeća na moje frendove, kad god se nađemo za stolom (posebice ako jedemo) tema su uvik dlake. i to sve moguće na tijelu. onda nabrajamo di imamo neke čudne dlake, depilacije i ostalo.
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2004., 08:45   #73
Quote:
ane kaže:
off topic
ova tema me stvarno podsjeća na moje frendove, kad god se nađemo za stolom (posebice ako jedemo) tema su uvik dlake. i to sve moguće na tijelu. onda nabrajamo di imamo neke čudne dlake, depilacije i ostalo.
podsjeti me da odbijem poziv na večeru kod vas
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2004., 09:10   #74
Quote:
ane kaže:
off topic
ova tema me stvarno podsjeća na moje frendove, kad god se nađemo za stolom (posebice ako jedemo) tema su uvik dlake. i to sve moguće na tijelu. onda nabrajamo di imamo neke čudne dlake, depilacije i ostalo.
svašta

Zadnje uređivanje Clea : 31.05.2004. at 12:44.
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 11:27   #75
Evo moram se i ja javiti,trebam pomoć!
Ja sam prije par mjeseci skidala brčiće sa depilacijskom kremom(za noge) i sad mi se pojavila tamna crta iznad usnice, uglavnom katastrofa! Onda sam išla kod kozmetičarke i sad više nemam ni jedne jedine dlačice al imam tu crtu.I sad kad odem samo malo na sunce ili u solarij izgledam ko Hitler!Kaj da radim,jel ima ko sličan problem?
E da, pijem Diane35 i kozmetičarka mi je rekla da je možda od toga.
monka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 12:14   #76
Quote:
ane kaže:
off topic
ova tema me stvarno podsjeća na moje frendove, kad god se nađemo za stolom (posebice ako jedemo) tema su uvik dlake. i to sve moguće na tijelu. onda nabrajamo di imamo neke čudne dlake, depilacije i ostalo.
Jel to neka nova dijeta
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 15:56   #77
Ja ih imam na trbuhu, cijeli potez od pupka na dolje... nisu jako debele ali su tamne. Jedna trakica voska - čup - mirna sam iduća 2 mjeseca

Bikini zonu isto skidam voskom, noge voskom ili aparatićem koji čupa (jedino bedra nekada depilacijskom kremom jer čupanje ipak malo boli), pazuh brijem. Imam 3 dlačice na bradi koje su crne i debele, kad provire ih čupnem pincetom. Mada moram priznati da mi te 3 prilično idu na živce. Imala sam jednu takvu i iznad usnice, ali je prije par godina misteriozno nestala zauvijek

Razmišljam o tome da sredim i ruke, tu mi dlake isto tako nisu debele, ali ih ima puno i tamne su. To kad bi radila onda bi vjerojatno isto voskom. Mislim da bi brijanjem postigla kontraefekt, a o svrbežu kad počnu rasti ne želim ni razmišljati. No još razmišljam o tome... trebala bih, ali mi se nekako ne da

Na grudima ih nemam. Za sada
__________________
Ne idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je prvi bio ovdje.
-- Mark Twain
vrabac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 22:31   #78
Quote:
Noemi kaže:
Jel to neka nova dijeta
ma kakvi. to nam je onako usputni razgovor kad god se nađemo. i još smo miješano društvo
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 00:15   #79
Quote:
magic kaže:
Ubod pri elektroepilaciji uopce se ne osjeca , osim ako se ne obavlja predebelom elektrodom...

Ta je iglica debljine vlasi na glavi i apsolutno ne izaziva bol jer ju struchna osoba uvodi tochno u poru iz koje raste dlaka.

Neshto neugode izaziva trenutak pushtanja struje...e sad koliku neugodu - stupanj podnoshenja razlikuje se od osobe do osobe.

Ako idete kod doista struchne osobe, ona ce provjeriti na nekoliko dlachica koliku jachinu struje mozhe pustiti a da vama ne izazove bol.

U svakom sluchaju - ubod se ni ne osjeti. Pushtanje struje da, ali traje toliko kratko da je zanemarivo.
Ja sam svoje dlake na trbuhu rijesila s elektroepilacijom. Jako sam zadovoljna jer nisu narasle niti nakon godinu dana.

Ali zato booollliiiii
Ja inace nista ne smatram bolnim, meni je depilacija voskom bikini zone macji kasalj, ali za ovo sam u jednom trenutku mislila zenu opaliti po glavi.
Jesi li ti to negdje radila pa da znas pouzdano da ne boli? Jer ako jesi, reci mi gdje, pa cu i ja tamo otici. Imam jos par stvari koje bi na taj nacin rijesila.

Meni je bilo kao da mi netko u trbuh zapikne uzarenu iglu i tamo je drzi, a ona za to vrijeme postaje sve vise uzarena...
Pa si vi sad to zamislite.
LAMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 16:54   #80
Joj dlake na cicama!

ovdje sam otvorila topic, nadam se da nije bed, nisam htjela na ženskom kutku, pošto tamo i muški dodju, a ovaj topik nije o tome šta ONI misle o tome, nego me zanima šta vi druge žene radite s njima. mislim da nisam jedina s tom pojavom, pošto sam k svemu jiš i plava, pa valda i koja crnka ima TO Naime, nema njih puno, al kad su se pojavile, iščupala ja njih 3 s pincetom. i eto ti narasle njih 6! ostvario se urbani mit, da počnu rast dvije! strava! i od onda ih više ne diram. al vidim da rastu u duljinu! ma strašno, i nekako su sve jače i tamnije! dobro, nije smak svijeta, al evo baš me zanima kak se drugi nose s tim..
woman1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:52.