Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2009., 18:46   #2721
- Greenland body butter mango - njihovi body butteri su mi odlični, tako su bogate i lijepe teksture , samo što mi se miris manga ne sviđa baš, pa ovaj mango više neću kupovati, ali druge njihove da ;
- Body Shop body butter vanilija i još nešto, Božićno izdanje - predivan
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 23:13   #2722
nuxe serum merveillance, malo pakiranje - koristila sam ga za oko ociju, bas mi je dobar
oriflame piling za usne s bademovim ljuskicama - bez ljuskica bi bio odlican balzam za usne, bas je fino mastan
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2010., 10:07   #2723
Alverde mlijeko za čišćenje lica divlja ruža - kada se kosristi na vatici pregusto je i ne skida dobro, ali kad se koristi u kombinaciji s vodom (kao što se koriste ulja za skidanje make upa) onda je i sve otapa.

Lush Imperialis krema - odlična, odlična basic kremica. Dovoljno hidratizira, upija se, nije premasna, ne runi se sa kože (razmazila me i sad me Bebe kremica ubija ) i što je (meni) majvažnije ne iritira Samo, jako se brzo troši Bar meni...
__________________
Everything dies baby that's a fact
But maybe everything that dies someday comes back
Put your makeup on fix your hair up pretty and meet me tonight in Atlantic City
SocialButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2010., 12:17   #2724
miss dior cherie edp - divan divan parfem, pravi blagdanski , kupit cu ga kad tad ponovno
alverde maslac za tijelo s makadamijom - ne svidja mi se tekstura, nikako ga ne mogu skroz razmazati, ali bar mi je miris bio dobar. necu kupiti ponovno.
masterpiece max maskara - jako dobra, da fini volumen. probala bi jos neke, ali ovu cu najvjerojatnije kupiti ponovno
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 22:43   #2725
Opet ja:
- Body Shop (mali) body butter Black Velvet Apricot - predivan, tako mekan i blago shimmerast ;
- Lush krema za lice Gorgeous - od nje su mi puno bolje i Imperialis i Enzymion, a Gorgeous je dosta skuplja od njih. Tekstura joj je pretekuća, a to ne volim. Uglavnom, ne mogu reći da je jako loša, ali nije mi ni dobra i ne radi mi ništa specijalno licu, pogotovo ne za 400 kn, neću je više kupovati, a ove dvije gore spomenute sigurno hoću.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 22:48   #2726
-potrošila sam gatineau therapie marine tonik za čišćenje make up-a,super mi je, pogotovo kad idem kod dečka pa mi se neda bit dugo u kupaoni,ovo skinem u par poteza sa vaticom
neznam da li ću to i dalje kupovat ili se preselit na lushev ultra bland skroz
pure evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 22:49   #2727
Oriflame Beauty Lip Balm - divan, mislim da je jedini balzam koji sam baš do kraja potrošila. definitivno kupujem ponovno, čim potrošim sve ostale i nađem Oriflame dilericu.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 16:56   #2728
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
Oriflame Beauty Lip Balm - divan, mislim da je jedini balzam koji sam baš do kraja potrošila. definitivno kupujem ponovno, čim potrošim sve ostale i nađem Oriflame dilericu.
I meni je taj divan!
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 17:18   #2729
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
Oriflame Beauty Lip Balm - divan, mislim da je jedini balzam koji sam baš do kraja potrošila. definitivno kupujem ponovno, čim potrošim sve ostale i nađem Oriflame dilericu.
Ako čita koja Oriflem dilerica, i ja bih taj balzam
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 17:20   #2730
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
Oriflame Beauty Lip Balm - divan, mislim da je jedini balzam koji sam baš do kraja potrošila. definitivno kupujem ponovno, čim potrošim sve ostale i nađem Oriflame dilericu.
Je, divan je, stalno sam ga kupovala dok nisam otkrila ovaj koji mi je za mrvicu bolji :

http://www.oriflame.hr/prod/catalog/...mWhere=catalog

Mana mu je jedino što se stvarno jako brzo troši...
__________________
O onome o čemu se ne može govoriti, treba šutjeti
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 17:43   #2731
balea aqua krema za lice-krema je ok,
ali taman u vrijeme korištenja su mi se pojavili miteseri pa može biti da je od nje,
neću više kupiti
blaenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 19:01   #2732
Quote:
shakti kaže: Pogledaj post
Je, divan je, stalno sam ga kupovala dok nisam otkrila ovaj koji mi je za mrvicu bolji :

http://www.oriflame.hr/prod/catalog/...mWhere=catalog

Mana mu je jedino što se stvarno jako brzo troši...
Aaaa, probala je dandy i taj ali mi je ovaj didin ipak bolji!
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 21:46   #2733
L`Occitane mlijeko za tijelo trešnja - OK, neću više kupiti jer mi je preskup, miris mi nije najdraži (čak mi je prikladniji zimi nego ljeti) i iritira me shimmer. Inače je zbilja OK proizvod, samo ne za tu cijenu.

Afrodita odstranjivač laka za nokte s grožđem - OK, ne mulja, ali je malo ljepljiv i treba paziti da se ne zamulja bočica.
__________________
Everything dies baby that's a fact
But maybe everything that dies someday comes back
Put your makeup on fix your hair up pretty and meet me tonight in Atlantic City
SocialButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 23:00   #2734
zadnji alverde tonik za lice za suhu i osjetljivu kožu - neću više kupovati, iako mi je bio super, uzet ću garnierov sada

najveći uspjeh mi je što sam svu preparativu uspjela svest na par stvarčica koje mi odgovaraju i ne gomilat više. ostalo sam podijelila/pobacala/nekako potrošila.
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 14:33   #2735
Garnier hydrablock fluid - super, moj br.1 za zimsku hidrataciju kože koja naginje suhoj... i ima dugotrajan "efekt"
Dove velvet lotion - bio mi je ok jer se brzo upija i ostavlja "suh" trag, ali nije mi dovoljan za zimu... mozda ga kupim na ljeto ponovo...
American cream regenerator (Lush) - super i najmanja bočica mi duuugo traje, kosa je mekana i lepršava, a miris je
Sexy peel peeling - konačno potrošen.... to čudo mi traje najduže od sve i jednog peelinga. dobar je , ali sam ga se malo zasitila.
Vichy normaderm nuit - standarno dobar ali ne koristim ga svaki dan jer mislim da mi se koza previse navikla na njega, koristim ga vec nekoliko godina...

Zadnje uređivanje crvenkapica5 : 06.01.2010. at 14:38. Reason: sjetila se jos stvari lol
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 17:01   #2736
Quote:
marija82 kaže: Pogledaj post
najveći uspjeh mi je što sam svu preparativu uspjela svest na par stvarčica koje mi odgovaraju i ne gomilat više. ostalo sam podijelila/pobacala/nekako potrošila.
Potpis!
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 20:38   #2737
danas sam potrošila kremicu za mješovitu kožu maria galland 604.
kupit ću je ponovno.
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 01:12   #2738
Balea kupka vanilija i magnolija - ok, ali ne kupujem više dok sve ne potrošim, ja sam ga koristila za tuširanje i ok je, sviđa mi se što je gust, a miris ko miris, brzo nestane

Vichy normaderm gel za pranje lica - ne kupujem! Preskup proizvod za nešto što mi nije pomoglo ni mrvicu! Bolje sam prošla s Baleom nego koristeći ovaj proizvod

LRP termalna - super, ali sad namjeravam probati Uriage da vidimo usporedbu!

Balea vlažne maramice za mladenačku kožu sklonu bubuljicama - ajmee, ne mogu ih nahvaliti! Definitivno kupujem opet!

Balea tonik iz iste linije kao i vlažne maramice - dosta alkohola, ali to izgleda meni i štima super mi je isušio gamad i zadovoljna sam! Kupim opet kad mi podivlja lice!
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 10:18   #2739
Curaprox četkicu za kljove...
Bila je ok, ali sam sad kupila Dr. Best neku srednje tvrdu...to mi više odgovara nego "plišani medo"
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 12:07   #2740
Quote:
Meravigliosa Creatura kaže: Pogledaj post
Curaprox četkicu za kljove...
Bila je ok, ali sam sad kupila Dr. Best neku srednje tvrdu...to mi više odgovara nego "plišani medo"
I ja imam curaprox, al bi sad i ja nešto jače od plišanog mede Di ima za kupiti Dr. Best četkica?
__________________
O onome o čemu se ne može govoriti, treba šutjeti
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:26.