Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2014., 23:18   #1481
Da isto je se mom frendu desilo da je prethodne ili iste noci gledao egzorcista te kada je napokon zaspao,kada se probudio nije se mogao maknuti ni milimetra,jednostavno paraliziran htjeo je vikati ali nije mogao,kaze da je imao takav osjecaj da je netko iza njega (posto je spavao na boku) da je to nevjerovatno.
Mada se i meni cudne stvari desavaju,iako mi je glupo to pred nekim dijeliti,nisam nikome govorio strah me reci i sveceniku redovito sam u crkvi,molim se i ostalo,mada se nikada ne smatram dobrim vjernikom,jednostavno osjetim to tu vecer kada ce nesto doci biti,nekakv predosjecaj,jednostavno nemozes opisati,pas mi krene lajati i to jako veoma jako,zavjese se pocnu micat,kao da cujem lagane tihe korake po tepihu od sobe,i nekakv povjetarac na licu.Tada se skocim upalim sva svjetla...jednostavno mi je jezivo ali strah me pricati o tome da me ne smatraju ludjakom,nezz,mozda bih rekao sveceniku ali...
Nisam siguran
Vjerujem u paranormalno.
Officer123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 23:23   #1482
Quote:
Officer123 kaže: Pogledaj post
Da isto je se mom frendu desilo da je prethodne ili iste noci gledao egzorcista te kada je napokon zaspao,kada se probudio nije se mogao maknuti ni milimetra,jednostavno paraliziran htjeo je vikati ali nije mogao,kaze da je imao takav osjecaj da je netko iza njega (posto je spavao na boku) da je to nevjerovatno.
Mada se i meni cudne stvari desavaju,iako mi je glupo to pred nekim dijeliti,nisam nikome govorio strah me reci i sveceniku redovito sam u crkvi,molim se i ostalo,mada se nikada ne smatram dobrim vjernikom,jednostavno osjetim to tu vecer kada ce nesto doci biti,nekakv predosjecaj,jednostavno nemozes opisati,pas mi krene lajati i to jako veoma jako,zavjese se pocnu micat,kao da cujem lagane tihe korake po tepihu od sobe,i nekakv povjetarac na licu.Tada se skocim upalim sva svjetla...jednostavno mi je jezivo ali strah me pricati o tome da me ne smatraju ludjakom,nezz,mozda bih rekao sveceniku ali...
Nisam siguran
Vjerujem u paranormalno.
pitati svećenika da izmoli molitve otklinjanja.

tek ako to ne uspije, potražiti egzorcistu.

i pravoslavna braća-njihovi svećenici- znaju to obaviti. tu su posebno jaki.
__________________
od mog graha ostaješ bez daha :)
koloserum is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 00:03   #1483
Ajde da i ja dadnem svjedočanstvo.

Dakle, bila je noć, bilo nas je troje u sobi. A u susjednoj sobi još dvoje. Ja sam ležao odmah do prozora. Jedini ja sam u sobi bio budan. I tada je počelo.

Prvo se čuo udarac u zid di je prozor, zvuk udarca je bio višega tona. Odmah zatim me je počela hvatati takozvana paraliza sna, ili mora. Othrvam se ja tome. Čim sam se ja othrvao, počelo hvatati mora osobu do mene. Ona se također othrvala, a zatim je treća osoba u sobi počela imati istih problema. Kad je nju pustilo čuo sam i iz susjedne sobe borbu. Pomislih, evo i tamo hara paraliza. A zatim se čuo još jedan udarac u zid i stvar je završila.

Inače, imam dosta iskustava.
Tut-tut is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 00:21   #1484
Quote:
Tut-tut kaže: Pogledaj post
Ajde da i ja dadnem svjedočanstvo.

Dakle, bila je noć, bilo nas je troje u sobi. A u susjednoj sobi još dvoje. Ja sam ležao odmah do prozora. Jedini ja sam u sobi bio budan. I tada je počelo.

Prvo se čuo udarac u zid di je prozor, zvuk udarca je bio višega tona. Odmah zatim me je počela hvatati takozvana paraliza sna, ili mora. Othrvam se ja tome. Čim sam se ja othrvao, počelo hvatati mora osobu do mene. Ona se također othrvala, a zatim je treća osoba u sobi počela imati istih problema. Kad je nju pustilo čuo sam i iz susjedne sobe borbu. Pomislih, evo i tamo hara paraliza. A zatim se čuo još jedan udarac u zid i stvar je završila.

Inače, imam dosta iskustava.
Da i? Ne kužim što želiš reći sa tim,koja je poanta te priče?
Ajde snimi to jedno iskustvo da i mi drugi vidimo.
maxpayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 10:36   #1485
Kao da sam prizvao nesrecu,sinoc mi je se to desilo,nisam spavao u sobi zavjese su se kretale kao da ih netko rukom dodirne,prije par dana sam sanjao da su se te zavjese nekako cudno pokidale i da je netko viknuo djavo ali u snu...jutros par neobicnih stvari,probudim se krenem da se spremam u crkvu stara mi kaze "sine subota je,sta ti je?".Ostanem sam u kuci,idem si spremat kavu,zakleo bi se da nije bilo mlijeka,kada sam otisao po drugo ispostavi se da mi je to bilo pred nosom.Danas idem na ispovjed i u crkvu mada je subota.
Officer123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 03:25   #1486
Quote:
Officer123 kaže: Pogledaj post
Kao da sam prizvao nesrecu,sinoc mi je se to desilo,nisam spavao u sobi zavjese su se kretale kao da ih netko rukom dodirne,prije par dana sam sanjao da su se te zavjese nekako cudno pokidale i da je netko viknuo djavo ali u snu...jutros par neobicnih stvari,probudim se krenem da se spremam u crkvu stara mi kaze "sine subota je,sta ti je?".Ostanem sam u kuci,idem si spremat kavu,zakleo bi se da nije bilo mlijeka,kada sam otisao po drugo ispostavi se da mi je to bilo pred nosom.Danas idem na ispovjed i u crkvu mada je subota.
??
Pretpostavljam da ti sada zbog svih navedenih događaja misliš da je netko bacio na tebe urok ili da si opsjednut?! Možda da stupiš u kontakt s Lepom Brenom, čitam ovih dana po portalima da i ona vjeruje u isto.

Ja mislim da se ti naši svećenici svega naslušaju na ispovjedima. Pogotovo onim pred Božić i/ili Uskrs.
BoleynAnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 15:07   #1487
Znate kako kažu , BOLJE SPRIJEČITI NEGO LIJEČITI. HAHA . Samo ti postuj moralne zakone ,pa ti neces imat posla ni sa demonima ni sa egsorcistima.
GregorOvca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 15:13   #1488
LOGIČNO

Quote:
Officer123 kaže: Pogledaj post
Da isto je se mom frendu desilo da je prethodne ili iste noci gledao egzorcista te kada je napokon zaspao,kada se probudio nije se mogao maknuti ni milimetra,jednostavno paraliziran htjeo je vikati ali nije mogao,kaze da je imao takav osjecaj da je netko iza njega (posto je spavao na boku) da je to nevjerovatno.
Mada se i meni cudne stvari desavaju,iako mi je glupo to pred nekim dijeliti,nisam nikome govorio strah me reci i sveceniku redovito sam u crkvi,molim se i ostalo,mada se nikada ne smatram dobrim vjernikom,jednostavno osjetim to tu vecer kada ce nesto doci biti,nekakv predosjecaj,jednostavno nemozes opisati,pas mi krene lajati i to jako veoma jako,zavjese se pocnu micat,kao da cujem lagane tihe korake po tepihu od sobe,i nekakv povjetarac na licu.Tada se skocim upalim sva svjetla...jednostavno mi je jezivo ali strah me pricati o tome da me ne smatraju ludjakom,nezz,mozda bih rekao sveceniku ali...
Nisam siguran
Vjerujem u paranormalno.
Vidiš postoje jedna bića koja su puno naprednija od nas, brza ,jača, pametnija......... Oni se zovu anđeli, e vidis kao sto ima pobuna među ljudima tako ima pobuna među anđelima, a pobunjeni anđeli se nazivaju demonima.E vidis dok god ti postujes moralne zakone , ti demoni tebi ne mogu nista. Bog je rekao , vidjet ces kako ih tisuće pada s tvoje desne strane i deset tisuća s lijeve strane ali tebe se neće doticati.
GregorOvca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 23:49   #1489
http://emmanuel.tv/media/videos#tab-2 - Evo pa gledajte ako ne vjerujete
ustonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 01:02   #1490
U zadnjoj emisiji Duhovni Pogledi gostovala je jedna osoba koji je vrlo iskusna u službi oslobađanja i podijelila je neka svoja iskustva i razmišljanja:

https://www.youtube.com/watch?v=z_rzEW3r4Pg
Tut-tut is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:13.