Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2012., 05:52   #261
Quote:
teta_Saveta kaže: Pogledaj post
A to kakve su u duši je kao da pitaš: "I kakvi su ti tipovi koji nose prugaste košulje u duši na kraju kak se kaže"!?
Nije kao da to pitaš. Da ti tipovi nose kupaći kostim ala borat u javnosti onda bi to bilo "kao da pitaš".
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 10:57   #262
Muško i žensko odijevanje nije isto. Da se muškarac razgoliti na javnom mjestu rekla bi da je redikul. Muškarac u tangama? Izrazito smiješno i nimalo oku ugodno..
Žensko tijelo krije određene čari i žena treba biti svjesna sebe, naglasit svoj seksipil ali ne pretjerivati u tome( ne treba ekstenzije, jaku šminku, previše nakita i šljokica, preoskudnu odjeću pogotovo zimi).
Što poručuje curka koja na -10 ide vani u ljetnoj odjeći...Pa to je neka nedozrela klinka koja misli da će tako biti u društvu popularna, da će dobiti više lajkova na Facebooku kad prikelji tamo svoju sliku.
Dapače, ja volim vidjeti sređenu djevojku, ženu ali mislim da se stil i ukus ipak razvijaju s godinama i da one iznad 25 su zanimljivije i ljepše odjevene od onih mlađih koje se još traže i nastoje dokazati.
Nije sve u tome da se nose štikle od 15 cm ako se u njima tetura, to na ulici izgleda jako smiješno kad ideš iza takve osobe...pa kao da po jajima hoda...al ona to ne vidi...
Pa prvo se doma nauči hodat pa onda tek izađi na ulicu.
Osobno, volim se srediti zbog sebe ( i zbog dragog naravno), a moram priznati da sam najviše nazovi to izazivala u periodu kad mi je u životu bilo najteže i kad sam bila iznutra prazna i željna pažnje,zato, možda poneke i od tih djevojaka su isto nježne dušice usprkos svom cirkusu izvana.
Grazia1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 11:24   #263
Quote:
Grazia1979 kaže: Pogledaj post
Muško i žensko odijevanje nije isto. Da se muškarac razgoliti na javnom mjestu rekla bi da je redikul. Muškarac u tangama? Izrazito smiješno i nimalo oku ugodno..
Žensko tijelo krije određene čari i žena treba biti svjesna sebe, naglasit svoj seksipil ali ne pretjerivati u tome( ne treba ekstenzije, jaku šminku, previše nakita i šljokica, preoskudnu odjeću pogotovo zimi).
Što poručuje curka koja na -10 ide vani u ljetnoj odjeći...Pa to je neka nedozrela klinka koja misli da će tako biti u društvu popularna, da će dobiti više lajkova na Facebooku kad prikelji tamo svoju sliku.
Dapače, ja volim vidjeti sređenu djevojku, ženu ali mislim da se stil i ukus ipak razvijaju s godinama i da one iznad 25 su zanimljivije i ljepše odjevene od onih mlađih koje se još traže i nastoje dokazati.
Nije sve u tome da se nose štikle od 15 cm ako se u njima tetura, to na ulici izgleda jako smiješno kad ideš iza takve osobe...pa kao da po jajima hoda...al ona to ne vidi...
Pa prvo se doma nauči hodat pa onda tek izađi na ulicu.
Osobno, volim se srediti zbog sebe ( i zbog dragog naravno), a moram priznati da sam najviše nazovi to izazivala u periodu kad mi je u životu bilo najteže i kad sam bila iznutra prazna i željna pažnje,zato, možda poneke i od tih djevojaka su isto nježne dušice usprkos svom cirkusu izvana.
Istina, dođeš u jedno razdoblje života kada skužiš razliku između vulgarno i senzualno...

Ali pazite se i ovih zakopčanih....tiha voda brege dere

Znam jednu takvu, na prvi pogled mirna, ne fura nikakve štikle nit haljinice ....a praši se gde i s kim stigne ....no ok, više ne (valjda), udala se i ima dijete, drugo na putu ... 22 god

Jbg, izgled ponekad vara

Za jednu curu sam totalno karakterno fulala, izgledala mi umišljeno i bahato ...a kad sam ju upoznala cura je super

Ponekad se ljudi znaju zajebat...

Kod mene valjda isto... ozbiljna faca, u crnini, mračna.... a kad me upoznaju sam čista suprotnost tome
__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 11:34   #264
Quote:
VonTeese kaže: Pogledaj post
Istina, dođeš u jedno razdoblje života kada skužiš razliku između vulgarno i senzualno...

Ali pazite se i ovih zakopčanih....tiha voda brege dere

Znam jednu takvu, na prvi pogled mirna, ne fura nikakve štikle nit haljinice ....a praši se gde i s kim stigne ....no ok, više ne (valjda), udala se i ima dijete, drugo na putu ... 22 god : D

Jbg, izgled ponekad vara
Probaj to Phiberu objasniti.

Šalu na stranu, slažem se s tobom.
To što se netko oblači decentnije ne znači da je osoba skroz konvencionalna ili što već. Već sam to bila ranije u jednom postu na temi natuknula. Ali odijevanje često ima veze sa situacijom, položajem, statusom itd.
A ima puno veze i s odrastanjem.
To su one situacije kad kvartovski panker kojeg ste navikli gledati ubijenog u parkiću na klupi, odjednom fura odijelo i aktovku, a kosu, ako je nije odrezao, veže u repić.

Slično ima žena koje se odijevaju za van decentno i primjereno svojoj ulozi u društvu, no to ne znači da doma ne dočekuje dragog u nečem puno, puno otvorenijem.
Pri čemu ne želim nipošto reći da decentno ne može biti seksi. Skroz naprotiv. Većinom sve decentno što je bilo linkano na ovoj temi, meni je skroz seksi. Posebno ako osoba to zna nositi.

Jer u konačnici, nemojmo se zavaravati, nije bitno što nosiš, nego kako se nosiš.

Quote:
Kod mene valjda isto... ozbiljna faca, u crnini, mračna.... a kad me upoznaju sam čista suprotnost tome


Ja cijeli život iznenađujem ljude. Uglavnom me svi na prvu stave u neki od svojih kalupa, pa ispadne da se baš ne uklapam, kad me malo bolje upoznaju.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 11:59   #265
Quote:
Velia kaže: Pogledaj post
Probaj to Phiberu objasniti.

Šalu na stranu, slažem se s tobom.
To što se netko oblači decentnije ne znači da je osoba skroz konvencionalna ili što već. Već sam to bila ranije u jednom postu na temi natuknula. Ali odijevanje često ima veze sa situacijom, položajem, statusom itd.
A ima puno veze i s odrastanjem.
To su one situacije kad kvartovski panker kojeg ste navikli gledati ubijenog u parkiću na klupi, odjednom fura odijelo i aktovku, a kosu, ako je nije odrezao, veže u repić.

Jer u konačnici, nemojmo se zavaravati, nije bitno što nosiš, nego kako se nosiš.

Totalno to

Mislim da su ove zakopčane ponekad i gore od ovih "nezakopčanih"

Ja sam učila na svom primjeru.

Dok sam bila balava tinejdžerica i ja sam furala da kažem taj trashy look (sramim se tog perioda života ) , netko bi me odmah proglasio kurvom ( iako do svog dečka kurca vidjela nisam, a to bi bilo s 19 god ) ...tada mi je to bilo kul, ali kako odrasteš tako ti pukne u glavu ... bože što ja to radim sa sebe

Dakako glupo mi je da cure po -10 dođu u ljetnim haljinicama ( tako trashy ja ipak nisam bila tad ) ... možda je cura zapravo ok, ali jednostavno takvom odjećom ostavlja pogrešan dojam... jeftin. (No ok, ima sad iznimaka,neke jednostavno jesu takve )

Al doći će i njima u glavu jednog dana , a nekima nikad što je najžalosnije od svega

Mene su proglasili darkericom iako to nisam
__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 18:00   #266
Quote:
Psih kaže:
Moj tip cure je ono o čemu je zborila VonTeese. Pješčani sat, nekako s time bolje ulovim takt s vremenom a i volim se igrat u pijesku :P
Hajde da i ovo negdje pročitam ... koliko mogu vidjeti iz tvojih postova, dijelimo mišljenje o ženskoj ljepoti i drago mi je da takvi muškarci ne prate sudbinu dinosaurića jer me ostatak populacije želi jako jako uvjeriti kako su takve žene debele, a ja se sve otimam toj pomisli jer mi ne pada na pamet gladovati niti biti željna ičega ...

Međutoa da se nadovežem na temu. Ovako jedna djeva bajna pripijenog kostimića koji ovlaš ocrtava moju ženstvenost zasigurno ne bi izazvala komentare koje si naveo za svoje prijatelje i tebe, ali sam uvjerena da vam misli ne bi otišle dalje od pomisli da vam sredim prijavu poreza ... ako želiš sada reći kako idem iz krajnosti u krajnost, je u pravu si, ali na žalost ne znam drugačije. Pronaći zlatnu sredinu u svemu je cilj koji sam si postavila .... trudim se ...

Opet, s druge strane i sama (kao pripadnica ljepšeg spola) kada vidim djevojku ili ženu sa dekolteom do poda, ne mogu si pomoći ne buljiti u grudi. Vjerujem da i vidim muškarca sa pripijenim čehlicama da ne bih mogla prestati gledati u nabrekli dio ...

Dakle, mišljenja sam ako žena želi privući poglede mora se izazovno odjenuti ... ali ukusno ...

Zadnje uređivanje Teta2U : 04.03.2012. at 00:20.
Freyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 19:30   #267
Po mom mišljenju cure se izazovno oblače da privuku muške poglede i onaj mentalitet šta će selo reć ( da učine ljubomorne druge ženske ) . Traže potvrdu svog dobrog izgleda , pa zato imaš miljardu slika na face-u di se one popnu na bojler i slikaju u izazvnim pozama.
Achtung_1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 00:02   #268
Quote:
Freyra kaže: Pogledaj post
Hajde da i ovo negdje pročitam ... koliko mogu vidjeti iz tvojih postova, dijelimo mišljenje o ženskoj ljepoti i drago mi je da takvi muškarci ne prate sudbinu dinosaurića jer me ostatak populacije želi jako jako uvjeriti kako su takve žene debele, a ja se sve otimam toj pomisli jer mi ne pada na pamet gladovati niti biti željna ičega ...

Međutoa da se nadovežem na temu. Ovako jedna djeva bajna pripijenog kostimića koji ovlaš ocrtava moju ženstvenost zasigurno ne bi izazvala komentare koje si naveo za svoje prijatelje i tebe, ali sam uvjerena da vam misli ne bi otišle dalje od pomisli da vam sredim prijavu poreza ... ako želiš sada reći kako idem iz krajnosti u krajnost, je u pravu si, ali na žalost ne znam drugačije. Pronaći zlatnu sredinu u svemu je cilj koji sam si postavila .... trudim se ...

Opet, s druge strane i sama (kao pripadnica ljepšeg spola) kada vidim djevojku ili ženu sa dekolteom do poda, ne mogu si pomoći ne buljiti u grudi. Vjerujem da i vidim muškarca sa pripijenim čehlicama da ne bih mogla prestati gledati u nabrekli dio ...

Dakle, mišljenja sam ako žena želi privući poglede mora se izazovno odjenuti ... ali ukusno ...


Većina se odjene izazovno ali neukusno. Prošlu subotu došla jedna cura u crnoj haljinici bez naramenica, ultrakratkoj (tolko da pokrila guzicu jedva), crnim najlonkama i štiklama, doduše cura ima ok tijelo i haljinica inače bila lijepa, ali izgledala je totalno jeftino ... da haljinica bila bar kojih 5 cm duža već bi ličila na nešto ili da je bar obukla tajice ali ovako
Elle_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger