Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2008., 12:55   #1001
Ja sam imala svadbu kod Posavca, u 9. mjesecu. Mene je osobno zasmetao pristup njegovih "pomoćnica" koje organiziraju svadbe. Ja ne znam kako netko toliko smotan može raditi takav posao i na temelju čega se one zapošljavaju. Ja sam na dogovoru bila dva tjedna prije svadbe, tjedan dana prije svadbe i 3 dana prije svadbe sa točnim brojem gostiju. 2 tjedna prije svadbe je meni jedna od tih pomoćnica (radile su dvije) nacrtala plan sale sa stolovima i za svaki stol broj ljudi, da bi ja za tjedan dana došla još jednom potvrditi taj raspored stolova te još neke sitnice vezane uz dekoraciju i sve je bilo ok. No, dan prije svadbe (u četvrtak), zove mene sveki iz Auto stopa i kaže: Čuj, *** (dotična "organizatorica"- mrtva hladna) kaže da za taj i taj stol (bila su dva stola u pitanju) ne stane 22 ljudi, već 16, eventualno 18, jer tamo idu stupovi!!! (moram li napomenuti da smo imali 240 ljudi na svadbi od kojih se dosta njih nije poznavalo, a dosta njih koji su se poznavali se nisu podnosili , te se popis radio puna 2 tjedna i napokon je bio složen kak se spada. E, u tom sam trenu ja doživjela živčani slom, prva reakcija mi je bila da ću joj ja doći tamo i porušiti osobno te stupove a druga je bio plač i prijetnja dragom da što se mene tiče ,može dotične poslati u ono mjesto i otkazati svadbu. Ne moram vam opisivati kako sam se osjećala onda, te kako je biti u takvom stanju dan prije svadbe, uz sve ostale brige. Tako da, što se tiče "organizatorica", veliki minus .
__________________
04.10.2008.
Grown-ups never understand anything by themselves, and it is tiresome for children to be always and forever explaining things to them. I have lived a great deal among grown-ups. I have seen them intimately, close at hand. And that hasn’t much improved my opinion of them.
ivana2904 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 12:58   #1002
Quote:
more & dupin kaže: Pogledaj post
nisam znala. ja uvijek van, pa natrag nutra na temu
a i tak se more. mislim, posto forum cesto steka, onda izlaz pa ulaz nekad budu jedina mogucnost..

nist pucke, odo ja, sutra imam termin s Darijom. i kak si rekla, ona je tu da sredi, a ak kaj trebas moras sefu, a meni se to neda. navlacit s arogantnim ljudima.
kaj nebi i njemu bilo draze da ga tu falimo neg da ga moramo pljuvat

aj, papa..do sutra
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 13:02   #1003
Quote:
ivana2904 kaže: Pogledaj post
Ja sam imala svadbu kod Posavca, u 9. mjesecu. Mene je osobno zasmetao pristup njegovih "pomoćnica" koje organiziraju svadbe. Ja ne znam kako netko toliko smotan može raditi takav posao i na temelju čega se one zapošljavaju. Ja sam na dogovoru bila dva tjedna prije svadbe, tjedan dana prije svadbe i 3 dana prije svadbe sa točnim brojem gostiju. 2 tjedna prije svadbe je meni jedna od tih pomoćnica (radile su dvije) nacrtala plan sale sa stolovima i za svaki stol broj ljudi, da bi ja za tjedan dana došla još jednom potvrditi taj raspored stolova te još neke sitnice vezane uz dekoraciju i sve je bilo ok. No, dan prije svadbe (u četvrtak), zove mene sveki iz Auto stopa i kaže: Čuj, *** (dotična "organizatorica"- mrtva hladna) kaže da za taj i taj stol (bila su dva stola u pitanju) ne stane 22 ljudi, već 16, eventualno 18, jer tamo idu stupovi!!! (moram li napomenuti da smo imali 240 ljudi na svadbi od kojih se dosta njih nije poznavalo, a dosta njih koji su se poznavali se nisu podnosili , te se popis radio puna 2 tjedna i napokon je bio složen kak se spada. E, u tom sam trenu ja doživjela živčani slom, prva reakcija mi je bila da ću joj ja doći tamo i porušiti osobno te stupove a druga je bio plač i prijetnja dragom da što se mene tiče ,može dotične poslati u ono mjesto i otkazati svadbu. Ne moram vam opisivati kako sam se osjećala onda, te kako je biti u takvom stanju dan prije svadbe, uz sve ostale brige. Tako da, što se tiče "organizatorica", veliki minus .
ja cu na ovo samo dodati, da sam bila na 1 svadbi tam i to je bio necak vlasnika, pa reko ak se njemu ne trude, nebudu se nikome, al posluga je bila totalno neprofesionalna, tam su se gubile, hizna mamika su morali stalno nest resavati, zena se nije opustila ni sec. hrana je bila super, al dok su sve konacno donesli kak spada (bilo veganera i vegetarijanaca kojima se radio poseban meni i na kraju se krivima nosilo meso a krivima povrce)
eto..
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 13:04   #1004
Quote:
ivana2904 kaže: Pogledaj post
Ja sam imala svadbu kod Posavca, u 9. mjesecu. Mene je osobno zasmetao pristup njegovih "pomoćnica" koje organiziraju svadbe. Ja ne znam kako netko toliko smotan može raditi takav posao i na temelju čega se one zapošljavaju. Ja sam na dogovoru bila dva tjedna prije svadbe, tjedan dana prije svadbe i 3 dana prije svadbe sa točnim brojem gostiju. 2 tjedna prije svadbe je meni jedna od tih pomoćnica (radile su dvije) nacrtala plan sale sa stolovima i za svaki stol broj ljudi, da bi ja za tjedan dana došla još jednom potvrditi taj raspored stolova te još neke sitnice vezane uz dekoraciju i sve je bilo ok. No, dan prije svadbe (u četvrtak), zove mene sveki iz Auto stopa i kaže: Čuj, *** (dotična "organizatorica"- mrtva hladna) kaže da za taj i taj stol (bila su dva stola u pitanju) ne stane 22 ljudi, već 16, eventualno 18, jer tamo idu stupovi!!! (moram li napomenuti da smo imali 240 ljudi na svadbi od kojih se dosta njih nije poznavalo, a dosta njih koji su se poznavali se nisu podnosili , te se popis radio puna 2 tjedna i napokon je bio složen kak se spada. E, u tom sam trenu ja doživjela živčani slom, prva reakcija mi je bila da ću joj ja doći tamo i porušiti osobno te stupove a druga je bio plač i prijetnja dragom da što se mene tiče ,može dotične poslati u ono mjesto i otkazati svadbu. Ne moram vam opisivati kako sam se osjećala onda, te kako je biti u takvom stanju dan prije svadbe, uz sve ostale brige. Tako da, što se tiče "organizatorica", veliki minus .
aako se meni bude tako nekaj dogodilo ja sam u stanju njiiima omogućiti d više niiikada, ali nikada nemaju svatove tamo..majke mi moje.....koji kreteni
__________________
čekanje...čekanje....
malenab is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 13:07   #1005
Quote:
theonlyfuse kaže: Pogledaj post
a i tak se more. mislim, posto forum cesto steka, onda izlaz pa ulaz nekad budu jedina mogucnost..

nist pucke, odo ja, sutra imam termin s Darijom. i kak si rekla, ona je tu da sredi, a ak kaj trebas moras sefu, a meni se to neda. navlacit s arogantnim ljudima.
kaj nebi i njemu bilo draze da ga tu falimo neg da ga moramo pljuvat

aj, papa..do sutra
pp draga
__________________
čekanje...čekanje....
malenab is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 13:08   #1006
Ma meni je na samoj svadbi bilo sve ok, osim što je malo bilo zima dok se uključila ventilacija (ljudima puhalo po glavi ), al išla sam jedno dva puta žalit se pa su sredili. Što se tiče konobara i šefa sale, sve pet Hrana, isto super. Al kad se sjetim ove mutavice Još bi je mogla zadavit golim rukama.... Joooj, evo, opet sam živčana, bolje da se nisam ni sjetila. (znam da se čini ko sitnica, al u tom trenu mi je to bilo koma)
__________________
04.10.2008.
Grown-ups never understand anything by themselves, and it is tiresome for children to be always and forever explaining things to them. I have lived a great deal among grown-ups. I have seen them intimately, close at hand. And that hasn’t much improved my opinion of them.
ivana2904 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 13:10   #1007
Quote:
ivana2904 kaže: Pogledaj post
Ma meni je na samoj svadbi bilo sve ok, osim što je malo bilo zima dok se uključila ventilacija (ljudima puhalo po glavi ), al išla sam jedno dva puta žalit se pa su sredili. Što se tiče konobara i šefa sale, sve pet Hrana, isto super. Al kad se sjetim ove mutavice Još bi je mogla zadavit golim rukama.... Joooj, evo, opet sam živčana, bolje da se nisam ni sjetila. (znam da se čini ko sitnica, al u tom trenu mi je to bilo koma)
a kak ne draga....kak oni mogu to sebi dozvoliti..kužiš...to se ipak priča okolo naokolo kuiš...
__________________
čekanje...čekanje....
malenab is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 13:23   #1008
ma i ja sam bila tamo u 2 mj. i bilo je super..od hrane, konobara i svega...stvarno sam bila onak sretna kaj mi svatovi budu tamo...
__________________
čekanje...čekanje....
malenab is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 16:36   #1009
Quote:
M@tthew kaže: Pogledaj post
Ja sam inače sin od vlasnika. More ovaj navlake neidu u cijenu menija. Cijena za navlake ti je 1,5€ po stolici....
ajde, popusta dati vjernim forumašima.
to bi vam bila besplatna reklama. i to jako dobra. mlatnine konkurenciju isto kak ste i do sada.
marek45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 18:01   #1010
Quote:
marek45 kaže: Pogledaj post
ajde, popusta dati vjernim forumašima.
to bi vam bila besplatna reklama. i to jako dobra. mlatnine konkurenciju isto kak ste i do sada.
eee istina!!! svi smo mi FORUM.HR!!!
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 10:42   #1011
bok cure..nema vas ! kaj ima novoga?
__________________
čekanje...čekanje....
malenab is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 11:26   #1012
Bok curke,

evo samo da napomenem da je i onaj datum za koji su otkazali svadbu 21.6.2008. već otišao. Datum je bio slobodan 3 dana!!!!! Izgleda da je nekome bilo hitno.... Eto tek tolko da znate....
M@tthew is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 15:05   #1013
evo da se i tu pohvalim.
dakle bila kod Posavca, i sam mi je potvrdjena zelja da svadba bude u Kristalu.
dakle, nemre biti 19.9., neg ipak 10.10.09., al zato bu sala po mojoj zelji.
Ne znam kad ste bili zadnje pri Posavcu, al ja nisam vidla da on ima bordo bijelu kombinaciju nutra, bordo zavjese i tak, a ja tu boju fakat nemrem smisliti.
i nikak mi nejde na moju temu.
lepa je sala, stvarno je, al trebam neutralnu, kak je kristal.
eto..promjena datuma i napokon zadovoljna ja
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 15:07   #1014
da volim bordo, zapravo bi bilo savrseno, jer imaju lepe bordo kozne stolce, ne treba im nist neg masna, al sam ak oces i imati tu boju.
tam mi se i svidja ono vani, parking i klupica, to bi jos Kristalu trebalo. onak neke klupice vani, da se po ljeti mores iti sjesti..
vis nisam ni vidla, ima Kristal i vani terasu??
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 15:08   #1015
ej tu sam. super za datum!!!
bila sam danas kod cvjećarke i rekla da se mogu nabaviti tulipani u 10 mjesecu
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 15:13   #1016
Quote:
more & dupin kaže: Pogledaj post
ej tu sam. super za datum!!!
bila sam danas kod cvjećarke i rekla da se mogu nabaviti tulipani u 10 mjesecu
je i midvica veli da ih je imala celu zimu i da bu mi saznala po kojoj ih ceni mogu dobiti u 10mj.
Nego, bila danas tam v mercatoru onom kak se ide za Senkovec,
i v onoj su cvjecari tete slozila prekrasne zelene aranzmane, stalke s zelenim svijecama, brsljanom, onim gumbekima i belim tulipanima, ma super je zgledalo i lepe zelene kitice.
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 15:15   #1017
e a tam pri Posavcu, ta sirota kaj to sredjuje tam mi je onak ljubazna al ful nekak neupucena, nema pojma o nicemu. pitam je ja da bi meni za meni trebalo morskih plodova i tak neke kerefeke, da necu standardne menije, a ona, je pa ne znam, ak sef dozovli. i velim da sam tam na svadbi vec jednom to jela, a to je bilo prije 3 lete, dok ona jos nije tam radila, veli, a pa ne verjem bas.
reko, nego kaj, ja lazem
a vino ak imas svoje, placas 10kn, kao za uslugu. kak je to v kristalu ak imas svoje vino?
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 15:16   #1018
kaj pa ideš na aerodom?
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 15:18   #1019
Quote:
more & dupin kaže: Pogledaj post
kaj pa ideš na aerodom?
idem po bratica, dolazi z Abu Dabija..pa ga treba sim dopelati..krecem za pol vure
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 15:18   #1020
Quote:
theonlyfuse kaže: Pogledaj post
e a tam pri Posavcu, ta sirota kaj to sredjuje tam mi je onak ljubazna al ful nekak neupucena, nema pojma o nicemu. pitam je ja da bi meni za meni trebalo morskih plodova i tak neke kerefeke, da necu standardne menije, a ona, je pa ne znam, ak sef dozovli. i velim da sam tam na svadbi vec jednom to jela, a to je bilo prije 3 lete, dok ona jos nije tam radila, veli, a pa ne verjem bas.
reko, nego kaj, ja lazem
a vino ak imas svoje, placas 10kn, kao za uslugu. kak je to v kristalu ak imas svoje vino?
e viš o tpj usluzi sam čula i u kristalu ali sam ne pitala. mi planiramo imati svu svoju pijaću jer je krisatlu 10eura po osobi, tj: 10x30003000eura pa bogte neće toliko popiti.
A ZA MENIJE ZNAM DA SLAŽU KAK TI ŽELIŠ, MOŽEŠ IMATI SVE KAJ ŽELIŠ...
EDIT: SIN OD VLASNIKA JAVI SE.... KOLKO JE VAŠA USLUGA?
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:38.