Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2011., 16:55   #761
sandrica ja obivam na temama asi asi spojleri avc i murat temi
posto je murat tema zakljucana iz meni jako nerazumljivih razloga
moram negdje mutit vodu
a tubina tema dusu dala za to

sandrica svaka zena ima svoj tip muskarca koji joj se svidja
meni osobno murat style
zasto mozda zato sto me podsjeca na mog brata i oca i muske iz my big family
jednostavno kad gledam macana osjecam se kao da sam kod kuce
mozda zato je i macan ozenio burcin jer ga je podsjecala na nekog dragog iz njegove familije
ko ce ga znati
za nas ne logicno
al kad govorimo o srcu logika ima jako malo uticaja
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 14.06.2011., 16:57   #762
Ma nesmetas naravno zezam te samo Najbolje bi bilo da mi to spojimo da se tema zove Murat & Tuba & Cansel za onu sliku sto spominjem, na Kenanovoj temi zadnja stranica ima Murat mora da je bio na setu Ezela.
Sandrica888 is offline  
Old 14.06.2011., 17:14   #763
Ove vijesti da nas čitaju i ostale forumašice drugih zemalja me je jako obradovalo. Lijepo je kad smo zajedno a još ljepše što su nas zbližili ljudi koji su nam dušom i tijelom prikazali ljubav između žene i muškarca(Tuba i Murat).

ŽIVJELA LJUBAV!!!!!!!!!

Čitam sve postave i zaključujem da je svaki dobar? Vrijeme će pokazat.
Tuba bi najveću grešku napravila kad bi se sad vezala za bilo kojeg od ovih koji su u điru.

Onur, to sam napisala na prvu sliku pojavljivanje, da se čovjek utiraje a Tuba je lijek za njih svih, moglo bi se reči ¨odskočna daska¨. Ona po prirodi druželjubiva i plemenita koliko je uspiješna toliko voli da su i ljudi oko nje ako ona može pomoć, uspiju. Onur je upravo taj. Ono kameno lice, tko je rekao dobro je rekao.
Na kraju Murat je ondje bio najspontaniji, mada nije trebao onako glasno komentirat ne RC temu koja nije primjerena (koliko sam razumjela po vašem prijevodu). Tuba me razočarala, gdje joj je osmijeh. Gdje je gledala, ravno u Murata (to me nije razočaralo) Onur u Tubu, Onure, Onure tešku ulogu si prihvatio!!!!!!!!
ISKRA1819 is offline  
Old 14.06.2011., 17:29   #764
sandrica ono na kenanovoj temi
to je ona kojoj se ne spominje ime imala rodjos
pa se skupili sa seta da proslave i naravno bio tamo i murat
a murat je fin decko pa nije htio da kvari atmosferu
inace muratov rodjendan se nije ni slavio
tako da pisi propalo
kenan ima jednu prednost u odnosu na druge momke
on velik pa i sve na njemu racunajuci i khm elemente

i da da ne zaboravim
tuba ima prednost nad svim glumicama
jer je osoba emocija a znamo gdje emocije najvise dolaze do izrazaja
na filmovima i serijama
i tuba je osoba koju svi vole i voli se maziti i paziti
i to je njen zivotni moto
zato i mi smo ovdje toliko lude za njom
dok na primjer berg je lijepa i sve to
al nema taj njezni karakter kao tubica
tuba je puna emocija i njeznosti i svako bi je htio uzase
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 14.06.2011., 17:57   #765
Quote:
hajat kaže: Pogledaj post
sandrica ono na kenanovoj temi
to je ona kojoj se ne spominje ime imala rodjos
pa se skupili sa seta da proslave i naravno bio tamo i murat
a murat je fin decko pa nije htio da kvari atmosferu
inace muratov rodjendan se nije ni slavio
tako da pisi propalo
kenan ima jednu prednost u odnosu na druge momke
on velik pa i sve na njemu racunajuci i khm elemente

i da da ne zaboravim
tuba ima prednost nad svim glumicama
jer je osoba emocija a znamo gdje emocije najvise dolaze do izrazaja
na filmovima i serijama
i tuba je osoba koju svi vole i voli se maziti i paziti
i to je njen zivotni moto
zato i mi smo ovdje toliko lude za njom
dok na primjer berg je lijepa i sve to
al nema taj njezni karakter kao tubica
tuba je puna emocija i njeznosti i svako bi je htio uzase
Kvotala sam cijeli post,jer neznam izdvojiti ovaj boldani dio- upravo tako i ja doživljavam Tubu.Vrlo emotivna osoba koja s lakoćom to može prenijeti i na seriju.
(Početnik sam ,malo smotana a nemogu da vas gnjavim sa tim detaljima oko quotanja)Čovječe vi ste sve profi.
amella 77 is offline  
Old 14.06.2011., 18:09   #766
amela bas to ako si posmatrala berg dok je bila u zg ili dok je bila u beogradu
ono ńjoj nije bio problem ne odgovoriti fanovima staviti naocale da je niko ne prepozna
jednostavno koka fura svoj zivot
a tubu jos u takvoj situaciji nisam vidjela
ona se uvijek fino nasmije i elegantno se trudi s svakim biti za dobro i reci nesto njezno i krasno
to je tuba.naravno i ona je ljuta na novinare jer prave farsu od njenog zivota
i ja sam ljuta
jer novinari su kao azdaje samo vrebaju momenat i situaciju
uopste ne misle na to sta taj covjek zivi i prezivljava
isto tako i sa muratom
ma sunce mu kalaisano taj covjek nemoze ic na vc da mu neko ne stoji za vratom
ono covjek jedno vece izasao na neku proslavu rodjosa a oni napravlili takav haos od toga kako je mogao izaci bez burcin
halo pa jesul oni normalni stvarno
i jos poredili kako se obraca prema kolegama koji su isli s njim
s obracanjem prema burcin
tada sam se ja nasalila kao macan je malo gay
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 14.06.2011., 18:13   #767
Quote:
hajat kaže: Pogledaj post
sandrica dzanmsn
leukotea dzanmsn

vidim da vas ovo bi jako izazvalo
Hajat, nije to mene izazvalo, nego, dok ja smišljam kako da svoja zapažanja o g. C. zamotam u celofan i stavim mašnicu da me ne izbace s teme , vidim da si ti to već napisala.

Nadam se , da će nam opet otvoriti temu MY, da nas cure na ovoj temi ne moraju više trpjeti.
leukotea is offline  
Old 14.06.2011., 18:22   #768
leukotea dzanmsin
ko koga trpi
ja bas vidim kako su kokice presretne jer smo ovdje
jer mi ovdje razbijamo jednoumlje
a to je jako bitno u svakoj demokraciji
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 14.06.2011., 18:28   #769
Quote:
ISKRA1819 kaže: Pogledaj post

Onur, to sam napisala na prvu sliku pojavljivanje, da se čovjek utiraje a Tuba je lijek za njih svih, moglo bi se reči ¨odskočna daska¨. Ona po prirodi druželjubiva i plemenita koliko je uspiješna toliko voli da su i ljudi oko nje ako ona može pomoć, uspiju. Onur je upravo taj. Ono kameno lice, tko je rekao dobro je rekao.
Na kraju Murat je ondje bio najspontaniji, mada nije trebao onako glasno komentirat ne RC temu koja nije primjerena (koliko sam razumjela po vašem prijevodu). Tuba me razočarala, gdje joj je osmijeh. Gdje je gledala, ravno u Murata (to me nije razočaralo) Onur u Tubu, Onure, Onure tešku ulogu si prihvatio!!!!!!!!
ISKRA, boldano
leukotea is offline  
Old 14.06.2011., 18:35   #770
leukotea pa oni su prvi puta na rc i to u monte carlu
hej nije to neko selo kod cekrcica
to je mc
slavni mc
pa trema i prpa te uhvati samo tako
a eto tuba suti a murat od nervoze ne zaustavlja
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 14.06.2011., 18:44   #771
hvala ti minči na informaciji da mogu u scenariste, a što mislite cure da se mi lijepo okupimo i napravimo neki scenarij za sapunicu, evo mene bugarke već preuzele, znači mogle bi i nešto prodati, pa možda i mi u MC jednog dana.

drage forumašice iz bugarske veliki pozdrav
mrvica 1234 is offline  
Old 14.06.2011., 19:18   #772
Joj mrvice, genijalana verzija razgovora, eto ode nam ti i u "svit", nema šta sad si skroz famous..

Ma i kad se otvori MY tema, nigdje hajat neće ići, dime???? ova joj je sad glavna..ha,ha,ha..kad vidi da su se strasti smirile navratit će da malo zabiberi situaciju..
defnne is offline  
Old 14.06.2011., 19:46   #773
defnne ma ova tubina tema nije tako aktivna ko muratova
ako bude zasto da ne
tuba se meni svidja i jako mi je draga
al nekada iz mojih postova to se neda vidjeti
zasto
jer ja pisem onako kako mi je u glavi i kako u danom trenutku vidim stvari
ne mogu protiv sebe
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 14.06.2011., 22:23   #774
'Ma kuda si ti krenula?! Na drugu stranu???Neće moći...
hasret is offline  
Old 14.06.2011., 23:49   #775
danas je zatišje na tubinoj temi. Da li se to otvorila muratova tema, pa zato?
tuba11 is offline  
Old 15.06.2011., 12:29   #776
MY tema otvorena, a da ja ne napravih novi kolaž, ode tuba u bespuća druge stranice!

__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 15.06.2011., 13:58   #777
Prekrasan kolaž Mina!

Murata kidnapirala Hajat na Murat temu
barka27 is offline  
Old 15.06.2011., 14:12   #778
A, jest lijepa, nije ni muškima lako - bome, oni sa imalo kompleksa brišu na kilometre - opće je poznato, da najljepše žene dobivaju najružniji muškarci - jer oni namaju kaj izgubiti (ponos), pa se uvaljuju bez straha.

Ja joj želim svu sreću - jer je u Asi, odigrala svoju ulogu toliko dobro, da ju mogu gledati opet, i opet, i opet......
__________________
kiss kceri
zapletilja is offline  
Old 15.06.2011., 14:30   #779
Merhaba !

...citiram mrvicu s Glumci iz serije "Asi" - zajednički topic teme...


Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
evo i cijelog videa iz MC, ako je već bio da ponovimo gradivo, ekipa asi projurila kraj voditelja, šteta, murat toliko razgovorljiv da nije za prepoznati

http://experts.premiere.fr/Festival-...o-2011-2750434
... ...sağol , mrvice !...plačem od smijeha...

...Nico nije svjestan helijevske iznimnosti...te blagoglagoljivosti u Murata ! ...

...da je , kojom srećom , pustolovnog duha i postavio pitanje...telepatski poliglot Yıldırım bi sve rekao...normalno...očima



...čini mi se Nico kaže : " Zašto nisam Talijan ? "


...Nico(las) je Francuz bilo iz Francuske , bilo iz Monaka ; a vjerojatnost da ne prepoznaje talijanski jezik ( romanski ) je…mislim… gotovo jednaka nuli ; ako je iz Monaka je jednaka nuli...dakle ; mislim da ( Muratov ) turski nije zamijenio talijanskim ( moguće da ga je prečuo , ali mislim da je malo vjerojatno )...zapravo mislim da prolaskom Tube Murat (...kao i njegov monolog ) biva zaboravljen ...


...Zašto nisam Talijan...odnosi se sigurna sam na...Tubu ...

...naime , Nicolas kao da lagano ustukne pred njom...slijedi šeretski pogled u kamermana pa u Tubu , pa u kamermana uz smijeh Zašto nisam... , pa ponovno pogled za Tubom...

...evo i izvrsnog , usporenog mina jasminina gifa s crvenog tepiha koji Nicovu začaranost Tubom bjelodano dokazuje...






...možda u Tubi vidi Talijanku ( najvjerojatnije )...možda je riječ o aluziji na Talijane (...moguće neka aktualna ili stereotipna ) ili internoj šali...svejedno...Nicolas je Tubom opčinjen...a tko nije ?...



...nova mjera ljepote...Tuba Büyüküstün...

Zadnje uređivanje Fantazijaucmolu : 15.06.2011. at 14:49.
Fantazijaucmolu is offline  
Old 15.06.2011., 15:30   #780
E da,lepa,prelepa Tuba...

Bez ljutnje ja se moram vratiti na ovu njenu haljinu i zamoliti csi ekipu mj da "izrotira" snimke pa ih uporedi (dve fotografije),kao što su nas poučili istražitelji u serijama.
Ja sam toliko odlepila da sam pregledala celokupan snimak sa dodele turskog oskara i tvrdim da apsolutno niko sličan ženi sa snimka (a ja sam sada sigurna da je u pitanju Tuba) ne sedi nigde u publici.
Negde sam pročitala da su fanovi tvrdili da se bila pojavila ,kratko,pa kada je saznala da neće dodeljivati nagrade,naravno,netragom nestala.U nekom mom postu napisala sam u šali da je haljinu iznajmila kada je videla kako je on odlepio.
Sve ovo verovatno nije ni važno,ali ja jednostavno primećujem previše slučajnosti a znamo da slučajnosti nema.
Znamo li da li je hairli hanuma bila u mc?
hasret is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:41.