Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2005., 20:53   #21
aparat za geliranje noktiju

da li netko zna gdje se moze kupiti set za geliranje noktiju i koja je cijena
 
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 22:09   #22
u deemu mislim. ako je to ono nešto što staviš na nokte pa prtljaš po tome s uv lampom il takonečim. vidjela sam takonešto kad sam tražila aceton po polici.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2005., 13:49   #23
Imaš za kupiti Alessandro UV-lampicu (izgleda kao stick) košta od 120-150Kn, i Alessandro gel koji košta oko 70tak kn. Ali to možeš raditi samo jedan po jedan nokat.
Imaš u Neckermannu i Quelleu setove (lampa,nokti, gel, tekućine) jedan košta oko 400 Kn sa 1 UV žaruljom od 11W koju rezervnu ne možeš nabaviti kod nas. Ima jedan set sa 4 cjevaste žarulje svaka od 9W i taj košta oko 800Kn (novi Quelle katalog). Ovo što prodaju na veleprodajama za salone je skupo, samo lampe su 1500 kn, a jedna zamjenska žarulja oko 150 Kn. Gelovi 15g su im po 250Kn.
novus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 21:26   #24
Sablone za french manicure

Di ima za kupit sablone za radit FRENČ MENIKJUR ? Danas san bila u dm-u i nisan nasla (mozda nisan dobro ni gledala). I koliko kostaju? tnx
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2005., 11:36   #25
ma kaj ce ti sablone? ja to radim bez sablona i ispadne pet put bolje. probaj, vidjet ces.
aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2005., 03:30   #26
Quote:
aola kaže:
ma kaj ce ti sablone? ja to radim bez sablona i ispadne pet put bolje. probaj, vidjet ces.
bas da..sablona sve zajebe.moje je rucno ravnije nego sa 100 sablona.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2005., 08:20   #27
pa kaj će ti šablone, ja ja ja ja, bla bla
nije pitala kako vi to radite nego di ih ima za kupit
đizs
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2005., 08:27   #28
Si isla u KOZMO ili u neku parfumeriju jos pogledat?

Ziher ima u jednoj...
sora is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2005., 10:21   #29
Ajme te šablone su meni bile predebele, i nikako mi nisu valjale!

Ja koristim Rizlu u roli izrižeš je lipo sama, vodom zalipiš na nokat i stvarno ispada ludilo, zakačila sam po moje ekipe na to!
Ella E is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 18:04   #30
comfort zone

Hej! Trebala bih jednu malu informaciju - jel itko zna gdje bih mogla, u Zagrebu, kupiti kozmetiku Comfort Zone. To je nekaj novo, navodno jako dobro, i za sad znam samo za jedan kozmetički salon gdje se to može kupiti al to mi je bogu iza nogu, tak da ono, ak je netko čuo nešto ili će čut, pliz nek javi. Thanx!
Nannica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 16:17   #31
Gdje kupiti ovo...

Kupila bih mami za rodjendan ruz i olovku za usne boje mesa, ali cini se da to nije tako lako naci. Ili mi ponude nesto pretamno ili neke ruzicaste nijanse. Koristi li neka od vas takvu boju za usne i koju marku preporucate?
Dakle treba mi nesto sto ce dobro pasati na sve boje odjece, nesto u boji usana ali za nijansu jace. U pogledu cijene ogranicavam se na 150 kn za oboje.
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 18:56   #32
I ja to tražim (ruž) i nemrem nać već godinama Bila je nekad super debela olovka-ruž od Art Decoa al se više ne proizvodi... Javi kaj si našla.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 18:58   #33
ja sam davno (još u srednjoj) kupila tak nekaj od oriflamea. bila sam jako zadovoljna. al stvarno ti nemrem reć dal oni još to imaju...(ipak sam ja u srednjoj bila prije 6god)
__________________
klikni ovdje--->X
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 19:36   #34
Crow,ako ti nije vazna cijena dosli su novi ruzevi od Chanela,i mislim sa sam vidjela diiivnu boju mesa
 
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 19:58   #35
Ja imam Guerlainov ruž boje mesa. Samo mislim da se više ne proizvodi.
B.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 21:04   #36
Quote:
vivienne kaže:
Crow,ako ti nije vazna cijena dosli su novi ruzevi od Chanela,i mislim sa sam vidjela diiivnu boju mesa
Cijena nije u pitanju!

Thanx, sutra odo vidit.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 21:06   #37
pupa ima odličnu olovku boje mesa, oko 70 kuna košta (ali ima i ksitić s druge strane)
za ruž ne znam
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 21:12   #38
Quote:
Crow Jane kaže:
Cijena nije u pitanju!

Thanx, sutra odo vidit.
Ako nađeš, javiti ćeš broj naravno.
Otkada se šminkam tražim ruž koji će biti baš ta boja mesa (ne znam ženu koja nije tražila), bilo je bliskih rješenja, ali nikada baš ona prava nijansa.
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 22:14   #39
Ovi novi Chanel ruzevi su ocaravajuci...To kako se otvaraju je razlog ako nis drugo da ga kupimlin:
 
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 01:17   #40
i ja to već dugo tražim i sad sam našla nešto što je blizu, možda malo tamnije - maybelline ovaj novi hydra, ima tester u novoj gloriji i cosmu.
možda ima i svjetlija nijansa, nisam još pogledala.
inače, baš je ugodan, fino hidratizira i jeftin je, 50kn.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:24.