Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2006., 19:28   #81
tnx, tnx
definitivno ću probati nabaviti testere jer koliko ja znam ( a ne bih imala ništa protiv da sam u krivu) u zagrebu ne funkcionira vraćnje kupljenih kozmetičkih proizvoda!
tracy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2006., 14:00   #82
e. a jel neka od vas ima onaj instrument za mitesere?? vidila sam to za kupiti ali nemam pojma kako se to koristi pa sam odustala.i nije ni skupo, nekih 20-ak kuna.izgleda ko neki metalni štapić i na dnu ima minijaturnu žlićicu sa rupicom.
5RICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2006., 10:33   #83
nisam to vidjela ali prema tvom opisu mi zvuči kao neka mala sprava za mučenje! di si to dovraga vidjela?
tracy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2006., 12:23   #84
Quote:
lianne kaže:
kako se rijesiti tig crnih napasti?stvarno kad ih jednom pocnes dirati i cistiti moras zauvijek s tim da su sve gori stvarno sam ljuta kad si gledam nos i vise ne znam sta da radim!losioni ne pomazu,flasteri sroz malo i svaki put sve manje(kao da postaju imuni i pruzaju otpor ),a kozmeticarke su mi trenutno preskupe,a i od frendica znam da je to samo jako kratkorocno rjesenje jer su opet vrlo brzo tu...
kakva su vasa iskustva i borbe s njima ..jel postoji nesto...ista...
čitala sam da su glinene maske jako dobre za čišćenje lica, nisam uputrebljavala ali možeš pokušati
joma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2006., 15:24   #85
Wink

Quote:
tracy kaže:
nisam to vidjela ali prema tvom opisu mi zvuči kao neka mala sprava za mučenje! di si to dovraga vidjela?
a u irisu ima.kupila ja. i ok je čak. oko 10 kuna je. to rupicu staviš na miteser i mal stisneš pa on izađe van.guba.malo ali jako malo malo buba.
5RICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2006., 15:42   #86
Meni je pomoglo svaki tjedan čišćenje pilingom i maska od gline (swissological). Svaka dva tjedna stavim flaster za mitesere, ali sada ih imam 10 puta manje.
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2006., 18:20   #87
Quote:
atena kaže:
E sad nemojte me tuci, ali ja sam sebi nasla odlicnu foru, na maminu preporuku poslije stalnog mucenja sa kupovnim hemikalijama uzela to njeno cudo i sredila mitesere. Znaci uzmem svako jutro poslije umivanja u dlan 'domaceg kukuruznog brasna' i sa tim protrljam cijelo lice, vodeci naravno racuna najvise o djelovima tipa brada celo, nos....Poslije fin namaem nekom kremom (sad ovisi ko sta koristi) i tako ujutru i tako navece. I mogu reci (kuc kuc kuc) nema vise ruznih crnih pristica, cak se i moja kozmeticarka cudi kako mi je lice fino cisto. Probajte i to cudo, ako nista ne moze da skodi, a nadam se da ce nekoj od vas i pomoci.
Danas sam probala to s kukuruznim brašnom, samo što sam ga ja pomiješala s malo vode da dobijem vlažnu smjesu i iznenadila sam se kako mi je lice poslije toga bilo glatko
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2006., 10:33   #88
Quote:
Martinka kaže:
Meni je pomoglo svaki tjedan čišćenje pilingom i maska od gline (swissological). Svaka dva tjedna stavim flaster za mitesere, ali sada ih imam 10 puta manje.
Otkad se pojavio ovaj topic skoro svakodnevno radim blagi peeling. Ima rezultata Međutim, nije se smanjio broj mitesera već su samo manje vidljivi. I to je nešto, al nije da sam baš prezadovoljna.

Tu glinenu masku imam doma, samo jednom je stavih. Koliko si je često nanosila?
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2006., 22:16   #89
Quote:
Tinchi kaže:
Otkad se pojavio ovaj topic skoro svakodnevno radim blagi peeling. Ima rezultata Međutim, nije se smanjio broj mitesera već su samo manje vidljivi. I to je nešto, al nije da sam baš prezadovoljna.

Tu glinenu masku imam doma, samo jednom je stavih. Koliko si je često nanosila?
draga ja ti ne preporučujem peeling tako često koliko god bio blagi osim ako nemaš baš extra extra masnu kožu jel ćeš si ju full isušiti pa će stvar biti još puno puno gora. moj savijet 1-2 puta tjedno.
5RICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2006., 10:10   #90
neznam sta najbolje pomaze protiv mitisera (i ja ih imam po nosu)
ali definitivno znam sto ne pomaze - Neutrogena tonik protiv mitisera
majo bozja kad sam ga otvorila zapuhnuo me "miris" alkohola, par puta sam
ga koristila i bacila. mogla sam da sam to htjela i u etanolu se umivat
plavusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2006., 10:11   #91
joj pardon nije neutrogena vec onaj ljubicasti tonik od a joooj
kak se zovu...
plavusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2006., 10:45   #92
Clean & clear možda? Ja imala. I bacila
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2006., 11:37   #93
Quote:
bubica kaže:
Clean & clear možda? Ja imala. I bacila
I ja. sav je nekako ljepljiv.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2006., 18:21   #94
Quote:
Tinchi kaže:
Otkad se pojavio ovaj topic skoro svakodnevno radim blagi peeling. Ima rezultata Međutim, nije se smanjio broj mitesera već su samo manje vidljivi. I to je nešto, al nije da sam baš prezadovoljna.

Tu glinenu masku imam doma, samo jednom je stavih. Koliko si je često nanosila?
Masku i piling stavljam jednom tjedno, ali 3 dana razmaka između pilinga i maske po savjetu kozmetičarke, iako sam čula da maska bolje djeluje kada se stavi odmah poslije pilinga. Masku od gline koristim već dva mjeseca i jako sam zadovoljna, jer mi je bilo teško naći masku koja mi savršeno odgovara, a piling oko godinu dana.
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2006., 18:32   #95
Hvala, pokušat ću tako

Koliko košta ta maska, ja sam je, naime, dobila na dar tako da nemam pojma Ne znam niti gdje se uopće može kupiti.

5RICA, istina, nemam baš premasnu kožu ali nije baš ni nemasna. Veći problem je što je dehidrirana.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2006., 19:08   #96
Ja sam bila prilično zadovoljna sa Neutrogenom, ono 2 u jedan, za svaki dan i maska. Upravo sam potrošila drugu i sad bi malo mjenjala. Dosta mi je očistila lice od "malih crnih". Prije toga sam koristila Nivein gel Young (ili tako nešto) i isto mi je bio dobar. A onda je napredak stao, pa sam prešla na Neutrogenu, koja je isto poboljšala stvari, pa je sad stalo. Sad sam kupila Lushov Coal Face, pa ćemo vidjeti što bude.
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2006., 19:33   #97
Maska se može kupiti preko distributera zepter beauty, ne znam koliko košta, ali mislim da je oko 100 kn.
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2006., 19:59   #98
Wink

Quote:
Tinchi kaže:
Hvala, pokušat ću tako

Koliko košta ta maska, ja sam je, naime, dobila na dar tako da nemam pojma Ne znam niti gdje se uopće može kupiti.

5RICA, istina, nemam baš premasnu kožu ali nije baš ni nemasna. Veći problem je što je dehidrirana.
onda preporućujem neku dobru hidratantnu kremu, nemasnu,savjetuj se kod kozmetičarke ili u apoteci koju.ovisno o godinama a piling 1-2 puta tjedno,masku 1 puta tjedno. znaš, niti pretjerana njega lica nije baš pretjerano dobra kako si mi svi to znamo zabrijati u glavi oa koristimo sve i svašta misleći da radimo ispravno.nije to baš tako ni loše ali ni dobro pogotovo ako koristimo nešto što našoj koži ne odgovara
5RICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2006., 23:03   #99
Uh uh, krema Moj najveci problem
Već sam po preporuci apotekarke koristila Avene Hydrance optimale za masnu dehidriranu kožu. Bio je odličan - neka dva tjedna , a bočica traje tri
Cijena 120 kn, a trenutno ne radim i ne mogu si to priuštiti
Osim toga, nakon ta dva tjedna koža se opet počela perutati lagano, iako sam ga i dalje koristila.
Na kraju sam procijenila da nije ništa bolji od moje Niveice Koja naravno ipak nije savršena.

Meni pomaže ovaj svakodnevni peeling, al dobro sad ću malo usporit I Swisslogical masku sam malo prije nanijela, procjenih da će mi pakiranje bit dosta za minimalno dva mjeseca, pa ću postat rezultate nakon isteka tog roka
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2006., 08:58   #100
[QUOTE=Tinchi]Uh uh, krema Moj najveci problem
Već sam po preporuci apotekarke koristila Avene Hydrance optimale za masnu dehidriranu kožu. Bio je odličan - neka dva tjedna , a bočica traje tri
Cijena 120 kn, a trenutno ne radim i ne mogu si to priuštiti
Osim toga, nakon ta dva tjedna koža se opet počela perutati lagano, iako sam ga i dalje koristila.
Na kraju sam procijenila da nije ništa bolji od moje Niveice Koja naravno ipak nije savršena.

Meni pomaže ovaj svakodnevni peeling, al dobro sad ću malo usporit I Swisslogical masku sam malo prije nanijela, procjenih da će mi pakiranje bit dosta za minimalno dva mjeseca, pa ću postat rezultate nakon isteka tog roka
e, da baš sam ti htjela preporučiti avene.ima jedna krema od njih za suhu kožu i nije skupa zove sa trixera i košta oko 35- 40 kn.ima ih samo u ljekarnama pa probaj s njom se mazati barem u ove hladne dane...ne prečesto.
5RICA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:58.