Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2008., 23:48   #81
Drage moje bajpasice evo ja dotrčah nabrzinu da dam koji komentar.Neke od vas znaju zašto večeras više neću biti na forumu pa vas molim da se neke nepodopštine ne dese dok me nema.
__________________
...velika sam žena i time se ponosim...
nadglednik is offline  
Old 02.12.2008., 23:51   #82
MayaMia is offline  
Old 02.12.2008., 23:51   #83
Jadzia jesi vidjela koja je žena naša MayaMia?
__________________
...velika sam žena i time se ponosim...
nadglednik is offline  
Old 02.12.2008., 23:53   #84
Quote:
MayaMia kaže: Pogledaj post
Kaj se nekaj čeka
__________________
...velika sam žena i time se ponosim...
nadglednik is offline  
Old 03.12.2008., 00:38   #85
Curke moje hvala na dobrodošlici
A šta se tiče zabrinutosti bila sam kada mi je rekao kakva je to operacija ali čim sam došla doma (bogu hvala na internetu i ovom forumu) kada sam pročitala vaše postove a pogotovo jadzie dax stvarno je svaka zabrinutost prošla.
Sada da samo prođu blagdani pa da ja nastavim sa nalazima brže će i vrijeme proći jer iman osjećaj da će ovo biti najduži mjesec u mom životu.
Kada budem dolazila u Zagreb cure čujemo se pa da odemo na
alni is offline  
Old 03.12.2008., 09:59   #86
Quote:
nadglednik kaže: Pogledaj post
Jadzia jesi vidjela koja je žena naša MayaMia?
...ooo, da...i te kakva žena...stvarno me oduševila...

...što se tiče oih tretmana kože o kojima smo pisale, čitala sam malo o nekim elektrostimulacijama i infracrvenim zrakama za tretiranje kože s oslabjelim elasticitetom nakon što je dumbo postavila to pitanje na lapu...onda kojekakve kreme s dodacima kofeina, ekstraktima divljeg kestena i sl za uklanjanje celulita i zatezanje kože te poboljšanje cirkulacije , razne masaže, body-wrapinzi i limfne drenaže...realno sve te stvari poprilično koštaju ali i nemaju nekog efekta koliko sam shvatila ako se s njima ne krene na vrijeme ...po mojoj logici čini mi se da bi s tim trebalo početi i prije operacije da se koža što bolje pripremi a posebno intezivno s tim se pozabaviti prvih mjeseci kad se najčešće skida i najveći dio viška kila....i to posebno brzo......a ne kao ja, pitat se što sam trebala nakon 8 mj
@alni...čekati je sigurno teško ali kad znaš cilj, vjeruj mi nekako se ipak lakše to pregrmi a i zabavit ćeš se pretragama i za čas će doći i datum operacije
__________________
...to baldly go where no man has gone before...
jadzia dax is offline  
Old 03.12.2008., 11:18   #87
evo, samo da dodam za tretmane, ja svoje plaćam po 150 kuna, a trebalo bi ih biti 10-12, svaka 2-3 dana. to je oxifat tretman, djeluje elektrostimulacijom mišića i infracrvenim zrakama. navodno ubrzava bazalni metabolizam, a efekt ubrzanja traje 6 mjeseci, učvršćuje kožu i jača mišiće. meni je teško reći koliko je djelotvoran, jer sam do sada bila sam dva puta, a osim toga se i hranim ok, tako da će biti teško reći koliko je zasluga oxifata. istina je da sam u zadnjih 5-6 dana naglo spala za skoro 3 kile, ali i dalje ne znam koliko se to može pripisati oxifatu.
btw. bila je i comeback na tome i zadovoljna je, koliko sam skužila

ovo me sada šokiralo: ''u 60 minuta na Oxifatu sagori 8.000 kalorija (dok se za 1 sat aerobika sagori 150 kalorija)'', zvuči predobro da bi bilo istinito
s time da ja u sat vremena brzog hodanja, ako je vjerovati mom pedometru, potrošim 400-500 kalorija. hmmmm, sumnjive informacije...

imate na netu puno informacija o tome, a od mene ćete ih moći dobriti i iz prve ruke
http://www.vijestizanju.com/index.ph...273&Itemid=143
http://zena.hr/upload/oxifat.pdf

koristim i lacote guam kremu za trbuh i mislim da radi - evo ovdje info, doduše, na slovenskom - http://www.guam.si/celulit.php?subac..._from=&ucat=1&

nadam se da neću dobiti od moderatora pec po prstima, nije mi namjera reklamirati, nego preporučiti ono čime sam zadovoljna
dumbo is offline  
Old 03.12.2008., 20:28   #88
Hej cure drage,

jeste li gledali našeg profesora danas popodne na TV?
Nisam vidjela sam početak, ali mislim da je govorio o sleevu, a pacijentica... jooj imala je nazogastričnu sondu sigurno joj je radio bypass?!
Hu! Kad će telefon...
Danas mi je općenito neki teški dan. Leptirići u trbuhu...
Ups, sorry ontopic!!
...nemam niš za reć!

Zadnje uređivanje MayaMia : 03.12.2008. at 21:10. Reason: tipfeleri!!!!
MayaMia is offline  
Old 03.12.2008., 20:55   #89
ja sam opet pred kraj skužila

no, ako sam dobro skužila, u iduću srijedu u 4 ili 6 opet imaju neku emisiju di je bešlin gost
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Old 03.12.2008., 21:11   #90
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
ja sam opet pred kraj skužila

no, ako sam dobro skužila, u iduću srijedu u 4 ili 6 opet imaju neku emisiju di je bešlin gost
Joj, tak sam da niti to nisam čula, a u prethodnom postiću sam tri puta ispravljala tipfelere! Koma!
MayaMia is offline  
Old 03.12.2008., 21:13   #91
gledala sam na njihovom webu jel ima sutra repriza (ima sigurno, sam treba znat kad) a tamo raspored još od 9 mjeseca
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Old 03.12.2008., 22:23   #92
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
gledala sam na njihovom webu jel ima sutra repriza (ima sigurno, sam treba znat kad) a tamo raspored još od 9 mjeseca
Nisam sigurna, ali mislim da su njihove reprize na HRT+
MayaMia is offline  
Old 04.12.2008., 01:55   #93
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
gledala sam na njihovom webu jel ima sutra repriza (ima sigurno, sam treba znat kad) a tamo raspored još od 9 mjeseca
Vidjela sam na sleevu da si na dijeti pa i ja izvještavam da sam i ja od sutra.Ja se sada poslije Lune nadam da ću i ja brzo na stol.Ooo kako bi bilo supeeeer da mi sutra zazvoni telefon a ono sestra Vesna na telefonu.Kada sam vadila nalaze uopče nisam bila toliko nestrpljiva a sada Boooože.
LUDA BABA ništa drugo!!!!!!!
Ako ovako potraje meni neće trebati bay-pas nego
__________________
...velika sam žena i time se ponosim...
nadglednik is offline  
Old 04.12.2008., 10:23   #94
Quote:
nadglednik kaže: Pogledaj post
Vidjela sam na sleevu da si na dijeti pa i ja izvještavam da sam i ja od sutra.Ja se sada poslije Lune nadam da ću i ja brzo na stol.Ooo kako bi bilo supeeeer da mi sutra zazvoni telefon a ono sestra Vesna na telefonu.Kada sam vadila nalaze uopče nisam bila toliko nestrpljiva a sada Boooože.
LUDA BABA ništa drugo!!!!!!!
Ako ovako potraje meni neće trebati bay-pas nego
nestrpljiva? a ja sam ljubomorna što je luna došla u tako kratkom roku na red a ja se tu mjesecima gnjavim sa svime pa nikako
kile idu dolje i to nebičnom brzinom () - 3,3 kg u 2 dana
da sam se mogla natjerat na ovo prije posjeta kolaku vjerovatno bi i operacija bila prije
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Old 04.12.2008., 11:19   #95
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
nestrpljiva? a ja sam ljubomorna što je luna došla u tako kratkom roku na red a ja se tu mjesecima gnjavim sa svime pa nikako
kile idu dolje i to nebičnom brzinom () - 3,3 kg u 2 dana
da sam se mogla natjerat na ovo prije posjeta kolaku vjerovatno bi i operacija bila prije
Bravo za tebe! Koliko kila je tražio da skineš?
Ja sam skinula 8 i sad stoji...... grozno! A niti telefon ne zvoni... uf
Btw. imate li novi Globus? Ima nešto o debljini, operacijama...
MayaMia is offline  
Old 04.12.2008., 11:28   #96
nije rekao koliko... samo je rekao da skinem nekoliko kila da mu bude lakše operirat...
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Old 04.12.2008., 13:28   #97
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
nestrpljiva? a ja sam ljubomorna što je luna došla u tako kratkom roku na red a ja se tu mjesecima gnjavim sa svime pa nikako
kile idu dolje i to nebičnom brzinom () - 3,3 kg u 2 dana
da sam se mogla natjerat na ovo prije posjeta kolaku vjerovatno bi i operacija bila prije
Super za tvoje kg i ja sam krenula sa dijetom jutros.
Ali dugo mi je trajala,do prije pola sata.
Bože sačuvaj,eto samo to mogu reči.
Baš sam pričala sa MayaMiom i rekla joj kada bi bilo tko će prije ili ti ili ja,da bih ti ustupila mjesto.
Stvarno bih,jer stvarno teško dišeš,a i kako da dočekam tvoj novi izgled!
__________________
...velika sam žena i time se ponosim...
nadglednik is offline  
Old 04.12.2008., 13:30   #98
Quote:
MayaMia kaže: Pogledaj post
Bravo za tebe! Koliko kila je tražio da skineš?
Ja sam skinula 8 i sad stoji...... grozno! A niti telefon ne zvoni... uf
Btw. imate li novi Globus? Ima nešto o debljini, operacijama...
Čekali se što ljubice-zubice???????
__________________
...velika sam žena i time se ponosim...
nadglednik is offline  
Old 04.12.2008., 13:49   #99
Quote:
nadglednik kaže: Pogledaj post
Super za tvoje kg i ja sam krenula sa dijetom jutros.
Ali dugo mi je trajala,do prije pola sata.
Bože sačuvaj,eto samo to mogu reči.
Baš sam pričala sa MayaMiom i rekla joj kada bi bilo tko će prije ili ti ili ja,da bih ti ustupila mjesto.
Stvarno bih,jer stvarno teško dišeš,a i kako da dočekam tvoj novi izgled!
nema veze... doći će i moje vijeme - kad tad
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Old 04.12.2008., 17:34   #100
Quote:
nadglednik kaže: Pogledaj post
Čekali se što ljubice-zubice???????
MayaMia is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:08.