Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Pogledaj rezultate ankete: Koji dan vam je bolji za otić na utakmicu?
Subota 46 79.31%
Nedjelja 12 20.69%
Glasovatelji: 58. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2009., 17:30   #1
Subota vs nedjelja

Koji termin utakmica vam je bolji, onaj stari subotom ili ovaj novi nedjeljom?


Gro ekipe kaj radi ili ide u školu, nakon gostovanja odlaze direkt na posao/školu ili odabiru opciju da ne idu jer će sutradan bit u kurcu, a treba i računat na ostale mogućnosti, tj. da neće sve proć glatko (nakon tekme u auto/bus/vlak pa doma).
A siguran sam da bi i obični puk češće odlazio na utakmice da su subotom, nego nedjeljom (obiteljske obaveze, nedjeljno ljenčarenje i sl.).

Naravno da onaj tko fakat želi otić, taj će i otić kako god, ali nije kao što je bilo prije. Ili je možda vama bolja nedjelja?

Zadnje uređivanje soulcrew : 19.03.2009. at 17:50.
soulcrew is offline  
Old 19.03.2009., 17:42   #2
Subota.
Mogu normalno na posao a i nedjelja je obiteljski dan, valjda jedini kad se nema nikakvih obaveza pa se moze organizirat obiteljski rucak, rostilj sa ekipom, nogac i tak.
__________________
You don't need a weather man, To know which way the wind blows
It's all right to say things can only get better, If you haven't just lost your brand new sweater
Peterpunk is offline  
Old 19.03.2009., 17:48   #3
subota
Boxs is offline  
Old 19.03.2009., 17:51   #4
Quote:
Boxs kaže: Pogledaj post
subota
Nedjelja. Radim smjene pa mi je svejedno koji dan se igra jer nemam niti blagdana, praznika niti nedjelje slobodne. Nedjelja je jedini dan kada ne moram razmisljati tko ce mi cuvati klinca, zena tada ne radi a bake servisa nemam.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Old 19.03.2009., 17:57   #5
meni je svejedno,ustvari mozda malo draza nedjelja.
gmaz88 is offline  
Old 19.03.2009., 18:01   #6
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
Nedjelja. Radim smjene pa mi je svejedno koji dan se igra jer nemam niti blagdana, praznika niti nedjelje slobodne. Nedjelja je jedini dan kada ne moram razmisljati tko ce mi cuvati klinca, zena tada ne radi a bake servisa nemam.

Dobro da iman i ja jednog saveznika

Radim isto malo sjeban posal sta se tice radnog vrimena,pa san cesto i cilu subotu zauzet sta mi predstavlja problem i na domacim utakmicama,a kamoli gostovanjima

A ovoga da se ponediljkom moras skrivati prid kolegama i glumit da radis,to ja radim cili tjedan,pa i sada
__________________
....Predaja nam mora biti nametnuta mačem, a ne riječima ...
http://www.youtube.com/watch?v=LFxI_...eature=related
Veliki vladar is offline  
Old 19.03.2009., 18:09   #7
Quote:
Veliki vladar kaže: Pogledaj post

A ovoga da se ponediljkom moras skrivati prid kolegama i glumit da radis,to ja radim cili tjedan,pa i sada
mentalita alcoholica
__________________
You don't need a weather man, To know which way the wind blows
It's all right to say things can only get better, If you haven't just lost your brand new sweater
Peterpunk is offline  
Old 19.03.2009., 18:31   #8
definitvno subota
 
Old 19.03.2009., 18:35   #9
subota 100%,mislim da bi opčenito bilo više ljudi na tekmama jer je nedelja ipak dan za femili
__________________
NEDAMO VARTEKS
varaždinec09 is offline  
Old 19.03.2009., 18:41   #10
Definitivno subota. Nedjelju su i stavili kako bi što manje navijača išlo na gostovanja.
Pessimus dux is offline  
Old 19.03.2009., 18:49   #11
Ja sam isto za subotu.Isto ko i svi školarci i studenti.Jednostavno, imamo fraj vikend pa nam subota više paše.Svi dućani i birtije delaju.Kad si doma uvijek poslije se ide anva ili u nekom selu na gostovanju poslije tekme se odeš u lokalni centar se zapit, kaj je uviek zanimljivo iskustvo.Kad se vratiš nije bitno jer je nedjelja.Nema monotonije ko u nedjelju kad niko neće pit,svi zgaženi od subote pa kljucaju,jedino benge rade,tekme se pretvaraju u "odrađivanja"...fuj.

dajte nam tekme subotom!
supermirko is offline  
Old 19.03.2009., 19:23   #12
Quote:
supermirko kaže: Pogledaj post
Ja sam isto za subotu.Isto ko i svi školarci i studenti.Jednostavno, imamo fraj vikend pa nam subota više paše.Svi dućani i birtije delaju.Kad si doma uvijek poslije se ide anva ili u nekom selu na gostovanju poslije tekme se odeš u lokalni centar se zapit, kaj je uviek zanimljivo iskustvo.Kad se vratiš nije bitno jer je nedjelja.Nema monotonije ko u nedjelju kad niko neće pit,svi zgaženi od subote pa kljucaju,jedino benge rade,tekme se pretvaraju u "odrađivanja"...fuj.

dajte nam tekme subotom!
e to je to, old school majka

a ne sad ovo...odeš, poslije tekme doma i u krpe. di si bio kaj si radio...ništa
90 minuta pjevao na tekmi i vratio se doma
soulcrew is offline  
Old 19.03.2009., 20:10   #13
Ja biram tramvaj gostovanja, Rijeka, Varteks, Koprivnica, Velika nekad, ne važno koji dan...

No al sabato, rekli bi talijani...to je njima prirodno i naviknuti su na to(mislim na nedjelju)...a nama je prirodno i naviknuti smo na subotu...ja iako imam klizno radno vrijeme i slobodne vikende radije bih da su tekme subotom u 17 ili 18h, a derbiji iza osam i to bi bilo to...a ovo danas što je na "snazi" mi je u kurcu, jebiga...bez obzira na ono "ne vesele mene bez vas utakmice nedjeljom"...
Donedavno nije bilo gostovanja, a da nismo spajali ugodno s korisnim, znači gostovanje pa poslije toga negdje van...zajebancija, cuganje i to...a to je to...

Quote:
Definitivno subota. Nedjelju su i stavili kako bi što manje navijača išlo na gostovanja.
To je marketinški trik Štimca i ostale mafije, po uzoru na talijane, nedjelja u 15 i 30, emisija i uključivanje sa stadiona, derbi navečer, a sve radi profita naravno
Boreia Proasteia is offline  
Old 19.03.2009., 20:22   #14
Quote:
Boreia Proasteia kaže: Pogledaj post
Ja biram tramvaj gostovanja, Rijeka, Varteks, Koprivnica, Velika nekad, ne važno koji dan...

No al sabato, rekli bi talijani...
ja mislim da to nema veze sa serie A to je radi serie B jer su stavili utakmice serie B da se igraju subotom pa se navijaci tih klubova bune.
gmaz88 is offline  
Old 19.03.2009., 20:27   #15
Subota. Zivi se daleko od Zagreba, a u pon se mora bit doma...
 
Old 19.03.2009., 20:36   #16
Ni jedno ni drugo mi nije mrsko, i svaki od ta dva dana ima svojih prednosti i koristi. Nedelja zato štoje neradna, zbog prošlogodišnjih utakmicamam subotom sam imao puno gorih razmirica šta se posla tiće nego sad. Nedelja ima i tu prednost šta dosta njih spontano iz izlaska ide na gostovanje pa bude nekako luđe putovanje. Nekako mi je nedelja bolja...Često odlazin dan prije na utakmice tako da se lipo u subotu zabavit u nekom gradu, i nedelju utakmicu i predigre odradit...
neonero is offline  
Old 19.03.2009., 20:47   #17
Subota
Vilaja is offline  
Old 19.03.2009., 20:51   #18
Za mene definitivno trenutno nedjelja, u nedjelju idem sa burazom u Zagreb(on ide na faks), a ja na utakmicu tak da tu i dosta zaštedimo.
Bit će ista stvar sad kad ću i ja na faks...

Ali da živim u Zagrebu trajno, radije bi subotu ili čak petak navečer
Lux is offline  
Old 19.03.2009., 20:54   #19
nedilja...definitivno...subota se radi noć...od 8,pa cilu noć...tako da i kad bi tija ići na utakmicu ne mogu...a nedilju i ponediljak san slobodan tako da mi je taman pogođeno vrime...jedino se malo teško dignit u ned. poslin noćne ali izdrži se to za voljeni klub...i nadoknadi se u ponediljak....
free-shop is offline  
Old 19.03.2009., 20:59   #20
Nedjelja je oduvijek bio dan za crkvu, obitelj, odmor od obaveza. A iveć navedena škola predstavlja svojevrsni problem, kada ne mogu pobjeći od obaveza.
zato moj glas ide prvoj opciji
stiv_mekrajan is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:20.