Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Pogledaj rezultate ankete: Najbolja turska serija?
Gumus 22 3.91%
1001 noć 98 17.44%
Ezel 168 29.89%
Strasti Orijenta 133 23.67%
Asi 141 25.09%
Glasovatelji: 562. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2011., 17:07   #61
Quote:
Tesanera kaže: Pogledaj post
U početku je to bila 1001 noć, al sad je to daleko iza. Zakomplicirali su i uništili seriju kompliciranjem sve kaj se može zakomplicirati. Mislim da je Asi bez premca, na duže vrijeme....
e upravo to, sad su se svi pozabavili drugim serijama.
ThatGirl is offline  
Old 14.01.2011., 21:37   #62
coool strasti orijenta raste )) jutros sam pogledala bilo je 13 glasova sad vec 26 wiii
fame chocolate is offline  
Old 14.01.2011., 21:57   #63
1001 noć za mene i dalje definitivno ostaje najbolja i bez premca, iako sam sad na 88-oj i ostale su mi još dvije za pogledat, iako su stvarno zakomplicirali do besvjesti, meni je jednostavno predobra..

pogledala sam i par epizoda asi i par ezela , ali jednostavno nisu me se uopće dojmile. ustvari ezel sam gledala prvih par baš da pratim otpočetka ali nije mi to to.

ne kažem da su loše, dapače, mnogi ih vole i gledaju ali za mene su karizmatični onur, tvrdoglava šehi, depresivna benu, prevrtljivi kerem, legendarni burhan i nadida, blesavi ali kemal itd jednostavno nenadmašni!
Plavi kaputić is offline  
Old 14.01.2011., 22:10   #64
Strasti Orijenta,odlicna mi je i Gumus,druge ne pratim
marija01 is offline  
Old 14.01.2011., 22:13   #65
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
1001 noć za mene i dalje definitivno ostaje najbolja i bez premca, iako sam sad na 88-oj i ostale su mi još dvije za pogledat, iako su stvarno zakomplicirali do besvjesti, meni je jednostavno predobra..

pogledala sam i par epizoda asi i par ezela , ali jednostavno nisu me se uopće dojmile. ustvari ezel sam gledala prvih par baš da pratim otpočetka ali nije mi to to.

ne kažem da su loše, dapače, mnogi ih vole i gledaju ali za mene su karizmatični onur, tvrdoglava šehi, depresivna benu, prevrtljivi kerem, legendarni burhan i nadida, blesavi ali kemal itd jednostavno nenadmašni!
ja sam isto mislila , i još uvijek mislim, ali nemam vremena sad to sve proučavat jer je fakat ova 3 sezona teška , čini mi se , i komplicirana i treba baš dosta vremena da se sve poveže,shvati... Ali svakako ću jednom morat odgledat!

Zasad su tu Strasti orijenta! Isto predobra.
ThatGirl is offline  
Old 14.01.2011., 23:02   #66
1001 noć još uvijek najbolja. I mislim da ne treba porediti sa drugim serijama koje su na početku, ipak vidjet ćemo kakve će one biti u trećoj sezoni kada im nestane ideja
seeni is offline  
Old 14.01.2011., 23:33   #67
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
1001 noć za mene i dalje definitivno ostaje najbolja i bez premca, iako sam sad na 88-oj i ostale su mi još dvije za pogledat, iako su stvarno zakomplicirali do besvjesti, meni je jednostavno predobra..

pogledala sam i par epizoda asi i par ezela , ali jednostavno nisu me se uopće dojmile. ustvari ezel sam gledala prvih par baš da pratim otpočetka ali nije mi to to.

ne kažem da su loše, dapače, mnogi ih vole i gledaju ali za mene su karizmatični onur, tvrdoglava šehi, depresivna benu, prevrtljivi kerem, legendarni burhan i nadida, blesavi ali kemal itd jednostavno nenadmašni!
Slažem se! Pokušala sam gledati i ostale turske, ali nije mi to to. Jedino mi se Ezel sviđa i njega pratim, ali ne osjećam ono što sam sjećala kad sam prvi put gledala BG. Jednostavno mi se BG sa svim svojim likovima uvukla pod kožu jer je prava životna serija i gledajući je, doživjela sam hrpu osjećaja od sreće do neke vrste depresije. Nikad prije, a ni poslije mi se to nije dogodilo.
__________________
"Puteva ima trista da se ode iz detinjstva. A, samo se retki sete, da ostanu večno dete." M. Antić
XXlunaXX is offline  
Old 15.01.2011., 00:03   #68
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
1001 noć još uvijek najbolja. I mislim da ne treba porediti sa drugim serijama koje su na početku, ipak vidjet ćemo kakve će one biti u trećoj sezoni kada im nestane ideja
ja san bila ljubitelj 1001. noći ali tolko me u zadnje vrime živcira sve da sam je prestala pratit,baš mi se srozala. samo mi je mučenej to gledat.
Lidiya is offline  
Old 19.01.2011., 12:15   #69
Strasti!
Michelle (: is offline  
Old 19.01.2011., 12:31   #70
Quote:
Michelle (: kaže: Pogledaj post
Strasti!
Slažem se
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 19.01.2011., 12:32   #71
EZEL
__________________
Danas sam čula najbolje objašnjenje za greške: ''Ja ovaj život prvi put živim."
..Lana.. is offline  
Old 20.01.2011., 01:45   #72
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
1001 noć za mene i dalje definitivno ostaje najbolja i bez premca, iako sam sad na 88-oj i ostale su mi još dvije za pogledat, iako su stvarno zakomplicirali do besvjesti, meni je jednostavno predobra..

pogledala sam i par epizoda asi i par ezela , ali jednostavno nisu me se uopće dojmile. ustvari ezel sam gledala prvih par baš da pratim otpočetka ali nije mi to to.

ne kažem da su loše, dapače, mnogi ih vole i gledaju ali za mene su karizmatični onur, tvrdoglava šehi, depresivna benu, prevrtljivi kerem, legendarni burhan i nadida, blesavi ali kemal itd jednostavno nenadmašni!
asi je dobra
al fale did burhan i baba nadida
te gani i tupavi ali kemal
samarra is offline  
Old 21.01.2011., 00:57   #73
strasti orijenta me trenutno najviše zanima
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Old 21.01.2011., 01:47   #74
Quote:
bela_03 kaže: Pogledaj post
strasti orijenta me trenutno najviše zanima
potpisujem
selma21 is offline  
Old 21.01.2011., 02:03   #75
Strasti Orijenta


Definitivno naj
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 21.01.2011., 20:38   #76
ASI
skorpion1 is offline  
Old 21.01.2011., 23:07   #77
ezel definitivno....
Party_girl is offline  
Old 21.01.2011., 23:23   #78
BINBIR GECE
Fforumaš1 is offline  
Old 21.01.2011., 23:27   #79
Asi, pa Strasti O.
sortiadictos is offline  
Old 26.01.2011., 02:12   #80
definitivno Ezel
Ruby18 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:01.