Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2011., 01:03   #21
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._6056470_n.jpg
maU maU is offline  
Old 25.03.2011., 01:04   #22
Quote:
ŽUTI MRAVI kaže: Pogledaj post
brale okinit cu ti glavu i popisat se u lubanju
SosCagon is offline  
Old 25.03.2011., 01:10   #23
http://img830.imageshack.us/img830/7618/51953319.jpg
Irriducibili is offline  
Old 25.03.2011., 01:10   #24
__________________
jedan život, jedna ljubav - HAJDUK SPLIT
alcohol_united is offline  
Old 25.03.2011., 01:11   #25
znan ovu
ŽUTI MRAVI is offline  
Old 25.03.2011., 01:15   #26
Quote:
ŽUTI MRAVI kaže: Pogledaj post
znan ovu
upoznaj nas
 
Old 25.03.2011., 01:17   #27
Quote:
ŽUTI MRAVI kaže: Pogledaj post
znan ovu
nisi jedini
bila ferata is offline  
Old 25.03.2011., 01:17   #28
A brate di si ovu izvuka.jefna od iritantnijoh pojava u gradu
__________________
iza kuca metar drva,hajduk je moja ljubav prva
veslo od lule is offline  
Old 25.03.2011., 01:18   #29
http://www.tehnos.si/hr/files/tehnos...g/P1160733.JPG
Polautomatska sadilica za krumpir SK-2

Namijenjena je dvorednoj poluautomatskoj sadnji gomolja te dodatnoj obradi tijekom faze rasta.
Stroj prednjim plužnim ralicama otvara brazdu u zemlji, a dozatori, pogonjeni kotačem na tlu, spuštaju pojedine gomolje u zemlju. U zadnjoj fazi diskovi zatrpavaju gomolj zemljom i oblikuju greben. Dubina sadnje određuje se podešavanjem
visine kotača. Razmak između redova podešava se kontinuirano. U serijskoj opremi dodani su plugovi za ogrtanje, lopatice za okopavanje krumpira i lopatice za okopavanje kukuruza s nosačima, dva sjedala i upravljač. Jednostavnom premontažom sadilica krumpira mijenja se u uređaj za okopavanje ili ogrtanje. Kao dodatnu opremu nudimo i uređaj za
dodatno gnojenje DN-2 koji se može koristiti pri sadnji, ali i pri okopavanju i ogrtanju.
Acta,non verba is offline  
Old 25.03.2011., 01:19   #30
- Mi nismo iz Kazahstana ni iz neke vukojebine, mi smo urbana navijačka skupina iz Splita, iz Hrvatske, imamo dugu navijačku tradiciju i kao takvi imat ćemo sve najbolje pa tako i najbolje rekvizite i modernim izgledom ćemo prezentirati sebe, svoju skupinu, svoj klub i grad, na kraju i našu zemlju, kao totalno naprednu u navijačkom smislu. Da ne bi puno ulazili u detalje ukoliko ste pripadnik «old school» ekipe nosite šalove «Hajduk Split» ili marame a ukoliko preferirate moderni navijački stil nosite bar-šalove(na pruge) i sve ostale rekvizite koje možete naći u Klubu navijača a NE po kojekakvim štandovima (majice za djecu sa životinjama, magarcima, psima dalmatincima i kričavim bojama) jer TO NEMA VEZE SA Torcidom-TAKO SE ODIJEVAJU NAVIJAČI BAYERNA I NJEMAČKIH KLUBOVA, A MI NISMO TAJ STIL I BOG!
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 25.03.2011., 01:20   #31
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
- Mi nismo iz Kazahstana ni iz neke vukojebine, mi smo urbana navijačka skupina iz Splita, iz Hrvatske, imamo dugu navijačku tradiciju i kao takvi imat ćemo sve najbolje pa tako i najbolje rekvizite i modernim izgledom ćemo prezentirati sebe, svoju skupinu, svoj klub i grad, na kraju i našu zemlju, kao totalno naprednu u navijačkom smislu. Da ne bi puno ulazili u detalje ukoliko ste pripadnik «old school» ekipe nosite šalove «Hajduk Split» ili marame a ukoliko preferirate moderni navijački stil nosite bar-šalove(na pruge) i sve ostale rekvizite koje možete naći u Klubu navijača a NE po kojekakvim štandovima (majice za djecu sa životinjama, magarcima, psima dalmatincima i kričavim bojama) jer TO NEMA VEZE SA Torcidom-TAKO SE ODIJEVAJU NAVIJAČI BAYERNA I NJEMAČKIH KLUBOVA, A MI NISMO TAJ STIL I BOG!
 
Old 25.03.2011., 01:21   #32
svi me znaju,svi me znaju,a neki i jebaju...

droga u bojkotu
maU maU is offline  
Old 25.03.2011., 01:21   #33
Quote:
Reeqwertz kaže: Pogledaj post
a baš
jen-dva is offline  
Old 25.03.2011., 01:22   #34
Quote:
Reeqwertz kaže: Pogledaj post

- Transparent predstavlja skupinu od minimum 5-10 ljudi koji su ga spremni braniti i zato se nazivaju Torcidom. Oni mogu imati transparent a svi ostali su obične budale koje sramote nasu skupinu već godinama. Jedna takva skupina ne može donijeti 2 i više transparenata, nego stoji iza onog kojeg su donijeli (ukoliko se pojave 2 transparenta iz istog mjesta prednost ima ona ekipa koja duže vremena nosi transparent). Ukoliko nemate ekipu spremnu braniti transparent ne nosite ga!!!
- ZA NAVIJAČA NEMA VEĆE SRAMOTE NEGO KAD MU SUPARNIČKI NAVIJAČI ODUZMU OBILJEŽJA KLUBA I NE DAJ BOŽE TRANSPARENT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 25.03.2011., 01:25   #35
neko je napisa domaci rad
bila ferata is offline  
Old 25.03.2011., 01:26   #36
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
- Transparent predstavlja skupinu od minimum 5-10 ljudi koji su ga spremni braniti i zato se nazivaju Torcidom. Oni mogu imati transparent a svi ostali su obične budale koje sramote nasu skupinu već godinama. Jedna takva skupina ne može donijeti 2 i više transparenata, nego stoji iza onog kojeg su donijeli (ukoliko se pojave 2 transparenta iz istog mjesta prednost ima ona ekipa koja duže vremena nosi transparent). Ukoliko nemate ekipu spremnu braniti transparent ne nosite ga!!!
- ZA NAVIJAČA NEMA VEĆE SRAMOTE NEGO KAD MU SUPARNIČKI NAVIJAČI ODUZMU OBILJEŽJA KLUBA I NE DAJ BOŽE TRANSPARENT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ŠTA DA TI ČOVJEK NAPIŠE
 
Old 25.03.2011., 01:27   #37
Quote:
Reeqwertz kaže: Pogledaj post
ŠTA DA TI ČOVJEK NAPIŠE
- Po dugogodišnjim nepisanim navijačkim pravilima navijači se ne žale po medijima tj. ne «plaču» po novinama.
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 25.03.2011., 01:27   #38
Quote:
maU maU kaže: Pogledaj post
droga u bojkotu
gostijone
 
Old 25.03.2011., 01:28   #39
Koza pripada skupini životinja koje je čovjek među prvima pripitomio i počeo koristiti njeno meso, mlijeko, i kožu. Postaje dokazi koji svjedoče o uzgoju koza koji datiraju čak 7000godina prije krista, često je spominjana u grčkoj mitologiji, iz Azije koze su se raširili u gotovo sve zemlje svijeta. Značajno za uzgoj koza je da za njihovo obitavanje nije potreban poseban teren, najčešće se pristupa uzgoju koza na pojedinom terenu jer se ne mogu uzgajati druge životinje.U nas najzastupljeniji uzgoj koza je u istri, Dalmatinskoj zagori, jadranskom priobalju i otocima.

Danas se u svijetu uzgaja više od 200 različitih pasmina koza, stoga za proizvodnju mesa najveću pažnju se posvećuje uzgoju patuljastih pasmina koza.


http://cro-eu.com/galerija-fotografi...ca_%281%29.jpg

http://cro-eu.com/galerija-fotografi...ca_%283%29.jpg
Acta,non verba is offline  
Old 25.03.2011., 01:28   #40
Quote:
Acta,non verba kaže: Pogledaj post
Polautomatska sadilica za krumpir SK-2

Namijenjena je dvorednoj poluautomatskoj sadnji gomolja te dodatnoj obradi...

Quote:
ŽUTI MRAVI kaže: Pogledaj post
brale okinit cu ti glavu i popisat se u lubanju
najjače ikad
st sonic is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:49.