Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2012., 21:11   #1001
Hurrem: Savezniča zla.

Ibrahim: Što i rekla? Što si rekla?

Hurrem: Štiti ti Mahidevran, a mene baci pred vukove.
Sve si ti učinio. Znam. Ti si bacio moju najbolju prijeteljicu u ovu sobu.
Ti si započeo ovu borbu.
halitmy is offline  
Old 06.09.2012., 21:24   #1002
Quote:
DJ_Bobo kaže: Pogledaj post
Šta ti toliko imaš protiv Ibrahima? Kao da si ljubomoran na njega, samo ne znam radi čega - možda što lijepo svira violinu?
Quote:
milidrak kaže: Pogledaj post
Pravi Sulejman je imao odnose pet puta dnevno. Da bi to izdržao, za njega je pravljen med od 32 trave. Ostalo je zabilježeno i koje su mu poze bile omiljene. Vjernost je nepoznat pojam za Sultane. Oni su bili u obavezi da spavaju sa što više žena i da osiguraju što više potomaka. Tko će nasljediti Sultana je odlučivao on sam. Njegov otac Selim je ubio svu njegovu braću i odredio Sulejmana za nasljednika. I sam Sulejman je to isto uradio. Sultanu koji je bio najveći od svih Sultana, samo jedna žena je mogla parirati i boriti se sa njim, Hurrem. I ona je to majstorski igrala.
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Strašno. Nego, koje su to poze?
Što više potomaka i onda ih na kraju ubiješ.

Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Gle, 17 djece za netkoga tko tvrdi da guzi 300 zena pet puta dnevno je prilicno malo zapravo nemoguce malo. Jos kada se vidi da je vecina od Mahidevran i Huren

Da je ovo gore istina, trebao bi ih cisto statisticki imati preko 1000, da je umjeren i da je svaku od 300 zena mrknija samo jednom u zivotu...ima bi ih po zakonima vjerovatnoce oko 10 djece a da im majke nisu ove gore dvije. Moj jedini zakljucak je da Sulejman bas i nije imao toliki Harem koliki mu se predbacuje, ili ako ga je i imao...nije ga bas cesto posjecivao.
Quote:
halitmy kaže: Pogledaj post
Može jedno pitanjce...

Pogledajte što Mehmet cucla u ustima... Odakle to tamo i to u ovoj pinki boji? Da nije Hatidže na babine donijela iz Njemačke?

Prestala sam gledati seriju (dosadno brate ) al uživam neizmjerno u ovoj temi, keep up the good work
Libertango is offline  
Old 06.09.2012., 21:32   #1003
Moj zaključak o ovoj seriji : "Tresla se brda, rodio se miš."
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 06.09.2012., 21:36   #1004
zasto su ona dvojica turaka ganjala Viktora/Viktoriju? Jel' im svaki radnik vazan?
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Old 06.09.2012., 23:09   #1005
Evo zašto volim Hurem. Hatidže mirno prihvaća da ju udaju za momka koga i ne poznaje,plače na snijegu, truje se, piše pismo o susretu u raju..

Hurem vrišti, prkosi i bori se sa svima.
__________________
Nekim jajima prosto nije suđeno da ikada postanu kajgana. T.Pančić
njetočkanezvanova is offline  
Old 06.09.2012., 23:28   #1006
Quote:
njetočkanezvanova kaže: Pogledaj post
Evo zašto volim Hurem. Hatidže mirno prihvaća da ju udaju za momka koga i ne poznaje,plače na snijegu, truje se, piše pismo o susretu u raju..

Hurem vrišti, prkosi i bori se sa svima.
I pritom gazi sve pred sobom...svi su nebitni,samo je ona važna! Ogavno!
Mahidevran je prema svima dobra,osim prema Hurem.Hurem je prema svima ogavna,osim prema sulji.danas mi je bila fuj kad ju je ona baba gatara il kaj je već pitala dal bi bar molila za Gulnihal,a ova ne
Madam Corleone is offline  
Old 06.09.2012., 23:34   #1007
Quote:
halitmy kaže: Pogledaj post
Hurrem: Savezniča zla.

Ibrahim: Što i rekla? Što si rekla?

Hurrem: Štiti ti Mahidevran, a mene baci pred vukove.
Sve si ti učinio. Znam. Ti si bacio moju najbolju prijeteljicu u ovu sobu.
Ti si započeo ovu borbu.
Najbolji dijalog današnje epizode
Započeo je borbu u kojoj će on poginuti, tako mu je još nešto rekla.

Quote:
Madam Corleone kaže: Pogledaj post
I pritom gazi sve pred sobom...svi su nebitni,samo je ona važna! Ogavno!
Mahidevran je prema svima dobra,osim prema Hurem.Hurem je prema svima ogavna,osim prema sulji.danas mi je bila fuj kad ju je ona baba gatara il kaj je već pitala dal bi bar molila za Gulnihal,a ova ne
Dobro i meni je to bilo malo prejadno, ali ona ne želi da ova bude bolje jer zna da će opet u Sultanov krevet, nije ona luda.
A opet tko je nju išta pitao kad su je otrgnuli od obitelji, istu poubijali i doveli je u ropstvo, naravno da je hladna na sve i bori se za sebe.
Dyma is offline  
Old 06.09.2012., 23:35   #1008
Kraljica Hurrem <3
Askić is offline  
Old 06.09.2012., 23:36   #1009
Nešto mi je ovaj Pirin Pašin sin malo prehlađen. Da ga nije Ibrahim otrovao.. Bit će tu svaga još.. Kalfa Nigar i Hatdže su avion i raketa i samo radi njih gledam seriju.. Ipak Hurem će sve pomest (one koji joj smetaju pa čak i Ibrahima koji je uz Sultana definitivno faca br 1 u seriji).. A Zumbul je majstor uvlačenja u guzu svima

BTW Ibrahim ima dobar ukus - oba dvije će bit njegove (Nigar i sulatanija Hatidže).. Samo da nije ove Hurem i gdje bi mu bio kraj
__________________
SVE JE TO RELATIVNO
54321012345 is offline  
Old 06.09.2012., 23:37   #1010
Jadna Hatidže, svaki muž joj umire, ovaj ima neku gripu.
Dyma is offline  
Old 06.09.2012., 23:43   #1011
Quote:
Blood Dima kaže: Pogledaj post
Jadna Hatidže, svaki muž joj umire, ovaj ima neku gripu.
To Ibrahim truje
__________________
SVE JE TO RELATIVNO
54321012345 is offline  
Old 06.09.2012., 23:44   #1012
Ma ne vjerujem, nisu do sada pokazali nešto slično s njim.
Dyma is offline  
Old 06.09.2012., 23:51   #1013
Zumbul-aga
Ne mogu, a da mu se ne nasmijem, odlican lik
Nego, znam da se to nebu dogodilo, no bilo bi mi zanimljivo vidjeti razvoj dogadaja izmedu Gulnihal i Zumbul-age

Hürrem nije joj bilo dovoljno sto je jadnoj Gulnihal lice unakazila, nego joj nije mogla ni obicnu molitvu dat napisati

Meni osobno je Ibrahim super
Mislim da je on jednostavno, bas poput Hürrem, lik kojega ili volis ili ne volis
nita2412 is offline  
Old 06.09.2012., 23:52   #1014
Quote:
54321012345 kaže: Pogledaj post
To Ibrahim truje
Ne truje Ibrahim nikoga
nita2412 is offline  
Old 06.09.2012., 23:53   #1015
Hurem i njezino rađanje sinova. Baš me zanima reakcija kad rodi kćer.

I koliko je ono prošlo, 6 mjeseci sudeći prema malom koji je počeo puzati, a u onoj crvenoj haljini nula od trbuha.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 06.09.2012., 23:58   #1016
Quote:
Blood Dima kaže: Pogledaj post
A opet tko je nju išta pitao kad su je otrgnuli od obitelji, istu poubijali i doveli je u ropstvo, naravno da je hladna na sve i bori se za sebe.
Mislim da to ne bi trebala biti isprika za njezino ponašanje. Baš suprotno, trebala bi imati više razumijevanja i samilosti, barem prema Mariji.

I meni palo napamet za Gulnihal i Zumbul-agu. Sad ste mi ubili nade.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 07.09.2012., 00:00   #1017
Pa ustvari i imala je.
Dovela ju je na kat sa sobom, davala joj poklone, a ona napravi što? Dok ova rađa u mukama, ona spava sa Sulejmanom.
Znam, nije mogla odbiti, to je tako, ali Hurem to ne razumije i ne gleda na taj način.
Dyma is offline  
Old 07.09.2012., 00:06   #1018
Quote:
kader kaže: Pogledaj post
samo ću reći da monimalu tebe mogu u potpunosti potpisati....i mislim odgledati još par epizoda, ali kad se sjetim koliko ih je ukupno snimljeno mislim da neću imati živaca pratiti to. hurem je prepokvareni lik da bi ju mogla pratiti.
Moram priznati da i mene neke scene jako zamaraju. Imala sam velika ocekivanja od serije, tako da mi se ne da gledati samo Huremušu, njeno divljanje i pravljenje grimasa.

Quote:
LaraFabian kaže: Pogledaj post
Ovo prvo se ne slažem, ja imam predosjećaj da su on i Mahidevran brat i sestra ili bivše ljubavi ili da je on nju doveo kao ropkinju sultanu iako je ona već bila trudna - da je spasi... Uglavnom, nešto od ranije oni imaju, nije to samo to što ti govoriš. Vrijeme će pokazati koja je imala bolji predosjećaj :mig

Ovo drugo se skroz slažem... pa kako bi on to ušao u njene odaje?! Uostalom, balkoni su izmišljeni - zapravo ih nije bilo, pa u stvarnosti nije ušao 100%... i svakako ona ima svoju prijateljicu sa sobom, koja će joj pomoći - a ne da riskiraju sve jer se ona onesvijestila... pa nije da je pala s balkona...
1 - Sumnjam da Ibrica i Mahica imaju nesto zajednicko od ranije. Ako se dobro sjecam, netko ovdje je rekao da je Mahica plemenitog roda i da kod Sulje nije dosla kao robinja.
2 - Ah, sto me nasmija ... ...

Quote:
ejisa kaže: Pogledaj post
rugala se sova sijenici.. baš mi je drago da je iskusila nešto što je nekome priuštila..
...
ma toliko je bilo pompe oko serije da smo si svi nabili visoka očekivanja i onda naravno da se razočaraš, da nije bilo tolikih reklama i napuhavanja, možda bi čak bilo i interesantnije.. dajem seriji još malo šanse zbog zanimljivih komentara i dobrih nickova i postova na forumu..
1 - Canim, bas sinoc htjedoh isto napisati!
2 - Eh da, sjecas se kad si prije nekoliko dana rekla da je ASI neponovljiva - Imala si pravo!

Quote:
Oria kaže: Pogledaj post
... Prema viđenom, Hurem je za mene prvoklasna kučka,(govorim o ovoj serijskoj, ne o pravoj Hurem) Razumijem njezinu borbu da se izdigne iz anonimnosti jedne od haremskih robinja, ali ono što je napravila prijateljici nema opravdanja. Sigurna sam, da je situacija obrnuta, da je Marija sultanova miljenica koja mu je upravo rodila dijete, a da je Hurem na njezinom mjestu, Hurem bi dala sve od sebe da osvoji sultana i ne bi se obazirala na prijateljstvo. A upravo to ona prigovara Mariji.
...
Iako priznajem da me je nasmijala kad se tobože raspitivala za Mariju u haremu.
http://i49.tinypic.com/29ge935.gif ...
Potpuno se slazem, Hurem ni u cemu nije iskrena, nijedan njen odnos se ne temelji na iskrenosti, samo cista ambicija. Da ima imalo dobog u sebi, u jednom trenutku bi poklekla pred savjesti i osjetila kajanje, ali ne... nakon svega, ona Mariju jos i vrijeđa i ponizava.

Koji gific! He he he.. ... pliz nemoj nestati, fali nam smijeha u ovim epkama.

Quote:
hasret kaže: Pogledaj post
... Ne slažem se sa tobom.Ibrahim nije sedeo i gledao u svoju ljubljenu kako se smrzava nego je bio potpuno šokiran ,sluđen i neodlučan par trenutaka da bi se netom pojavila Hatidžina družbenica i dozvala pomoć.Nakon toga je bilo potpuno bespotrebno i nerazumno da rizikuje,zar ne?
Zbog oboje. ...
Ma da, da nije odmah dosla Gulfem, sigurno bi nesto poduzeo.
Zao mi je ovih golupcica, jako. Dodje mi da Ibrahimu spucam jednu zidarsku, ovako: ... ..
i kazem 'Sto cekas covjece, progovori vise, reci nesto Sulji, ...'
Ah, ne znam... nadam se da ima dobar plan, da im ovolika patnja nije uzalud.

Quote:
mirrorball kaže: Pogledaj post
zasto su ona dvojica turaka ganjala Viktora/Viktoriju? Jel' im svaki radnik vazan?
Meni je sve ovo oko Viktorije nejasno. Ne znam kako je ona uopce dospjela tu?
Ocito sam taj dio prespavala, a moze bit' i da je Hurem vristala pa sam prebacila.


*****
Defnnic canim, drago mi je da si tu!
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline  
Old 07.09.2012., 00:09   #1019
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Mislim da to ne bi trebala biti isprika za njezino ponašanje. Baš suprotno, trebala bi imati više razumijevanja i samilosti, barem prema Mariji.

I meni palo napamet za Gulnihal i Zumbul-agu. Sad ste mi ubili nade.
Tko ti je ubio nadu? Ja? Ako jesam oprosti, ali mogu ti je odmah vratiti time da ti kazem da sam ja ono bez veze napisala jer pretpostavljam da se njih dvoje ne budu spojili posto je Zumbul-aga eunuh

Znam ja unaprijed neke stvari, ali to eto ne znam.

I drzim fige da se njih dvoje spoje, tko zna
nita2412 is offline  
Old 07.09.2012., 00:31   #1020
Nisam propustio ni jednu epizodu do sad, Hurem je kraljica!
Jel se zna kakva je gledanost serije, pretpostavljam da je loša?
hrc1988 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:41.