Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2012., 17:53   #1
Girls / Djevojke (2012-2017)

Nova HBO-va serija, krenula je sinoć.


Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=9RIqj...layer_embedded

Quote:
Hannah, Marnie, Jessa and Shoshanna are trying to figure life out. They've been living in New York for a couple of years, but they're still not sure what they want - from boys, from each other, from themselves. And things aren't getting any clearer.

Created by and starring Lena Dunham ("Tiny Furniture"), the new HBO series GIRLS takes a comic look at the assorted humiliations and rare triumphs of a group of girls in their early 20s. Dunham, Judd Apatow and Jenni Konner executive produce the show, which kicks off its ten-episode season SUNDAY, APRIL 15 (10:30-11:00 p.m. ET/PT), exclusively on HBO. Bruce Eric Kaplan and Ilene S. Landress co-executive produce.

In addition to Dunham, the cast of GIRLS includes Jemima Kirke ("Tiny Furniture"), Allison Williams ("American Dreams"), Zosia Mamet ("Mad Men") and Adam Driver ("Angels in America" on Broadway, HBO's "You Don't Know Jack"). Recurring guest stars include Chris Abbott ("Martha Marcy May Marlene") and Alex Karpovsky ("Tiny Furniture").

About the GIRLS:

Hannah (Lena Dunham) is a unique mixture of self-entitlement and self-loathing. She believes she has the talent to be a successful writer, but forgets she has to write first. She wants to have a boyfriend without the obligations of a relationship, and a job without having to work. She's ultimately good-natured, with a spirited sense of humor. But every time Hannah is about to improve her circumstances, her cluelessness undercuts her.

Marnie (Allison Williams), Hannah's roommate and best friend, is a Type A personality with strict rules about friendship. She seems like Hannah's opposite, because she's got an actual job and a serious boyfriend. But while she's more together on the surface, her unwillingness to admit how lost she is may mean that she's the most lost.

Jessa (Jemima Kirke) is a live-and-let-live bohemian who's allergic to anything she views as bourgeois. She wants a life less ordinary and has travelled extensively. She's had lots of different jobs and lots of different boyfriends, but her apparent lack of fear belies her own kind of insecurity. Jessa is apt to put crazy ideas in Hannah's head that are easier for a gorgeous British girl to pull off than they are for anxious, rumpled Hannah.

Shoshanna (Zosia Mamet), Jessa's roommate and cousin, aspires to the "Sex and the City" lifestyle. She's an NYU student obsessed with "women's issues," gluten-free foods and sexcentric self-help. The others tend to underestimate her because she's suburban and innocent, but Shoshanna can be a surprisingly incisive source of wisdom.

Guest stars on GIRLS include Becky Ann Baker and Peter Scolari as Hannah's parents, as well as Mike Birbiglia, Kathryn Hahn, Michael Imperioli, James LeGros, Richard Masur, Bobby Moynihan, Chris O'Dowd, Lou Taylor Pucci, Andrew Rannells, Jenny Slate and Jorma Taccone.

Lena Dunham directed five of the ten episodes of GIRLS. Other directors on the show include Jody Lee Lipes (cinematographer on "Martha Marcy May Marlene" and "Tiny Furniture"), Jesse Peretz ("Our Idiot Brother") and Richard Shepard ("The Matador," Emmy(R) winner for "Ugly Betty").

In addition to Dunham, who wrote or co-wrote every episode of the show, writers on GIRLS include Judd Apatow ("Knocked Up"), Bruce Eric Kaplan (HBO's "Six Feet Under") and Jenni Konner ("Help Me Help You," "In the Motherhood," "Undeclared").
Gledao tko? Dobra je prva epizoda.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 18:24   #2
ja sam cijelu epizodu imala osjećaj da mi se mora svidjeti, ali nije

nešto mi fali. ili je viška
ruby nakamura is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 18:26   #3
Naravno da sam gledala, @lie nas nahuškala

Sviđa mi se i + 1 na listi
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 18:44   #4
ok je nije mi bas "omg tko ce docekati iducu epizodu" ali nastavljam dalje
nitko mi se jos nije posebno istaknuo pa ne znam kako se zovu, ali ova glavna mi je zabavna (iako njoj bas i nije zabavno ) balansira na granici simpaticne i iritantne, bas me zanima sto ce sad malo sam se sokirala kako su je starci otkantali, iako se slazem da bi trebala naci posao
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 20:02   #5
Quote:
ruby nakamura kaže: Pogledaj post
nešto mi fali. ili je viška
Premalo je emocija za moj ukus. Trudna sam - ok, dobila sam otkaz - ok, nemam pojma kako ću preživjeti - ok. Volim više drame
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 21:39   #6
Ok, pogledao sam…. Ne znam što bi napisao… Nekako je spaljena serija, ima ono nešto čudno u sebi ali nekako mi je i pre pasivna… I da li je to samo do mene, da mi nijedan cura nije zgodna, ono kao da gledam britansku seriju… Djeluju cool ali mi nešto fali…
Ps. Onaj seks na kauču…
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 11:46   #7
Ako se sjetim iduće epizode gledam, ako ne... ne znam, kao da nisu našli svoju bazu još...
Ribac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 12:43   #8


Kao što već rekoh meni je serija bila nekako suviše depresivna...čak su mi i kadrovi NY bili presumorni... a i glumci totalno bezvoljni da su i meni isisali svu energiju

Nisam oduševljen....
__________________
Thanks to tumblr i know all the characters and current plots in shows that i’ve never watched.
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 13:50   #9
Gledala, i mogu reci da mi se svidja....mozda ce ovo napokon biti 4 prave i realnije Newyorkers od one 4 iz SATC....svidjalo mi se ono na pocetku "Diplomirala si prije 4 godine, vrijeme da pocnes nesto zaradjivati", opcenito mi je lik Hannah nekako najdoradjeniji, mozda zato jer je ona i autorica serije
Uglavnom, gledat cu i dalje, ok mi je serijica...
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 10:23   #10
Gledala...nije mi baš sve mi nekako sivo i bez neke energije
idući tjedan ne gledam, al ako se malko popravi recite pa nastavljam na ljeto
krivonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 14:31   #11
Meni je ovo bilo užasno dosadno i depresivno.
Kako se pisalo da je ovo ženska verzija How to make it in America al nije ovo ni blizu tako dobro. barem ne prva epizoda
Blacky0110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 16:09   #12
meni je i How to make it in America dosadno.

dajem priliku drugoj epizodi i odustajem ako nema pozitivnog pomaka.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 18:09   #13
nisam gledala ali opis mi je sex i grad zadnji par sezona
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 19:23   #14
Quote:
romantic_ass kaže: Pogledaj post
nisam gledala ali opis mi je sex i grad zadnji par sezona
Ni blizu meni
Ribac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 03:34   #15
užasno šlampavo režirano, gotovo nevjerojatno

odnosi među likovima isto tako potpuno neuvjerljivi

reakcije i dijalozi nemotivirani i vise

ali ima sarma, gledam dalje barem jos epizodu-dvije
Pacificist is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 12:17   #16
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Premalo je emocija za moj ukus. Trudna sam - ok, dobila sam otkaz - ok, nemam pojma kako ću preživjeti - ok. Volim više drame
-ok
Quote:
Pacificist kaže: Pogledaj post
užasno šlampavo režirano, gotovo nevjerojatno

odnosi među likovima isto tako potpuno neuvjerljivi

reakcije i dijalozi nemotivirani i vise

ali ima sarma, gledam dalje barem jos epizodu-dvije
definitivno se slažem.. ali pogledat ću još koju ep samo zato d vidim ide li na bolje ili gore
niksolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 13:22   #17
Ako je barem u pola dobro kao How to make it in America treba pogledati..
billy walsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 16:05   #18
druga je već bolja, sve je to nekako bolje posloženo, a i bilo je bar 3-4 baš jako duhovita trenutka što je super

ali i dalje je glavni problem režija, to je na momente toliko traljavo napravljeno da je skoro negledljivo.

Lena ima super ideje, i dosta dobro i glumi, ali joj scenarij mjestimično šepa dok je režija stvarno nikakva. da to nije one-man project moglo je ispast odlično, ovako je samo dobro s tendencijom da postane vrlo dobro.

gledam i dalje
Pacificist is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 21:29   #19
Upravo pogledao drugu Cure mi se čine kao malo napušene cijelu epizodu

Oni sexovi na početku
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 22:06   #20
Užas, odustajem

A i sama postava mi nije baš nešto
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:15.