Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2012., 11:57   #41
A nadam se! Mislim, ne znam jesam gledala Trevina gdje dalje, i kako glumi, ali ne znam, neću pisat da je loš ili šta ja znam, kad ga nismo pravo ni vidjeli kakav je....ovo će pokazati! Ja mislim, da gore od oriđiđi Klausa ne može! Morgan je odradio vrhunski posao glumeći usamljenog hibrida koji crta jednoroge i zebre i otima duplericu , da bi si stvorio novu obitelj!
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 12:10   #42
Quote:
Khalээsi kaže: Pogledaj post
Ajme ajme ajme ajmeeeeeeeeee

Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
Ma Jerr je idiot, al bitno da njemu niko nije uleto u sobu kad je bio sa svojim duhovnim curama...ali zato nije bio sa Boonie, ha-ha! Tako mu i treba! Ja bi da on u četvrtoj sezoni upozna curu, da bude dobra i lijepa i kad dođu u sobu, i kad krenu nešto radit da mu neko uleti u sobu, i tako svaki put! Da se nauči da ne prekida druge u nečem tako bitnom!
O da pa će se naučit pameti nek mu Elena uleti u sobu

Quote:
Butra Butrich kaže: Pogledaj post
Damon approves.

@Shampo super uvodni post!
__________________
"Trust is for old marrieds, Buffy. Great love is wild ... and passionate and dangerous. It burns and consumes."
dizzyfive is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 12:44   #43
, da nek mu sad Elena uleti u sobu....al prvo je mora pozvat u kuću! , de jadna Elena...sad nema di živit, ne računam kuću Salvatoreovih....kod njih svi odsjedaju, ili u sobama, ili u podrumu!
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 12:52   #44
Quote:
vampirefun kaže: Pogledaj post
Shampoo, sorry sto sam propustila otvaranje inace predobar uvodni post, sve pohvale!!! :tulum ::tulum : :kiss :
Quote:
sapunicarka kaže: Pogledaj post
Shampo sve čestitke, odlično si to napravio :kis s: :tulum :
hvala

Quote:
dizzyfive kaže: Pogledaj post
@Shampo super uvodni post! :zivil i:
hvala

Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
:lol :, da nek mu sad Elena uleti u sobu....al prvo je mora pozvat u kuću! :rof l:, de jadna Elena...sad nema di živit, ne računam kuću Salvatoreovih....kod njih svi odsjedaju, ili u sobama, ili u podrumu!
definitivno u podrumu

rent a podrum
__________________
Man seeks peace, yet at the same time yearning for war. Those are the two realms belonging solely to man. Thinking of peace whilst spilling blood is something that only humans could do.
ShampoO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 13:19   #45
Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
A nadam se! Mislim, ne znam jesam gledala Trevina gdje dalje, i kako glumi, ali ne znam, neću pisat da je loš ili šta ja znam, kad ga nismo pravo ni vidjeli kakav je....ovo će pokazati! Ja mislim, da gore od oriđiđi Klausa ne može! Morgan je odradio vrhunski posao glumeći usamljenog hibrida koji crta jednoroge i zebre i otima duplericu , da bi si stvorio novu obitelj!
meni Travino isto nije neki glumac tako da baš neznam kako će se on snać u ovoj ulozi može on Tylera čist ok glumit ali Klausa sumnjam
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 13:37   #46
Da se i ja oglasim na vol.5

Lajkam uvodni post, sve osim pobjednika



preuzeto sa serij
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 13:53   #47
Quote:
megan2711 kaže: Pogledaj post
ahaaahah




Nedaj boze da se to desi
__________________
♥♥♥♥ The Vampire Diaries, True Blood, Nikita, Teen Wolf, Pretty Little Liars, Merlin, Awkward, Hart of Dixie, The Lying Game, Covert Affairs, Revenge, Gossip Girl, The Mentalist, Dating Rules From My Future Self, Once Upon A Time, Arrow, Hunted, Beauty and the Beast, Castle ♥♥♥♥
vampirefun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 13:57   #48
evo i ja pozdravljam novi topic

čestitke Shampo, sviđa mi se otvaranje - kratko i jasno
M.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 14:54   #50
brzo che proch 4 mjeseca
Andy_KRS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 15:00   #51
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
jaooo kud ste spomenuli...
Trevino kao Klaus,to će biti EPIC FAIL
ma rekli su da je to privremeno,da će se brzo klaus vratit u svoje tijelo...we'll be hearing that hot british accent in no time
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 15:18   #52
aaaa



A vid mu osmijeha na zadnjoj slici!!

Veća slika u linku
__________________
♥♥♥♥ The Vampire Diaries, True Blood, Nikita, Teen Wolf, Pretty Little Liars, Merlin, Awkward, Hart of Dixie, The Lying Game, Covert Affairs, Revenge, Gossip Girl, The Mentalist, Dating Rules From My Future Self, Once Upon A Time, Arrow, Hunted, Beauty and the Beast, Castle ♥♥♥♥

Zadnje uređivanje vampirefun : 17.05.2012. at 15:25.
vampirefun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 16:39   #53
VOL.5?!

moj plan kako preživjeti do rujna i sezone 4: petkom gledati epizode iz starih sezona, do 13.9. imam 17 petaka... a 66 epizoda za pregledati. uh, bit će zabavno!
Gospođa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 16:54   #54
: za vol.5 Shampo super uvodni post

..mislim da do jeseni i sezone 4 će se otvoriti i vol.7
SmAjLiĆ sMajL is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 17:39   #55
megan2711 hahahahahaha !!!!

Pozdrav vol.5 , odličan uvod

Ekipa !!
Da li mi netko može poslati točan link za praćenje Josepha Morgana na Face-u , onako kao što ima Nathaniel Buzolic ?

Unaprijed hvala
Aurora 24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 19:10   #56
Pa vi niste normalni .. vec Vol 5

Ja procitala na faceu da 4 sezona pocinje tek u 10 mjesecu

U vezi Cona... kupila sam si kartu za slikanje sa Alaricom ... ebat ga... totalno mi je ebozovan
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 19:56   #57
Eysan kad ti ides na onaj susret ili kako bih to vec nazvala? i ko ce sve na kraju tamo biti
__________________
Do you ever put your arms out and just spin and spin and spin? Well, that's what love is like. Everything inside of you tells you to stop before you fall, but you just keep going.
sapunicarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 20:12   #58
Pozdrav Vol.5, good job Shampo

Sad mi je ćakula sa Lie ostala zatočena na vol. 4.. Možda i bolje jer bi vjerovatno trajala do u nedogled

I veliki warm welcom to Luna Azul
Pliz pliz pliz nemoj mi sad nestati kao i svi ostali SE-ovci koji su se pojavili
Violet Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 20:13   #59
Quote:
megan2711 kaže: Pogledaj post
Lajkam uvodni post, sve osim pobjednika
znao sam da se vama Delenovcima nece svidjet zato sam i stavio

Quote:
M.B. kaže: Pogledaj post
čestitke Shampo, sviđa mi se otvaranje - kratko i jasno
Quote:
SmAjLiĆ sMajL kaže: Pogledaj post
: za vol.5 Shampo super uvodni post
hvala

Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Ja procitala na faceu da 4 sezona pocinje tek u 10 mjesecu
to sam i ja vidio, bezveze
__________________
Man seeks peace, yet at the same time yearning for war. Those are the two realms belonging solely to man. Thinking of peace whilst spilling blood is something that only humans could do.
ShampoO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 20:21   #60
Quote:
sapunicarka kaže: Pogledaj post
Eysan kad ti ides na onaj susret ili kako bih to vec nazvala? i ko ce sve na kraju tamo biti
16 i 17.06

Dolaze Ian,Paul,Jospeh,Matt,Torrey .. trebao je doci i Daniel ali je otkazao Navodno snima neki film sad ce netko umjesto njega doci samo jos ne znamo tko ...

Imam kartu za upoznati Iana Vidjeh danas da su sve te karte sto se tice Iana rasprodane
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:09.