Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2013., 02:10   #1
Agents of S.H.I.E.L.D. (2013-2020)


Quote:
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D., or simply Agents of S.H.I.E.L.D., is an American television series created for ABC by Joss Whedon, Jed Whedon, and Maurissa Tancharoen, based on the Marvel Comics organization S.H.I.E.L.D. (Strategic Homeland Intervention, Enforcement, and Logistics Division), a fictional peacekeeping and spy agency in a world of superheroes and aliens. It is set in the Marvel Cinematic Universe (MCU), sharing continuity with the films of the franchise. The series is produced by ABC Studios, Marvel Television, and Mutant Enemy Productions, with Jed Whedon, Tancharoen, and Jeffrey Bell serving as showrunners.

Clark Gregg reprises his role of Agent Phil Coulson from Marvel’s feature films as he assembles a small, highly select group of Agents from the worldwide law-enforcement organization known as S.H.I.E.L.D. Together they investigate the new, the strange, and the unknown across the globe, protecting the ordinary from the extraordinary.

Phil Coulson heads an elite team of fellow agents with the worldwide law-enforcement organization known as SHIELD (Strategic Homeland Intervention Enforcement and Logistics Division), as they investigate strange occurrences around the globe. Its members -- each of whom brings a specialty to the group -- work with Coulson to protect those who cannot protect themselves from extraordinary and inconceivable threats, including a formidable group known as Hydra.

Coulson’s team consists of Agent Grant Ward (Brett Dalton), highly trained in combat and espionage, Agent Melinda May (Ming-Na Wen) expert pilot and martial artist, Agent Leo Fitz (Iain De Caestecker); brilliant engineer and Agent Jemma Simmons (Elizabeth Henstridge) genius bio-chemist.
Joining them on their journey into mystery is new recruit and computer hacker Skye (Chloe Bennet).

The first season originally aired from September 24, 2013, to May 13, 2014, while the second season aired from September 23, 2014, to May 12, 2015.

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 21.09.2016. at 22:22. Reason: apdejt
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 11:56   #2
najvise se veselim ovome, Joss back on TV
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 12:41   #3
Da li se zna oce li mozda biti heroja i njihovih odgovarajuci counterpart-ovi. Jer mi se cini da nece biti zanimljiva serija o S.H.I.E.L.D.-u bez superjunaka i ostalih.
__________________
wand 1: "Sreća tvoja da ja ne moderiram ovaj PDF. Kod mene ne Gospodarstvu ne bi preživio ni 5 minuta s takvim znanjem, ponašanjem i priglupim teorijama urote."
Happy Dejection is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 12:46   #4
ako ne bude jeftino, barem ne liči tako, bit će super
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 13:43   #5
Coulson lives!
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 14:15   #6
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
najvise se veselim ovome, Joss back on TV
o da dat ću priliku
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 14:56   #7
S.H.I.E.L.D. je spreman za akciju!

Napokon je i službeno potvrđeno kako je željno iščekivanoj Marvelovoj seriji Agents of S.H.I.E.L.D. odobrena puna sezona, koja će svoju premijeru doživjeti na ABC-ju tijekom jeseni. I ne samo to, objavljena je i prva slika agenta predvođenih agentom Philom Coulsonom (Clark Gregg). Yeah baby, kako bi rekao Austin Powers.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 15:03   #8
Quote:
Happy Dejection kaže: Pogledaj post
Da li se zna oce li mozda biti heroja i njihovih odgovarajuci counterpart-ovi. Jer mi se cini da nece biti zanimljiva serija o S.H.I.E.L.D.-u bez superjunaka i ostalih.
I beg to differ, ali mislim da ih neće biti, bar ne ovih filmskih i bar ne u prvoj sezoni (tko zna, možda bude ako serija poživi?)
Ribac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 16:37   #9
Quote:
Ribac kaže: Pogledaj post
I beg to differ, ali mislim da ih neće biti, bar ne ovih filmskih i bar ne u prvoj sezoni (tko zna, možda bude ako serija poživi?)
dobro, ima ih još mali milijun
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 17:27   #10
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
dobro, ima ih još mali milijun
Znam, ali ovaj ima direkt poveznicu sa cijelom ”Marvel phase 1” stvari na filmskom platnu, pa ono
Ribac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 00:59   #11
Ja nemam velika očekivanja, posebno kada vidim da su skoro svi glumci mladi i ljepuškasti. Vjerojatno će se više bavit tko koga *ebao nego priča. Ili to ili će biti proceduralna policijska serija with a twist kako trenutno je popularno.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 10:18   #12
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Ja nemam velika očekivanja, posebno kada vidim da su skoro svi glumci mladi i ljepuškasti. Vjerojatno će se više bavit tko koga *ebao nego priča. Ili to ili će biti proceduralna policijska serija with a twist kako trenutno je popularno.
dobro koji strip junaci i pogotovo junakinje, su stari i ružnjikavi?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 12:10   #13
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
dobro koji strip junaci i pogotovo junakinje, su stari i ružnjikavi?
Thing, Professor X

Ali da, vecinom su zlikovci stari i ruznjikavi
__________________
wand 1: "Sreća tvoja da ja ne moderiram ovaj PDF. Kod mene ne Gospodarstvu ne bi preživio ni 5 minuta s takvim znanjem, ponašanjem i priglupim teorijama urote."
Happy Dejection is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 18:51   #14
Koliko sam skuzio po postovima na ovom pdfu ABC slovi za ''obiteljski kanal'' pa ne bi trebalo biti nesto pre posebno akcijski nabijeno.
Ili sam ja nesto krivo skuzio.

Jedina koja mi dobro izgleda je glumica koja glumi Skye.
Nisu ni ostale lose, ali ona ipak je bolja od ostalih.

U vezi serije.
Moze li netko nama manje upucenima u stripove objasniti o cemu ce se serija baviti?
Kakvi bi se super junaci mogli pojaviti(ili pak ne sto je netko naveo).

Ja bih bio zadovoljan da bude kao Arrow.
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 19:28   #15
minijaturni teaser!
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 20:18   #16
Quote:
mr_freez kaže: Pogledaj post
Ja bih bio zadovoljan da bude kao Arrow.
nemos stavit Arrow i bilo sta di i minimalni udio ima Joss Whedon u istu recenicu. Arrow je smeće neviđeno. Coulson
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 22:49   #17
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
nemos stavit Arrow i bilo sta di i minimalni udio ima Joss Whedon u istu recenicu. Arrow je smeće neviđeno. Coulson
Arrow je DC, ovo je Marvel. Nemre biti kao Arrow sigurno. Osim toga DC heroji su drugačiji nego Marvel heroji.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 23:45   #18
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Arrow je DC, ovo je Marvel. Nemre biti kao Arrow sigurno. Osim toga DC heroji su drugačiji nego Marvel heroji.
ma navezano uz sve to, ja sam mislila prije svega na to kako je Arrow kao serija ispala. losa gluma, los scenarij, lose sve, ak sam ja odustala nakon 8 epizode a bog zna da nemam kriterija ako je dobar frajer unutra, a to nisam cak ni zbog njega mogla nastavit gledat. zelim rec, nemoze bit gore od toga, barem u toj nekoj comic-book based domeni
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 00:15   #19
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
ma navezano uz sve to, ja sam mislila prije svega na to kako je Arrow kao serija ispala. losa gluma, los scenarij, lose sve, ak sam ja odustala nakon 8 epizode a bog zna da nemam kriterija ako je dobar frajer unutra, a to nisam cak ni zbog njega mogla nastavit gledat. zelim rec, nemoze bit gore od toga, barem u toj nekoj comic-book based domeni
Arrow je za dečke napravljeno. Vama su stavili glavnog lika koji je super mišičav i golišav pola svake epizode ali vam niti to nije dovoljno.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 03:28   #20
Malo dulji promo koji ne zahtjeva da imate ADHD ko prvi teaser

”Don't touch Lola”
Ribac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:31.