Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2015., 20:18   #61
Joj, slatki su mi skroz njih dvoje

Na početku su mi bili prilično loši i taman kad sam mislila odustati pojavio se Lowell i da, sad ne propuštam epizodu
Ja se isto na svakakve pizdarije navučem
Alt blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 02:16   #62
Obnovljeno za 2. sezonu.

Quote:
The CW is hungry for more iZombie.

The network has renewed Rob Thomas’ rookie drama for a second season, TVLine has learned.

iZombie‘s March 17 premiere notched a strong 2.3 million total viewers and a 0.9 demo rating. Its most recent episode drew a still-decent 1.9 mil/0.7.

The show — adapted from the comic book of the same name — stars Once Upon a Time‘s Rose McIver as morgue worker-slash-brain-eater Liv. The Season 1 finale airs June 9.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 11:38   #63
Toooo, znači koliko god neki ljudi govori glupa serija ovakva onakva, meni je nekako guilty pleasure, likovi su mi skroz simpa a glavna glumica je preslatka
FelicitySmoak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 11:49   #64
Serija je blago rečeno,užas.Prvo što je ultra glupo je,da se serija zove ''iZombie'',a zombi je našminkana devojka sa lakiranim noktima...hahaha mislim,kao da je neki debil smišljao seriju.
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 16:52   #65
Meni je serija baš simpa, onako, lako za gledati, glavna glumica skroz simpa, šef joj je odličan
Sve u svemu još uvijek bolje od nekih trakavica koje gledam već 4 sezone i nemaju smisla
spondzhie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 17:11   #66
Ode ljepotić

Dopizdio je, good riddance.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 00:51   #67
Rade Majoru isto što rade Iris u Flashu. Recite mu istinu prije nego što ga netko smakne.

Meteorolog je onaj tip iz Veronice Mars, jel tako? Kad je krenuo plesat u stanu

Ravi na tragu lijeka, al neće ić to tako lako, sve mi se čini.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 15:26   #68
Ravi mi je presladak. Bila sam tuzna zbog Lowella, ali prebrodit cu to jer su Liv i Major meant to be
podsjeca li koga ova zadnja epizoda na mean girls? lik best frendice od ubijene je isti kao i Gretchen, ona s kratkom crnom kosom je prakticki citirala Janice, ubijena je Karen, bas nekako Mean Girls epizoda, uzivala sam
drago mi je sto je serija obnovljena, bas mi je za pustiti mozak na pasu a i Rose (Liv) mi je preslatka, mogli bi joj napraviti bolju periku doduse
mislim da se serija temelji na stripu? ako sam dobro zapamtila, bas me zanima kakav je, mogla bi malo bacnuti oko
__________________
mala zelena
Tenyari is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 12:43   #69
Quote:
Tenyari kaže: Pogledaj post
mislim da se serija temelji na stripu? ako sam dobro zapamtila, bas me zanima kakav je, mogla bi malo bacnuti oko
Jest, temelji se na stripu. Onako, čisto idejno. Kompletno su različite priče.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 20:43   #70
Quote:
earthsea kaže: Pogledaj post
Jest, temelji se na stripu. Onako, čisto idejno. Kompletno su različite priče.
da, vidila sam wiki stranicu od stripa i izgleda zanimljivo
vecinom je drukcija ali baza je slicna

kakvo je to ime Major Lilywhite btw? Nasmijem se svaki put
__________________
mala zelena
Tenyari is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 17:47   #71
Dobro finale.

Major i offscreen nasilje.

Radujem se sljedecoj sezoni.
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 13:18   #72
Cimerice ni viti ni čuti. Propala u zemlju.
A Major još nije umro.
Nekako sam nezadovoljna.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 13:33   #73
Autori serije dali su mali report na to zašto cimerice nije bilo u finalu.

Quote:
Will Peyton be back for iZombie Season 2? –CJ
In a word, possibly. Explaining the absence of recurring player Aly Michalka from the finale, show boss Rob Thomas iZombie_Liv_Peyton_Major told Vlada Gelman, “There were a certain number of episodes we could use her for, and we had used up our allotment, plus she was doing a pilot (ABC’s Chevy). And if that pilot [is picked up], you might not get her back, so we had to write her in a way that if she didn’t come back, that we’d at least have a reason.” Since Chevy didn’t make the cut at ABC, “She is available to us again, and we hope to see more of her,” Thomas said.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 13:37   #74
Ajoj, šteta što joj nije prošla ta druga serija
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 14:58   #75
Gledam. Slatka serijica. Sad cu odgledati finale.
prettyll is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 15:47   #76
Ne razumijem kako ubiti zombija. Kada ga je Blain upucao, umro je. Kada je Liv bila upucana i sl. prezivi. Tj. ne sjecam se da su na pokazali cime se ubijaju zombiji(a moral su nam pokazati, jer bi to bio ogroman propust) ali ja nisam skontala..
prettyll is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 17:39   #77
Quote:
prettyll kaže: Pogledaj post
Ne razumijem kako ubiti zombija. Kada ga je Blain upucao, umro je. Kada je Liv bila upucana i sl. prezivi. Tj. ne sjecam se da su na pokazali cime se ubijaju zombiji(a moral su nam pokazati, jer bi to bio ogroman propust) ali ja nisam skontala..
Pa isto ko i u Walking Deadu - upucaš ga u glavu
Doctor Sammy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 19:18   #78
Nisam pratila WD.
prettyll is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 09:36   #79
Pa valjda si pratila ikad ijedan film o zombijima onda. Uvijek ih je jedino headshot ubijao...
Doctor Sammy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 13:20   #80
NIsam, nisam bas pretjereni fan sf.. uvijek se trudim da izbjegavam, jer me u 99% zivcira.
prettyll is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:04.