Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2015., 14:18   #1
Supergirl (2015-2021)


Quote:
"Supergirl," which comes from Berlanti Productions and Warner Brothers TV, has received a series commitment from CBS, which is making a slightly surprisingly leap into the superhero world. Supergirl will be played by Melissa Benoist.

Tassler described the CBS version of the DC Comics icon as “a very strong, independent young woman. She’s coming into her own. She’s dealing with family issues. She’s dealing with work issues. It’s a female empowerment story. If you look at the strong female characters we have on the air, it really is resonant of that … We’re big feminists. It’s her intellect, it’s her skill, it’s her smarts. It’s all of those elements. It’s not just her strength, which she does have.”

While The CW’s long-running Superman series, Smallville, focused on the superhero’s journey up to acquiring his powers and becoming Superman, Supergirl begins with Kara already beginning to use her abilities.

Born on the planet Krypton, Kara Zor-El escaped amid its destruction years ago. Since arriving on Earth, she’s been concealing the powers she shares with her famous cousin. But now at age 24, she decides to embrace her superhuman qualities and be the hero she was destined to be.

Supergirl has a series commitment but no premiere date yet, but next fall is a good bet.


IMDB



Kud svi tud i mali mujo Očito polažu puno nade u ovo, kad su odmah naručili seriju.

Vjerojatno na jesen na CBS-u.

Oh well, the more the merrier sad će nas par godina zatrpavat stripovskim junacima, to je trenutno in


--------------------------------------------------------------------------------------

Quote:
Koji su vam najbolji likovi u seriji?

Kara Danvers/Supergirl (Melissa Benoist) =3 (50.00%)
Jimmy Olsen/Guardian (Mehcad Brooks) =0 (0%)
Alex Danvers (Chyler Leigh) =2 (33.33%)
Winn Schott Jr./Toyman (Jeremy Jordan) =1 (16.67%)
J'onn J'onzz / Martian Manhunter (David Harewood) =4 (66.67%)
Cat Grant (Calista Flockhart) =2 (33.33%)
Mon-El (Chris Wood) =3 (50.00%)
Maggie Sawyer (Floriana Lima) =0 (0%)
Lena Luthor (Katie McGrath) =3 (50.00%)
Samantha Arias / Reign (Odette Annable) =2 (33.33%)
Querl Dox / Brainiac 5 (Jesse Rath) =0 (0%)
Nia Nal / Dreamer (Nicole Maines) =0 (0%)
Ben Lockwood / Agent Liberty (Sam Witwer) =2 (33.33%)
Lauren Haley (April Parker Jones) =0 (0%)
Kelly Olsen (Azie Tesfai) =0 (0%)
Eve Teschmacher (Andrea Brooks) =0 (0%)
Andrea Rojas / Acrata (Julie Gonzalo) =0 (0%)
William Dey (Staz Nair) =0 (0%)
Maxwell Lord (Peter Facinelli) =0 (0%)
Lillian Luthor (Brenda Strong) =1 (16.67%)
Lex Luthor (Jon Cryer) =3 (50.00%)
M'gann M'orzz / Miss Martian (Sharon Leal) =1 (16.67%)
Otis Graves (Robert Baker) =0 (0%)
Margot Morrison (Patti Allan) =0 (0%)
Netko drugi =1 (16.67%)

Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 6
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.

Zadnje uređivanje lie : 27.07.2015. at 18:32. Reason: trejler apdejt
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 15:08   #2
Quote:
In the new issue of Entertainment Weekly, a report indicates that Greg Berlanti's upcoming Supergirl project at CBS could tie into the shared universe of Arrow and The Flash. CBS, which co-owns The CW with Warner Bros
Eto...
Ne kužim zaš supergirl, ako nije spinoff supermena, ali valjda su odlučili musti dok ide.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 15:39   #3
Nešto mi kaže da neće nositi isti kostim kao Helen Slater.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 16:53   #4
Ako bude zabavna kao Buffy, super, gleda se

Ako će biti dark and edgy wannabe smeće kao Man of Steel, onda ne hvala
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 19:12   #5
Cool Melissa Benoist nije losa pi*ka.

Nadam se zabavnoj superhero seriji poput Arrow.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 19:32   #6
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Cool Melissa Benoist nije losa pi*ka.

Nadam se zabavnoj superhero seriji poput Arrow.
Ne znam baš, opet su našli glumicu bez grudi (zar nemaju ni jednu da ima barem trojku) da glumi strip junakinju

Već ima cijela kategorija o tome na tvtropes
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/BigBraToFill

Evo koga bi fanovi htijeli
http://www.comicbookmovie.com/fansit.../news/?a=16683
__________________
May the Force be with you!
Luke Skywalker 86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 22:06   #7
Quote:
Luke Skywalker 86 kaže: Pogledaj post
Ne znam baš, opet su našli glumicu bez grudi (zar nemaju ni jednu da ima barem trojku) da glumi strip junakinju

Već ima cijela kategorija o tome na tvtropes
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/BigBraToFill

Evo koga bi fanovi htijeli
http://www.comicbookmovie.com/fansit.../news/?a=16683
Mislim da si preskočio pročitati ovaj dio:
Quote:
Tassler described the CBS version of the DC Comics icon as “a very strong, independent young woman. She’s coming into her own. She’s dealing with family issues. She’s dealing with work issues. It’s a female empowerment story. If you look at the strong female characters we have on the air, it really is resonant of that … We’re big feminists. It’s her intellect, it’s her skill, it’s her smarts. It’s all of those elements. It’s not just her strength, which she does have.”
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 20:08   #8
Svidja mi se njen opis , pa ce se pogledat.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 09:28   #9
Stigle prve službene fotke u kostimu

http://p1cdn05.thewrap.com/images/20...-Full-Body.jpg


Zadnje uređivanje lie : 09.05.2015. at 10:33. Reason: IMG
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 11:15   #10
grozan casting choice, od svih mogučih glumica ova je katastrofa
mozda ce zvucat povrsno al nije dovoljno atraktivna za Supegirl
trebala je bit Laura Vandervoort il neka sexy plavuša
noah_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 14:14   #11
Quote:
noah_17 kaže: Pogledaj post
grozan casting choice, od svih mogučih glumica ova je katastrofa
mozda ce zvucat povrsno al nije dovoljno atraktivna za Supegirl
trebala je bit Laura Vandervoort il neka sexy plavuša
nisam ni ja preoduševljena, ali mislim da nisam nigdje tu glumicu gledala, tak da ono, dajem joj šansu, bitnije mi je kako će to odglumiti nego da bude ala Wonder Woman

that said, mislim da se ovako 'prosječna' uklapa točno u ono što CBS želi napraviti od serije tj. kakvog lika žele
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 16:22   #12
Užas
Ovo izgleda gore neg onaj WW pilot s Adrianne Palicki...
nonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 17:01   #13
Mene više zanima kako će riješiti CGI koji u slučaju Super Girl moraju obilato koristiti
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 18:08   #14
ako je to ona cura iz glee-ja, ocajno je ispala na ovim slikama gore
https://www.google.hr/search?q=Melis...w=1366&bih=667
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 15:50   #15
Quote:
nonik kaže: Pogledaj post
Užas
Ovo izgleda gore neg onaj WW pilot s Adrianne Palicki...
i to si sve uspio zaključiti iz njezinog kostima? c'mon
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 23:37   #16
Etogac, CBS službeno naručio seriju.

Quote:
It’s a bird, it’s a plane, it’s a super no-brainer!

Supergirl officially has liftoff at CBS, with the network handing the Greg Berlanti adaptation a formal series order for the 2015-16 TV season.

The much-hyped project — written and EP’d by Berlanti, Ali Adler and Andrew Kreisberg — stars Glee‘s Melissa Benoist as the title character, AKA Kara Zor-El. Since arriving on Earth from Krypton years ago, Kara’s been hiding the powers she shares with her famous cousin. But now at age 24, she decides to embrace her superhuman abilities and be the hero she was always meant to be.

The cast also includes Mehcad Brooks (Desperate Housewives), Calista Flockhart (Ally McBeal), Chyler Leigh (Grey’s Anatomy) and Jeremy Jordan (Smash).
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 12:13   #17
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
nisam ni ja preoduševljena, ali mislim da nisam nigdje tu glumicu gledala, tak da ono, dajem joj šansu, bitnije mi je kako će to odglumiti nego da bude ala Wonder Woman

that said, mislim da se ovako 'prosječna' uklapa točno u ono što CBS želi napraviti od serije tj. kakvog lika žele

OK, ja kužim trend da sada filmovi sparaju prosječnu djevojku+jako zgodnog muškarca (recimo Divergent, ili 50 Nijansi sive, pa donekle i Sumrak) ali čak i te cure su atraktivnije, mnogo atraktivnije od ove.

Ovo su superheroji i strip junaci a ne obični ljudi, i kao što ne bih htio gledati Supermana koji izgleda kao prosječni dečko, ne želim ni Supergirl.

Ne znam kojoj su publici ovo namijenili, i slažem se sa Lie da su oni odlučili sa prosječnom djevojkom i kakva im je računica, ali ovo je jako loša ideja.

Stavite onda Lažljivice ili Vampirske dnevnike sa dečkima sličnijma Leonardu ili Raju, pa to prodajte curama
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 12:58   #18
Mislim da će ovo biti žešće smeće. Ali gledat ću, naravno.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 13:20   #19
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
OK, ja kužim trend da sada filmovi sparaju prosječnu djevojku+jako zgodnog muškarca (recimo Divergent, ili 50 Nijansi sive, pa donekle i Sumrak) ali čak i te cure su atraktivnije, mnogo atraktivnije od ove.

Ovo su superheroji i strip junaci a ne obični ljudi, i kao što ne bih htio gledati Supermana koji izgleda kao prosječni dečko, ne želim ni Supergirl.

Ne znam kojoj su publici ovo namijenili, i slažem se sa Lie da su oni odlučili sa prosječnom djevojkom i kakva im je računica, ali ovo je jako loša ideja.

Stavite onda Lažljivice ili Vampirske dnevnike sa dečkima sličnijma Leonardu ili Raju, pa to prodajte curama
Istoj publici zbog koje je Thor žena...
Dečke već imaju, treba na sve moguće načine pridobiti cure.
nonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 10:32   #20
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ovo su superheroji i strip junaci a ne obični ljudi, i kao što ne bih htio gledati Supermana koji izgleda kao prosječni dečko, ne želim ni Supergirl.

Ne znam kojoj su publici ovo namijenili, i slažem se sa Lie da su oni odlučili sa prosječnom djevojkom i kakva im je računica, ali ovo je jako loša ideja.

Stavite onda Lažljivice ili Vampirske dnevnike sa dečkima sličnijma Leonardu ili Raju, pa to prodajte curama

dobro, ovo stoji, fakat su svi glavni superheroji u današnjim serijama/filmovima ako već ne (jebeno) zgodni, barem atraktivni

da je seriju uzeo CW, našao bi neku manekenku, u CW stilu, slažem se

ne znam koliko si upoznat s CBS-ovim serijama sa glavnim ženskim likovima, prvenstveno mislim na Good Wife i Madam Secretary, u tom pogledu sam i ranije konstatirala da se ova glumica uklapa u taj njihov profil ženskih likova

iako se radi o superhero seriji, mislim da neće biti superhero u mjeri u kojoj su ostale superhero serije koje se trenutno emitiraju, bit će ovdje više procedurala, možda griješim, ali ne mogu se otet tom dojmu

zaključujem da su trebali se ugledati na Marvelove SHILED agente, tam su sve ženske premoćne, Skye najsavršenija žemska serija današnjice

no dobro, nemoj se još predat kad ju ušminkaju i tako sve te fotošop dorade, možda bude ti gledljiva

bilo je nekih šuškanja da bi Claire Holt mogla biti Supergirl, ona bi mi bila baš fantastičan izbor jer mi je predivna, al eto, ispalo kak je ispalo :/
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:16.