Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2015., 16:39   #81
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Ajme majko, ajd da si rekao da ima boljih na tržištu i onda naveo Daredevil ili Agent Carter ili Flash ili Arrow, al kud baš Vampire Diaries?!

Meni je serija OK. Gledljiva.
agent carter teen sapunica? daredevil također?
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 12:47   #82
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
agent carter teen sapunica? daredevil također?
Krivo skužio post. Mislio sam da želi reć da je ova serija teen sapunica, a da na tržištu postoje bolje (ostale) SERIJE ala "Vampirski dnevnici". Pa sam malo ostao zabezeknut.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 18:42   #83
Meni samo nije jasno kako Karu nitko ne prepozna kad je obučena kao Supergirl?? Znači šefica ju viđa svaki dan u uredu, i ova se uvečer pojavi pred njom kao Supergirl i stoji metar ispred nje dajući joj intervju a ova ju ne prepoznaje samo zato jer nema naočale i nosi spuštenu kosu ??!! To mi je baš neuvjerljivo.

A inače, serija mi je ok ali ništa posebno. Mislim da bi bila bolja kad bi dobila malo mračniji ton, al dobro, tek su na početku...
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 21:33   #84
Quote:
nshk4 kaže: Pogledaj post
Meni samo nije jasno kako Karu nitko ne prepozna kad je obučena kao Supergirl?? Znači šefica ju viđa svaki dan u uredu, i ova se uvečer pojavi pred njom kao Supergirl i stoji metar ispred nje dajući joj intervju a ova ju ne prepoznaje samo zato jer nema naočale i nosi spuštenu kosu ??!! To mi je baš neuvjerljivo.

A inače, serija mi je ok ali ništa posebno. Mislim da bi bila bolja kad bi dobila malo mračniji ton, al dobro, tek su na početku...
a ti isto traži realnost u serijama o superjunacima, sjeti se samo Supermena
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 12:38   #85
Znači, Calista Flockhart očajno glumi !!! Izraz lica uvijek isti, bez obzira nalazila se u pogibeljnoj situaciji ili pričala sa zaposlenicima u uredu...

Mada ni ova glavna glumica nije puno bolja...
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 15:03   #86
Quote:
nshk4 kaže: Pogledaj post
Znači, Calista Flockhart očajno glumi !!! Izraz lica uvijek isti, bez obzira nalazila se u pogibeljnoj situaciji ili pričala sa zaposlenicima u uredu...

Mada ni ova glavna glumica nije puno bolja...
Dobar opis. Gluma je na prilično niskoj razini u seriji, svi su karikature.
Ali imamo Martian Man Huntera pa se gleda dalje zbog njega
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 15:10   #87
To je botox.
Glavni problem u seriji nije gluma, nego nerazumljivo ponašalje likova i nekonzistentnost prenašanja likova iz orginalnog medija.
Kompletna nedefiniranost moći i scena koje su stavljene tek tako da budu, bez ikakvog razloga.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 13:46   #88
Ne pratim 'originalni medij', pa se ne zamaram previše tim. Al meni je Calista, uz Chyler Leigh, glumački najjača u seriji.

Najviše me iritira to guranje ljubavnog trokuta Cara/Jimmy/sestra Lois Lane. Čim krenu te ljubavne peripetije, ja krećem FFW.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 20:46   #89
Cat je saznala za Karu. Oh yea! LOL

https://www.youtube.com/watch?v=p4bDivdsVVA
__________________
Kara Danvers
Kara Danvers is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 09:31   #90
Quote:
Kara Danvers kaže: Pogledaj post
Cat je saznala za Karu. Oh yea! LOL

https://www.youtube.com/watch?v=p4bDivdsVVA
Pretpostavljam da ce u sljedecoj epizodi Marsovac preuzet oblik Supergirl i pojaviti se zajedno s Karom pred Kat
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 14:06   #91
Ova serija je jaaako loša. Još uvijek nešto bolja nego kasnije sezone Smallville ali polako pada do tog nivoa.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 01:17   #92
I ja sam razvila teoriju o Marsovcu. Ali sumnjam, neka se Cat sprijatelji sa Karom
__________________
Kara Danvers
Kara Danvers is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 15:23   #93
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Ova serija je jaaako loša. Još uvijek nešto bolja nego kasnije sezone Smallville ali polako pada do tog nivoa.
I meni sve više zamorna postaje. Glumci i specijalni efekti su jako loši i fali joj malo mračnijeg tona... Smallville je u prvim sezonama bio puuuuno bolji i ozbiljniji od ovoga usprkos svim svojim manama.
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 01:30   #94
Marsovac sredio stvar....
__________________
Kara Danvers
Kara Danvers is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 14:28   #95
Bogme, u seriju uveli Supergirlinog muža i ispadne da s njim na kraju ima najviše kemije.

Jimmy/Lois - isusekristemili. Proljev. Winn je cendravi prištavac koji bi bolje funkcionirao kao Supergirlin odgovor na Cisca iz Flasha, a ne kao njen co-love interest. Nadam se da će krenut u tom smjeru. Iznenadilo me da je Toymanov sin.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2016., 16:14   #96
Šta zar nitko ne prati više ovu seriju ili samo niste aktivni na topicu?
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2016., 20:19   #97
Serija je šrot
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 08:23   #98
Ja još uvijek pratim nekako mi je prirasla srcu. Bas ima neki zarazni faktor i jedva cekam crossover s flashom


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Siamo fuori di testa, ma diversi da loro
FelicitySmoak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 14:56   #99
ne mogu ovo gledati, volim tres, ali ovo je previse da imam 14 godina sigurno bi gledala, ali ovo...
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 16:15   #100
ubacili Flasha da valjda pokrenu nesto...
daaaaleko najlosija superhero serija trenutno (gora cak i od legendsa...)
-Jaro- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:31.