Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2006., 17:49   #121
Quote:
Sexanovski kaže:
Jebem ti mater. Da ti jebem. Više nikad u ovaj topic. Nikad.
laže selo, lažu ljudiiii! mili, nije umro! samo je zaspo!
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 22:26   #122
Quote:
Archangel kaže:
Ma to i nije toliko nerealno, ipak je on mogao promijeniti dno mosta u ono sto mu treba.
Najsmjesnija scena mi je dok su na mostu i micu ga je dan, cim ga spusti na Alkatraz je mrka noc
da!
 
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 22:27   #123
Quote:
Schnitzel kaže:
film za pustiti mozak na pašu.
isto kao i prva dva dijela... ni bolje ni lošije (ali kraj malo doskače po lošem scenariju)...

i glavno da su ostavili prostora za četvrti dio.
hmm..što, uskrsnut će? ah da, to su mutanti.
 
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 10:37   #124
Hm, meni je osjetno losiji ovaj 3. od prva dva. Nekako mi nema smek prva dva dijela i mislim da je to najvise reziserska krivica.
__________________
Moj dan je okončan; napuštam Evropu. Morski vazduh sažeći će mi pluća, preplanuće me izgubljena podneblja. Plivati, gnječiti travu, loviti, nadasve pušiti; piti pića žestoka poput kipuće kovine - kao što činiše oni dragi preci oko vatri. Vratiću se gvozdenih udova, tamne puti, oka besomučnog: po mojoj obrazini, ceniće da sam soja jaka. Imaću zlata: biću dokon i surov.
Tyler is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 17:45   #125
Quote:
Tyler kaže:
Hm, meni je osjetno losiji ovaj 3. od prva dva. Nekako mi nema smek prva dva dijela i mislim da je to najvise reziserska krivica.
Eh, to ne bi bilo ništa čudno. Tako je prva dva batmana bio odlično ostvarenje, ali kada je Tim Burton odustao od snimanja, nastala su govna od filmova kada su dali Joelu Schumacheru. E onda se vratio u formu s Christianom Baleom. Možda će četvrti ili peti nastavak biti bolji?
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2006., 17:33   #126
Quote:
Camaria kaže:
Film mi je očajan ali sam se dobro nasmijala u kinu, kad je bila scena kad Wolfie kaže Storm da mu napravi neki kaver, a ona krene radit oblake, i samo neki tip iza mene provali: Sad će doć Josipa Lisac!
Taj tip je bio samnom u kinu, rekao je i za juggernata da je frajer sigurno bosanac , u sceni kad se utrkivao sa kitty ko će prije doć do onog klinca
__________________
no brain , no pain .
glupodijete is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 16:46   #127
Question x-man 3

e trebaju mi titlovi za x-mam 3 cd 1 cd2 ako di mogu nadaviti pliz pomagajte.....
__________________
Kod:
Neki piju od tuge
neki piju od sreće
a ja od jutra....
boska0712 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 19:27   #128
Quote:
boska0712 kaže:
e trebaju mi titlovi za x-mam 3 cd 1 cd2 ako di mogu nadaviti pliz pomagajte.....
http://www.divx-titlovi.com/Default....en+3&language=
Evo, nisam siguran je li u dva cd -a, a ako nije, nema ti druge, nego upotrijebiti subtitle workshop
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 00:16   #129
Smeće.
IV-FY is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 00:36   #130
Podosta lošiji od prva dva dijela
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 01:18   #131
Definitivno nije lošiji od prvog, moj redoslijed je 2, 3, 1 tako da mi je prvi najlošiji, užaivao sam u ovom filmu
Powerbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 22:05   #132
Quote:
Camaria kaže: Pogledaj post
A onu Jean Grey bi tukla njenom otkinutom glavom... kako me živcira...
slažem se.baš sam uživala kad ju je wolverine koknio

inače svi govore da je ovaj film bio totalno sranje,meni je baš bio dobar.ovo je prvi x-men film koji sam pogledala,prije par godina slučajno naletjela na njega na tv-u i onda sam se zainteresirala i pogledala ostale..pa sam počela i crtiće gledat trenutno sam toliko opsjednuta da tražim sve moguće mutante iz x-men stripova i mozgam o tome tko će od njih bit u novom x-men filmu i x-men:first class mi je najbolji od x-men filmova,baš mi je drago što su odlučili napravit prequel...a x-men origins: wolverine mi nije baš nešto,gambit uopće nije onakav kao što je bio u crtiću
baš mi je fora kako u svakom novom x-men filmu bude par novih mutanata
i u x-men the last stand mi se baš sviđa to što ih je dosta umrlo/postalo ljudi i predobra mi je ona scena kad mystique spasi magneta i onda nju pogodi onaj lijek
jedina zamjerka u x-men filmovima mi je to što je storm neiskorištena,bila je totalno nebitan lik,sve se vrtilo oko wolverina i glupe jean
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 08:52   #133
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
jedina zamjerka u x-men filmovima mi je to što je storm neiskorištena
+Cyclops koji je vođa X-mena.
U drugom djelu se pojavi u svega 5 min, valjda.
A u trojci umre na početku.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 11:26   #134
Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post
+Cyclops koji je vođa X-mena.
U drugom djelu se pojavi u svega 5 min, valjda.
A u trojci umre na početku.
ma cyclops mi je toliko iritantan da ga i ne doživljavam
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 14:57   #135
Film je grozan, dobar je ako nisi nimalo upoznat sa marvelovim stripovima.
i mrzim što su učinili JUggernautu i predstavili ga kao mutanta.
__________________
I break away from all conventions that do not lead to my earthly success and happiness.
LordBane is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 23:05   #136
Meni najbolji X-men, gušt za gledati, bez trunke dosade, gledam ga već treći put i sve mi je bolji, 8/10. Najlošiji je definitivno DOFP.
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 23:19   #137
Kako je moguće da Charles Xavier u ovom filmu umre, a u Days of future past je živ?
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 23:24   #138
mislim da su namjerno potpuno zanemarili događaje iz tog 3. filma,ali nisam siguran...
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 23:52   #139
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
Kako je moguće da Charles Xavier u ovom filmu umre, a u Days of future past je živ?
DOFP ustvari poništava sve X-Mene tako da se nijedan dio od njih nije dogodio, osim First Class. Isti štos su izveli i u Star Treku, pa sad mogu raditi što ih volja s likovima. Što se tiče samog filma, bolji mi od duje, ima nešto fatalistički u njemu i treba imati muda, pa posmicati pola likova. Samo što zov love radi svoje, pa su morali nešto izmisliti da nastave franšizu.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 01:06   #140
Nova trilogija je kvalitetnija, iako mi je casting bio drazi u originalu.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:10.