Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2011., 22:58   #1
Što kada suprug ima ljubavnicu 8 godina stariju i 30 kilograma težu

Upoznala ljubavnicu svojeg supruga, prvo mi je ostala knedla u grlu jer sam shvatila da su oni još uvijek u vezi, a sada kada sam je ugledala nije mi jasno što je pronašao na njoj, žena je debela, bar 30 kila od mene, i starija 8 godina. U čemu je problem? Što je pronašao u njoj. Tvrdio je da se više ne čuju, ne vide, ali po njihovim reakcijama shvatila sam da su oni još zajedno.
On također dolazi na ovaj forum, pokušala sam ga pratiti, nabacivala mu se, misleći da ću ga otkriti ili da će on pokazati neki interes, ali nije. Već sam mu prijetila rastavom, djecom kada sam saznala prvi put za njih, je li da to ponovo činim ili da ga zamolim da ode? Isplatili se boriti?
NikitaZg is offline  
Old 04.07.2011., 23:03   #2
Prvo, nije mi jasno zašto misliš da je tvoj izgled razlog što te prevario. Drugo, djeca nisu tvoje vlasništvo pa da nekom prijetiš njima i ucjenjuješ koristeći njih kao mamac.

Treće, što želiš sada, nakon svega?
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Old 04.07.2011., 23:08   #3
Zašto vas je uopće upoznao? I kako si ju upoznala?

Kako tvoj muž izgleda?
MOžda mu ona s 30kg viška daje puno više nego ti s 30kg manje

Možda se želi više seksati...ili nešto..
tremolo_ is offline  
Old 04.07.2011., 23:08   #4
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Prvo, nije mi jasno zašto misliš da je tvoj izgled razlog što te prevario. Drugo, djeca nisu tvoje vlasništvo pa da nekom prijetiš njima i ucjenjuješ koristeći njih kao mamac.

Treće, što želiš sada, nakon svega?
Želim znati razlog?
A što bi trebala ostaviti sve, pustiti da uživa u svojoj sreći, zanima me što to ona ima, a ja nemam, moj izgled je savršen, nije mi jasno što je našao u njoj?
NikitaZg is offline  
Old 04.07.2011., 23:10   #5
Quote:
NikitaZg kaže: Pogledaj post
moj izgled je savršen, nije mi jasno što je našao u njoj?
Misliš da je sve u izgledu?
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Old 04.07.2011., 23:11   #6
Quote:
tremolo_ kaže: Pogledaj post
Zašto vas je uopće upoznao? I kako si ju upoznala?

Kako tvoj muž izgleda?
MOžda mu ona s 30kg viška daje puno više nego ti s 30kg manje

Možda se želi više seksati...ili nešto..
On tvrdi da njihov odnos nije vezan uz seks, ali ni samnom nema doma ništa, tako da ne vjerujem da nema sa njom.
Morali smo obaviti nešto službeno, ona je učinila uslugu.
NikitaZg is offline  
Old 04.07.2011., 23:12   #7
Quote:
NikitaZg kaže: Pogledaj post
Želim znati razlog?
Sasvim je normalno to željeti, ali razlog ti može dati samo on, dočim mi možemo tek nagađati na temelju infomacija koje nam ti subjektivno daš.

On ti može i ne odgovoriti, ako tako želi, a tvoja je odluka želiš li ostati s njim i nakon toga.

Quote:
A što bi trebala ostaviti sve, pustiti da uživa u svojoj sreći, zanima me što to ona ima, a ja nemam, moj izgled je savršen, nije mi jasno što je našao u njoj?
Nije tražio savršen izgled, očito, već nešto drugo. Njemu to ne znači koliko i tebi, valjda.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Old 04.07.2011., 23:13   #8
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Misliš da je sve u izgledu?
Zar se ljubavnice imaju zbog drugih stvari? Ali ovo me slomilo, a ona čak nije djelovala ni da ju je sram, potpuno me ignorirala.
NikitaZg is offline  
Old 04.07.2011., 23:14   #9
Quote:
NikitaZg kaže: Pogledaj post
Želim znati razlog?
A što bi trebala ostaviti sve, pustiti da uživa u svojoj sreći, zanima me što to ona ima, a ja nemam, moj izgled je savršen, nije mi jasno što je našao u njoj?


tebi nije palo na pamet da mu nije izgled najbitniji na duge staze???? pa koliko ti imaš godina?? 16??? žene već u 20tima znaju da nije dovoljan samo izgled da se muškarac zadrži...

možda ta "debela" je strastvenija i punija života od tebe... ne zvoca mu za svaku sitnicu koju zaje*** i sl...

a djeca su, kao što je već netko rekao, vaša... i nemaš pravo se prijetiti njima zato što je tvoj ego povrijeđen
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Old 04.07.2011., 23:14   #10
Quote:
NikitaZg kaže: Pogledaj post
Želim znati razlog?
A što bi trebala ostaviti sve, pustiti da uživa u svojoj sreći, zanima me što to ona ima, a ja nemam, moj izgled je savršen, nije mi jasno što je našao u njoj?
očito izgled (njemu) nije najvažniji. nekom drugom bi to što mu se žena udebljala bio opravdan razlog za prevaru, njemu je napetija debeljuškasta žena od njegove vitke supruge. mislim da njen izgled uopće nije presudan, osim što je tebi dodatno povrijedio ego.

želi li on rastavu? kako je uopće došlo do vašeg upoznavanja?
full_moon is offline  
Old 04.07.2011., 23:15   #11
Možda je ona jedna topla, ženska duša s kojom se osjeća bolje nego kad je s tobom?

Tu onda razlika od 8 godina i 30 kila više (namjerno ne kažem viška) ništa ne znači, dapače.
suzy-q is offline  
Old 04.07.2011., 23:15   #12
Quote:
NikitaZg kaže: Pogledaj post
Zar se ljubavnice imaju zbog drugih stvari? Ali ovo me slomilo, a ona čak nije djelovala ni da ju je sram, potpuno me ignorirala.
Neki ljubavnice imaju zbog seksa, neki zbog nekakve bliskosti koju nemaju u braku. Može biti puno razloga. I to što ona po tvom mišljenju izgleda lošije od tebe ne znači ništa, jer je očito njemu privlačna. Naivno je misliti da je dobar izgled garancija za sve.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Old 04.07.2011., 23:16   #13
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Sasvim je normalno to željeti, ali razlog ti može dati samo on, dočim mi možemo tek nagađati na temelju infomacija koje nam ti subjektivno daš.

On ti može i ne odgovoriti, ako tako želi, a tvoja je odluka želiš li ostati s njim i nakon toga.



Nije tražio savršen izgled, očito, već nešto drugo. Njemu to ne znači koliko i tebi, valjda.
rekao je da oni pričaju o stvarima koje bi meni bile nezanimljive i dosadne, tvrdio je da su prekinuli, čak ju je nazvao pred menom, a sada vidim da je sve bila laž.
NikitaZg is offline  
Old 04.07.2011., 23:17   #14
Quote:
NikitaZg kaže: Pogledaj post
Zar se ljubavnice imaju zbog drugih stvari? Ali ovo me slomilo, a ona čak nije djelovala ni da ju je sram, potpuno me ignorirala.
mislim da se ljubavnice ne traže samo zbog izgleda,zapravo više zbog onoga što nemaju kod kuće....
didi82 is offline  
Old 04.07.2011., 23:17   #15
ja ništa ne razumijem, kako znaš da nisu prekinuli?
full_moon is offline  
Old 04.07.2011., 23:18   #16
ček...30 kg težu od koga????tebe ili supruga?
didi82 is offline  
Old 04.07.2011., 23:21   #17
Quote:
full_moon kaže: Pogledaj post
očito izgled (njemu) nije najvažniji. nekom drugom bi to što mu se žena udebljala bio opravdan razlog za prevaru, njemu je napetija debeljuškasta žena od njegove vitke supruge. mislim da njen izgled uopće nije presudan, osim što je tebi dodatno povrijedio ego.

želi li on rastavu? kako je uopće došlo do vašeg upoznavanja?
Trebali smo obaviti nešto službeno, a ona nam je tu učinila uslugu.
Jednom mi je rekao da ne želi imati više ništa samnom.

Quote:
didi82 kaže: Pogledaj post
ček...30 kg težu od koga????tebe ili supruga?
Ogromna je. I držala se tako visoko.

Zadnje uređivanje bliss : 04.07.2011. at 23:24. Reason: spajanje postova, molim koristiti opciju EDIT ili MULTIQUOTE
NikitaZg is offline  
Old 04.07.2011., 23:23   #18
Quote:
NikitaZg kaže: Pogledaj post
A što bi trebala ostaviti sve, pustiti da uživa u svojoj sreći
Što god napravila, ne bi trebala svoje probleme rješavati preko djece. Zapravo poprilično je logično zašto te vara, prvo što ti pada na pamet da popraviš je to da maltretiraš vlastitu djecu njemu u inat, moš' si mislit kako mu tvoj izgled puno znači ako si sposobna preko djece rješavati svoje probleme.

Mislim da mu treba neka hrabrija za suživot.
OliverZG is offline  
Old 04.07.2011., 23:23   #19
heh..frik jedan

Sa svakom ženom je seks na svoj način drugačiji i slađi.
To apsolutno nema veze sa seksom između vas.
I da ga ima u gomilama opet bi isto bilo.
jel ga ima uopće ?
Ljubavnica je ovisnost,kao droga..teško ili nikako se te droge riješiti.
grižnja savjesti su okovi oko nogu..teret na leđima doživotni.
Pogotovo pitanjima..a zašto..
teško je nekome savjetovati izbor za cijeli život ali što god da napraviš,u tom si trenutku učinila ono što misliš da je bilo ispravno.
Bluzara stari is offline  
Old 04.07.2011., 23:24   #20
Pa ako ti je već rekao da ne želi ništa s tobom imati...o čemu mi ovdje onda pričamo
tremolo_ is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:52.