Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2014., 02:27   #581
Meni je baš super finale, i slažem se da bi vrlo dobro moglo funkcionirati i kao kraj serije

Meni i dalje Camila i Zeek nisu jasni, prodali jednu kuću da bi kupili drugu, a koliko sam primjetio, skoro pa su iste

Adam i Crosby sa sjećanjima, spuštanjem niz stepenice i Crosovom kućicom



A onaj Drew, ne rzaumijem to, u mom kauču ima više života nego u njemu, katastrofalan glumac

Syd opet u drugu ruku fantastična, mala tako dobro glumi

Victor i sastavak

Ono s Haddie mi je bilo očekivano nekako, volio bih da se priča nastavi ako bude dalje nove sezone

Trudnoća od Amber bi mi bila malo bezveze, al dobro, vidjet ćemo što će još biti s tim

I za kraj:



__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 09:00   #582
Quote:
Šoki kaže: Pogledaj post
meni je imala nekoliko loših epizoda, ali je ostala dosljedna u stilu pričanja priče, pekmezasta priča, i to mi je nešto što mi je dobro kod ove serije. Ako će je obnoviti neka bude pola sezone da povataju neka neogovorena pitanja i to je to, ako ne i ovako je dobro.
možda sam se malo pregrubo izrazila kad sam rekla da mi je ova sezona najgora dosad. nije da je bila dno dna. ipak sam je uvijek redovito gledala i bilo mi je par priča koje su mi bile iznimno zanimljive (joel-julia, camille-zeke). uvijek će mi ovo biti jedna od dražih serija. ali nakon ove sezone, vidim ipak mali pad u kvaliteti. i zato ne bih voljela da je rastežu još ne znam koliko sezona (osim ako će te sezone opet biti na staroj razini ).

no, ako će obnavljati seriju, neka je obnove samo toliko da pozavršavaju nedovršene priče, tu se slažem. a slažem se i s tim da je oke ako je i ovo kraj, začudo. ne bih bila jako razočarana da je to - to.
-garden- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 13:42   #583
Pa ova sezona i je najgora do sada

Ne znači to da je ona bila stravično loša ili ne znam šta, ali činjenica je da su se razvodnili u ovoj sezoni, da nisu ni sami znali što rade. Ali još su uvijek oni daleko od lošeg. No eto, u ovoj sezoni nisu bili ono na što smo navikli od njih u prošle 4 sezone
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 12:49   #584
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post


Victor i sastavak
to ga pola nisam razumio.....neki čudan naglasak
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 11:37   #585

sviđa mi se početak zadnje sezone.

drago mi je što si je julija našla nekog novog, vidjet ćemo kako će to ispast, ali neka

haddie samo da je sad ne pošalju na faks i da je više ne vidimo

zeke
-garden- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 11:39   #586
Falili su mi.

Julia i Joel, koji heartbreaking trenutak...

Quote:
-garden- kaže: Pogledaj post
haddie samo da je sad ne pošalju na faks i da je više ne vidimo
Pa zar nije bila riječ o tome da Haddie ide na semestar u Francusku? Još sam pomislila kako su je se (opet) elegantno riješili.
Ajvz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 16:00   #587
Quote:
Ajvz kaže: Pogledaj post
Falili su mi.

Julia i Joel, koji heartbreaking trenutak...



Pa zar nije bila riječ o tome da Haddie ide na semestar u Francusku? Još sam pomislila kako su je se (opet) elegantno riješili
.
ajme, daa, istina. šteta
-garden- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 00:06   #588
Meni baš i nije bio neki početak, imam dojam da ćemo pola vremena gledati onu nebitnu priču oko Hanka i njegove kćeri i bivše žene, što me uopće ne zanima

Mislim da su se za finalnu sezonu sa manje epizoda trebali samo na Bravermane koncentrirati
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 09:23   #589
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Meni baš i nije bio neki početak, imam dojam da ćemo pola vremena gledati onu nebitnu priču oko Hanka i njegove kćeri i bivše žene, što me uopće ne zanima

Mislim da su se za finalnu sezonu sa manje epizoda trebali samo na Bravermane koncentrirati
slazem se i nestrpljivo cekam drugu epizodu koju jos nigdi ne mogu naci
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 13:06   #590
i meni je hank potpuno nebitan, srećom ga ovaj put nije bilo puno (iako vidim da će idući put bit neke drame). prošlu sam sezonu preskakala njegove scene kod doktora, skoro da mi je neugodno bilo gledat.

inače, dobra ep, samo se bojim da malo ponavljaju neke stvari. imali smo već kristinu i dramu sa zdravljem, ne bi da sad rade cirkus i sa zeekom
Trina Moe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 13:21   #591
izgleda da će to sa zekeovim zadravljem proći bez puno priče, samo da mu se nešto ne zakomplicira. ovu epizodu mi je čak bio jako drag jer je njegova tvrdoglavost konačno imala smisla

jel se to samo meni čini ili je crosbyjeva i jasmineina kći rođena bijela, a sad više... nije?

i julijin govor joelu nakon razgovora s učiteljicom
-garden- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 19:32   #592
e da, ni meni nije jasno to s malom, još je crosby imao komentar na rođenju (ako se dobro sjećam) kako je bijela.
Trina Moe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 02:05   #593
bas epizoda
tigrica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 02:28   #594
dobro da je ovo zadnja sezona, ponavljaju se, a ponestaje im žena koje bi mogle ostati trudne. ne želim schwarzeneggerovo gostovanje radi još jedne trudnoće
__________________
You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.
Kavorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 10:48   #595
Joj, oni su mi baš postali dragi
Cijelo ljeto smo se družili, nikad čudnije nisam pratila neku seriju, prvo treću sezonu pa petu, nakon nje krenula od prve.

Što se tiče šeste, ne mogu prežaliti Juliju i Joela. Vidim da pokušavaju humanizirati ovog novog njezinog, ali nije mi to to. Istina, Joel je sve zasrao, ali bezveze mi je da ih konačno razdvoje.

Ostali mi nisu baš više zanimljivi, moram priznati. Hank je dosadan, Sarah isto.
Amber mi ide na jetra s konstantnim cendranjem, Drew ima pravo. Koji vrag s njezinim oblačenjem, izgleda ko white trash u onim odrezanim vrućim hlačicama i majčetinama bez rukava.
__________________
Ojala pudiera ir volando a tu ventana...
Serenità is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 16:07   #596
bezveze mi je ova ep bila, a onaj novi dečko od jules mi ne sjeda nikako. da su bar ostavili onog profesora iz prošle sezone, bio je puno bolji od ovog.
Trina Moe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 22:24   #597
Quote:
Trina Moe kaže: Pogledaj post
bezveze mi je ova ep bila, a onaj novi dečko od jules mi ne sjeda nikako. da su bar ostavili onog profesora iz prošle sezone, bio je puno bolji od ovog.
Meni su i on i onaj zbog kog su počele trzavice (da me ubiješ ne mogu se sad sjetiti kako se zove ) bolja opcija za rebound lika. Bar je nekakve odnose imala s njima, s ovim se čini ko da ga troši i dosta.
Baš mi je bilo žao Joela kad mu je rekla da se viđa s nekim.
__________________
Ojala pudiera ir volando a tu ventana...
Serenità is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 00:29   #598
Quote:
Serenità kaže: Pogledaj post
Meni su i on i onaj zbog kog su počele trzavice (da me ubiješ ne mogu se sad sjetiti kako se zove ) bolja opcija za rebound lika. Bar je nekakve odnose imala s njima, s ovim se čini ko da ga troši i dosta.
Baš mi je bilo žao Joela kad mu je rekla da se viđa s nekim.
ni ja nemam pojma kako se zove i bilo mi je super da nije bila tad s njim, nego s profom, iako se slažem da bi i taj prvi lik bio bolji od ovog. jednostavno se ne mogu ufurat da će zbog ovog odustat od joela za stalno.
Trina Moe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 09:17   #599
Quote:
Trina Moe kaže: Pogledaj post
ni ja nemam pojma kako se zove i bilo mi je super da nije bila tad s njim, nego s profom, iako se slažem da bi i taj prvi lik bio bolji od ovog. jednostavno se ne mogu ufurat da će zbog ovog odustat od joela za stalno.
Ed, kasnije sam naišla.
Zapravo u trenu kad je na onoj školskoj zabavi pijan počeo plaziti po njoj mi se ogadio, ali da su imali neku kemiju, jesu.
A kod ovog novog me scimalo da se radi o onom bivšem, Timmu, kad su pričali kako su zajedno išli na faks. Srećom, nije on, to bi stvarno bio vrhunac debilane.

Evo malo gifića s njima
__________________
Ojala pudiera ir volando a tu ventana...
Serenità is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 01:24   #600
Ove zadnje dvije epizode su bile toliko dosadne, jedne od najslabijih ikad. Ako će ovako nastaviti sezonu, trebali su završiti s onim krajem prošle sezone.

Sva sreća pa je bilo par lijepih trenutaka, kao onaj između Zeeka i Kristine npr, jer da nije, požalio bih što gledam uopće

Nekako mi se čini da bezeveze pokušavaju drame izazivati, npr onaj Crosov pad, pa ono oko prstena Zeekovog, krađa one male itd... Sve mi to nekako nepotrebno i samo eto tako ubačeno u nadi da će nekome od gledatelja zasuziti oko
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:23.