Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2014., 12:02   #141
Uu, Farscape. Have fun
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 19:50   #142
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Uu, Farscape. Have fun
Pa baš i je fun serija moram priznat. Na drugoj sezoni sam
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 13:35   #143
Imam ovu seriju u watchlisti i blizi se njen red pa cu je gotovo sigurno zapoceti u toku ovog meseca tacnije cim zavrsim sa nekim mini-serijama koje trenutno gledam i imam u planu za gledati.

Nisam skoro gledao sf seriju pa sam zeljan istih, nadam se samo da nece biti lose a spreman sam spustiti kriterijum zarab zabavne sf serije ako ova bude bar zabavna gledacu je.
A tu je i Rita odnosno Julie Benz tako da...
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 11:33   #144
Thumbs up

Odgledah prve dve epizode i mogu reci da sam sasvim zadovoljan vidjenim.

Glavni likovi su mi bas zanimljivi, radnja se cini interesantnom a serija zabavnom... to je sve sto sam ocekivao.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 00:44   #145
Počela 3. sezona...bogme, počeli su opako.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 08:31   #146
Baš su krenuli krvavo
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 10:42   #147
je, da, tak su i općenito bili krenuli sa prvom sezonom (dobar početak, zanimljivo mi bilo), pa se razvodnili...
Noise is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 10:44   #148
U ovoj sezoni, bar sada na početku, priča ima nekog smisla....i dobili smo nove aliene
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 11:20   #149
Ovo je bilo neočekivano brutalna epizoda. Nisam očekivao toliko smrti.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 15:38   #150
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Počela 3. sezona...bogme, počeli su opako.
Znaci valja? Druga mi je bila koma, pogotovo kraj.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 15:43   #151
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Znaci valja? Druga mi je bila koma, pogotovo kraj.
Pa, meni je počelo jako dobro.

Samo se nadam se da neće zakomplicirati priču kao u drugoj.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 15:55   #152
Očekivao sam da će se obiteljska drama sa kraja druge sezone vuć bar pola treće, a kad ono tamo...cak-cak-bum-bum, nema više obiteljske drame ok, ima, ali na puno zanimljiviji način.
svemirski vampiri su koncepcijski isti wraith iz sg:a, a vjerujem da će ih oko 7-8 epizode isto tako lako početi i rješavati..
innuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 16:47   #153
Da, i meni je pao na pamet sg no ovdje se odmah vidi da ih se nije teško riješiti, par pogodaka pištoljem i gotovi su. No ako nemaš oružje.....ni Nolan te ne spasi
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 22:17   #154
Quote:
innuit kaže: Pogledaj post
Očekivao sam da će se obiteljska drama sa kraja druge sezone vuć bar pola treće, a kad ono tamo...cak-cak-bum-bum, nema više obiteljske drame ok, ima, ali na puno zanimljiviji način.
svemirski vampiri su koncepcijski isti wraith iz sg:a, a vjerujem da će ih oko 7-8 epizode isto tako lako početi i rješavati..
Hm da si skužio kolko ih ima?
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 23:00   #155
Quote:
Davorček kaže: Pogledaj post
Hm da si skužio kolko ih ima?
pa da. tol'ko je i wraithova bilo. il' borgova. il' srba '91. pa su ih sve od 7 epizode nadalje glavni junaci rasturali k'o bebe zvečku :P
innuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 13:37   #156
Jel gleda tko još ovo? Prve 3 epizode 3. sezone dosad su bile super. Imamo i nove opake aliene, a V.C. radi sranja po kvartu. Baš me zanima kaj će sad napraviti Datak i Stahma sa zadatkom koji su dobili od V.C.-a. U svakom slučaju, loše im se piše
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 14:02   #157
Ja gledam , treća sezona je za sada odlična. Napokon neka smislena priča
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 17:23   #158
Kad je Linda Hamilton rekla "Come with me if you wanna live."...

mward2205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 23:27   #159
3 sezona do sad najzanimljivija..neka samo nastavi tako
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 19:57   #160
Sve zasad odlično u 3. sezoni. Irisa i dalje iritantna.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:45.