Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2006., 14:51   #1
Umivaonici

Gdje kupiti ili još bolje napraviti ugradbeni umivaonik.

naime ono što želimo je ugradbeni umivonik koji ju ugrađen u dasku ili plohu od umjetnih materijala, svejedno.
dimenizije ploče su cca dužina 100 x 60, a umivaonika 50x50. poanta je da kraj umivonika ima dovoljno slobodnog prostora da služi kao radna ploha. (za odložiti fen , brijači aparat i sl.).

Ima li netko ideju gdje to kupiti ili napraviti? ako imate ideju za to u RI još bolje

p.s.

u termagu imaju to što tražim ali je cjena od 8.000 do 20.000 kn zavisi od izvedebe, molim pomoć

hvala
blue_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 16:39   #2
Quote:
blue_one kaže:
Gdje kupiti ili još bolje napraviti ugradbeni umivaonik.

naime ono što želimo je ugradbeni umivonik koji ju ugrađen u dasku ili plohu od umjetnih materijala, svejedno.
dimenizije ploče su cca dužina 100 x 60, a umivaonika 50x50. poanta je da kraj umivonika ima dovoljno slobodnog prostora da služi kao radna ploha. (za odložiti fen , brijači aparat i sl.).

Ima li netko ideju gdje to kupiti ili napraviti? ako imate ideju za to u RI još bolje

p.s.

u termagu imaju to što tražim ali je cjena od 8.000 do 20.000 kn zavisi od izvedebe, molim pomoć

hvala
Ja radim isto (bolje reći majstori rade po mojim napucima). Napravili smo dva zidića od ytonga, gore nalili betonsku ploču u nju usadili ugradbeni umivaonik (koji smo kupili u BRICO store - u za 200 kn). Sve obložili izvanka pločicama, betonsku ploču obrubili lijepom bordurom, a ispod možeš stavit police (otvorene) ili ih zatvoriti frontama koje možeš kupiti ili dati izraditi kod bilo kojeg drvodjelca ili u hobby salonu po mjerama. Kupiš još tiple, šarke i eto ga!!! Ako ne želiš ploćice s gornje strane, možda u tu svrhu može poslužiti kuhinjska radna ploha koju ćeš ispiliti po mjerama i kantirati po rubovima.
angelin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 17:41   #3
Dvostruki umivaonik

Hitno tražimo dupli umivaonik za kupaonicu, 115-120cm, koji se montira na zid.
Prošli smo Termocommerce, Feroterm, Kiku, Velesajam.
Mogao bi proći možda i umivaonik s jednim koritom, ali dimenzije moraju biti navedene.
Gdje još bi mogli pogledati? Možda netko od vas zna neko ne toliko popularno mjesto ali gdje vrijedi potražiti.
Hvala na odaziv.
ChikaPika is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 19:54   #4
Quote:
ChikaPika kaže: Pogledaj post
Hitno tražimo dupli umivaonik za kupaonicu, 115-120cm, koji se montira na zid.
Prošli smo Termocommerce, Feroterm, Kiku, Velesajam.
Mogao bi proći možda i umivaonik s jednim koritom, ali dimenzije moraju biti navedene.
Gdje još bi mogli pogledati? Možda netko od vas zna neko ne toliko popularno mjesto ali gdje vrijedi potražiti.
Hvala na odaziv.
Čujem da se kod Petrokova može naći dobrih stvari.Probaj na njihovim stranicama, brže je.
__________________
nensyb
nensyb is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 08:47   #5
Odite u ABC interijer, Zavrtnica 17. Ponudu možete pogledati i na www.abc-interijer.hr
Kamila is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 15:10   #6
I ja ću imati dupli umivaonik u kupaonici, ali sam definitivno odlučila uzeti dva umivaonika na jednu ploču, dupli su skupiii - boli glava....
Miss charming is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 17:01   #7
kupaonski blok sa dva umivaonika

pozz
kupila bi u kupaonicu element sa dva umivaonika....dvije pipe naravno...itd. zanima me jel moram imati dva odvoda....ili se ispod elementa mogu spojiti u jedno i ici u isti odvod...?...mislim da bi to trebalo tako funkcionirati..inace treci put razbijam plocice
1811 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 20:22   #8
može se spojiti, ja tak imam...
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 12:47   #9
hej, sad sam bila na topicu "slikice vaših stanova" i zamijetila post forumašice Kleine sa slikicama kupaone sa dva umavionika, pogledaj tamo

to je na strani 174, post br.4346, pa probaj ju kontaktirati na pm radi detalja
mayabela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 10:13   #10
Ja imam kupaonski blok sa dva umivaonika i spojeni su na jedan odvod. Naravno, ako se mogu staviti dva odvoda da je bolje. Ja sam svom mužu govorila kod postavljanja odvoda da ostavi dva ali nije me poslušao, pa je morao pilati unutar bloka radi cijevi tako da je sad skoro cijeli srednji dio bloka (ladice) nefunkcionalan zbog cijevi.
wildrose013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 10:33   #11
Ja ću isto imati dva umivaonika sa jednim odvodom i kaže čika majstor da je to u redu!
__________________
Odakle mu pravo,znati me ovako...i ući mi pod kožu zauvijek?
Britney Spears is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 10:39   #12
Ja sam zvala Aquaestil baš iz tog istog razloga i rekli su mi da njihov dvostruki umivaonik ima 1 zajednički odvod. Što znači kad bi se i odlučila za 2 odvoda, onda bi to vjerojatno morali biti 2 odvojena umivaonika.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 13:41   #13
Ugradbeni umivaonik

U svojoj novoj kupaonici planiram postaviti ugradbeni umivaonik. Nešto poput ovoga: http://www.kimicommerce.hr/baza/slik...viskovo-05.jpg Ima li netko iskustava što se tiče održavanja i praktičnosti, budući da bi sve oko umivaonika bilo obloženo pločicama?
sunnyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 14:44   #14
Ja u maloj kupaonici imam malo drugačiji:

http://img530.imageshack.us/img530/1540/dscf2610bj1.jpg

podugradbeni, tako se lakše obriše voda sa ploče, u ovom slučaju mramorne (ne za preporučiti, lako ostaju fleke ako se ne pazi, granit bi bio bolji ali sad što je tu je...).
Bojim se da bi kod ugradbenog sigurno zaostajala voda okolo i napravila ružne naslage kamenca a to na fugama pločica ne bi baš bilo reprezentativno
Tako da ću u drugu kupaonicu staviti umivaonik u jednom komadu pa se sve lijepo može lagano obrisati:

http://www.villeroy-boch.com/fileadm...H_SUBWAY_2.jpg

__________________
...just kidding...
Wisteria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 15:00   #15
Quote:
Bojim se da bi kod ugradbenog sigurno zaostajala voda okolo i napravila ružne naslage kamenca a to na fugama pločica ne bi baš bilo reprezentativno
Da, i ja se toga bojim.
Ovaj villeroy-boch je
A, nije ni ovaj tvoj podugradbeni loš
sunnyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 15:19   #16
Hvala, hvala!
Eh da, zaboravih napisati da će moj umivaonik biti postavljen na zidani ormarić (od siporeksa) koji će isto biti obložen pločicama sa strane i unutra , dakle ne na drveni ormarić kao onaj na slici. Ja isto jako volim one površine obučene u pločice a tako mislim izbjeći probleme s vodom gore.
Tako da sad najprije čekam da stigne umivaonik, a onda ga mislimo "pripasati" na zidiće...Naprijed bi trebala doći vrata od medijapana, polakirana slično kao i na onoj slici iz male kupaonice, ali vjerojatnije bijela...ma jedva čekam da se to izrealizira
__________________
...just kidding...
Wisteria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 15:29   #17
Zvuči prva liga!
sunnyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 19:19   #18
Inker ti itma i ugradbene ispod i na ploču...
samo provjeri da je prva kasa...moj nije pa mi na jednoj strani malo zjapi (par mm) od ploče (moniran je na ploču ko onaj s prve slike)
karolinaxf is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 13:05   #19
MALI UMIVAONIK

Ispričavam se ukoliko je bila već tema ( nisam ju našla ) ali da li netko zna gdje se mogu kupiti mali umivaonici, do 40 cm. Uglavnom ih imaju kafići. Guglam cijelo jutro...
I u pitanju je Zagreb...

Hvala unaprijed
mai tai is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 13:23   #20
Quote:
mai tai kaže: Pogledaj post
Ispričavam se ukoliko je bila već tema ( nisam ju našla ) ali da li netko zna gdje se mogu kupiti mali umivaonici, do 40 cm. Uglavnom ih imaju kafići. Guglam cijelo jutro...
I u pitanju je Zagreb...

Hvala unaprijed
a kakav hočeš....kockasti..... okrugli ?

ja sam prošla sve živo i zaista je izbor velik

ako nisi baš pri novcima ni ne ulazi u abc interijere
imaju zaista super stvari i izbor ali cijene

ali ako ti je važna kvaliteta a novci nisu problem pravac tamo
toliki izbor malih umivaonika kao kod njih na zavrtnici mislim da bi zadovoljio svakog
feroterm - slična situacija

bila sam neki dan u Bauhausu i vidla preslatki mali okrugli umivaonik za jeftine novce...mislim 200 kn
jedino kaj mu je rupa za pipu na desnoj strani pa mi to nije pasalo
imaju i kockastih svih dimenzija .....samo su im cijene nešto više
tiliw is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:49.