Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2012., 13:28   #1
Thumbs up TODORIĆ, BAJIĆ,Građanska Akcuja, uhićenje?

http://www.index.hr/vijesti/clanak/gradjanska-akcija-ispred-kulmerovih-dvora-bajicu-uhiti-todorica-ili-radimo-gradjansko-uhicenje--/592303.aspx
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 16:36   #2
svaka čast na inicijativi,ali ako Todor pusti Rohu s lanaca svi smo najebali
__________________
viva el joint
mali febo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 17:03   #3
Zakoni u RH ne poznaju građansko uhicenje,nego je termin koji su pravno neuki usvojili gledajuci americke akcijske filmove
Kod nas je moguce da građani zadrze osobu koja je upravo napravila teze kazneno djelo i to samo do dolaska policije.Naravno; zadrze na sto bezbolniji nacin.
Recimo Todoric upuca nekog prosvjednika,a građani ga zadrze da ne pobjegne u sumu dok policija ne dodje.
plus.nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 18:02   #4
Thumbs up

Znači Todiju ne može nitko ništa, što je pokrao on i familija to je njihovo.
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 18:12   #5
Quote:
Žuti tis@k kaže: Pogledaj post
Znači Todiju ne može nitko ništa, što je pokrao on i familija to je njihovo.
Tko je to napisao?Ova skupina koja drzi transparent sigurno ne moze,oni koji mogu suolicija,dorh,uskok,a na kraju ce sud reci zadnju o tome.
Ili se zalazes za linc pojedinca od skupine?
plus.nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 18:15   #6
moze li tko ukratko o todoricevom usponu od samih pocetaka? ciji je on igrac?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 18:20   #7
Koliko god mi se ne sviđao Todorić (još sam blag u stupnjevanju, jel'), koliko god nešto bili i likovi iz teksta u pravu, isplata poticaja Agrokoru je 100% u skladu sa zakonom. Ili bi poticaji trebali biti selektivne prirode?

Neka mu traže pravi krimen, a ne ovo hranjenje posrnulog ega stanovništvu.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 16:30   #8
G.A.naprijed ljudi,osvijetlite obraz društvu!
Todorić je nesumnjivo jedan od najvećih"kapitalnih mufljoza"u posttuđmanovoj eri.I sada se smuljio sa ovom vladom jer zapošljava osjetljivu socijalnu masu,za koju vlada ispalućej poticaje radi socijalnog mira.
Najveći neplatiša i podvalitelj je g.Todorić.
__________________
"..Slijedi život s mnogo pouzdanja čak i onda kada je budućnost nedostupna očima smrtnika.."-Homer
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 19:43   #9
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
moze li tko ukratko o todoricevom usponu od samih pocetaka? ciji je on igrac?
Baš danas sam, u zgodnom društvancu pri kavici, pričala o početcima obitelji Todorić.
Ovako!
Ante Todorić(otac Ivice, agromom) je bio uspješan i sposoban generalni direktor Agrokombinata. Podsjetit ću! Jeste li čuli za Agrokoku(mali dio Agrokombinata)? Dakle Agrokoka je, koliko ja znam, bila prvi veliki proizvođač jaja u Jugoslaviji. Agrokombinat je bio veliki kombinat, koji je trebao Zagrebu i Hrvatskoj osiguravati hranu. Stočne farme, peradarske farme, farme nesilica, silosi, trvornica stočne hrane, prizvodnja žitarica i još ne znam čega sve.
I onda dolazi famozna 1971-a. Treba uništi u Hrvatskoj snažni Agrokombinat. Formula je jednostavna! Agrokombinat postaje busija(!) nacionalizma. Miče se sposobna upravljačka garnitura. Dolaze podobnii! Mnogi završavaju u zatvoru. Todorić 12 godina, financijski direktor 10, poslije se smanjuje na 10 i 8. Imovina se uništava, započeto staje, visoko obrazovani kadrovi se rasturaju. Todorić je dobro odležao, možda ne baš sve, ali puno.
Po izlasku iz zatvora počinje proizvodnju cvijeća na pristojnom komadu zemlje, koju je supruga donijela u miraz. Do tada se cvijeće ili uvozilo, ili je ponuda bila sezonska i neznatna(Cijene zimi vrtoglave, ali red je red!).
Financijski direktor je od nečega morao hraniti obitelj, pa ste ga u to vrijeme mogli viditi kako dolazi na Cvjetni trg, Dolac i dr., i nudi svežnjeve cvjetova prodavačima. Tako je počelo! I tako to ide! Sigurno je početna zamisao Antina, ali je očita sposobnost Ivice.
Para na paru, a uš na fukaru(Prvi put,kad sam ju čula, dopala mi se!)!

Zadnje uređivanje rama : 08.01.2012. at 19:46. Reason: novi red
rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 17:04   #10
Unhappy

[QUOTE=rama;37547423]Baš danas sam, u zgodnom društvancu pri kavici, pričala o početcima obitelji Todorić.
Ovako!
Ante Todorić(otac Ivice, agromom) je bio uspješan i sposoban generalni direktor Agrokombinata. Podsjetit ću! Jeste li čuli za Agrokoku(mali dio Agrokombinata)? Dakle Agrokoka je, koliko ja znam, bila prvi veliki proizvođač jaja u Jugoslaviji. Agrokombinat je bio veliki kombinat, koji je trebao Zagrebu i Hrvatskoj osiguravati hranu. Stočne farme, peradarske farme, farme nesilica, silosi, trvornica stočne hrane, prizvodnja žitarica i još ne znam čega sve.
I onda dolazi famozna 1971-a. Treba uništi u Hrvatskoj snažni Agrokombinat. Formula je jednostavna! Agrokombinat postaje busija(!) nacionalizma. Miče se sposobna upravljačka garnitura. Dolaze podobnii! Mnogi završavaju u zatvoru. Todorić 12 godina, financijski direktor 10, poslije se smanjuje na 10 i 8. Imovina se uništava, započeto staje, visoko obrazovani kadrovi se rasturaju. Todorić je dobro odležao, možda ne baš sve, ali puno.
Po izlasku iz zatvora počinje proizvodnju cvijeća na pristojnom komadu zemlje, koju je supruga donijela u miraz. Do tada se cvijeće ili uvozilo, ili je ponuda bila sezonska i neznatna(Cijene zimi vrtoglave, ali red je red!).
Financijski direktor je od nečega morao hraniti obitelj, pa ste ga u to vrijeme mogli viditi kako dolazi na Cvjetni trg, Dolac i dr., i nudi svežnjeve cvjetova prodavačima. Tako je počelo! I tako to ide! Sigurno je početna zamisao Antina, ali je očita sposobnost Ivice.
Para na paru, a uš na fukaru(Prvi put,kad sam ju čula, dopala mi se!)![/QUOTE]

Zanimljiva i produhovljena poslovica,puna narodnog duha, siguran sam da se tebi jako svidjela
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 17:37   #11
Quote:
Žuti tis@k kaže: Pogledaj post
Po izlasku iz zatvora počinje proizvodnju cvijeća na pristojnom komadu zemlje, koju je supruga donijela u miraz. Do tada se cvijeće ili uvozilo, ili je ponuda bila sezonska i neznatna(Cijene zimi vrtoglave, ali red je red!).
Financijski direktor je od nečega morao hraniti obitelj, pa ste ga u to vrijeme mogli viditi kako dolazi na Cvjetni trg, Dolac i dr.

Para na paru, a uš na fukaru
Cvijeće.Kako lijepo.Cijela obitelj u cvijeću.
Ide li uš na cvijećare?!
__________________
AVNOH 1944* Seljačka košulja širokih rukava,u ruci srp*SP-A.HSS 15,000 glasova
NOVH is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 20:00   #12
[QUOTE=Žuti tis@k;37727982]
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Baš danas sam, u zgodnom društvancu pri kavici, pričala o početcima obitelji Todorić.
Ovako!
Ante Todorić(otac Ivice, agromom) je bio uspješan i sposoban generalni direktor Agrokombinata. Podsjetit ću! Jeste li čuli za Agrokoku(mali dio Agrokombinata)? Dakle Agrokoka je, koliko ja znam, bila prvi veliki proizvođač jaja u Jugoslaviji. Agrokombinat je bio veliki kombinat, koji je trebao Zagrebu i Hrvatskoj osiguravati hranu. Stočne farme, peradarske farme, farme nesilica, silosi, trvornica stočne hrane, prizvodnja žitarica i još ne znam čega sve.
I onda dolazi famozna 1971-a. Treba uništi u Hrvatskoj snažni Agrokombinat. Formula je jednostavna! Agrokombinat postaje busija(!) nacionalizma. Miče se sposobna upravljačka garnitura. Dolaze podobnii! Mnogi završavaju u zatvoru. Todorić 12 godina, financijski direktor 10, poslije se smanjuje na 10 i 8. Imovina se uništava, započeto staje, visoko obrazovani kadrovi se rasturaju. Todorić je dobro odležao, možda ne baš sve, ali puno.
Po izlasku iz zatvora počinje proizvodnju cvijeća na pristojnom komadu zemlje, koju je supruga donijela u miraz. Do tada se cvijeće ili uvozilo, ili je ponuda bila sezonska i neznatna(Cijene zimi vrtoglave, ali red je red!).
Financijski direktor je od nečega morao hraniti obitelj, pa ste ga u to vrijeme mogli viditi kako dolazi na Cvjetni trg, Dolac i dr., i nudi svežnjeve cvjetova prodavačima. Tako je počelo! I tako to ide! Sigurno je početna zamisao Antina, ali je očita sposobnost Ivice.
Para na paru, a uš na fukaru(Prvi put,kad sam ju čula, dopala mi se!)![/QUOTE]

Zanimljiva i produhovljena poslovica,puna narodnog duha, siguran sam da se tebi jako svidjela
Oh, da mi je dosegnuti ove salonske intelektualne visine! Veliš: "Odi profanum vulgus ...."!
Narodni duh ne prepoznaje istinu, nema iskustvo, a nije ni duhovit.
Profinjenost i produhovljenost kao u Tomića! Da nemam čast dijeliti forumski prostor osobno s Tomićem? Čast mi je! Moje poštovanje!
rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 20:28   #13
Opet kenjaža po Todi. Da nije on, bio bi netko drugi. Nemoj te me jebat da na svijetu ne postoji još milijun takvih tajkuna.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:54.