Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2012., 22:23   #981
Quote:
pilots911 kaže: Pogledaj post
anna m
Radijator se itekako moze postaviti na fiksnu staklenu stijenu i to im nije nikakav trosak. Treba ih stisnuti i dosadjivati jer se ne radi o kutiji zvaka vec o masno placenom stanu.
Sretno
hvala na podrsci, ne odustajem nikako, pogotovo sto sam svjesna da to nije nikakav problem staviti radijator gdje ja zelim a pogotovo ako jos nije postavljen, ne vidim zasto toliko drame i fantaziraju oko toga
anna_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 22:49   #982
Quote:
Špekica kaže: Pogledaj post
Je li itko dobio detaljan nacrt svog stana u G3 (od koje još nema ni T od temelja)?
moja kolegica se isla interesirati za g3 i trazila je kotirani tlocrt i dobila je! mislim da bi ti trebali moci to izvuci, sigurno vec imaju sve pripremljeno. a, da, nazalost, jos se nisu utemeljili za zadnju zgradu...
Trill is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 20:45   #983
NEprovjerena informacija, u G1 će se otvoriti kaufland i ako bude tako, neću baš biti sretan zbog toga. Veliki dućan-velike gužve.
BTW Anna, meni su ugradili radijator u kuhinji, koja je ionako mala, pa onda neka bude još manja! A to je zbog toga jer je tamo netko izračunao po nekoj formuli da na tu kvadraturu mora biti toliko i toliko radijatora, bla bla bla... al ja ću ga skinuti čim se uselim.
nitkoposeban_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 20:51   #984
Quote:
nitkoposeban_zg kaže: Pogledaj post
NEprovjerena informacija, u G1 će se otvoriti kaufland i ako bude tako, neću baš biti sretan zbog toga. Veliki dućan-velike gužve.
BTW Anna, meni su ugradili radijator u kuhinji, koja je ionako mala, pa onda neka bude još manja! A to je zbog toga jer je tamo netko izračunao po nekoj formuli da na tu kvadraturu mora biti toliko i toliko radijatora, bla bla bla... al ja ću ga skinuti čim se uselim.
STRASNOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
anna_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 21:03   #985
Quote:
nitkoposeban_zg kaže: Pogledaj post
NEprovjerena informacija, u G1 će se otvoriti kaufland
A meni su prije više od 6 mjeseci rekli da je Konzum rezervirao prizemlje...
velika bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 21:08   #986
Mislim da bi Kaufland trebao biti na zemljištu pored. Tamo gdje je još uvijek neki obrt.
Špekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 21:16   #987
i ja imam takvu informaciju za Konzum u prizemlju i Kaufland pokraj
anna_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 21:33   #988
A gdje bi se točno nalazio taj Kaufland? Trenutno mi stan gleda na onu kućicu južno od G1. Zanima me jel se ona ruši ili ...? Makete su me oduševile zbog zelenih površina...Stvarno me razočaralo kad sam vidjela da gledam drito u nečiji prozor...
velika bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 21:40   #989
ne znam gdje će bit i da li će bit, ali onaj obrt(auspuh isap) se sigurno ne seli, osobno sam pričao prije neki dan sa gazdom koji mi je rekao da su ponudili veću cifru da bi im prodao i da ostaje tamo gdje je.
nitkoposeban_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 21:42   #990
meni je receno da Kaufland ide na zemljiste gdje su one opeke i gradjevinski materijal
anna_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 21:43   #991
Quote:
nitkoposeban_zg kaže: Pogledaj post
ne znam gdje će bit i da li će bit, ali onaj obrt(auspuh isap) se sigurno ne seli, osobno sam pričao prije neki dan sa gazdom koji mi je rekao da su ponudili veću cifru da bi im prodao i da ostaje tamo gdje je.
ma divota...toliko od zelenih površina...
velika bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 21:49   #992
Quote:
velika bubica kaže: Pogledaj post
Makete su me oduševile zbog zelenih površina...
ma joooj, ja više ništa ne vjerujem...zelene površine, terasa na krovu, pa sam čuo nekakve nebuloze o tuš kabinama kao neke fensi-šmensi, staklene lođe, pa da će uskoro proći i tramvajska pruga koja se planira već 20 godina...bla bla bla...i na kraju fucking knauf između prostorija, još su i vertikalu zatvorili knaufom, čisto sumnjam da se neće čut kad netko pusti vodu. al jbg, valjda zato i je tako povoljna cijena, ako ništa drugo barem ćemo imat dobru fasadu(valjda?!) samo da se zgrada ne sruši sama od sebe za koju godinu hehe
nitkoposeban_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 21:51   #993
Quote:
anna_m kaže: Pogledaj post
meni je receno da Kaufland ide na zemljiste gdje su one opeke i gradjevinski materijal
može bit...u svakom slučaju ne sviđa mi se. Neki mali dućan bi bio super, ali sve veće od toga je sranje, bit će previše prometno
nitkoposeban_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 21:57   #994
ljudi pazite se kod preuzimanja stana da se ne sjeee... pokucajte u svaku pločicu da nije "šuplja", razmak između parketa, loše polakiran parket, da li sve utičnice rade, da ne kapa voda negdje. I ako nešto nije u redu, ne preuzimajte stan dok to ne riješe, jer ste masno platili to što ste kupili ili ćete plaćat godinama.
Svega ima u građevini, nažalost
btw..jel netko zna kada se, odnosno koji je rok za javiti se u poreznu za porez?
nitkoposeban_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 12:08   #995
Evo, potvrđeno je da tvrtka koja će G1 opremati namještajem neće biti DI Čazma. Ne znam još koja je, no u pregovorima su...

@nitkoposeban zg, pitaj to direktno Sigmu. Oni bi trebali znati sve te rokove.
velika bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 12:08   #996
Quote:
nitkoposeban_zg kaže: Pogledaj post
btw..jel netko zna kada se, odnosno koji je rok za javiti se u poreznu za porez?

Mislim da je 30 dana od dobivanja ključeva stana...
Špekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 14:13   #997
Quote:
Špekica kaže: Pogledaj post
Mislim da je 30 dana od dobivanja ključeva stana...
Rok je 30 dana nakon potpisivanja kupoprodajnog ugovora.
Alcyon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 16:53   #998
Ljudi nemojte pricati gluposti, govoriti neistine i plasiti ostale kupce stanova. Osobno sam kupio stan i sve sam unaprijed znao gdje, kada, sto i na koji nacin se radi u G1. Djelatnice u Sigmi su nas sve informirale na vrijeme pa cak i neke izmjene koje htio mogao je napraviti i to potpuno besplatno ali uvijek ima nekih pametnjakovica i ljudi koji nista ne vide dobro vec samo lose stvari i znaju samo Laprdati po internetu i iznositi neistine i sa svime su nezadovoljni! Pozdrv svima i nemojte siriti paniku i dovoditi ostale ljude u zabludu vec se malo razbudite i informirajte se na vrijeme!
mark_twain is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 18:28   #999
Quote:
mark_twain kaže: Pogledaj post
Osobno sam kupio stan i sve sam unaprijed znao gdje, kada, sto i na koji nacin se radi u G1.
blago tebi

Quote:
mark_twain kaže: Pogledaj post
Djelatnice u Sigmi su nas sve informirale na vrijeme
blago tebi još jednom
nitkoposeban_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 18:40   #1000
Quote:
mark_twain kaže: Pogledaj post
Ljudi nemojte pricati gluposti, govoriti neistine i plasiti ostale kupce stanova. Osobno sam kupio stan i sve sam unaprijed znao gdje, kada, sto i na koji nacin se radi u G1. Djelatnice u Sigmi su nas sve informirale na vrijeme pa cak i neke izmjene koje htio mogao je napraviti i to potpuno besplatno ali uvijek ima nekih pametnjakovica i ljudi koji nista ne vide dobro vec samo lose stvari i znaju samo Laprdati po internetu i iznositi neistine i sa svime su nezadovoljni! Pozdrv svima i nemojte siriti paniku i dovoditi ostale ljude u zabludu vec se malo razbudite i informirajte se na vrijeme!


Ako smatras moju pricu neistinitom o nedobivanju informacija koje trazim vec godinu dana ( i jos ih nisam dobila), onda se tako moze i tvoja smatrati neistinitom.

....i ne znam bas tko je neinformiran i u snu ako se postavi naopako staklena stijena....bome ja ju sama nisam postavljala..... LP

Zadnje uređivanje anna_m : 17.04.2012. at 18:57.
anna_m is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:37.