Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2014., 16:55   #81
Odlična 8.

Riješio se ženice, zaratio sa guvernerom, durant je u zatvoru , mickey u bijegu....

A najava za 9. još bolja
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 18:53   #82
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Odlična 8.

Riješio se ženice, zaratio sa guvernerom, durant je u zatvoru , mickey u bijegu....

A najava za 9. još bolja
Sve ostalo može ali za ovo boldano nema variante, grrr ... meni je draga.
The Swede ko mačka, ima devet života +1.

Onda šta to ima u slijedećoj, reci, da ne trpim cijeli tjedan
__________________
Remember, remember the fith of november the gunpowder treason and plot ...
V for Vendeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 20:46   #83
Pa na kraju epizode bude promo za slijedeću. Ukratko, ide Cullen na Snowa, bit će akcije
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 20:56   #84
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Pa na kraju epizode bude promo za slijedeću. Ukratko, ide Cullen na Snowa, bit će akcije
Ah da, to. Vidjela. A ja pomislila, da znaš svaku scenu devete epizode
Onda ništa. Strpit ću se do nedjelje.
__________________
Remember, remember the fith of november the gunpowder treason and plot ...
V for Vendeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 11:43   #85
Planiram da danas odgledam pilot pa ako mi se svidi da nastavim, bas mi se gleda western serija te se nadam da je dobra.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 12:01   #86
Nije dobra nego odlična
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 13:46   #87
Ja sam mislila da nakon Deadwooda nema šanse da ikada snime nešto približno dobro - kako mi je sada drago što sam se prevarila!
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 14:16   #88
najava za sljedecu epizodu je definitivno odlicna. cullen je popizdio i jos nabavio si getling gun
nazadsam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 16:25   #89
Pogledan pilot i utisci su max pozitivni. Danas nastavljam dalje.

Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Nije dobra nego odlična
Lepo je to cuti samo sam se nakon TWD i UTD malo naplasio serija koje imaju dobar pilot a ubrzo padnu vec od druge ep.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 14:45   #90
u očekivanju nove epi kratim si vrijeme gledajući fanfic na youtubeu

uglavnom ova pjesma mi je zakon, a i scene

https://www.youtube.com/watch?v=ommu...T40k9IDiuQynXw
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 15:18   #91
Meni ova, i scene

https://www.youtube.com/watch?v=A1chKLClKBI
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 19:24   #92
Da,da,da i ta je odlična!
I ona sa scenom borbe u 1. sezoni (vojnici, indijanci, Cullen i Elam)
https://www.youtube.com/watch?v=-si9_hrflzw
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 14:36   #93
Gleda se HOW, tacno sam na pola druge sezone, dobra je serija !

Ne sad nesto preterano dobra ali ima odredjeni kvalitet, zabavna je i vuce da se gleda dalje.
No imao sam veca ili bolje receno drugacija ocekivanja a to je mislio sam da ce biti ozbiljna western serija ali ok i ovako mi se dopada.

Jako ali bas jako podseca na Banshee samo u Wild West stilu inace glavni lik Bohannan koji je isti Lucas Hood te sve ostalo je veoma slicno.
S tim da mi je ova serija mozda malo bolja od Banshee, ono za nijansu inae su u istom rangu.

Ovo je zapravo Wild West Banshee on Wheels
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 11:11   #94
Finale sezone 2

Lily Bell ...bas mi je krivo sto je tako zavrsila i sto je vise nema, bila mi je najdrazi lik uz Bohannana.

Swede je jedna velika picka, trebao je taj odavno da bude ubijen i to ne ovako kako jeste vec da bude zaklan kao svinja picka mu materina.
Inace su njegov lik upropastili, trebao je biti bad ass opaki madafaka a ne foxy pussy.

Pocetak sezone 3

Odusevljen sam kako je krenula treca sezona. Odusevljen sam razvojem dogadjaja na pocetku sezone.
A i svidjaju mi se te spojene ep.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 12:48   #95
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Finale sezone 2

Lily Bell ...


Pocetak sezone 3
Meni najbolje finale možda ikada (od svih serija koje gledam)...ja još nikako da prežalim The Fair Haired Mayden of the West , mislim da su mogli još hrpu dobrih stvari napraviti s njenim likom...

Početak 3.sezone je super zbog onog silnog snijega koje napokon vidimo-poluludog Bohannona i "bondanja" s Elamom u New Yorku

Swede-a neću komentirati...wait and see

Što se tiče sinoćnje epi - zakoooon , napokon prava akcija/pucačina, Bohannon ponovno svoj na svom , baš mi je drago što su se odmakli od mormonske priče i cijele te dosade...nedostajala mi je jedino Eva u epizodi, svi sporedni likovi su odradili odličan posao!

Nikako da skužim jel' ono petljanje novinarke s guvernerom dogovoreno s Bohannonom kao neki master plan ili je stvarno "pala" na njega ?
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 13:21   #96
Quote:
Merry Gentry kaže: Pogledaj post
Meni najbolje finale možda ikada (od svih serija koje gledam)...ja još nikako da prežalim The Fair Haired Mayden of the West , mislim da su mogli još hrpu dobrih stvari napraviti s njenim likom...

Početak 3.sezone je super zbog onog silnog snijega koje napokon vidimo-poluludog Bohannona i "bondanja" s Elamom u New Yorku

Swede-a neću komentirati...wait and see
Uh, daleko je od toga ipak ovo nije vrhunska serija ali da je bilo dobro i uzbudljivo jeste.

Slazem se, prerano su sklonili njen lik jer glumica je pogodjena i bas sam ocekivao da ce ona i Bohannan da vladaju u trecoj sezoni kada su vec sredili Duranta. I trebali su makar za trecu sezonu da je zadrze.

Da, vizuelno je bilo prelepo bili i cela serija je vizuelno lepa.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 17:21   #97
Baphomet

Kakva je bila ova 9-ta epizoda?
Nema još 1080p a lošiju kvalitetu ne skidam
__________________
Remember, remember the fith of november the gunpowder treason and plot ...
V for Vendeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 19:06   #98
Quote:
V for Vendeta kaže: Pogledaj post
Baphomet

Kakva je bila ova 9-ta epizoda?
Nema još 1080p a lošiju kvalitetu ne skidam
Odlična

Neću dalje. Pogledaj
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 15:48   #99
Još jedna odlična epizoda...a tek kraj....


Ajme meni, a šta će se tek dogoditi kad se spoje željeznice i sretnu Sweed i Culen?

Još samo tri do kraja
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 14:20   #100
Još jedna super epizoda!
Žao mi je što je klinac otišao...baš sam se nadala da će on napokon doći Swedeu glave tj. da će ga prokazati za ubojstvo obitelji...a sad drek :gaah:

Po najavi za sljedeću vidim da nas čeka još jedna dobra epizoda
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:40.