Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2012., 23:04   #81
Quote:
hartijai kaže: Pogledaj post
Slažem se s alicijom. merlinka je defintivno žena koja se može svrstat u ono -najmoćnije. Bile su tu i druge-g kelly, audrey, rita h, e taylor, lauren bacall i sl, ali je jedino merlinka ostala nekako misteriozna,neistražena. Znalo se o njoj dosta toga,a s druge strane hrpetina toga je ostala namjerno skrivena zbog politike i koječega. i rijetko je koja žena tog kalibra, ljepote i karizme bila tako nesretna i neispunjena. danas je njen utjecaj na popularnu kulturu ogroman i nadmašuje onaj a hepburn, g kelly i ostalih ljepotica. u smislu toga bih ju ja svakako stavila u ovu emisju.

I bilo bi super kad bi se to uz neke novine moglo kupiti ali i da izađu s drugim nastavkom. materijala imaju: oprah, pa mm, možda bi mogli i jackie o staviti, e taylor, meril streep, clintonicu, madonnu. Ima ih bome dosta
ne bih rekla da nadmašuje audreyin utjecaj na modu i cijelu današnjicu...

ali kažem , bitan je dio pop-kulture..ipak po mom mišljenju ona sama nije ništa napravila zbog čeg bi u mojim očima bila moćna žena..mediji su napravili misterij i pop-ikonu, sex-bombu, blah...

kažem, meni nje bude žao, i zato mi nije za najmoćnije žene svijeta..bude mi žao i Lady Di, ali ona se više borila za svašta pa bi nju stavila
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 17:24   #82
Extraordinary Women

Jel ima gdije na netu pogledat sve epizode propustila sam neke bas mi je zao
__________________
Što više ljudi znam to više volim svog psa...
yyxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:06.