Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2013., 15:35   #81
Površno sam odgledala zadnju jer sam radila nešto drugo, al' mi se čini da je bila dobra.
Meni se ne poboljšava nešto drastično, ali gledam jer me zanima razvoj situacije sa njenim mužem.
A i slučaj u zadnjoj mi je bio baš creepy.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 19:05   #82
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Površno sam odgledala zadnju jer sam radila nešto drugo, al' mi se čini da je bila dobra.
Meni se ne poboljšava nešto drastično, ali gledam jer me zanima razvoj situacije sa njenim mužem.
A i slučaj u zadnjoj mi je bio baš creepy. :top :
I mene najviše zanima njen savršeni mužić. Iduća bi trebala bit dobra.
__________________
Immigrants, we get the job done
Sadie Borge is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 20:08   #83
Taj dio sa mužem je intrigantan, ali su slučajevi koje rade jednako kvalitetni. Ovaj dedek je bio jeziv do bola. Kako god, još nije uletila nekakva žešća glupost (helikopter ignoriram) da me odvrati od ove serije.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 22:29   #84
Nakon kasnjenja zbog obaveza, pogledao sam sve epizode emitirane dosad i moram reci da mi se serija jako svida. Volim takav tip serija, a i filmova. Zasad jako gledljivo, vidjet cemo kako se razvija situacija.....
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 11:21   #85
Bad Guy je bio super, on i pas.
Sarek is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 16:49   #86
joj ja sam isto ovu odgledala preko oka, koja je fora s tim na kraju sto joj je dao muz, pa se zagledala kad je skontala o kojem hotelu se radi?


deda Stewmaker je bio precreepy
ona me malo iritita s tim svojim kao sad je Red ispo monstrum sto je ovog ubio, nes ti, samo mu je dao njegovo
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 17:04   #87
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
joj ja sam isto ovu odgledala preko oka, koja je fora s tim na kraju sto joj je dao muz, pa se zagledala kad je skontala o kojem hotelu se radi?
One metke koje je ispucala iz pištolja iz kutije sa svim onim stvarima koje sumnjiče njenog muža je odnijela na testiranje i dobila onaj fajl u kojem je puno tog bilo iskrižano. Bio je broj dokaznog materijala napisan pa je upala u skladište na početku epizode i našla taj naziv Angel station na kutiji s tim dokazima. Isto tako na kutiji je pisao onaj datum što je na kraju bio datum kad su ona i muž bili u Bostonu (jel, Boston bio) gdje je taj hotel iz prospekta.

Valjda...
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 21:29   #88
Nitko ne postavlja pitanje one curice na slici koju je Reddington izvadio na kraju epizode iz albuma i motiv ubijanja starog. Mozda je imao neke veze s tom malom, neka rodbina ili slicno

Cijeli onaj govor koji mu je odrzao i nacin na koji ga je gleda. Cista osveta za nesto.....
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 02:27   #89
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
Nitko ne postavlja pitanje one curice na slici koju je Reddington izvadio na kraju epizode iz albuma i motiv ubijanja starog. Mozda je imao neke veze s tom malom, neka rodbina ili slicno

Cijeli onaj govor koji mu je odrzao i nacin na koji ga je gleda. Cista osveta za nesto.....
Pa šta nije netko par stranica prije to već spomenuo ? Taj govor što je održao, to je vjerojatno bio on, a Stewmaker je taj koji mu je ubio i ženu i djecu, ako ih je imao. Ili ne. Tko zna. Ima tu dosta teorija.
batsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 08:56   #90
Je, je. To nam je working theory. :zubo]

Mislim da taj dio i ne bi trebao biti tako misteriozan. Netko je ovom platio da riješe Redu ono što mu je bitno i sad je stigla osveta.

Naravno, ako taj netko nije bio Lizzyn tata pa se sve svede na neku bolesnu osvetu i bitku Reda i njega.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 12:24   #91
Quote:
Misery24 kaže: Pogledaj post
Mislim da taj dio i ne bi trebao biti tako misteriozan. Netko je ovom platio da riješe Redu ono što mu je bitno i sad je stigla osveta.
Ja sam mišljenja da se povijest skoro ponovila.

Red se svojim poslom zamjerio nekome, ona mala klika sa slike je platila cijenu. Fast forward u sadašnjost, Red radi sa Keen, njen diler pobjegne iz ćuze i unajmi nikog drugog doli Stewmakera da se riješi Keen.

Red se pojavi i ne propušta priliku za osvetu, bez obzira što Keen mislila o njemu nakon toga.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 14:24   #92
Krene i napokon ga je pitala, a kad ono san
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 16:27   #93
hah, napokon ce se malo zaplest ovo s muzem....lik je malo creepy, s tim svojim hipsterskim naocalama...

dobra mi na kraju bila ova epizoda, makar me malo zasmetalo sto mi je ispocetka izgledalo da je skoro pa na istu shemu ko i prosla - neki sajko kojeg netko zaposljava za nesto i onda ga oni standardno lo stile random-procedural love cijelu epizodu ... al ajd, okej je ispalo.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 16:48   #94
Pisao sam dok sam gledao. Kraj mi je bio dobar. I slazem se, malo mi je vuklo na proslu epizodu
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 19:52   #95
Solidna epizoda. Imam osjećaj da je twist sljedeće epizode suprotno od očekivanog. Umjesto njegovog lica na putovnicama, bit će njeno. Mindfucka radi.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 21:00   #96
Quote:
Swagger kaže: Pogledaj post
Solidna epizoda. Imam osjećaj da je twist sljedeće epizode suprotno od očekivanog. Umjesto njegovog lica na putovnicama, bit će njeno. Mindfucka radi.
Da i meni se ovo čini.
Jer je tip pristupio njoj kao da je otkrio njenu kutiju.

Moguće da početka kutija nije bila njegova, ali jest napravljeno tako da ona otkrije o njemu više.
Meni onaj tip na slici zaista izgleda kao on.

Možda na kraju on nema nikakve veze s tim?

Čudno i zanimljivo. Gleda se dalje.
__________________
Immigrants, we get the job done
Sadie Borge is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 21:30   #97
Quote:
Swagger kaže: Pogledaj post
Solidna epizoda. Imam osjećaj da je twist sljedeće epizode suprotno od očekivanog. Umjesto njegovog lica na putovnicama, bit će njeno. Mindfucka radi.
a nebi rekla, pogledajte promo za sljedecu

ps: makar, i meni je palo napamet bas to, da ce ispast njene putovnice
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 21:32   #98
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
a nebi rekla, pogledajte promo za sljedecu

ps: makar, i meni je palo napamet bas to, da ce ispast njene putovnice
Ne spoilam si epizode gledajući promo.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 21:41   #99
Quote:
Swagger kaže: Pogledaj post
Umjesto njegovog lica na putovnicama, bit će njeno. Mindfucka radi.
I meni se čini Jedva čekam iduću epku...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 19:39   #100
Pristojna epizoda. Sviđa mi se u kojoj je banani Keenica bila usred epizode, i to je nešto čime su se mogli igrat. Gurati ju u tom smijeru da otkriva sve više i više pizdarija o Tomu, Redu i svima koji je okružuju, da je konstantno u tako sjebanoj situaciji da ništa nije kako se čini.

Kako god bilo, Tomej je donekle čist. Ali mindfucking continues...
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:58.