Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Pogledaj rezultate ankete: Koliko ste povrsni?
Mora biti najljepsa u selu. 3 7.50%
Izgled partnera mi je jako bitan. 7 17.50%
Izgled partnera mi nije jako bitan. 5 12.50%
Izgled partnera mi je potpuno nevazan. 3 7.50%
Umjeren sam u svojim kriterijima. 9 22.50%
Sve je relativno. 15 37.50%
Imam misljenje ali intenzivno radim na sebi. 2 5.00%
Ne zalim ni za cim. 7 17.50%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 40. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2014., 22:55   #1
Lightbulb Objektivna estetika prošlih, budućih i sadašnjih ljubavi

Da li smatrate da je osoba s kojom ste bili u vezi najljepsa osoba koju znate?
Da je ocjenjujete od 1 do 10, koji broj biste joj dali?

Ako ste prosjecnog izgleda ili ispodprosjecnog izgleda, da li smatrate da je u redu da ste sa tako lijepom osobom? Ne mislite li da ce ta divna osoba biti zakinuta jer je sa vama, prosjecnim, i vremenom postati nesretna iz tog razloga?

Dok smo zaljubljeni, izgled nam je nevazan jer ne razmisljamo racionalno. Ali sto kad zaljubljenost prodje, i vidimo osobu onakva kakva stvarno jest, prosjecna. Sto onda?
Hocemo li poceti ganjati ljepse susjede, ili sliniti za zgodnom curom od frenda?
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 22:58   #2
e teme su ti za odvalit
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 23:02   #3
bože, pa kaj si tak opterećan izgledom
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 23:06   #4
Bogati.
zrinjski95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 23:11   #5
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
bože, pa kaj si tak opterećan izgledom
i to jebački opterećen da je to strahota.
princeskrafnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 23:16   #6
Angry prestani otvarat teme o ružnim forumašicama vidi koliko ih se javilo

Inače odgovor u anketi je - sve su bile jako zgodne
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 23:22   #7
Svi su bili tako zgodni da mi je bilo neugodno šetati ulicom s njima
Druna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 23:34   #8
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Da li smatrate da je osoba s kojom ste bili u vezi najljepsa osoba koju znate?
Koje znam kak? Biblijski, s fejsa ili iz novina?

Normalno da ne mogu sve bit najljepše, još manje da su najljepše bile najbolje..

Quote:
Da je ocjenjujete od 1 do 10, koji broj biste joj dali?
10. Uvijek daješ 10. Pa nisi tak mlad da si curi kažeš da nije 10. To su PUA sranja za kad nemaš curu..

Quote:
Ako ste prosjecnog izgleda ili ispodprosjecnog izgleda, da li smatrate da je u redu da ste sa tako lijepom osobom?
Pa, ako si ružan i glup, vjerojatno bi to trebo mislit, al ak nisi baš sve to, onda bi isto tako mogo pitat jel ok da je ona s tak pametnom/šaljivom/nježnom/snažnom/cool osobom...

Osim toga, ionak su većina žene ljepše od nas muških pa to nekak i mora tak bit...

Quote:
Ne mislite li da ce ta divna osoba biti zakinuta jer je sa vama, prosjecnim, i vremenom postati nesretna iz tog razloga?
Ne, al me uvijek brinulo da ću ja biti zakinut jer ću super ostarit a ona možda postane ružna i kaj onda???

Quote:
Dok smo zaljubljeni, izgled nam je nevazan jer ne razmisljamo racionalno. Ali sto kad zaljubljenost prodje, i vidimo osobu onakva kakva stvarno jest, prosjecna. Sto onda?
Ak je dobra i po drugim stvarima, zaljubiš se opet.. i opet... A ako nije zaljubiš se opet. Al u drugu..

Quote:
Hocemo li poceti ganjati ljepse susjede, ili sliniti za zgodnom curom od frenda?
Šogorice su uvijek in, nova blagajnica u dućanu, kolegica namiguša iz računovodstva... Pitanje je samo oćeš li samo slinit ko muško, ili ćeš ih ganjat, a to je onda slična priča ko prošli pasus...
__________________
Netko jede grožđe i programira na kompjuteru, a jebemu pas, nar je tu za ukras...

Volim party, volim mali parking!
Čekkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 23:36   #9
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ako ste prosjecnog izgleda ili ispodprosjecnog izgleda, da li smatrate da je u redu da ste sa tako lijepom osobom?
Dok smo zaljubljeni, izgled nam je nevazan jer ne razmisljamo racionalno. Ali sto kad zaljubljenost prodje, i vidimo osobu onakva kakva stvarno jest, prosjecna. Sto onda?
Hocemo li poceti ganjati ljepse susjede, ili sliniti za zgodnom curom od frenda?
Ljepota je prolazna, pa zašto bi žalila što gubi vrijeme sa mnom.

Prije bi se brinula za njegovo psihičko stanje i traume koje bi imao nakon mene.

Sve osobe s kojima sam bila, bili su desetke.
Čiste desetke: bili oni smješni, zgodni, visoki, niski, debeli ili atletske građe.
Desetke, jer su izvanredni ljudi i poštujem ih sve od reda.
Desetke su, čiste, a i više od toga: ne mogu se uporediti s nijednim likom iz časopisa. No, no.

Nisam baš vidjela nekog ljepšim jer sam bila "zaljubljena": vidim odmah sve "mane", ali me ne interesiraju. Kopam po dubinama.

I zašto bi zbog ljepote htjeli biti sa našim zgodnim susjedom. To znači da smo zaslužili da partner isto tako baca oko na našu zgodnu susjedu.

Ako može, bez komentara o mojem mišljenju. Samo sam iskreno odgovorila na tvoje pitanje
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 08:18   #10
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Da li smatrate da je osoba s kojom ste bili u vezi najljepsa osoba koju znate?
Da je ocjenjujete od 1 do 10, koji broj biste joj dali?
ako pretpostavim da govoris o fizickoj ljepoti (a znam da govoris o njoj ) ljudi s kojima sam ja bila u vezi nisu najljepse osobe koje znam, ali su lijepi ljudi. ne meni vec 'selo tako govori', a to je valjda onda objektivno. ne mogu reci da su me privukli izgledom, ne mogu ja to tako secirati, ali privukli me jesu, takvi kakvi jesu, u kompletu.

Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ako ste prosjecnog izgleda ili ispodprosjecnog izgleda, da li smatrate da je u redu da ste sa tako lijepom osobom? Ne mislite li da ce ta divna osoba biti zakinuta jer je sa vama, prosjecnim, i vremenom postati nesretna iz tog razloga?
ljudi s kojima sam bila su objektivno ljepsi od mene, ali ta razlika nikome nikada nije smetala, bila sam im ja skroz super dok su me voljeli.

Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Dok smo zaljubljeni, izgled nam je nevazan jer ne razmisljamo racionalno. Ali sto kad zaljubljenost prodje, i vidimo osobu onakva kakva stvarno jest, prosjecna. Sto onda?
Hocemo li poceti ganjati ljepse susjede, ili sliniti za zgodnom curom od frenda?
angry... bojim se da moras jos puuuno uciti. fizicki izgled je stvarno poprilicno nebitan... pogotovo ako to usporedis s tim da se jednog dana nakon zaljubljenosti nades pored nekoga tko je osoba prosjecne i nezanimljive osobnosti.

ali da se vratimo na fizicki izgled... znam da se promjenom 'objekata' moje ljubavi i moji kriteriji za procjenu lijepog mijenjaju, uocavam kao zgodne one koji su mu slicni, naravno.
valnea is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 09:08   #11
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Da li smatrate da je osoba s kojom ste bili u vezi najljepsa osoba koju znate?
ne smatram, ne mijenjam mišljenje o izgledu partnera nakon zaljubljenosti jer mi izgled nije niti bio prioritet prije veze
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 12:16   #12
Engri, uopće nisi romantičan.
Fru - Fru is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 12:33   #13
I još si toliko površan
AnahataInLove is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 13:30   #14
Quote:
valnea kaže: Pogledaj post
ako pretpostavim da govoris o fizickoj ljepoti (a znam da govoris o njoj )
Da, nisam nigdje eksplicitno naveo , ali mislim iskljucivo na fizicki izgled.

Quote:
valnea kaže: Pogledaj post
judi s kojima sam bila su objektivno ljepsi od mene, ali ta razlika nikome nikada nije smetala, bila sam im ja skroz super dok su me voljeli.
Mislim da imas prenisko misljenje o svojem izgledu, jer mi je nevjerojatno da su svi bili ljepsi od tebe.

Quote:
valnea kaže: Pogledaj post
angry... bojim se da moras jos puuuno uciti. fizicki izgled je stvarno poprilicno nebitan... pogotovo ako to usporedis s tim da se jednog dana nakon zaljubljenosti nades pored nekoga tko je osoba prosjecne i nezanimljive osobnosti.
Cijeli zivot je ucenje
Nije ideje teme da se velica fizicki izgled kao jedini vazni kriterij, nego da raspravljamo o tome da li smo svjesni koliko je objektivno lijep nas partner i koliko smo zadovoljni ili ne zadovoljni s time.

Idealno bi bilo kad bi svatko nasao svojeg savrsenog partnera koji je za njega najljepsi, ali cini mi se da je to u stvarnosti rijetko, i vrlo cesto radimo neke kompromise po pitanju fizicke ljepote.



Ocekujem argumentiranu raspravu, a dobijem ovo.

Quote:
Fru - Fru kaže: Pogledaj post
Engri, uopće nisi romantičan.
Quote:
AnahataInLove kaže: Pogledaj post
I još si toliko površan
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
e teme su ti za odvalit
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
bože, pa kaj si tak opterećan izgledom
Quote:
zrinjski95 kaže: Pogledaj post
Bogati. :ka va:
Quote:
princeskrafnica kaže: Pogledaj post
i to jebački opterećen da je to strahota.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 18:07   #15
Argumentirana rasprava? Ti to ozbiljno?


Pa dobro, je li se tebi netko požalio da ima ružnu curu?
Fru - Fru is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 18:44   #16
Ljepota je relativna stvar, meni su u tom trenutku bili najprivlačniji, najljepši ili najzanimljiviji na svoj način. Iliti, možda je po kriterijima estetike i pravilnosti bilo ljepših, ali sam ih jako površno, ako uopće, zapažala

Ne žalim. Ali meni oko veoma rijetko bježi ka objektivno lijepim, jako sam subjektivna po tom pitanju...
Edgarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 22:00   #17
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Mislim da imas prenisko misljenje o svojem izgledu, jer mi je nevjerojatno da su svi bili ljepsi od tebe.
znas kako izgledam, zar ne? mislim, znas dovoljno o meni da ako te zanima lako na netu nades moje fotografije. taj izgled nije bas nesto i moje misljenje nije prenisko nego objektivno.

e sad... *svi*. svi su dvojica. i tako je ispalo da su ljepsi od mene.

Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Cijeli zivot je ucenje
Nije ideje teme da se velica fizicki izgled kao jedini vazni kriterij, nego da raspravljamo o tome da li smo svjesni koliko je objektivno lijep nas partner i koliko smo zadovoljni ili ne zadovoljni s time.
kad nekoga zavolim izgled postaje potpuno nebitan. zauvijek. ako je ikada uopce i bio bitan...

Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Idealno bi bilo kad bi svatko nasao svojeg savrsenog partnera koji je za njega najljepsi, ali cini mi se da je to u stvarnosti rijetko, i vrlo cesto radimo neke kompromise po pitanju fizicke ljepote.
kompromisi po pitanju fizicke ljepote su nista prema svim ostalim (uzaludnim) kompromisima na koje neki pristaju kako bi ostvarili (privid) veze.
valnea is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 22:45   #18
Quote:
Fru - Fru kaže: Pogledaj post
Argumentirana rasprava? Ti to ozbiljno?


Pa dobro, je li se tebi netko požalio da ima ružnu curu?
bas , ne kuzim sta bi netko bio sa nekime ajmo tak reci da mu nije privlacan, ne racunaju se slijepci
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 22:47   #19
sve je to subjektivno
Madonna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 23:37   #20
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
bas , ne kuzim sta bi netko bio sa nekime ajmo tak reci da mu nije privlacan, ne racunaju se slijepci
Pa da. Neka inicijalna privlačnost se podrazumijeva. Pošto svi imaju neke kriterije, a ovdje na forumu nitko ne pristaje na manje od toga onda ne vidim problem.
Fru - Fru is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:56.